TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hřbitov v Charlotte

4 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Feb 04, 2015 8:53 pm

*Nakrčí nechápavě čelo, když řekne že se živí na něčem jiném. Potom co ji zatáhne do hrobky tak se mu pokusí vyškubnout, ale bez výsledku. Potom co se jí zakousne do krku tak vykřikne a snaží se od něj dostat. Najednou cítí slábnoucí tělo a po chvíli je v bezvědomí. Její tělo bezvládně padne k zemi vedle hrobky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 04, 2015 8:59 pm

*Když je s týpkem nedaleko hrobky,uslyší Lexin výkřik a ztuhne mu krev v žilách.Uvidí z hrobky někoho vycházet a pak jak u.r. zmizí.* Ten hajzl!!! *Vykřikne a s týpkem se u.r. přesune do hrobky.Klekne si k ležící Lexi a zatají se mu dech.* Lex,lásko.... *Zašeptá a pohladí jí po tváři.Prohlédne si jí a koukne na týpka.* Sorry,kámo... *Strhne ho k nim a kousne ho do zápěstí.To hned přiloží Lexi k puse a nakape jí pár kapek do pusy.* Pij,pij... probuď se,no tak.... *Opakuje si jako modllitbičku.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Feb 04, 2015 9:21 pm

*Ucítí v puse krev a začne přicházet zase ke smyslům, z dálky slyší povědomej hlas. Začne pít z ruky nějakého člověka. Po chvíli je úplně při smyslech, přestane pít tu krev, jelikož ví že by zabila. Sice by ještě potřebovala krev, ale odolá nechce toho člověka zabít. Odstrčí tu ruku od své pusy a pak otevře oči. Uvidí tam hned u sebe Enza. Dojde jí na čem se Mikael už živí.* Promiň... *Špitne jen směrem k Enzovi.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 04, 2015 9:31 pm

*Uleví se mu,když Lexi začne pít.Jakmile jeho ruku odstčí,nesouhlasně se zamračí.Koukne na ní a zavrtí hlavou.* Není proč se omlouvat. *Pohladí jí po tváři.* A pij,nebo ho zabiju já. *Řekne přísně a týpka kousne do krku a přiblíží ho k jejím rtům.* Ten kluk je ztracenej.Zůstal na světě sám a přišel si sem pro smrt.Během jednoho dne přišel o celou rodinu a přítelkyni.A on jako jedinej přežil.Takže ho vysvoboď a sobě pomoz....Pak mi řekneš,co se to tu do prdele stalo. *Zašeptá a jelikož ten klučina jeho slova potvrdí,polkne a přidrží jeho krk u její pusy.* Prosím... *Dodá už měkčeji.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Feb 04, 2015 10:57 pm

*Ví že se má za co omlouvat, protože mu řekla že se od Mikaela bude držet dál což nedodržela. Zamračí lehce čelo , když jí přikáže, aby pila. Nechce zabíjet. *Ne.. *Trochu zavrtí hlavou. Zavře oči, když ucítí blízko obličeje další krev. Poslouchá jeho slova o tom klukovi. Otevře oči a vidí jak ten kluk s tím souhlasí a všechny slova Enzovi odkýval. Nadechne se, toto přece nedělá, ale nemůže se moc dobře ovládnout, protože tu krev vážně potřebuje. Nakonec se tomu klukovi zakousne do krku a začne z něj pít. Pije z něj až do poslední kapky, pak jen od něj odtáhne hlavu. Cítí se skvěle, ale uvnitř jí začíná hlodat svědomí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 04, 2015 11:05 pm

*Oddychne si,když Lexi z toho kluka začne pít.Cítí,jak mu slábne pod rukama a když z něj vysaje poslední kapku krve a odtáhne od něj hlavu,vezme ho do náruče a koukne na Lexi.Položí toho kluka kus od nich a klekne si k ní.* Měla jsi se od něj držet daleko Lex...Jsi v pořádku? *Pohladí jí po tváři a koukne na toho kluka.* Odnesu ho... Vykopal si hrob... *Zamručí a polkne.Vezme toho kluka do náruče a u.r. se s ním přemístí k místu,které mu ten klučina popsal.Protočí oči při zahazování jeho těla.Vůbec nechápe,proč to dělá.* (Lexi a Rose by to tak chtěli...) *Ušlíbne se a celého ho zaháže.Když to dodělá,otře si čelo,ulomí větvičku ze stromu a hodí jí na hrob.* Dík za help,kámo,odpočívej v pokoji,bla bla a nashledanou. *Zasalutuje mu a odejde zpátky za Lexi do hrobky.Přemístí se tam u.r.,aby se tam nevrátil Mikael.* Tak co? *Koukne na ní starostlivě.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Feb 04, 2015 11:48 pm

*Koukne na Enza potom co od ní dá toho mrtvého kluka pryč a klekne si následně u ní.*Já vím, že měla... Promiň... Jo jsem v pohodě.. *Trochu přikývne a zároveň provinile koukne stranou. Pohled k němu vrátí potom co jí pohladí po tváři. Jak zmíní že si ten kluk sám kopal hrob tak je překvapená, ale až zděšená. Jen na to kývne nakonec. Potom co odejdou tak se vyškrábe na nohy. Zabila člověka, Mikael je v čoudu někde a Klaus má Katie. Nejraději by si nakopala, protože za všechno může ona. Koukne na prázdné místo po Mikaelovi a lehce se zamračí.* Mikael se živí na upírech a je někde v prdeli. Klaus má Katie. Já jsem zabila člověka. No takže pohoda... *Řekne to všechno naráz ze sebe rychle a tváří se jako by měla začít brečet a následně i složit.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 05, 2015 12:11 am

*Když zaslechne její slova,zamračí se.* He??? *Vyvalí oči.* Mohla bys to zopakovat,kromě toho "zabila jsem člověka"? Hele,ten kluk se sem přišel zabít.Nabídnul jsem mu upírství,prej by to bylo jen prodloužený utrpení.Tak ho nech odpočívat v pokoji.Zopakuj mi to,na čem se živí papá Mikaelson a to,koho dostal Klaus.Protože jestli jsem se nepřeslechl,tak mě na místě odpal... *Prohrábne si rozčileně vlasy.Klaus se ke Katie neměl nikdy dostat.* Jak víš,že jí má? *Zamračí se a rázně přitom pochoduje kolem hrobu,kde byl upírožrout.* Do prdele a s tímhle teď nakráčíme za Rose a Damonem. "Jéé ahoj,našli jsme spolehlivou zbraň proti Klausovi.Je to jeho tatíne,pustili jsme ho z hrobu,skoro vysál Lexi,páč se živí na upírech a všechny nás asi sežere,ale nevadí,bude pokoj od Klause než dostane nás... Jo a abych nezapomněl Rose,tvoje sladká čarodějka padla do rukou Klausovi.Ale buď v klidu,už se tam žene jeho papá!!!"
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 05, 2015 1:07 am

*Pokrčí jen rameny nad tím jeho "He".*Mohli jsme ho ovlivnit, mohl začít od začátku jako člověk. Zbavit ho prostě toho utrpení... *Vydechne.* Živí se na upírech a ten má Katie... Nepřeslechl ses v ničem.. *Zavrtí hlavou.*Protože mi zavolal, když ty jsi hledal sváču pro jeho fotříka.... *Nemůže se koukat na to jak tam pochoduje strašně jí to znervózňuje a ještě když je naštvanej. Kdo by nebyl. Opře se o dveře a kouká na hřbitov zatím co on mluví o tom co řeknou Rose. Ví že jim to říci nemůžou Rose by jeblo a Damon by jí snad střelil. Otočí se k němu čelem.* Tak jim to prostě neřekneme! *Měla by mu říci o tom co Klaus říkal ohledně toho že zabije své přátelé když probudí Mikaela, ale už teď je docela rozčílený a nechce se s ním vážně pohádat na hřbitově.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 05, 2015 1:13 am

Co.... Co budeme dělat...On ti volal?Řekl ti,že jí má?Třeba blafoval... Nemusí jí mít.... Mluvila jsi s ní? Ježišikriste... Může to bejt horší? *Sedne si na okraj hrobky a vezme kus těch rozervaných řetězů.Švihne s nimi proti zdi.* Přestaň mít výčitky kvůli mrtvýmu klukovi,kterýmu jsi pomohla,Lexi... to je to nejmenší.... *Povzdychne si a promne si oči.* Neřekneme... My jim to neřekneme.... *Zavrtí hlavou a složí si tvář do dlaní.Padne zády do té hrobky a koukne na Lexi.* Zavři mě tu... Zavři mě tu a až se po mně někdo bude ptát,řekni,že jsem zkušební pilot na Jupiteru. *Zadívá se do stropu a semkne rty.* Rose trefí,jestli se dozví,že má Klaus Katie... *Polkne.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 05, 2015 1:46 am

Co budeme dělat? Budeme rozhodně myslet a ne vyšilovat! *Řekne o něco hlasitěji.*Jo volal, ano řekl mi to, ne neblafoval, protože volal z jejího čísla a ještě navíc jsem jí tam slyšela. Jo věř mi že to horší být může.. *Koukne na ty řetězy co švihl proti zdi a pak na Enza.*Jo pomohla, jasný... Ono je to jako lusknutí, prostě neměj výčitky lusk a je to pryč... Pohoda.. *Řekne to s vážným výrazem.*Ne neřekneme bude to tak lepší... *Zavrtí hlavou. Potom co padne do té hrobky a chce po ní, aby ho tam zavřela tak jí to už naštve, protože on už vůbec nemyslí jako vždycky a jí bude něco říkat o tom, aby nehysterčila. Přejde k němu.* Přestaň se chovat jako malá holka, Rose se to nedozví, pokud jí to teda ty neřekneš a vylez! *Přikáže mu to skoro až.* Já Katie nějak od Klause dostanu...*Dodá ještě. Musí jí od něj dostat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 05, 2015 1:56 am

*Zvedne obočí,když na něj zvýší hlas a poslouchá jí.Zamračí se a v očích mu nebezpečně blýskne.Ztuhne,když mu řekne o Katie a polkne.Prohrábne si vlasy a semkne rty do rovné linky.Když začne o luskání a o svojí vinně,vytočeně protočí oči.Nepřijde mu normální,že teď dokáže přemýšlet nad nějakým člověkem,když jim všem jde o kejhák.Kývne mlčky na to,že jim to neřeknou a když po něm štěkne,aby vylezl z té hrobky,vyskočí u.r. a podívá se na ní.* Tak za prvé na mě přestaň řvát,Lexi.Zatímco ty a Damon vyšilujete pořád,já se snažím si držet čistou hlavu.Ano,ujely mi nervy,ale ono je to podle mě celkem pochopitelný,když jsme právě pustlili z hrobky požírače upírů a ten někam zdrhnul!!Neříkej mi,že se chovám jako malá holka! *Štěkne po ní nazpět a zavrčí.* Ach ano,dostaneš... Já zapomněl,že máš v kapse teleportační zařízení.To by mě zajímalo,jak to chceš udělat,aniž bys to řekla Rose a dalším a aniž by ses vrátila do Mystic Falls.Jestli jde totiž starej Mikaelson za synáčkem,bude to tam pěkně hustý a já nevím jak ty,ale já bych návštěvu domova radši ještě odložil! *Zahřmí a zamračí se.* Musíme myslet a ne se do prdele hádat. *Zaprská a sedne si na schody.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 05, 2015 2:16 am

My jsme ho nepustili to já jsem ho pustila... Ale udělala jsem to potom co mi něco Klaus řekl, proto jsem Mikaela vzbudila a zeptala jsem se ho. Teď, ale vím že jsem ho neměla vůbec nikdy budit. *Zamračí se. Je naštvaná na sebe, jestli se něco jim stane, tak to nepřežije.* Promiň! *Neřekne to ještě úplně normální hlasem, ale už nekřičí.*No to nemá, ale do Mystic Falls se dá dostat odtud jak autem tak letadlem a ostatním bych to neřekl, prostě bych se vypařila... Strej Mikaelson ani neví kde se momentálně Klaus nachází, takže se s ním jen tak asi nesejde. Pro Katie bych se tam vrátila aji kdyby nevím co, protože to já za to můžu že jí Klaus má a vlastně můžu za to všechno! *Řekne naštvaně ještě a pak si promne oči.* Jedu do Mystic Falls, rozhodnuto... *Pokrčí rameny. Nechce to být ona co ublíží takhle Rose.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 05, 2015 12:25 pm

Pustili jsme ho oba,byli jsme tu oba.... Přestaň,kurva,brát všechno jen na sebe.... *Hlesne nasraně.* Co ti Klaus řekl? *Promne si krk a koukne na ní po její omluvě.Jen nad tím protočí očima.* Ty ses pomátla na mozku ne???Do Mystic Falls nejedeš!!!! *Zařve na ní,to snad ani nemůže myslet vážně.* Přísahám Bohu,že i kdybych ti měl na místě zlomit vaz a dostat tě zpátky do L.A.,tak udělám všechno,abys do Mystic Falls neodjela....A neser mě,Lexi....Ještě mě neznáš.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 05, 2015 2:20 pm

Jo to byli, ale oba víme že jsem ho pustila já... Když to tak je tak proč bych to na sebe nebrala?! *Ví že naštvanej, ale i ona je trochu naštvaná.* Že zabiju své přátele, když Mikaela vzbudím... *Nadechne se, když jí řekne jestli se pomátla. Potom jak na ní zařve, tak přimhouří oči.*Ne nepomátla. Jedu, protože někdo musí pomoci Katie! *Řekne to o něco se zvýšeným hlasem.* Zlomil by jsi mi vaz ? To by jsi mi ho lámal po celou dobu než by Klaus zemřel ? Ani to nezkoušej mi ho zlomit! Ani ty neznáš mě... *Zamračí se. Nevěří tomu že právě řekl že by jí v klidu zlomil vaz. Vypaří se klidně v noci do Mystic Falls.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 05, 2015 2:23 pm

Fajn.... Jedu taky.... A nic mě nezajímá..... Řeknu Klausovi,že jsem zabil Tylera,Masona i Olivera..... Jedem???? *Koukne na ní opravdu nasranej a vyjde z hrobky napřed.Pořád si musí hrát na mučedníka a dělat ze všeho drama.Prohrábne si vlasy a otočí se na ní.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 05, 2015 3:06 pm

*Zamračí se po jeho slovech. Vyjde hned za ní a zastaví ho, tak že ho čapne za ruku.* Zbláznil ses ? Nikam nejedeš! Však by tě zabil, kdyby jsi mu toto řekl.. *Zamračí se na něj.* Nebo snad chceš, aby tě zabil?
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 05, 2015 3:15 pm

*Zastaví se a koukne na ní,když ho čapne.* Zbláznil jsem se kdysi do tebe... Takže pokud jedeš ty,jedu taky... A je mi úplně jedno,co se mnou bude. *Zamračí se.* Když zabije tebe,chci aby mě zabil taky. *Kývne naprosto vážně.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 05, 2015 3:33 pm

*Koukne po jeho slovech stranou a nadechne se.* Fajn nejedu tam... *Koukne zase na něj s vážný pohledem.* Jenže o ně zabít nechce, zatím... Dal mi na výběr, že buď se Katie zbaví on nebo já...Oba víme jak to dopadne, když se jí bude zbavovat on..*Vydechne.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 05, 2015 4:01 pm

*Rozhodí rukama do stran.* Můžeme jet oba Lexi,ale samotnou tě tam nepustím...Nevěřím mu ani slovo. *Zavrtí hlavou a vydechne.* Nic Katie neudělá.Chce nás k sobě nalákat tím,že bude vyhrožovat.Lexi,děláš jako bys ho neznala. *Sedne si na zem a složí hlavu do dlaní.* Já jsem si téměř jistej,že se z toho Katie dostane,aniž bychom museli opouštět L.A. *Zvedne k ní pohled.Nesmí říct Rose ani Damonovi co se stalo.Mají toho už tak plný brejle a kdyby se Rose dozvěděla,že Klaus má Katie,odletěla by do MF klidně sama a šla by přes mrtvoly a zlámaný vazy.Damon zase jakmile by se dozvěděl,že probrali sice jedinou účinnou zbraň proti Klausovi,ale zároveň požírače upírů,zabil by je na místě.Podrbe se ve vlasech a zavře oči.Třeští mu hlava.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 05, 2015 6:03 pm

Fajn, nikam nejedeme... *Pokrčí rameny.*Vážně neudělá ? Už jí dělal, když se mnou mluvil slyšela jsem to.... Znám ho, ale vím taky jak umí být nemilosrdnej a svoje slova dodržuje... *Koukne na něj k zemi, potom co si tam sedl.*No tím si jistá nejsem, ona ztrácela nad sebou kontrolu... *Nechce raději myslet na to co se v MF děje.* Měli by jsme se vrátit, aby se náhodou nesháněli...
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 05, 2015 6:30 pm

*Nechce slyšet,že by Klaus udělal něco Katie.Zvedne se na nohy opráší se a koukne na Lexi.* Takže co teď? *Pronese jen.On sám totiž neví,co by měli udělat obzvlášť po tom,co mu Lexi řekla,že Katie nad sebou ztrácela kontrolu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 05, 2015 6:52 pm

*Koukne na něj, potom co se zvedne.*No já nevím asi se vrátíme do L.A., ne ? *Pokrčí rameny. Chce pomoci Katie, ale zase nechce, aby s ní do MF jel Enzo. Většinou se dokázala s Klausem nějak domluvit.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 05, 2015 7:13 pm

Jak chceš. *Pokrčí taky rameny a podívá se na ní.Vážně neví,co by teď měli udělat.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 05, 2015 7:31 pm

Já nevím co chci, ale rozhodně nechci zůstat tady.. *Rozhodí rukama a koukne kolem sebe po hřbitově. Chce vypadnout a pokusit se něco vymyslet. Záchranu Katie a co jí chtěl Klaus říci.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru