TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Dose)

3 posters

Strana 17 z 29 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 10:48 pm

*Zvedne obočí,když řekne,že by měl zkontrolovat mobil.*Já myslím,že nikdo nic důležitého nechtěl...Psali by mi,kdyby jsi jim neodpovídal ty.*Pousměje se trošku falešně.Nechce,aby jim Enzo zkazil den,ačkoliv ona už má náladu pošlapanou.*Můžeš ho zkontrolovat později...Ty můj trosečníku...*Zvedne jeden koutek.*Asi to tady tolik nepotřebuješ,když máš mě...*Mrkne na něj.Kousne se do rtu a doufá,že jestli se koukne na mobil,Enzo mu nepsal.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 11:00 pm

Myslíš,že třeba Stefan by psal tobě?Kdybych já mu neodepisoval??*Pozvedne obočí*Co když třeba podpálil hotel nebo tak něco*uchechtne se nad tou představou*Aby na to nebylo pozdě...*Vydechne*Jop,kdo by potřeboval mobil,když má tebe*Usměje se a rozsvítí display*Vidíš,psal mi Enzo..dvakrát*Koukne na ní*Proč ti tolik záleží na tom,abych to nechal na později*Trochu ho to zarazí.Potom otevře první zprávu,kde mu píše,že vědí kde jsou a zda můžou přijít.Trochu se nad tím zamračí,ale neodepíše.Vyjde z té zprávy*Prý vědí kde jsme a chtějí se stavit.....Neodpovídám*řekne pro sebe nahlas*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 11:06 pm

Určitě...Elena na mě číslo stoprocentně má,volala jsem jí po svatbě.A Stefan mě má rád.Jsem jeho oblíbená přítelkyně jeho brášky pravděpodobně...Vlastně...švagrová.*Usměje se zeširoka.*Neřekla bych,že Stefan by dokázal podpálit hotel,ale když myslíš,že by spíš psal tobě,než Lexi.*Pousměje se a trošku vzdychne,když přes ty všechny řeči rozsvítí displej.*No tobě evidentně nestačím...*Usměje se trošku nervózně.*aahh..psal ti Enzo..Dvakrát.*Polkne a prohrábne si vlasy.Zavrtí hlavou nad jeho otázkou.Za chvilku si to stejně sám přečte.Zvedne překvapeně obočí nad tím,co psal jemu.*To ti psal v obou zprávách?*Zeptá se ho zvědavě,aniž by odpověděla na to,na co se jí ptal.Každopádně ta informace,že by se jim tu mohli kdykoliv objevit jí netěší.A nejde o Lexi,ale o Enza.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 11:14 pm

Ach,no jasný.Volala by ti Elena.Ta by se zase neozvala mě *Usměje se*Každej máme jednoho.To je milý*Vydechne a zvedne mírně obočí,když začne o Lexi*Auč..To bolelo*Řekne naoko zničeně a pak se usměje,aby viděla,že to nemyslel až tak vážně.I když by hot rochu mrzelo,kdyby se ozval jen Lexi a jemu by se zase nic nedoneslo*Proč bys mi neměla stačit??*Koukne na ní,takže zase zvedne hlavu od mobilu*Nope,ještě tady mám jednu zprávu,ale přísahám ti,že jestli ta druhá bude v podobným stylu nebo něco jako "co je s tebou" tak i ten mobil vypnu a nebudu na něho reagovat celou dobu,co budeme tady...Ať si píše co chce*Pokrčí rameny*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 11:24 pm

Jo,je to sladký...*Pousměje se a promne si mezi prsty pramínek vlasů.*Jen jsem tě škádlila...Myslím,že bys byl první,kdo by se dozvěděl,kdyby Stefanovi něco bylo.Dal by ti vědět on sám.*Kývne s úsměvem.Nechce,aby se cítil odstrčený,nebo tak něco.Nakloní hlavu k rameni.*Já nevím,jen jsem to plácla.*Zvedne ramena s omluvným výrazem a odvrátí pohled //takhleSvatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Tumblr_ml98fzIe3f1qd5lw2o1_r2_500//*Jsem zvědavá,co je v té druhé zprávě... *Povzdychne si a zavrtí hlavou.Je si téměř jistá,že to bude něco v tom duchu,co psal jí,jen neví,co to udělá s Damonem.Pořád má pocit,že jestli jí ho může někdo odloudit,je to Enzo.Zase se kvůli jeho zprávě cítí špatně.Vyčkávavě se na Damona podívá,jestli už tu zprávu přečte.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 11:39 pm

Pokud by měl šanci,aby se mi ozval...Elena by se ozvala tobě,pokud by nebyla v šoku*Má černé myšlenky,ale hned se z hlavy setřese*Aha,fajn..*Kývne a otevře tu další zprávu.Přečte si jí třikrát s otevřenou pusou.Poté zprávu vypne a mobil odhodí na stůl,jako by to byla jen nějaká krabička a on spěchal*Jdeme ven*Pousměje se*Schválně,kdo bude první u moře*Začne jako by se nic nedělo a hned se rozeběhne z domu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 11:46 pm

Určitě je všechno v pořádku...Trošku optimizmu,zlato...*Pousměje se na něj povzbudivě.Kývne ne to,že fajn a pak ho sleduje,jak si čte další zprávu.Je jí divné,že by jí četl tak dlouho,musí to být hrozný sloh.Vzdychne se staženým obočím.Vůbec se jí nelíbí jeho výraz.Sklopí oči a semkne rty,dokud neuslyší ránu,jak odhodil mobil.Zvedne oči a pootevře pusu,že nějak zareaguje na to,že jdou.Zvedne obočí,když s ní chce soutěžit o to,kdo bude první u moře a zadívá se za ním,když se rozeběhne z domku.*Podvádíš!*Křikne za ním s lehkým úsměvem.Chtěla by se bavit,ale neví,co mu psal.Nakrčí čelo a rozejde se za Damonem k moři normální chůzí.Je jí líto,že je zase za tu špatnou a ani neví,co udělala.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 02, 2015 12:01 am

*Doběhne k moři a koukne na ní,když ona za ním jde normální chůzí.Vzdychne neboť mu dojde,že ona asi dostala něco podobného do Enza nebo rovnou to samí.*Nech mě hádat.Psal ti Enzo,že jj??*Chtěl to hodit za hlavu,ale vidí,že Rose to prostě jen tak nepřejde*Něco jako,že ti děkuje za hezké líbánky a že se mu máš vyhýbat...*Teď jen doufá,že nedostala lepší zprávu a tímhle jí dostane úplně.Chtěl s ní prožívat každý den hezkej a Enzo jim to zkazil
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 02, 2015 12:08 am

*Zvedne k němu oči po eho otázce a pomalu kývne.Nadechne se,že mu něco odpoví,ale on pokračuje.Sklopí pohled,když zopakuje slova z SMSky.Takže dostal stejnou zprávu.*Jo a jo... Přesně tohle...*Založí si ruce na prsou a povzdychne si.*Ale to je v pohodě... Však...Známe Enza.*Pousměje se,aby to alespoň vypadalo,že si z toho nic nedělá.Zvedne k němu oči a znovu udělá ten ksichtík s pokrčenými rameny.*Jsem svině...*Usměje se a jemně do něj šťouchne.*Jdem plavat...*Rozeběhne se do moře a skočí šipku pod hladinu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 02, 2015 12:19 am

Jop,známe ho*Kývne*Ty nejsi svině....*Zavrtí hlavou a koukne na ní,jak se rozeběhne do moře a skočí šipku pod hladinu.Sevře ruce v pěst a trochu zatlačí.Kdyby věděl,kde Enzo je,už by tam běžel.Má Enzo štěstí,že o něm nic neví,ale to,že jim zkazil den mu jen tak neodpustí.Jednou mu píše pochvali a pak Rose skoro zakope do země.Rozejde se pomalu k moři a začne si od něho pomalu chladit tělo.Moc se mu do té vody nechce,ale sedět jen tak někde a užírat se za to,co mu Enzo napsal,taky nechce.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 02, 2015 12:33 am

*Na nic z toho,co jí řekne mu neodpovídá.Nějak nemá co mu na to říct.Četla tu zprávu několikrát.Chvilku plave pod vodou,potom cose ponoří pod hladinu a pak vyplave.Otočí se ke břehu,kde Damon jen chladí svoje tělo a povzdychne si.Doplave k němu a postaví se před něj.*Chtěl bys radši na skútr?*Pohladí ho lehce po tváři mokrou rukou se zkoumavým pohledem.Vážně nechce,aby je tady něco takového užíralo.Nebo hůř,aby se nakonec nebavili a pohádali.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 02, 2015 12:50 am

V pohodě,jdeme do vody.Jen tam jdu pomalu,abych se pomalu ochladit.Je to fajn*Pousměje se a chytne jí ruku,kterou nemá na jeho tváři*Půjdeme tam spolu,bereš?*Pozvedne obočí.Taky se nechce užírat a přemýšlet nad tím,proč to Enzo psal a co ho k tomu vedlo.I když si to neužijí tak,jak by si to užili normálně,musí se alespoň snažit a nemyslet na to*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 02, 2015 1:00 am

Okay,zlato...Jak chceš.*Pokrčí rameny a usměje se.Stiskne mu ruku,kterou jí chytne a současně si s ním proplete prsty.Přikývne na jeho otázku s úměvem.*To beru...Já už jsem sice ochlazená dost,ale proč ne...*Usměje se na vodní hladinu a stoupne si vedle Damona.Jeho ruku nepouští.Zadumaně přitom sleduje svoje nohy pod hladinou.Možná by měla zavolat Lexi a zeptat se jí,co se stalo.Třeba se jim nevydařila nějaká atrakce,kterou jim nechala připravit.Prohrábne si vlasy a zadívá se k nebi.Udělá pár kroků do vody,vedle Damona a pak na něj cákne.Škádlivě přitom nakrčí nos.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 02, 2015 1:08 am

*Proplete s ní prsty a stiskne jí*Tobě to nevadí..*Usměje se mírně a zadívá se stejně jako ona,na hladinu.Poté se společně s ní rozejde do vody.*Ááá*Zatřese se schválně,ve znamení,že je to studený*To bylo za co??*Zeptá se s úsměvem na tváři.Ne,že by se nějak bavil,protože pořád musí myslet na tu zprávu,ale nechce to na sobě dávat moc znát.Hlavně kvůli Rose*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 02, 2015 1:25 am

Ne nevadí...Já nejsem rozmazlená.*Udělá nevinný kukuč a lehce se pousměje.Úsměv se jí o něco rozšíří,když dělá,že je ta voda studená.*To bylo,aby ses ochladil rychleji...*Usměje se na něj a udělá dalších pár kroků do vody.*Ještě jsem se na tebe mohla přilepit,jsem mokrá...*Znovu lehce pokrčí rameny a nasadí mírný úsměv.Chtěla by se bavit víc,ale bude se muset hodně snažit,aby to šlo lépe alespoň předstírat.Je ráda,že ty zprávy nedostali a nepřečetli včera.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 02, 2015 1:38 am

Aha,abych se rychleji ochladil*Přikývne s mírním úsměvem*Nebo si mě tam mohla rovnou shodit...jenom do mě strčit a já bych letěl*Snaží se vymýšlet i jeho každodenní vtipy,ale ani to mu moc nejde.Měl by se otočit a napsat Enzovi taky nějakou děkovnou zprávu a zkažení líbánek.Jen kdyby se nesnažil zabavit Rose,aby na to tolik nemyslela.Což se mu stejně asi moc nedaří.Nebo se mu dlouho dařit nebude,jak to zná*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 02, 2015 2:15 am

Jo to jsem mohla,ale přišlo mi to moc drastický...Neshodila bych tě jen tak do vody.*Usměje se a nevědomky vzdychne.Přemýšlí horlivě nad tím,jak tuhle situaci zachránit,ale v každém nápadu okamžitě fatálně selhává.Pohladí Damona palcem po hřbetu ruky a podívá se na něj.*Ani nevím,odkdy máme to potápění...Ale tak snad nás najdou...*Koukne k chatce.Nemohli by je přehlédnout.Pak se zase zadívá na hladinu.*Tak pojď...*Řekne jen a stáhne ho sebou pod vodu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 02, 2015 2:51 am

Tak to mám vážně štěstí*Usměje se.KOukne na ní,když vzdychne,ale nijak to nekomentuje.Tuší,kvůli čemu to je a rozebírat to nechce*Já taky ne.Co není důležitý,to zapomínám..*Pokrčí rameny.Nadechne se,že se jí zeptá,kam má jít,ale hned jak ho stáhne mu všechno dojde,takže se ptát nemusí.Potopí se společně s ní a zkusí otevřít oči,aby se podíval kolem sebe a trochu chvíli odešel z reality*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 02, 2015 2:59 am

Myslíš,že máš?*Zareaguje na to jeho štěstí,co má.SMSka od Enza jí znovu donutila o sobě pochybovat.Taková prostě asi zůstane.*Fajn schopnost...*Usměje se nad tím zapomínáním nedůležitých věcí.Pro ní je ale to,že jí někdo z něčeho takového osočí,docela důležitý.Možná proto bude těžký to hodit za hlavu.Nikdy nebyla pomstychtivá.Jediný,koho by napráskala vždy a všude je Katherine.Potom,co se potopí společně,otevře pod vodou oči a pootočí na Damona s úsměvem hlavu.Kousek pod vodou plave a sleduje život na písčitém dně,načež se zase vynoří nad hladinu po chvíli a otře si vodu z obličeje.Líp se necítí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 02, 2015 3:10 am

Jop,mám*Kývne*Jak kdy..*Vydechne.Sleduje ten podmořský svět.Hlavně se zaměřuje na to,co se hýbe.Tráva,řasy a podobný ho moc nebere.Pro něho to není žádný zázrak,ani když kouká na ty ryby,ale bere to jako zabavení a chvilka zapomnění na problémy,které nahoře jsou.Po nějaké době,kdy už nemůže dýchat ani trochu se vynoří a zatřese hlavou,aby z vlasů dostal tu vodu.Poté se otře obličej a koukne na Rose*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 02, 2015 3:16 am

*Nic na jeho slova neříká.Pravděpodobně to myslí úplně stejně jako ona,takže to ani moc rozebírat nechce.Když se Damon dlouho nevynořuje,koukne pod sebe,jestli se neutopil,čemuž sice nevěří,ale i tak.Vidí ho plavat pod sebou,takže udělá ještě pár temp kousek od něj a když se vynoří,zvedne společně s jedním koutkem i jedno obočí.*Už to vypadalo,že si dole stavíš nějakou pevnost a rozhodl ses tam přestěhovat....*Okomentuje hned jeho dlouhý pobyt pod vodou,ačkoliv se potápět za žádnou cenu nechtěl.Musí být buď pekelně nasraný,nebo otrávený.Nebo obojí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 02, 2015 3:23 am

Co bych tam dělal?*Zavrtí hlavou*Potřeboval jsem se ochladit.Hlavně využít toho,že to ještě tolik nepaří.Až to sluníčko vyjde,bude zase vedro.Teď je to fajn*Řekne svůj důvod dlouhého pobytu tam dole a mírně se usměje*Navíc jsem čekal,kdy si mě nějaká ta ryba všimne a oni se mi zatím všechny vyhýbali..*Vydechne*Nejsem oblíbenec zvířat.Ani těch na souši,ani těch domácích a ani těch ve vodě..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 02, 2015 3:30 am

Já nevím...*Trhne lehce rameny.Chtěla navodit vtipkovací a nepovedlo se.Lehce potřese hlavou a kývne na jeho slova.*Chápu... Rozumím.*Pousměje se.*Tak nemůžou tě milovat všichni,pochop...To by nebylo fér...Ty buď oblíbenec lidí a "lidí" a já si nechám zvířátka..*Usměje se na něj trošku upřímněji.Má radši zvířata,než lidi,protože zatímco lidé si ubližují navzájem,zvířata to neumí.Proplave kolem Damona ke břehu a lehne si na záda do písku.Je jí jedno,že mokrá a bude celá obalená.Nechtělo se jí chodit pro osušku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 02, 2015 3:37 am

Ach,fajn.Tak já budu dál jen oblíbenec u lidí*Usměje se na ní a pak jí sleduje,jak plave na břeh a následovně si lehá do písku.Jemu se moc ven nechce.Ta studená voda mu pomáhá na to,aby hned nebouchl a nešel Enzovi zavolat,aby mu řekl pár hezkých slov.Položí se proto na záda uvolněně.Roztáhne trochu ruce a nechá se od té vody nést neznámo kam.Dívá se přitom na nebe,jak se modrá a lze už vidět paprsky slunce.Po chvíli sledování těch paprsků,ty oči zavře a vydechne*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 02, 2015 3:43 am

*Jen co se položí na záda,zavře oči.Slyší,jak jí hučí v uších jako ve včelím úlu.Promne si oči a zvedne se na loktech,aby zjistila,jak je na tom Damon.Uvidí ho,jak si hraje na vor.Se zamyšleným výrazem ho chvilku sleduje ze stejné pozice,s hlavou nakloněnou k rameni,ale když se jí začne moc vzdalovat,nakrčí čelo.*Damone!!!!*Zavolá za ním.Vzápětí už vyskočí na nohy.Jen doufá,že se mu nic nestalo,protože tak daleko vážně jen tak nevidí.Natáhne se na špičky a proti prvním paprskům sluníčka si zakryje oči dlaní,aby něco viděla.Nevymyslela nic,co budou dělat,aby se zas měli fajn.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 29 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru