TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hřbitov v Charlotte

4 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 3 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 05, 2015 7:58 pm

Tak jdem jinam. *Pokrčí rameny a vydá se pryč ze hřbitova.Nechtěl na Lexi tak vyletět.Podrbe se ve strništi na bradě.* Omlouvám se,Lex... *Zamumlá a střelí po ní očima.* Musíme společně na něco přijít.... *Odkašle si a otočí se na ní.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 3 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 05, 2015 8:19 pm

*Přikývne na to že jdou jinam. Rozejde se s ním pryč z toho hřbitova.* Neomlouvej se mi, nemáš za co omlouvat... *Koukne na něj a lehce pokrčí rameny. Nechce ani aby se jí omlouvat, nejspíš si to zasloužila.* Jo to by jsme měli... *Přikývne. Též se na něj otočí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 3 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 05, 2015 8:47 pm

*Když se na něj i ona otočí,pevně jí obejme a pohladí po vlasech.* Nějak to zvládnem... Sjedeme do Mystic Falls spolu?Nebo chceš do L.A.? *Zvedne obočí a oddálí se od ní.Pohladí jí palcem po tváři a zadívá se jí do očí.Nechce se s ní hádat.Ne teď.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 3 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 05, 2015 9:53 pm

*Též ho pevně obejme.* Já nevím, já bych tam raději nejezdila, ale Katie pomoc potřebuje... *Povzdychne si. Koukne Enzovi do očí. Po chvíli ji přistane v rukou kulička papíru, nechápavě na ten papírek kouká. Koukne kolem sebe podezřívavě. Nakonec tu kuličku rozbalí a uvnitř najde vzkaz od Katie. Přečte si ho a uleví se ji že Katie je stále naživu a že snad i srovnala tu neovladatelnost. * Už asi nemusíme do Mystic Falls.*Podá ten vzkaz Enzovi. Pozvedne obočí zatím co on ho čte.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 3 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 05, 2015 10:00 pm

Tak tam pojedeme?Ale jak potom vysvětlíme ostatním,že jsme tam jeli,kdyby se tam něco posralo? *Zadívá se na ní a povzdychne si.Podívá se na ní,když se tak rozhlíží a rozbaluje nějaký papír v ruce.Nechápavě se na ní podívá a vezme si ho od ní.* Co to...? Kde jsi to...? Jak jsi to...? *Zvedne obočí a podívá se na ní zmateně.* Co teda budeme dělat? *Vydechne.Najednou nějak ničemu nerozumí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 3 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 05, 2015 10:51 pm

Já právě nevím co by jsme jinak řekli, ale myslím že teď už si s tím nebudeme muset dělat takové starosti...*Pokrčí rameny.*Nevím kde se to vzalo najednou jsem to měla v ruce... Ale aspoň víme že žije a že se dokázala kontrolovat a nezničila se sama... *O něco se jí ulevilo, když ví že Katie žije.*No dál... asi se vracíme do L.A., ne? *Koukne na něj s lehce nakrčeným čelem.* Já se jí pak pokusím ozvat...
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 3 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 05, 2015 11:49 pm

*Trochu více se uklidní.To znamená,že Katie musela Lex poslat vzkaz.* Je to silná holka,dokázala se. *Vezme jí za ruku a políbí jí na hřbet.* Tak... pojeďme zpátky.Pokusíš se s ní pak nějak spojit.Večer půjdeme do klubu a užijeme si to.Já... Zkusíme nějak vymyslet,co s Mikaelem. *Zavolá taxík a nechá je odvézt zpátky na letiště.Když nastoupí a usednou,smutně se na ní podívá.* Miluju tě,Lexi... Nezlob se za ten výbuch,prosím... *Pohladí jí po tváři a podívá se jí do očí.Políbí jí na nos.* Třeba jde Mikael jen po Klausovi a po svojí rodině.... *Pokrčí rameny.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 3 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Feb 06, 2015 12:07 am

Jo to je. *Přikývne souhlasně a lehce se usměje má opravdu radost že se tam Katie neodrovnal, když se nedokázala kontrolovat. Zvedne koutky, když jí políbí na hřbet ruky.*Souhlasím... Nad Mikaelem zatím nepřemýšlej.. *Koukne na něj, zatím co volá taxík. Nasedne s ním do taxíka a pak nakrčí čelo, když uvidí jak na ní smutně kouká.* I já tebe miluji... Já se nezlobím, to je v pohodě, zlato... *Pousměje se na něj a koukne mu do očí. Potom co jí políbí na nos tak přivře oči a nos lehce nakrčí.*Já ho proto vzbudila, abych se ho na to zeptala a on mi řekl že chce dostat hlavně Klause a ostatní mu jsou ukradení... *Pokrčí rameny.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 3 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 06, 2015 9:35 am

Není to v pohodě,choval jsem se jako debil... *Zamračí se a pohladí jí po koleni.* To je dobrá zpráva,ne??Jestli není Klaus po něm a nekecá.... *Pokrčí rameny a dojede s Lexi na letiště.Ovlivní typa,aby na ně zapomněl a rozejde se rezervovat let.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov v Charlotte - Stránka 3 Empty Re: Hřbitov v Charlotte

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru