TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vancouver

3 posters

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Feb 23, 2015 6:04 pm

*Přečte si SMSku letmo,jelikož má telefon pořád v ruce a protočí oči.Otočí se za tím zvukem za zády a když se jí zdá,jako by se celý kopec pohnul,zatají se jí dech.Co nejrychleji se dá do slézání ze srázu,aby se dostala zpátky na pěšinu k hotelu.Když už je jen kousek od ní,uvidí kousek nad sebou valící se sníh.Vypískne,stočí se do klubka a udělá kolem sebe mumláním zaklínadla ochrannou schránku,takže lavina se zázračně stočí na druhou stranu od ní.Mumlá zaklínadlo tak dlouho,dokud neodvrátí lavinu dál od lidí a sebe a když se tak stane,s tlukoucím srdcem a vytřeštěnýma očima se dostane na pěšinu,kde jí hned stáhne nějaký záchranář.Není schopná ze sebe dostat slovo,takže na to,jak se odtud dostala a co tam vůbec dělala nedokáže nějak zareagovat.Jen jim dokáže říct v jakém hotelu bydlí a oni jí tam odvezou.Vejde dovnitř a sedne si do haly na sedačku.Mohla být mrtvá a bez kouzel by byla.Zírá před sebe,jako by se ta lavina valila zrovna teď před ní znovu.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Mon Feb 23, 2015 6:10 pm

*Pochoduje dál po pokoji a sleduje hodiny po deseti minutách mu to nedá. Oblékne se a opustí pokoj. Nevnímá nic kolem sebe je jako v transu. Má strašný strach o Katie. Nastoupí do výtahu a tam si zapne bundu. Dole vystoupí z výtahu a zamíří si to k východu z hotelu. Nekouká napravo ani nalevo a žene si to ven. Venku se rozhlédne neví jakým směrem má jít.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Feb 23, 2015 6:15 pm

*Zaznamenala Toma,když kolem ní procházel,ale nestihla zareagovat včas.Vyskočí tedy s menším zpožděním a vyběhne z hotelu.* Nechoď tam!!! *Jsou první slova,která z ní vypadnou a civí na jeho záda,než se na ní otočí.Pak se celá roztřese,jako by se měla sesypat.Pořád vidí tu masu sněhu před sebou.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Mon Feb 23, 2015 6:20 pm

*Otočí se, když uslyší hlas Katie. Neví jestli se mu to jen nezdá.* Katie... *Špitne. Neví coby ji měl říci, ale ví že by jí nejraději dal na zadek za to co udělala. Přiběhne k ní a obejme ji pevně.Pak ji pustí a oddálí ji kousek od sebe.* Co jsi to zase prováděla, ty moje trdlo.. *Řekne jen a koukne ji do očí. Fakt má chuť jí ohnout a nasekat ji.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Feb 23, 2015 6:23 pm

*Schoulí se k němu do náruče a rozpláče se.*Nic... Já nic,přísahám,já... Já .... ta lavina... mířila přímo na mě.... Já myslela,že.... *Zavzlyká a nedokáže pokračovat dál.Jen se třese a drží ho u sebe.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Mon Feb 23, 2015 6:32 pm

Lavina? Jsi normální? Jak jsi tam mohla jít? *Zamračí se. Jak slyší její pláč tak si jí přitiskne k tělu. Pohladí ji po vlasech. Ví že musí být v šoku, ale neměla tam prostě chodit. Vezme ji do náruče a vejde s ní zase do hotelu. Výtahem vyjede do jejich poschodí a dovede ji až do pokoje.* To už nesmíš dělat Katie... *Nechce myslet na to co se mohlo stát. Ani by se nedivil tomu že by měl z toho všeho strachu šedé vlasy a o milion vrásek na čele více.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Feb 23, 2015 6:46 pm

*Nechá se vzít k němu do náruče.Nedokáže mu z toho šoku ani nic říct.Když jí donese až do pokoje,postaví se a utře si slzy z tváří.* Díky tomu,že jsem tam byla se ta lavina vyhla stovkám lidí Tome.... Kdybych tam nebyla.... nedokázala bych jí odvrátit. *Vzlykne a posadí se na posteli.Vloží si tvář do dlaní.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Mon Feb 23, 2015 7:11 pm

To je sice dobře že se vyhnula stovkám lidem, ale ty jsi riskovala svůj život, zase. *Zavrtí hlavou. koukne na ni, když si sedá na postel. Povzdychne si a sundá si bundu. Pak si k ní přejde sednout. Vezme ji kolem ramen a natiskne si ji do hrudi.* Už je dobře.. *Šeptne.*


Naposledy upravil Tom Avery dne Mon Feb 23, 2015 7:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Feb 23, 2015 7:17 pm

Riskovala jsem ho bez kouzel,protože jsem byla pitomá.Šla jsem se projít,kam jsem neměla.... Ale jen díky tomu jsem díky magii odvrátila hroznou tragédii.Omlouvám se.... *Schoulí se k němu a obejme ho.* Hrozně mě to mrzí,Tome... Všechno.... *Špitne mu do náruče a nechá se konejšit jeho tlukotem srdce.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Mon Feb 23, 2015 8:02 pm

Neměla jsi tam chodit, mohlo se ti toho tolik stát... *Zavře na chvíli pevně oči.* Oni na tu lavinu byli určitě nějak připraveni... *Podotkne. Přimáčkne si jí více k sobě.* Neomlouvej se... To já bych se měl tobě omluvit, protože jsem asi něco blbě řekl že sis myslela jaké o tobě mínění mám.. Přitom to tak není.. Nemyslím si že jsi dítě... *Zavrtí hlavou.Políbí ji do vlasů.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Feb 23, 2015 8:30 pm

Nic se mi nestalo... Jsem v pořádku. *Vzdychne mu do náruče.* Podle jejich výrazu na ní připraveni nebyli.Když mě ten chlap odchytl,byl dost v šoku.Nevím kdo z nás byl ve větším... *Zavrtí mírně hlavou v jeho objetí.* Tomí... neomlouvej se .... nechme to být prosím... Já... mrzí mě to,už se s tebou nechci nikdy hádat. *Odtáhne se od něj a skočí mu kolem krku.* Netušíš jak moc tě miluju,lásko.... *Pustí ho a pak ho naléhavě a dlouze políbí.Je to jen pár chvil a mohlo být všechno jinak.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Mon Feb 23, 2015 11:07 pm

No jsem za to moc rád, že se ti nic nestalo.. *Vydechne.* Myslím že byl vyděšený i z tebe že jsi lezla v zakázané zóně... *Podotkne.* Ani já s tebou, lásko moje největší. Bylo to děsný.. *Přizná popravdě. Cítil se vážně děsně.* To ty netušíš jak moc já miluju tebe. To ani nejde vyjádřit slovně jak moc to je... *Polibek jí dlouze opětuje. Pak na ni koukne a pohladí ji po vlasech. Je tak rád že je v pořádku a zase s ním.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Feb 23, 2015 11:24 pm

Vím,že jsem tam neměla co dělat.. A je mi to líto.. Ale.. Já byla tak naštvaná. *Prohrábne si vlasy a kousne se do rtu.* Promiň mi to.... *Vydechne po jeho slovech a sklopí oči.* Bylo to děsný...Strašně děsný... Ale Tomí... Já... nemůžu Erika jen tak vypustit... *Polkne.Nechce,aby si myslel,že k němu ještě něco cítí,ale to,že jí zachránil život jí prostě zavazuje.* Nejde to... *Vydechne znovu ,zvedne k němu oči a vypadá v tu chvíli tak zranitelně a křehce,že kdyby jí řekl cokoliv zlého,tak se sesype.Stiskne mu ruku a pohladí ho po hrudi.Zadívá se mu do očí a znovu si zkousne ret.Celkem se bojí jeho reakce.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Mon Feb 23, 2015 11:34 pm

Tam prostě, ale nesmíš chodit i kdyby jsi byla naštvaná na celý svět... Je to tam životu nebezpečné.. *Povzdychne si. Zase má ty myšlenky o tom co se mohlo všechno Katie stát.* V pořádku, ale věř že jsem měl vážně chuť ti naplácat na zadek... *Pozvedne trochu koutky v úsměv.* Já vím že nemůžeš, ale prostě on mě strašně štve. Nejraději bych mu jednu vrazil, protože on si snad stále myslí že patříš jemu i když tomu tak dlouho už není... *Sklopí na chvíli pohled a pak ho zvedne ke Katie. Určitě si s ním taky něco prožila a chápe to, ale vážně ho ve vztahu mezi nimi nechce.* Chápu.. *Kývne na její slova. Pak koukne jí do očí a pohladí ji po ruce kterou má na své hrudi.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Feb 23, 2015 11:42 pm

Já vím... Já vím... Všechno to vím... A mrzí mě to... *Přitaká mu na všechno.Provinile se na něj koukne,když mluví o Erikovi.Ví,že to tak je.Erik jí nikdy nepřestane milovat.Promne si kořen nosu a povzdychne si.Vůbec neví,co by s tím mohla dělat,ale nemůže ho nechat jen tak.Prohrábne si vlasy a přehodí si je všechny na záda.* Tome... Nikdy tě neopustím,pokud mě o to ty sám nepožádáš.Jasný?Já... Nevím,jak bych tě ujistila.Mezi mnou a Erikem nic není.A Erik to ví.Já jen.... *Zavrtí hlavou.Nechce už o tom mluvit.Klekne si na posteli a přitiskne se k Tomovi v dalším polibku.* Jsi můj. *Zamumlá do polibku,ale neodtahuje se od něj a ještě polibek prohloubí.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Tue Feb 24, 2015 12:34 am

*Vidí jak na něj kouká provinile.*O to tě ani nikdy nepožádám.. Akorát prostě nechci, aby se nám ten kluk stavěl do cesty a ničil tím náš skvělej vztah... *Povzdychne.*já vím že mezi Vámi dvěma nic není.. Akorát to on asi nechápe.... *Pokrčí rameny a kývne na její slova nakonec. Polibek jí opětuje a usměje se, když do něj Katie promluví.*Ty jsi moje... *Šeptne taktéž do polibku. Rukami ji přejede po bocích a společně s ní se převalí na postel. Ji přetočí na záda a sám se nad ní vzpírá. Pousměje se na ni a znovu ji políbí. Má nutkání jí dát na ten zadek, ale ne za to co udělala teď, ale za to co mu dělala na svahu odpoledne.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 24, 2015 12:43 am

Nedovolím to... Nikomu. *Slíbí mu a už Erika dál nekomentuje.Nechce řešit,že Erik je a bude do ní blázen.Usměje se,když se s ní převalí na postel a pohladí ho po pažích.* Jenom tvoje... navždycky... *Vydechne a opětuje mu další polibek.Zbožňuje jak se mu pod tričkem rýsují svaly,obzvlášť když na něj má takový výhled jako teď,když se nad ní vzpírá.Přejede mu dlaní po hrudníku a po břiše a znovu se mu podívá do očí.Vidí ten jeho pohled.Kousne se do rtu znovu,ale už trochu jinak,než předtím.Tentokrát jí v očích blýskne vzrušení.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Tue Feb 24, 2015 1:50 am

*Usměje se nad jejím slibem. Sleduje ji pohledem, kdyz mu rukami přejede po pažích.* Ano.. *Šeptne jen. Vydechne když mu přejede po hrudi a břichu rukou. Zadívá se ji hluboko do očí. Všimne si i toho jejího vzrušení, pozvedne nad tím pobaveně koutky. Ví jak jí to vratí za ten svah, bude to pro ni horší trest než nějaké zavázané tkaničky. Skloní se k ní a políbí ji na rty. Rty ji pak přejede na krk, kde ji něžně políbí. Jednou rukou ji vklouzne pod tričko. Po pár polibcích na krk z ní stáhne tričko a mrskne ho opodál. Rukou jí projede vlasy a chvíli na ni jen kouká. Pak dál už pokračuje v polibcích na jejím krku a odhaleném těle. Rukami ji sjede po bokách, jednou ji rozepne knoflík u kalhot a rukou ji pak něžně vjede pod kalhotky. Vydechne ji na krk a poté přejede polibky na její hruď.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 24, 2015 2:02 am

*Přivře oči,když šeptne to jedno slůvko.Cela se díky tomu zachvěje.Oplatí mu polibek a zakloní hlavu při tom,jak nede rty na její krk a tam jí políbí.Zatáhne bříško,když ucítí jeho ruku pod tričkem a zatají se jí dech.Oči má díky polibkům na krk stále přivřené.Pomůže mu při sundavání trička a když jí pak projede vlasy rukou a kouká na ní,opětuje mu pohled a stáhne mu tričko taky.Zadívá se na jeho polonahé a dokonalé tělo a zrychlí se jí dech.Prohne se v zádech při polibcích na jejím těle a jakmile jí rozepne knoflík u kalhot a vjede rukou pod kalhotky,společně s jeho dechem na jejím krku to zní vyrazí zasténání.Pohladí ho oběma rukama po hrudi a ramenou.Další zasténání přijde při jeho polibcích na hruď a zavře oči.* Tomí.... *Špitne roztouženě.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Tue Feb 24, 2015 2:12 am

*Pomouže ji s vysvlékáním jeho trička. Pak na ni koukne a polibky ji od rtů sjede zase na hruď a po bříšku ji jede až ke kalhotům. Kalhoty hned z Katie stáhne a následně i kalhotky. Slyšel její roztoužený hlas. Polibky pak putoval od bříška až do jejího klínu. Rukami ji přejel něžně po bocích. Po chvíli ji začal hruběji dráždit pusou na jejím místečku. Jemně ji stisknul stehna. Miluje a zbožňuje každý kousek jejího těla.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 24, 2015 3:07 pm

*Jen se pozvedne v bocích,když jí zbavuje kalhot a kalhotek a sleduje ho,jak klouže polibky po jejím těle opřená na loktech.Její dech se zrychluje s každým jeho polibkem.Pohladí ho ve vlasech a jakmile jí začne hruběji dráždit,zavzdychá a položí se na záda.Propne celé svoje tělo a kousne se do rtu.Položí si ruku na bříško a druhou ho pohladí po jeho ruce na svém stehnu.Má zatajený dech,takže ze sebe sotva dostane sten.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Tue Feb 24, 2015 4:20 pm

*Ještě nějakou chvíli ji dráždí. Potom přejede k jejímu bříšku a začne jí tam dávat polibek za polibkem a tvoří si z nich cestičku až k jejímu krku. Rukami jí jemně přejede po bocích. Cítí jak ujž je roztoužená. Odtáhne se od ní.* Musíme už jít, máme rezervovaný stůl dole... *Usměje se na ni. Zase tolik si nevymýšlí sice mají ještě spoustu času, ale chce jí tímto potrestat. Políbí ji ještě něžně na rty. Zvedne se z postele a zamíří ke skříni, aby se převlékl.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 24, 2015 5:25 pm

*Má pocit,že každou chvíli bouchne,vydechne ztěžka,když opustí rty její klín a stoupá výš.Skloní k němu hlavu a přivřenýma očima ho sleduje,dokud nevystoupá až k jejímu krku.Zakloní hlavu a hned jí zase srovná,když se od ní odtáhne.Po jeho slovech otevře pusu dokořán a zalape po dechu.* C.c.c..cože? *Vydechne ochraptěle a nechápavě se na něj dívá.Polibek mu z toho šoku ani neopětuje a sleduje ho,jak se zvedá z postele a odchází ke skříni.Chvilku neví,jestli si z ní nedělá psinu,ale pravděpodobně jí trestá.Jen už ani neví za co.Přitáhne na sebe deku a zatváří se zneužitě.Zvedne se z postele a nesouhlasně zamručí.Postaví se vedle něj a rychle se natáhne pro svůj vánoční oděv.Odejde k posteli a obleče se do spodního prádla.Tomovi nic neříká,protože má v plánu pomstu,jen zatím vymýšlí jakou.Obleče se Vancouver  - Stránka 3 08a4ec44742d1b01510b91464d9de498 a sukni si dá kolem celého pasu,aby jí nebyly vidět kalhotky,jako na obrázku.Odejde se lehce nalíčit,obuje se do lodiček a upraví si vlasy si jemných vln.Už připravená se postaví mezi dveře od koupelny,založí si ruce na prsou a sleduje Toma stále mlčky.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Tue Feb 24, 2015 5:55 pm

*Koukne na Katie při její reakci a jen se lehce pousměje. Potom si vytáhne bílé upnuté tričko a oblékne se do něj. Koukne na Katie znovu, která už se taky obléká. Vyšlo mu to teď, akorát doufá že není naštvaná nebo tak něco. Oblékne si tmavší džíny. Otočí se od skříně a přejde do koupelny tam si projede vlasy rukou. Vrátí se za Katie do pokoje a prohlédne si ji. Moc se mu to že má tak krátkou sukni nelíbí, ale naštěstí dole budou sami.* Moc ti to sluší, lásko... *Řekne sladce, přitáhne si jí k sobě za boky a něžně ji políbí.* Můžeme jít? *Zeptá se mile.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 24, 2015 6:18 pm

*Něco zabrblá na tu jeho lichotku a nechá se políbit.Jemně mu polibek opětuje a když jí pustí,upraví si šaty a prohrábne vlasy.* Můžeme. *Roztáhne rty do širokého úsměvu,který bylo těžké vydolovat a rozejde se ke dveřím.Nenápadně mu znovu zaváže tkaničky u bot a pootočí se na něj se svůdným pohledem ode dveří.* Tak šup... *Olízne si horní ret,zkousne spodní a mrkne na něj.Pak vyjde z pokoje a počká na něj za dveřmi.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 3 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru