TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Dose)

3 posters

Strana 26 z 29 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu May 07, 2015 10:37 pm

Protože jen inženýři mají tak blbý myšlenkový pochody...*Zazubí se spontánně.*Mmmm ti nevím,protože bych nemohla vařit já,třeba??*Mrkne na něj s úsměvem.*Ne nejsem unavená....Jen jsem zívla...*Pokrčí s pousmátím rameny.*Nee,nechci si jít lehnout...Už byste mě z té postele nedostali...*Usměje se nevinně.*Takže na co...?*Zvedne znovu skleničku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu May 07, 2015 10:52 pm

Aha,tak to chápu*Kývne s úsměvem*A to by byl tak velký problém,kdybych někdy uvařil já?*Pozvedne pobaveně obočí*Když jsem dělal lívance,nevypadalo to,že by ti to nějak vadilo...*Vydechne*Fajn,jak myslíš,ale budeš unavená a to potápění si neužiješ...*Polkne a  pozvedne tu skleničku znovu*Na??*Zamyslí se krátce*Na sluneční dny?*Navrhne něco a přitom přemýšlí nad něčim jiným,kdyby se Rose tohle nezdálo*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu May 07, 2015 11:06 pm

Aach tvoje lívance...Pravda o ty bych nerada přišla....*Zasměje se.*Ty máš vlastně i speciální zástěrku....*Usměje se na něj.*Budu v pohodě...*Pousměje se.Stejně se jí na to potápění nechce a to hodně.*Určitě,ať pořádně pálí...*Zasměje se tomu přípitku,koukne na svoje teď už opravdu hnědé tělo a jemně cinkne svojí sklenkou o jeho.Napije se vína,odloží skleničku a zkontroluje jejich jídlo v troubě.*Za pět minut můžeme papat...*Pohladí si bříško natěšeně.Vyskočí na linku,sedne si a nabere si na lžičku Damův salát.S plnou pusou se na něj usměje.Je vážně výborný.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu May 07, 2015 11:14 pm

Tak vidíš.Kuchyň nemůže patřit jenom tobě....Má zástěra by byla nevyužitá*Usměje se.Ťukne si s ní a napije se vína*Fajn,tak bychim měli začít dávat na stůl....*Chtěl pokračovat v tom,co by měli na stůl dát,ale není schopen pokračovat,když jí uvidí,jak ujídá salát,který dochucoval*Koukám,že už jsi hodně hladová...*Uchechtne se a začne prostírat stůl sám.Jí nechá ujídat ten salát.Docela ho těší,že jí chutná*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu May 07, 2015 11:37 pm

Nemám absolutně nic proti tobě v té slušivé zástěře...Kuchyň budiž i tvá...*Zasměje se.*Ou jasně...stůl...*Polkne honem ještě jednu lžičku salátu a seskočí z linky,aby mu pomohla.*Nemůžu si pomoct...za prvé mám hlad jako vlk a za druhé je ten salát fantastickej...*Hodí si nenápadně do pusy ještě lžičku a s plnou pusou jde pomoct Damonovi s přípravou stolu.Žvýká tak,aby nebylo znát,že zase ujídá.Když mají hotovo,dojde do trouby pro hlavní chod.Vyndá ho a rozdělí do dvou talířů,které donese na stůl.Vezme tam i vychlazené víno a mrkne na Dama.*Jdem papat??*Olízne se natěšeně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu May 07, 2015 11:48 pm

To mě těší,že už je i moje....Nemusím se bát něco udělat bez tvé přitomnosti*Usměje se*Tak se najez...Na mě nečekej*Koukne na ní,když mu začne pomáhat.Chtěl jí něco říct,ale nakonec jí nechá,aby mu pomáhala*Jop,jdeme jíst*Kývne a odejde ke stolu.Posadí se hned po ní a zadívá se do talíře*Vypadá to skvěle*Pochválí jí jídlo a s chutí se do toho pustí,jako by nejedl roky*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu May 07, 2015 11:56 pm

To by ses stejně nebál,tak to tady na mě nehraj...*Zasměje se a pobaveně přimhouří oči.Nikdy by nikoho neposlouchal,co se týče nějakých zákazů.*Jíst bez tebe??To vážně ne...*Usměje se.Kývne na jídlo,usadí se naproti němu a mrkne na něj přes stůl.*Doufám,že to bude chutnat aspoň z poloviny tak dobře,jako ten salát...*Pousměje se.*Nech si chutnat..*Popřeje mu a pustí se do jídla se stejnou chutí jako on.Hned je spokojenější,když do sebe dostane pár soust.Už měla opravdu hlad.Mrkne na Damona krátce,jestli mu taky chutná a napije se trošky vína.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 08, 2015 12:08 am

To je možná pravda,ale bál bych se něco uvařit,abys nebyla smutná,že jsem uvařil místo tebe*Usměje se*Vždyť na tom není nic špatného..*Pokrči rameny*Určitě to bude skvělý*Mrkne na ní.Jen kývne na to,že  si má nechat chutnat,protože už má v puse jídlo.Usměje se na ní,když se na něho podívá.Když dojí,odloží příbor a spokojeně se opře o opěrku židle*Bylo to skvělý*Pochválí jí jídlo*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 08, 2015 12:24 am

To je ohleduplnosti...*Mrkne na něj s úsměvem.*Neříkám,že je na tom něco špatného,ale nechutnalo by mi bez tebe,víš?*Usměje se na ní a opře si loket o stůl.Pozvedne koutek na to,že to bude určitě skvělé.Doufá,že maso je hotové.Když se přesvědčí,že je,spokojeně dojí chvilku po Damonovi celou svojí porci,což se u ní často nestává.Nějak tady mění svoje návyky.Ráno dva sáčky krve a teď snědla plný talíř jídla.*Jsem ráda,že ti chutnalo...Taky jsem si pochutnala...*Usměje se na něj.Zvedne se,odnese talíře a vrátí se s miskami salátu.Na jeho jezení si ale sedne k Damonovi na klín a pohladí ho s úsměvem po paži.*Ještě si dáme salát a pak začnu posilovat,abych nenakynula...*Mrkne na něj.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 08, 2015 12:44 am

Ach..Nechutnalo by ti to beze mě*Přikývne*Od tebe mi chutná všechno...*Usměje se.Koukne nantu misku salátu a vydechne,když si sedne na jeho klín se slovy,že si dají ještě ten salát*Ty a nakynout?To už jsme několikrátnřešily,ne?*Pozvedne obočí*Navíc,po tomhle salátu jen těžko nakyneš....Je speciální*Řeknemtajemně a hned se uchechtne.Ta jeho nálada se mu zase vrátila a má chuť dělat vtipy*Posilovat bych mděl spíše já....Abych nebyl udýchaný po chvilkovém běhu po písku...Musím se zlepšit.*Nabere salát a dá ho Rose do pusy*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 08, 2015 12:54 am

*Kývne na jeho první slova s lehkým úsměvem.*Asi jsem šikovná v kuchyni...*Pokrčí s úsměvem rameny.*Řešili...ale cítím,že mám plný bříško...*Nafoukne schválně bříško jak nejvíc může,načež se hned rozesměje,takže ho znovu vyfoukne.*Speciální??*Zvedne zvědavě obočí.Zasměje se tomu.jeho uchechtnutí a pobaveně zavrtí hlavou.*Jasně...Ty můj speciální.. *Usměje se zeširoka.*To není ani tak o posilování jako o tréninku...Však jsme se domluvili,že budeme chodit spolu...*Mrkne na něj a otevře pusu,aby si vzala sousto z lžičky.Zatímco si ho labužnicky vychutnává,nabere na svojí lžičku a tu vloží do pusy Damonovi.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 08, 2015 1:09 am

Ne,asi..*Zavrtí hlavou*Tak ten salát nech na později...*Usměje se*Jop,je speciální,protože jsem ho dochutil a dal jsem tam všeho jen trochu,aby to nikomu neublížilo....Ani tvému bříšku*Koukne na její bříško a pak zase na ní*Já vím,ale já musím začít,protože ty narozdíl ode mě už nějakou kondici máš...A to by bylo nefér.Leda bys mi dělala trenérku...*Navrhne jí a vezme si do pusy salát,co mu dá ze lžice prozměnu ona*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 08, 2015 1:45 am

Nemůžu ho nechat na později...Je tak dobrej,že mám na něj takovou chuť,že se nedá odolat...*Usměje se zeširoka.*Mmmhhhh tak to je opravdu speciální...To proto je mi po něm tak dobře.. *Zasměje se a pohladí si bříško spokojeně.*No vidíš,jakej skvělej nápad jsi dostal...Budu tvoje trenérka...Nejen,zejména si taky zacvičím,takže budu sama v kondici,ale ještě u toho dostaneme do kondice tebe...Čorneme Stefovi ten boxovací pytel,co jsme mu koupili a za chvilku z nás budou fitnessáci...*Nakrčí pobaveně nos.Zatímco on žvýká sousto,co mu dala do pusy ona,napije se znovu vína.Jako by žádné podělané ráno a odpoledne nebylo.Je ráda,že se jí Damon nabídl a tou pomocí v kuchyni.*Úplně cítím,jak mi ten salát odlehčuje to napapaný bříško...*Zasměje se.*Pane Salvatore?!?!?!!??!?Je čas na to noční potápění!!!!!!*Ozve se někde od vstupních dveří steward.Ani si nevšimla,že se venku smráklo.Museli v té kuchyni být hrozně dlouho.*A já jsem jako vosk,nebo jak mám rozumět tomu,že ten blb mluví jen na tebe?*Koukne se šeptem na Damona a protočí oči.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 08, 2015 1:51 pm

Mmmhh..aha*Usměje se*Jsem rád,že ti tak chutná*Vydechne*Ten se nám poděkuje,když si půjčíme jeho pytel...Ten cvičí skoro každý den*Uchechtne se*Což znamená,že by byl lepši on,ale zničil by mě dřív,než bych se stihl zahřát*Zasměje se při té představě*Že by byl tak kouzelný??*Pozvedne pobaveně obočí.Vzdychne,když zaslechne stewarda řvát*Promluvil jsem si s ním.Má ze mě strach*Pokrčí rameny*Jsme tady!!Za chvíli přijdeme!!
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 08, 2015 3:19 pm

Je vážně skvělej..*Přitaká s úsměvem.Nabere si další lžíci.*No nebude to s ním tak horký...Pochybuju,že měl v L.A. čas na cvičení,když byli s Elenou pořád zalezlí na pokoji...*Usměje se.*No počkéééj,myslíš si,vážně...že by byl lepší trenér než já?To mě dost podceňuješ...*Zasměje se a zavrtí pohoršeně hlavou.Samozřejmě se nikomu vnucovat nebude.Může se ve finále na všechny vyprdnout.*Je nejkouzelnější...*Usměje se zeširoka.Nad slovy o stewardovi protočí oči,nic víc k tomu dodat nemůže.Až když mu Damon odpoví.dá si do pusy další vrchovatou lžíci salátu a zvedne se s plnou pusou z jeho klína.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 08, 2015 3:33 pm

Já o tom taky pochybuji,ale kdoví,co tam spolu celé ty dny dělali...*Pokrčí rameny*Já nevím,myslím,nemyslím....Nikdy jsem ho jako trenéra neviděl a tebe taky ne...Takže..*Vydechne*To mě opravdu těší...trenérko*Dá jí pusu na tvář dřív,než si dá do pusy další salát.Když se zvedne z jeho klína,postaví se taky*Tak jdeme,ať už se ho zbavíme.Nechci ho mít za zadkem celou dobu pobytu tady...To bych asi nezvládl.Je totiž hroznej.Člověk mu řekne,že někdo není ve formě a už mu cpe doktora a léky*Zavrtí hlavou a protoči oči*Jdeme...Zopakuje a rozejde se za tím stewardem*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 08, 2015 3:54 pm

No pochybuju o tom,že spolu trénovali...*Pousměje se.*Však počkej,až mě poznáš,drahý...*Zazubí se tajemně.Usměje se zeširoka nad tou pusou,co jí dal na tvář.*Aaahh...okay...Vzhůru na noční potápení...*Protočí oči a naznačí,že jde s Damonem,aby se ještě otočila k stolku a natáhla se,jak jen může.Nabere si další lžíci a s nevinným kukučem se chytne Damona za ruku.Snaží se usilovně žvýkat,aby mu mohla odpovědět a nevypadala jako nenažranec.*Je to fakan..*Zahuhlá s plnou pusou a přidržuje si volnou dlaň pod pusou,aby jí náhodou něco nevypadlo.*Ahhhh no konečně,pane... paní... Všechno je připraveno,můžeme vyrazit....Na místě dostanete papíry,abyste podepsali souhlas,že jste seznámeni se všemi bezpečnostními pokyny a s rizikem,které hrozí při nočním potápění.Predátoři jsou v noci aktivnější a agresivnější,než přes den.To co přes den ani nepostřehnete vás v noci může napadnout.Každopáně bez obav,bude tam s vámi instruktor,takže doufejme v hladký průběh...Následujte mě,prosím...*Vychrlí ze sebe steward a sleduje především Damona.Pak se otočí na patě a vydá se od domku směrem k pláži,na které se mají setkat s instruktorem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 08, 2015 4:19 pm

Ah,ty o tom pochybuješ...milé*Usměje se*Vzhůru*Stiskne Rose ruku a kývne na toho fakana.Dojde za stewardem.Poslechne si jeho slova a jen pootevře pusu nad tím,co všechno je může čekat.Něco takového opravdu nečekal,ale nenechá se jím zastašit.V klidu,jako by se nemělo na sto procent nic stát,se rozejde společne s Rose za stewardem,aby se mohli jít potápět a měli to už konečně za sebou*Ten chalp mě začíná děsit,jak mě pořád sleduje...*Šeptne pro stewarda neslyšitelně.Chce aby to slyšela jen Rose*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 08, 2015 4:34 pm

*Usměje se na Damona hned potom,co jí stiskne ruku.Pak poslouchá stewarda a přitom sleduje,jak jí furt čumí po Damovi.Nevěřícně na něj kroutí hlavou,jeho varování tím pádem ani neposlouchá a rozejde se s Damonem za ním.Mrkne na něj po očku.*Já mám pocit,že se přeorientoval...*Špitne mu nazpět taky neslyšitelně.Zacukají jí nad tím koutky.*Klidně se s ním o tebe porvu.*Zašeptá se smíchem.Dojde společně s těma dvěma na pláž,kde už jsou připraveni instruktoři,jeden si je hned odchytne,dá oběma oblek na potápění a kyslíkovou masku.Druhý začne Rose pomáhat sundavat tričko,aby měla oblek jen na plavky a dobře jí přilnul k tělu a velice ochotně jí pomáhá nandavat oblek.Steward zatím postává co nejblíž Damona a usmívá se na něj jako by byl Bůh.*Hej hej hej...Moment... Já se umím obléct sama...*Zaprotestuje Rose proti dotykům na svém těle,ale v tom okamžiku jí strkají před nos souhlas s potápěním v noci,aby ho podepsala.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 08, 2015 5:11 pm

Neděs mě ještě víc....*Šeptne a dojde s nimi na pláž.Vezme si oblek a začne se do něho oblékat.Ne,že by se mu chtělo,ale když je to v noci tak nebezpečné,muši dohlédnout na to,že se jí nic nestane.Moc těm instruktorům nevěří,zvlášť po tom,co vidí.Koukne očkem na stewarda,jak ho sleduje a skoro by z toho dostal infarkt.Začne rozmýšlet nad tím,jestli nebylo lepší,když okukoval Rose.Oblékne se do toho obleku a začne zkoumat ten kyslík,aby nemusel koukat na to,jak si tam až přiliš všímají Rose.Kdyby všem něco řekl a všichni se změnily jako steward,asi by všechny ty pohledy nevydržel*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 08, 2015 6:46 pm

Promiň....*Špitne s rošťáckým úsměvem.Ten jí ale klesá současně s tím,jak se jí dostává pozornost od instruktorů.Přimhouří přitom oči nad tím ,jak steward pořád čumí na Damona.Zarazilo jí,že se Dam taky oblékl do obleku.Odežene od sebe přeochotné instruktory a přejde k Damonovi.Steward se hned vzdálí,když uvidí její nenávistný pohled.*Jdeš taky do vody??*Natáhne se k Damonovi a pošeptá mu to tak,aby to neslyšeli ti okolo.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 08, 2015 6:54 pm

*Koukne na Rose,když tam za ním přijde a vydechne,když tím odežene trochu i toho stewarda.Poslechne si její slova a kývne*Nevěřím jim*Zašeptá jí nazpět,též,aby to neslyšeli.Hlavně proto,aby tím neupoutal jejich pozornost a nekoukali všichni zase na něho.Ty pohledy strewarda mu bohatě stačí.Dá Rose pusu na nos,jelikož díky obleku užmoc velký šance nemá*Doufám,že se vrátíme živý..*Usměje se na ní*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 08, 2015 7:19 pm

Já jim taky nevěřím...A stewardovi asi udělám kastraci....*Špitne zase ona s roztomilým úsměvem,aby to alespoň vypadalo,že si vyměňují něžnosti.Nakrčí s úsměvem nos,když na něj dostane pusu a pohladí Damona po tváři.*Udělám pro to maximum...*Mrkne na něj po jeho úsměvu a hned ho obejme.Bojí se o něj,je to noční potápění a on nechtěl ani přes den.Ještě než se od něj oddálí,přijde jeden z instruktorů s deskami,kde má podepsat souhlas Damon.Začne jim hned dávat různé poučení,zásady bezpečného chování pod vodou v noci a nezapomene za každou větou pokárat oba,že za to,že jdou pod vodu v noci je jejcih vina.Úplně cítí přitom,jak steward hltá Damona očima.Šlehne po něm pohledem,kterým mu řekne,že jestli nepřestane,zle dopadne.Už aby byli zase v domku.Chytne Damona za ruku,kterou hned stiskne,když jí nandavají kyslikovou masku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 08, 2015 7:37 pm

*Uchechtne se nad tím,co Rose řekla.*Já se o to taky pokusím*Kývne a obejme jí taky.Koukne na toho instruktora a podepíše jim ty papíry.Poslouchá pak jeho slova a čím dál méně se mu dolu chce.V tomhle nemá zkušenosti,takže obrana bude nejspíše minimální.Prostě,jako by byl úplně obyčejný člověk.Stiskne ruku Rose a pozoruje to,jak jí nandavají ten kyslík.Poté si nasadí na záda bombu a koukne na Rose.Když si představí,jak v tom musí vypadat on.Hned by to ze sebe nejraději sundal a zmizel pryč.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 08, 2015 7:48 pm

*Koukne po Damonovi,jak podepisuje ten souhlas a povzdychne si.Jde tam jen kvůli ní a ona tam přitom vůbec nechce.Zhluboka se nadechne,zadívá se na kužel světla,který se rozsvítí do vody a založí ruce na prsou.I s maskou na obličeji se koukne na Dama a vyprskne smíchy.Nic tak antisexy neviděla.Odendá si masku z pusy,aby se neudusila,jak se směje.*Proboha to vážně vypadám jako zvětšený mravenec??*Zhrozí se.To už jí ale instruktor kyne,aby ho následovala.Ještě se natáhne k Damonovi na špičku,vtiskne mu sladký polibek a pak se klátí za tím instruktorem k vodě.Nechá si nasadit,upevnit masku,ale když začne zkoušet těsnost jejího obleku,musí se zuby nehty držet,aby mu neflákla.Všechno co jí říká mu odkývá,aniž by věděla co jí říká.Chce to mít za sebou.Ohlédne se na Damona,kolem kterého zas tančí steward a přeje mu,ať se mu potápění líbí,takže plně zaměstnává jeho pozornost,čehož využije instruktor k důkladnému prozkoumání jejích křivek.Nakonec se vytočí,po stewardovi hodí nějaký kámen,trefí ho do hlavy a skočí pod hladinu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 26 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 26 z 29 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru