TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Rose a Trevora

+13
Stefan Salvatore
Hayley Marshall
Rose Salvatore
Damon Salvatore
Tyler Lockwood
Katie Dellaney
Bonnie Bennett
Caroline Forbes
Erik Dixon
Felix Gray
Oliver Green
Mason Lockwood
Admin
17 posters

Strana 1 z 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Admin Tue Aug 05, 2014 1:33 am

Dům Rose a Trevora  Miss-Trunchbulls-house-rundown-before-Matilda
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Aug 07, 2014 9:44 pm

*Ráno vstala, upravila se v koupelně po krátké sprše, vyčistila si zuby, rozčesala si vlasy a nalíčila se je zběžně, namalovala si řasy a rty přelízla leskem. Vlasy nechala splývat po ramenou. Oblékla se do černých úzkých kalhot a bílého topu, do kabelky naházela to nejdůležitější a vyrazila do Grillu, kde jí začínala ranní směna.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Mason Lockwood Wed Aug 13, 2014 10:56 pm

*Přijdou k domu Rose. Kde se následně rozloučí a Rose mu pak vrátí bundu kterou si po cestě vypůjčila. Dal Rose pusu na tvář a popřál jí dobrou noc. Když Rose zmizela ve dveřích tak se otočil a odešel k Lockwoodům.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Aug 15, 2014 10:52 pm

*Po příjemně prožitém večeru a puse od Masona se probudila pěkně odpočatá a vyskočila z postele ještě před zazvoněním budíku.Dala si sprchu,upravila si vlasy,vyčistila zuby a oblékla se do světlých úzkých džín a bílého trička s odhalenými rameny a vyrazila si na parkoviště k vodopádům pro svoje BMW.Nasedla do něj a vyrazila do Grillu převzít ranní směnu.Během jízdy si přelízla rty leskem a zvýraznila dlouhé řasy pár tahy řasenky.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Aug 21, 2014 11:16 pm

*Dojede k domu docela rozmrzelá, cestou strčí do houpačky na stromě a vycupitá schody do domu. Zabouchne za sebou těžké dveře a s úlevou ze sebe sundá boty. Dá si dlouhou sprchu a projede si na mobilu zprávy a společné fotky s Trevorem. Smutně se pousměje a odloží mobil na noční stolek. Převlékne se do spacích kalhot a trička a zalehne si s knížkou. Za chvilku jí knížka ukolíbá a ona usne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Sep 03, 2014 3:27 am

*Pracně se s Damonem dopotácí k domu,vylezou schody a vyštrachá klíče,kterými odemkne dveře.* Tak pojď dál,Damone a vítej. *Usměje se zadýchaně a dovede ho do kuchyně k baru.Tam ho posadí na barovku a z lednice vyndá dva sáčky krve,jeden položí před Damona.* Tak na uzdravenou. *Zazubí se a nalije si obsah svého sáčku do sklenice.* Kdo tě takhle zřídil,proboha? *Zeptá se ho s lehkým pousmáním a mírným nevěřícným výrazem v očích.Napije se krve a cítí, jak se jí tělem rozlévá blaho.*


Naposledy upravil Rose dne Wed Sep 03, 2014 7:22 am, celkově upraveno 1 krát
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Sep 03, 2014 3:38 am

*Když ho Rose přivede do svého domu a posadí ho na barovou židli,zvedne hlavu a teprve v té chvíli si jí prohlédne.Po slovech Rose,vezme do ruky sáček,otevře ho a líně ho pozvedne.Hned na to ho přiloží k ústům a vyprázdní během pár sekund*bývalí přítel*odpoví jí a položí prázdný pytlík vedle sebe*trochu jsme se nepohodli*rozhlédne se po místnosti,ve které jsou*hezký dům
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Sep 03, 2014 3:49 am

*Krátce se zasměje.Její líce konečně získaly zdravou barvu a cítí se plná energie.* Ano,takhle nějak vypadá to,když se s někým ''trochu nepohodneš''.Ale nechci vyzvídat.Je to samozřejmě tvoje věc. *Zakření se, na jeho lichotku ohledně domu reaguje s úsměvem.* Díky. Je starší a naprosto vyhovující.Můžu se ti podívat po nějakém pánském tričku,jestli nechceš odejít v tomhle zajisté výstředním a pro někoho módním outfitu. *Znovu se zasměje a podívá se na prázdný sáček vedle Damona.Vyndá z lednice ještě jeden a přisune ho k Damonovi s pobaveným výrazem.* Nezlob se,ale vypadáš děsně.


Naposledy upravil Rose dne Wed Sep 03, 2014 7:20 am, celkově upraveno 1 krát
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Sep 03, 2014 4:00 am

Je to trochu složitější..*koukne na ní a kývne*a je to moje věc*pousměje se,když popíše jeho roztrhaný oblek*Jsem rád,že se bavíš..*koukne na další pytlík,který k němu Rose přisunula*cítím se hůř*řekne a bez dalších slov roztrhne pytlík a vyprázdní další*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Sep 03, 2014 4:49 am

Ne každý den se mi ''poštěstí'' zachranovat upíra v takovém stavu a to už tady běhám nějaký pátek. *Zasměje se a pří slově tady ukáže rozmáchlým gestem,že myslí celý svět.* Tak tu vydrž,skočím se po něčem podívat.A ne,že mi mezitím vypleníš zásoby. *Naráží tím na jeho druhý,během sekundy vyprázdněný pytlík.Vyběhne nahoru do pokoje,prohrabe pár skříní a při pohledu do zrcadla se plácne do čela.Její kdysi bílé šaty vypadají jak po bitvě.Sundá je,hodí na postel a obleče si bílé tílko a šedivé volné tepláky.Ze skříně vyndá černé,pánské  tričko a nějaké džíny,které by od oka Damonovi mohly padnout.Trevor už se pro ně stěží vrátí.Pročísne si vlasy rukou a seběhne s oblečením v náruči dolů za Damonem.* Tak...tady,snad ti to bude...Alespoň na cestu domů.Dáš si kafe? *Zeptá se a postaví vodu,začne chystat kafe pro sebe a otočí hlavu k Damonovi.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Sep 03, 2014 3:15 pm

*Usměje se nad její první větou a kývne,když mu oznámí,že má počkat.Otočí se na ní,když se rozejde pryč a ve chvíli,kdy jí ztratí z dohledu,se otočí zpět.Znovu se rozhlédne po místnosti ve které je.Tentokrát si všímá i různých detailů,jako například barvy židlí.Koukne na ní,když se vrátí a pohledem sjede na to oblečení*Jop*kývne na otázku,jestli si dá kafe*kafem už snad nic nezkazím.Dneska problémy přímo přitahuju*usměje se a vezme si do ruky oblečení.Už má mnohem lepší náladu.Zvedne se ze židle a s tričkem a džíny odejde do vedlejší místnosti,kde se začne převlékat*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Sep 03, 2014 3:38 pm

*Zvedne obočí.* Dufám, že tí problémem nemyslíš mě. *Zasměje se a začne chystat kávu i jemu. Zalije oba hrnky a strčí na místo kde seděl jeden hrneček, cukřenku a konvičku se smetanou. Sama si dochutí svůj mok jen kapkou smetany a spokojeně se usadí na židli.* Myslím, že můžeš být rád, že tě nevykopli bez prstenu. *Zavolá na něj do vedlejší místnosti a protáčí v ruce svůj denní prsten.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Sep 03, 2014 3:51 pm

nope*vrátí se za Rose už převlečený*problémem nejsi ty....aspoň doufám*sedne si na místo kde seděl a vezme do ruky hrnek*To by neudělal.Zvládl toho hodně,to se musí uznat,ale prsten by mi nevzal*zavrtí hlavou*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Sep 03, 2014 3:56 pm

*Prohlédne si ho když přijde zpátky a párkrát tleskne do dlaní.* Vypadáš..... líp. *Zasměje se.* No znáš ho asi líp, než já, ale já být tebou tak si zatancuju ''oslavný tanec''. *Usrkne si kávy.* Vypadá to, že to s tebou vzdal.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Sep 03, 2014 4:12 pm

*usměje se*Byla by chyba,kdyby to nevzdal.*napije se trochu*I přesto všechno,jaký ho hraje hrdinu,má uvnitř něco,co mu nedovolí ubližovat dlouho*odloží hrnek*Vím o tom svoje..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Sep 03, 2014 4:27 pm

*Odloží hrnek a přitáhne si kolena pod bradu.* Víš o tom svoje? Jako, že to máš taky tak, nebo si myslíš, že ho tak dobře znáš? *Zeptá se ho zvědavě a propichuje ho svýma pronikavě zelenýma očima.Skrz okno začíná příjemně prosvítat sluníčko.Zajímalo by jí.Co tak hrozného mohl udělat, že ho tak zmučili.* (Třeba je to taky známý Kataríny.) *Pomyslí si a uchechtne se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Mason Lockwood Wed Sep 03, 2014 4:28 pm

*Přijde k domu Rose a zaklepe na vchodové dveře. Čeká než mu otevře.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Sep 03, 2014 4:57 pm

Já ho znám*usměje se*Pár let jsem s ním strávil,takže toho vím,myslím dost*pokrčí rameny a znovu se napije kávy.Koukne ke dveřím a pak zpět na Rose,když uslyší,že někdo klepe*někoho čekáš?
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Sep 03, 2014 5:05 pm

*Trhne rameny.* Dobré vztahy jste si pravděpodobně za tu dobu nevybudovali. *Zasměje se a nadskočí, když uslyší zaklepání.* Mason... *Řekne spíš pro sebe a hodí pytlíky od krve do koše.* Omluv mě, to je... můj... přítel...? *Vlastně jí přijde divné Masona tak nazývat, proto rozhodí rukama a odcupitá ke dveřím, kde otevře a zářivě se usměje na Masona.* Ahoj, pojď dál. *Pokyne mu do domu a natáhne se k němu na špičky aby mu dala pusu na tvář.* Po cestě domů jsem si hrála na hrdinku. *Usmívá se a vede ho do kuchyně.* Masone- Damon, Damone- Mason. *Představí je navzájem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Mason Lockwood Wed Sep 03, 2014 5:09 pm

Ahoj, zlato.*Usměje se na Rose, ale když dostane pusu jen na tvář. Trochu se zamračí. *Vážně? *Řeken s pozvednutým obočím. Když v kuchyni narazí na nějakého chlápka tak přimhouří oči. Poznal že je to taky upír. * Mason... *Řekne nemile a podá Damonovi ruku. *
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Sep 03, 2014 5:14 pm

Spíš se to všechno pokazilo..*přikývne,když řekne jméno,člověka co ťukal a vyjde z ní,že je to její přítel.Napije se kávy a když se vrátí zpátky a představí je.Zvedne se ze židle*Damon*podá mu ruku a potřese s ní*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Sep 03, 2014 5:20 pm

*Trošku nervózně se pousměje.Pohladí Masona po zádech.* Dáš si kávu, lásko? *Zeptá se ho, když vycítí jeho náladu.* Potkala jsem Damona ráno po cestě domů. *Dodá na vysvětlenou a podívá se na Damona. Mohl by jí trošku píchnout.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Mason Lockwood Wed Sep 03, 2014 5:38 pm

*Kývne na Damona pustí jeho ruku a usadí se ke stejnému stolu jako on.*Jo dal bych si, zlato. *Odpoví Rose. Pohledem sleduje Damona.* Kde jsi na něj narazila? *Začne se vyptávat.* Snad jsem vám nenarušil ranní pokec. *Řekne neutrálním tónem.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Sep 03, 2014 5:45 pm

*Taky pustí jeho ruku a sedne si zpátky na židli*nope*odpoví za Rose a zavrtí hlavou*do rozhovoru bereme každého...aspoň trochu normálního*řekne trochu tráveně,protože přitom myslel na Enza.Znovu se napil*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Sep 03, 2014 6:12 pm

*Připraví Masonovi kávu a postaví před něj hrneček. Sedne si naproti nim do tureckého sedu na barovu a těká očima z jednoho na druhého.* Damon měl těžkou noc. Nebo spíš ráno. Sebrala jsem ho u jednoho z domů a pozvala ho na ranní vzpruhu- kafe. *Zvedne hrneček a napije se.* Jsem ráda, že jsi dorazil. *Usměje se na Masona a zakření se na Damona.* Ale prosímtě. *Zvedne káravě obočí a zaslechne pípnout SMSku. Vyskočí na nohy a dojde si na linku pro mobil. Vytřeští oči na SMS, která jí přišla od Ammy. Hlavou jí proletí myšlenka, že si asi všichni myslí, že je superhrdinka. Zbrkle do sebe nalije kafe a podívá se na Damona a Masona.* Superhrdinka se loučí, musím jít zachránit další život. *Pronese a přeběhne k Masonovi.* Masi,prosím, pohlídej mi to tu. Hned jsem zpátky. *Pak položí ruku na záda Damonovi.* A ty snad taky počkáš než se vrátím. *Zakření se na něj, políbí Masona dlouze na rty, mrkne na Damona, hodí na sebe mikinu po Trevorovi a s klíčky od auta se u.r. nenápadně dostane k Lockwoodům pro svojí káru.Cestou odešle Ammě SMS.*
kód:
Amm, napiš mi adresu, do pár minut jsem tam. Hlavně buď v klidu. Rose
*Odešle jí, odemkne si auto a nastartuje.Čeká na Amminu zprávu s její adresou.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru