TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Dose)

3 posters

Strana 16 z 29 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 4:45 pm

Nepřipravím tě o to.Vždyť ses na to těšila*Koukne na ní*Já se tomu nedivím.Když se máme o čem bavit,je to snadný*Usměje se*Půjdeme tam.Nemůžeme ležet celý den tady.Zlenivěli by jsme.To bys chtěla?*Pozvedne pobaveně obočí*Jindy?A to kdy?Máme tady toho hodně na programu..*Pohladí jí po vlasech*Nemáš hlad???
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 4:59 pm

Jsem jen zvědavá...*Pokrčí s úsměvem rameny.*Víš co je zvláštní??*Usměje se na svoje ruce a zvedne k němu oči.*Ještě se nám nestalo,že bychom se neměli o čem bavit...Nebo prostě...Pořád mi to s tebou utíká,neskutečně...*Usměje se na něj zeširoka.*Mmmmhhh že bych byla líná holka?Co se pořád jenom válí v pelechu?Néé to není nic pro mě... Půjdeme tam,alespoň vyzkouším něco nového....*Zasměje se.*No naplánováno je toho dost...Ale tak ... mám na potápění věčnost....*Pousměje se.Zavře spokojeně očí,když jí pohladí po vlasech.Pak k němu znovu zvedne oči.*Ne vlasně ani nemám....*Zavrtí lehce hlavou.*Teda.... Ne na jídlo...*Mrkne na něj a znovu se zadívá na svoje bříško,na které si položí obě dlaně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 5:13 pm

Pokud už ti dochází témata,tak můžeme mlčet,mě to nevadí..*Pokrčí rameny*ale proto si to asi neříkala,že ne*Usměje se*Já bych teda líný nemohl být.Neumím to...Stejně bych něco dělal*Uchechtne se.Nedokázal by ležet celý dny v posteli a nic nedělat*To máš,ale teď máš dobrou šanci....a instruktora*Vydechne*Fajn*Kývne.Ví,že by si oba měli dát jednu důležitou tekutinu,ale mají čas,než se půjdou potápět*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 5:20 pm

Ne,proto jsem to vážně neříkala...*Ušklíbne se.Hned potom zavrtí pobaveně hlavou.Nemohl si odpustit vtípek.*No právě... Taky bych musela pořád něco dělat a byla bych akorát nervózní,že nedělám nic pořádného...*Zasměje se.*Pfff... Instruktora seženu lusknutím prstů...*Zasměje se znovu.Zvedne se na loktech a koukne na něj.*Donesu snídani....*Usměje se a zvedne se z postele.Donese dva sáčky krve,ale nedá mu ani jeden.Sedne si zpátky na postel a utrhne vršek jednoho pytlíku.Sedne si na něj obkročmo a vypije jeden sáček.*Snídaně...*Nakloní se k němu,políbí ho na rty a znovu se narovná.Odhrne si vlasy z krku a mírně nakloní hlavu.Ví moc dobře,na čem se domluvili.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 5:43 pm

Lusknutím prstu??*Uchechtne se a zavrtí hlavou*To bych neřekl...*Polkne.Pozvedne hlavu,když začne o snídani*Počkej já...*Chtěl jí zastavit,ale než to stihl,zmizela.S výdechem položí hlavu zpátky na polštáře a zadívá se na strop,když Rose odejde.Koukne na ni hned,jak si na něho obkročmo sedne*Já to neříkal proto,že já hlad mám*Kouká na ní jak pije tu krev.Je rád,že jí pije sama od sebe a bez nucení.Zamrká,když mu odhalí krk*Počkej tys nevtipkovala??*Pozvedne obočí,ale hned se dostane do sedu.Nechce se s ní hádat,ani jí nějak odporovat.Přeci jen,díky tomu pije krev sama,dobrovolně a dva pytlíky denně.Nebude tak slabá jako doposud.Zadívá se na její krk a změní se mu obličej.Zakousne se do jejího krku a začne pít*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 5:56 pm

Já si myslím,že mi bude stačit lusknout prsty a všichni se přetrhnou,aby mi mohli dělat intruktora....*Zasměje se.*Ale určitě máš hlad....*Usměje se na něj zeširoka.Hned zavrtí hlavou na jeho otázku ohledně vtipkování.*O takových věcech se nevtipkuje pane Salvatore....*Přimhouří oči,když se hned posadí a položí mu dlaně na ramena.Skoro nedýchá,když cítí jeho dech na krku a hned jak se zakousne,přitiskne se na něj,sevře mu lehce ramena a tišše zasténá.Právě dostala svojí dávku drogy.Zajede mu jednou rukou do vlasů a jemně je sevře mezi prsty.Tohle si vychutnává.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 6:10 pm

Jenže,ne každý tomu rozumí...Aby tě nedostali někam,kde by se ti opravdu mohlo něco stát*Koukne na ní vážně*Nemám*Zavrtí lehce hlavou.Na to,že nevtipkovala nic neřekne.Napije se z ní,ale nevezme jí toho moc.Nechce jí zase sebrat moc.Po chvíli se tedy oddálí a olízne si ze rtů zbytky krve.Poté jí ještě prsty otře od krve krk.než se jí zahojí a i to z prstů olízne*Takovou snídani si nechám líbit,ale opravdu sem hlad neměl*Usměje se na ní*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 6:19 pm

Je mi to jasný,že bych mohla natrefit na podvodníky...*Zasměje se.Každopádně nad tím mávne rukou a už to nijak neřeší.Není na tom co řešit.Pohladí ho po tváři po tom jeho vážném pohledu,aby se nestrachoval a to,že neměl hlad zjistí záhy,když se z ní ani pořádně nenapije.Tišše vzdychne,když se od jejího krku oddálí.*To jsem poznala....*Špitne s úsměvem na jeho slova a koukne na něj,když si olízne prsty s její krví.*Tak to ten druhý sáček ani nepotřebuju...Zbylo ve mně krve,že bych nakrmila ještě dva cizí upíry...*Nakloní pobaveně hlavu k rameni.Potom mu přejede palci po tvářích a dlouze ho políbí.Nechápe,kde se v ní ta energie po takové době bdělosti bere.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 6:33 pm

Fajn,že to víš*Vydechne.Taky už to víc neřeší*Já ti to říkal*Pousměje se*Jen si jí dej.Možná budu mít hlad později*Pokrčí rameny.Aspoň má něco,proč by Rose měla vypít i ten druhý.Díky tomu bude mít jistotu,že na potápění bude mít dost síly'kdyby se tam něco stalo.Opětuje jí polibek a usměje se*Navíc se budeš potápět.Víš kolik tam budeš potřebovat síly??*Pozvedne obočí*Já si později taky přidám,neboj*Slíbí jí,i když si tím není úplně jistý*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 6:46 pm

Ale já když si dám ten druhý,tak budu mít navrch a to se mi teda moc nezdá...*Usměje se na něj laškovně.Na chvilku se zamyslí nad tím,že by měl hlad později.Přimhouří oči a zadívá se na něj přemýšlivě.*Myslíš,že se budu pod vodou prát s potvorama?*Usměje se zeširoka.*Fajn,když si přidáš,tak si dám...*Kývne a natáhne se pro druhý sáček.*Ale jestli mě pak odmítneš kousnout,budu si to brát osobně,že ti moje krev nechutná....*Přimhouří znovu oči,tentokrát výhružně a zvedne jeden koutek.Oddělá vršek i z druhé konzervy a napije se.Nechá si doušek v puse,znovu ho políbí a přitom mu ten doušek pošle do pusy.Oddálí se od něj a usměje se nevinně.Dopije zbytek konzervy,sbalí oba dva prázdné sáčky a odnese je do koše.*A co budeme dělat teď?*Opře se zády o stěnu a podívá se na něj.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 7:10 pm

Jednou bys mohla zvládnout,že máš navrch*Pokrčí rameny s úsměvem*Já nevím,co se bude pod vodou dít,ale připraveni bychom měli být na všechno*Usměje se*Osobně?Proč?*Uchechtne se*Když nebudu mít hlad,tak to nebude nutný.Důležitou denní dávku jsem měl,tak nemusíme mít strach,že to se mnou někde sekne*Sleduje jí,jak odchází a když se vrátí*Já nevím,ven??*Navrhne hned první věc,co ho napadla*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 7:24 pm

Fajn,pokusím se to nějak zvládnout...*Pousměje se.*Oka,máš pravdu....Musíme být připraveni na všechno...Jsem posilněná a přeperu teď i žraloka....*Zasměje se.*Právě jsem ti řekla proč...Budu si myslet,že ti krev ode mě nechutná...*Přimhouří s úsměvem oči.*Já jsem si taky dala nad limit...*Pokrčí rameny s úsměvem.*Ven?*Zamrká a zadívá se k oknu.*Fajn...převleču se.*Mrkne na něj a odejde z ložnice.Vezme si svoje plavky a odejde se umýt a vyčistit si zuby do koupelny.Pak se převleče do plavek a košilku nechá přehozenou přes křeslo.Pročeše si vlasy a nechá si je rozpuštěné,nechce se jí s nimi pořád vázat a plést je do copu.Založí si ruce v bok a přemýšlí nad tím,co si vezme na plavky.*Namažeš mi ty záda?*Zavolá na Damona,vytáhne si krém a trošku si dá do dlaně.Začne si natírat bříško a dekolt.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 7:48 pm

Dobře*Usměje se*I žraloka?Tak to by měli všichni odplavat dřív,než tam půjdeš a popereš se s nimi*Vydechne*ale proč by sis to měla myslet?Tak si jednou nedám*Pokrčí rameny*To ještě neznamená,že mi nechutná tvoje krev.Miluju tě a miluju tvojí krev*Polkne*Jop*Kývne a koukne na ní,když zase opustí místnost.Zvedne se z postele a oblékne se,než se Rose připraví.Usměje se pro sebe,když mu položi otázku*Hned tam budu!*Prohrábne si vlasy prsty a vyjde z ložnice.Přijde k ní a nastaví ruku*Potřebuju krém....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 8:10 pm

To by rozhodně měli,jestli se nechtějí potkat se silačkou Rosie...*zasměje se a máčkne si na bicepsy.*Byla bych radši....Kdyby sis dal,aby jsi se nasytil,ne aby jsi splnil svojí denní dávku.*Pousměje se na něj.Každopádně jí jeho vyznání zahřeje u srdce.*Ach,vždyť já vím... Taky tě miluju...*Usměje se na něj .Zasměje se nad jeho voláním,že u ní hned bude a když za ní přijde,protočí oči pobaveně.*No no,však už ti ho dávám...*Zasměje se a podá mu krém do rukou.Vetře si přitom zbytky krému co měla v dlaních do rukou.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 8:25 pm

*Zasměje se nad silačkou Rose*ale není nikdo,kdo je tam bude varovat,to je smůla*Pokrčí rameny*Já jen říkám,že už nikde neopadnu....Vím,že bych si měl dát víc*Vydechne*Fajn,že to víš*Kývne.Uchechtne se nad jejím protočením očí a jakmile dostane krém,přemístí se za ní a namaže jí záda.Při té příležitosti jí záda trochu promasíruje,aby z toho něco měla*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 8:29 pm

Jejich smůla...*Pokrčí nevinně a pobaveně rameny.*Tak si dej aspoň konzervu,když nechceš ode mě...*Koukne na něj prosebně a stáhne starostlivě obočí.Na to,že je fajn,že to ví nic neříká,jen se zaksichtí legračně.Odhrne si vlasy ze zad,když jí začne mazat a zadívá se za sebe.S úsměvem vydechne nosem,když jí u toho jemně masíruje a nakloní hlavu k rameni.Tohle si nechá líbit.*Měl bys mě namazat celou...*Špitne spokojeně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 8:44 pm

Rose..*Vydechne*Já teď opravdu nemám hlad.Měl jsem večer ve vaně.Až budu potřebovat,tak si dám*Usměje se.Usmívá i při mazání jejích zad,když vidí,jak si to užívá*Celou??*Pozvedne lehce obočí,i když to nevidí*Pročpak??*Zeptá se pobaveně*Jako,že bych tě celou namasíroval??
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 8:49 pm

Fajn...Jsem ti k dispozici dvacetčtyři hodin denně...*Usměje se na něj zařivě a odhalí zuby.Kývne na to,že celou a usměje se nad tou otázkou.*Přesně tak...*Kývne na to masírování.Pootočí na něj hlavu.*Tady jsem se natřela málo...*Ukáže si na bříško a nevinně na něj zamrká.*A tady jsem to taky odflákla...*Ukáže hned na dekolt.Docela se nad tím baví,jen doufá,že Damon bude hrát s ní.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 9:04 pm

To je dobrý vědět*Usměje se*Budu si to pamatovat*Kývne a poslouchá jí.Pobaveně jí sleduje,jak si ukazuje na místa a vymlouvá se,že se tam málo namazala*Fajn*Řekne s úsměvem.Chytne jí pod rukama a stáhne jí k sobě.Ví,že když to nebude čekat,nechytne rovnováhu a tak to i udělá.Chytne jí,stáhne k sobě a položí jí na zem.Klekne si na zem,její nohy si dá mezi své kolena a vezme jí krém.Dá si trochu na ruce a začne jí masírovat bříško a dekolt.Jezdí tak nahoru a dolu,jako kdyby byl zkušenej*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 9:15 pm

Já se připomenu,kdybys zapomněl...*Usměje se na něj zeširoka.*Fajn?*Zvedne obočí a najednou cítí,jak jí chytá a stáhne k sobě,ale díky tomu,že to nečekala skoro slítne na zem.Nestihne,ale vykřknout a Damon jí drží a pokládá na zem.Sleduje ho,jak si kleká nad ní a samozřejmě mu krém ochotně přenechá.Pobaveně jí zacukají koutky nad jeho zkušeností,ale současně přivírá slastně oči pod jeho doteky.Zvedne se na loktech,aby na jeho práci viděla a od jeho rukou zvedne k jeho očím a usměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 9:28 pm

Aby ses mi pak nepřipomínala každých pět minut..*Uchechtne se.Soustředí se na to masírování,takže jí do očí moc nekouká,ale chvilkami ty oči k ní zvedne s úsměvem.Přemýšlí chvíli,zda jí má říct,že ona slibovala masáž jemu,ale rozmyslí si to a neřekne nic.Je mu to vlastně ani nevadí.Je radši,když může masírovat on jí a přitom jí sledovat*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 9:33 pm

To záleží na tom,jak budeš dodržovat pitný režim...*Pokrčí s nevinným kukučem rameny.Sleduje stále jeho počínání s mírným úsměvem a těká očima od jeho očí k jeho rukám.Jemně se pod ním zavrtí,ale spíš škádlivě než aby se uhýbala.Zkousne si ret.*Budu tě moct taky namazat??*Nakloní hlavu k rameni s prosebným zamrkáním.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 9:41 pm

Ach...Takže mě budeš hlídat*Kývne*Fajn*Usměje se*Namazat mě??*Pozvedne obočí*To není nutný.Já se určitě nespálím.Nebo,aspoň se toho nebojím,takže..*Pokrčí rameny a když už na rukách,ani na jejím těle není známky krému,přestane s masáží*Hotovo*Promne si ruce,usměje se na ní a stoupne si.Podá jí ruku,že jí pomůže na nohy a půjdou konečně ven*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 10:03 pm

Ano,to budu...*Usměje se.*Ty nechceš namazat?Namasírovala bych tě...*Zvedne tázavě obočí.*No jak chceš...*Vzdychne a pokrčí rameny.Usměje se na něj,když řekne,že je hotovo a podá mu ruku,potom co se zvedne a podá jí ruku,aby se zvedla.Dostane se na nohy.*Tak můžeme vyrazit...Teď už se nespálím...*Usměje se koutkem.Rozejde se pro mobil,aby se koukla,jestli je někdo nesháněl,když na něm dva dny nebyla.Otevře zprávu,co jí tam svítí a chvilku na ní šokovaně kouká.Střelí očima po Damonovi,polkne,zahodí mobil a upraví si plavky.*Jdeme?*Pousměje se mírně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 10:42 pm

To je dobrý,vážně*Usměje se.Pomůže jí na nohy a koukne na ní,jak se dívá na mobil.V tu chvíli si vzpomene,že jim včera někdo psal zprávu*Vidíš to,moment....Měl bych taky kouknout na mobil.Třeba by někdo psal něco důležitého.Jak tady mám pořád co dělat,mobila si pomalu nevšímám*Uchechtne se a rozejde se ke svému mobilu*Začínám si připadat jako trosečník.Mobil nemám,alkohol jen trochu...*Zavrtí hlavou*Nechápu to..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 29 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru