TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

4 posters

Strana 6 z 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 17, 2015 1:41 pm

To jsem rád,že se shodneme....Takže zítra zas....když nám zbyde čas...Já hlavně nevím,co je na zítřek... *Pokrčí rameny.Opětuje jí polibek a usměje se na ní.*Tak tohle Rose teda.....uhodla....tohle byla...nejlepší věc v mým životě.*Zasměje se a pohladí jí po ramenu,za které ji drží.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 17, 2015 2:01 pm

Jo pokud bude čas tak určitě.. No já taky vlastně nevím co máme na zítřejším plánu...*Usměje se a lehce pokrčí rameny.* Asi tak nějak... Rose ví jak zapůsobit a aby se na ni nezapomnělo... *Mrkne na něj s úsměvem. Koukne pak zase na to moře. Večer určitě budou černí jak noc podle toho jak to slunce do nich peče.* Dneska nás myslím čeká oběd se žraloky...*Řekne s úsměvem. Není si jistá, ale jestli to bylo naplánované na dnešek, ale určitě zase pro ně někdo přijde, kdo je tam doprovodí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 17, 2015 2:09 pm

*Odkýve jí všechna slova,která předtím řekl on a usměje se.Zadívá se do moře,když zmíní oběd se žraloky.*Jooo vlastně.Další sranda. *Uchechtne se a prohrábne si mokré vlasy.*Doufám,že nebudeme jíst nic z nich....Páč by si nás na tuty našli.*Zakření se do sluníčka.Pak je vyruší nějaký týpek,co jim přišel oznámit,že je čas přesunout se do restaurace.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 17, 2015 3:00 pm

No to bude sranda...*Zasměje se zeširoka.*No doufám v to samé... Nechci být sežraná žralokem... A doufám že mezi ně ani nepůjdeme... *Usměje se. Koukne na toho týpka co je vyrušil a mluví ohledně toho oběda.* Tak jdeme? *Zeptá se s úsměvem a koukne zpátky na Enza.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 17, 2015 3:18 pm

To bych taky nerad...A mezi ně bych šel,kdyby je někdo držel hooooodně daleko ode mě.*Uchechtne se.*Jo....jdeme.*Zvedne se na nohy a podá jí ruku.Jakmile se zvedne i ona,vezme jí kolem boků a následuje borce do restaurace pod vodou,*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 17, 2015 3:40 pm

Ani tak bych mezi ně nešla i kdyby byli kilometr ode mě...*Zasměje se zeširoka. Kývne na to že jdou, chytne se ho za nabízenou ruku a zvedne se na nohy. Pohladí ho po ruce, když ji vezme kolem boků. Zamíří s ním za tím týpkem až do té restaurace. Potom co tam dorazí tak zvedne hlavu jakoby ke stropu a tam uvidí plavat ty žraloky. Vydechne užasle. Takhle přes to sklo nebo co to je, je to hezký, ale mezi ně by vážně nechtěla. Nechá se pak s Enzem usadit u jejich stolu. Kouká vedle sebe na ty žraloky a to už ji je celkem nepříjemný, když jsou tak blízko.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 17, 2015 4:16 pm

A to já zas jo...Musí to být úžasný zvířata....*Mrkne na ní.Dojde s ní až do té rastaurace.Užasle sleduje ty žraloky kolem skla a zírá na ně s otevřenou pusou.Nechá se s Lexi usadit a usměje se na ní zeširoka.*Ty vole....Tohle....To je dokonalý!!!!*Zasměje se a sleduje zrovna,jak jeden obr proplouvá kolem jejich stolu.Natiskne se na sklo a kouká na jeho prázdný pohled.Fascinuje ho to.Zavrtí nevěřícně hlavou a zavrčí naštvaně,když ho vyruší číšník s jídelním lístkem.Vezme si ho a po chvilce si vybere steak a hranolky.K tomu si nechá přinést zeleninový salát a víno.Pak se znovu s úžasem zadívá na žraloky okolo.Nemůže tomu uvěřit,že jsou to vážně živý žraloci.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 17, 2015 5:27 pm

No úžasný a my pro ně úžasný jídlo... *Zasměje se. Koukne se ještě ven přes to sklo a jak vidí jak kolem nich jeden mega žralok proplouvá tak se kousek od toho skla odtáhne.* Dokonalý.. Jiný slovo proto ani najít nemůžu... *Vydechne a lehce se usměje. Má z nich fakt respekt i když jsou za sklem.* Určitě si takhle přes to sklo vyberou svoji oběť a pak ji dostanou... *Zasměje se. Koukne na toho číšníka, když je vyruší. Vezme si od něj ten jídelní lístek. Nechá si přinést nějaký salát a na pití si nechá taky víno stejně jak Enzo. Vrátí ten jídelní lístek tomu číšníkovi. Když pak uvidí jak otevírá ten jeden žralok hubu za tím sklem tak na to zůstane jak zmrazená koukat a ani se o kousek nepohne.* Myslím že si už vybral oběť...*Řekne s neurčitým tónem. Odvrátí pak po chvíli pohled od skla, když ten žralok odpluje pryč.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 17, 2015 6:41 pm

Je to dokonalý...Koukej na ně.... *Vydechne a nalepí hubu až na sklo,ještě když ten žralok otvírá hubu.Zasměje se té její poznámce a odtáhne se od skla.* Neboj se,já bych tě nedal... Ty moje krásko. *natáhne se pro její ruku a políbí jí na hřbet.Pak se pousměje na číšníka,když jim donese víno a zvedne sklenku do ruky.- Na nejlepší den na světě.... A na tebe,protože jsi nádherná. *Mrkne na ní a napije se.Pak sklenku odloží a zase se zadívá na ty žraloky.Koukne pak na jídlo,co před ně přistaví.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 17, 2015 7:12 pm

*Koukne na ty žraloky, když ji řekne Enzo ať se na ně koukne. Jsou hezký, ale fakt jen, když plavou dál od toho skla.* Myslím že by se tě neptali, jestli mě dáš nebo ne, zlato...*Řekne s úsměvem. Zaculí se, když ji políbí na hřbet ruky. Koukne taktéž na toho číšníka, když se u nich objeví s vínem. Vezme si skleničku do ruky.Sklopí pohled s úsměvem a červenajícími tvářemi, když ji zalichotí. Zasměje se nakonec a zvedne k němu pohled.* Na dnešní nejkrásnější den... *Usměje se, pozvedne skleničku. Jeho lichotku nijak nekomentuje, stačí to co se ji přihodilo. Napije vína trochu a skleničku odloží. Zvedne pohled k tomu číšníkovi, když donese jejich jídlo.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 17, 2015 7:19 pm

Víš... Mně by fakt nezajímalo nějaký ptaní.Nehodlám tě pustit z rukou,takže ať mi políbí.... *Uchechtne se a mrkne na ní,jak se červená.Má nutkání nad tím protočit oči,ale na poslední chvíli to zarazí.Usměje se nad tím,když potvrdí jeho přípitek a poděkuje číšníkovi za jídlo.Hned se do něj pustí a občas to zapije douškem vína.Nepřestává s úžasem sledovat ty žraloky okolo nich.Je to pro něj opravdu fascinující.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 17, 2015 7:47 pm

Dobře, dobře...*Zasměje se pobaveně. Počká než ten číšník zase od nich odejde. Pak se napije vína.* Dobrou chuť.. *Popřeje mu s širokým úsměvem. Pak se pustí do toho salátu.Sledu poočku ty žraloky vedle sebe. Je to krásný jak tam tak plavou, ale žraloci prostě mezi její oblíbená zvířata patřit nebudou. Po nějaké chvíli ten salát zdlábne. Napije se vína a vydechne. Opře se pohodlně do židle a koukne krátce na ty žraloky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 17, 2015 7:53 pm

Dobrou... *Popřeje jí taky s úsměvem a vychutnává si maso s hranolkami.Občas zobne zeleninu a zapije to vínem.Vidí,jak Lexi dojedla a kouká se po těch žralocích.Mrzí ho,že z nich má takový respekt.* Tohle se asi Rose moc nepovedlo,co? *Pousměje se na ní a koukne na proplouvajícího žraloka.Hodí si do pusy hranolku a přemýšlivě žvýká.Rychle dojí svoje jídlo,aby se Lexi necítila nepříjemně a mohli vypadnout.Dopije zbytek vína a utře si pusu do ubrousku.* Tak chceš jít? *Zvedne tázavě obočí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 17, 2015 8:10 pm

*Koukne na Enza a nakrčí čelo nad jeho slovy.* Jo, povedlo se jí to, je to tu úžasný... Proč si myslíš že ne ?*Usměje se a u otázky lehce pozvedne obočí. Líbí se ji to, ale vážně má prostě jen raději, když jsou ti žraloci dál. Nejsou to zrovna nejmilejší tvorové.* Ne nemusíme ještě jít, klidně se tu můžeme zdržet...*Pokrčí lehce rameny a usměje se. Dopije tu sklenku vína. Koukne krátce ještě na ty žraloky a rukou si přejede po noze. Pak pohled zase vrátí k Enzovi.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 17, 2015 8:27 pm

Nelíbí se ti to tu,to poznám.Necítíš se dobře. *Pousměje se na ní a nakloní hlavu ke straně.* Hned jí za to sjezdim,až bude příležitost. *Uchechtne se.Možná to neměla hnát tak do extrémů.Jemu se to líbí,ale nebaví ho,že z toho má Lexi divný pocit.Jako by ho měl i on sám,jak na něj působí.Pravděpodobně to bude jejich poutem díky sdílení krve.Prostě cítí téměř všechno,co cítí ona.Přimhouří oči a pokrčí rameny.* Jak chceš,já to myslel dobře pro tebe. *Usměje se na ní a nechá si dolít skleničku vína.On by tady vydržel klidně hodiny pozorovat,jak kolem nich ty potvory plujou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 17, 2015 8:59 pm

*Zavrtí hlavou nesouhlasně nad jeho slovy.* Líbí se mi tu... Ale dobře není mi to úplně příjemné, když kolem sebe vidím tolik žraloků... Ale vlastně je to i fascinující... *Pokrčí lehce rameny s úsměvem.* Za nic ji nesjížděj, je od ní hezký co pro nás nechala připravit...*Usměje se zeširoka. Dala si ze zařizováním určitě hodně práce a nechce to nějak pokazit jen tím že prostě se zdržuje raději dál od těchto potvor.* Jsi zlatej... Ale vím že se ti to tu hodně líbí, takže já to tady v klidu vydržím a přežiju...*Mrkne na něj s úsměvem. Po těch žralocích až tak moc nekouká i když to je celkem nemožný, protože jsou téměř všude.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 17, 2015 9:19 pm

Tak pojďme pryč,když ti tu není příjemně...Nemusíš se přemáhat. *Taky pokrčí rameny a usměje se.* Hezký...Jak se to vezme...Pro tebe to hezký není...Bojíš se,poznám to...Takže až se bude ptát,vím,co jí vytknu.A nezájem,že Damon bude zase házet otrávené obličeje,že mám něco proti.Je třeba říct,když se ti něco nelíbí.I mistryně Rose se občas utne a něco se jí nepovede. *Přimhouří oči a napije se vína.* Nelíbí se mi tu,když se tu nelíbí tobě... Tak jak... Půjdeme?Můžeme si jít zaplavat,nebo já nevím.Válet se na sluníčku.Pinknout si tenis...Cokoliv...Řekni si. *Dopije víno ve skleničce a odloží jí na stolek.Nebude jí tu držet na sílu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 17, 2015 9:58 pm

Já se nepřemáhám... Jsem ráda všude kde jsi ty...*Usměje se na něj.*No dobře přiznávám bojím se.. Mám z nich prostě respekt... Jsem upír a bojím se.. *Zavrtí hlavou s širokým úsměvem.* nic ji nevytýkej... Zase budou nafrení a hlavně Damon... Ale tak Rose z toho bude určitě zklamaná a to nechci... *Vydechne a lehce se usměje.* To jsem ti nechtěla zkazit... Dělej že se mi tu prostě stašně moc líbí a užij si to..*Povzdychne si, nechtěla mu to podělat. Pozvedne koutky nahoru v úsměv.* Můžeme klidně postupně zvládnout všechno.. *Pokrčí rameny s úsměvem. Chce, ale aby si to všechno on taky užil. Ví že se mu to tady hodně líbilo. Viděla jak byl nalepený na to sklo, když přišli.* Já to tu, ale vážně v klidu klidně vydržím..*Mrkne na něj s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 17, 2015 10:05 pm

Je fajn se něčeho bát...Je to třeba. *Mrkne na ní.Taky se bojí.Především toho,že by o ní někdy přišel.* Říkám,že je mi jedno,že Damon bude nafrněnej.Prý je to Roseina práce,takže on do toho bude mít těžko co mluvit.A Rose bude alespoň příště přemýšlet. *Pokrčí rameny a dál to neřeší.* Nebudu nic předstírat,Lex... Už vůbec ne to,že se ti tu líbí,když vidím,jak se rozhlížíš... *Pousměje se.* Tak jestli chceme stihnout všechnoo,tak bychom sebou měli hnout.Takže jdeme. *Vydechne a postaví se na nohy.Natáhne k ní ruku a tázavě se na ní zadívá,jestli půjdou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 17, 2015 10:37 pm

Je pravda že to není jediný čeho se bojím, ale to už je trochu jinačí strach než toto... Ale to má asi každej...*Pokrčí rameny a lehce se usměje.* Nebuď na ní až takovej, snažila se vymyslet něco co by se nám mohlo líbit... Dala si s tím práci..*Nakloní hlavu ke straně trochu a usměje se.*Tak já budu koukat jen na tebe a budu se usmívat.. Budu spokojená..*Zasměje se.* Když všechno nestihneme tak se nic nestane... Dobře tak jdeme..*Usměje se a přikývne. Chytne se jeho nabízené ruky a vstane ze židle. Vážně toto nechtěla, ale už to nezamluví má ji prokouknutou.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 17, 2015 10:44 pm

*Na ten strach jen pokrčí rameny a pousměje se.Ví moc dobře,jak mu bylo,když ho opustila,na tu bolest nikdy nezapomene.A vystavil tomuhle i svého nejlepšího kámoše a Rose.Zamračí se přemýšlivě nad dalšími jejími slovy a škubne rameny ještě jednou.Asi by Rose vážně neměl nic říkat.Neměl by jim ani narušovat jejich líbánky.Prohrábne si vlasy.* Jo...To asi dala. *Vzdychne a pousměje se na ní ještě jednou.Zavrtí hlavou na to,že bude spokojená,když bude koukat jen na něj a když se ho chytí,rozejde se s ní ven z té restaurace.Ještě při odcházení se kochá pohledem na ty žraloky a vyjede výtahem nahoru na souš.Pak vyleze z výtahu a koukne na ní.* Takže co bys chtěla dělat?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 17, 2015 11:03 pm

*Sleduje ho, když vypadá zamyšleně. Nic neříká ani se ho na nic neptá. Kdyby chtěl tak s ní o tom promluví o čem právě teď přemýšlí. I když ji docela zajímá nad čím se tak zamyslel. Ptát se ho však nebude. Kývne na to, když přitaká na její slova. Pousměje se na něj. Rozejde se s ním pak pryč z té restaurace. Koukne na něj a uvidí jak se tím výhledem na žraloky kochá. je jí to líto, že si to nemohl užít a to jen kvůli ní. Vyjede s ním tím výtahem na souš. Pak z něj vystoupí.* Já nevím.. Třeba prvně moře..*Navrhne s úsměvem. Je jí celkem jedno co budou dělat jako první. Baví ji to všechno co předtím navrhl.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 17, 2015 11:10 pm

Fajn....Jdem se koupat... *Mrkne na ní s úsměvem a ruku v ruce se s ní rozejde na pláž.Tam ze sebe skopne žabky a sundá si tričko,které měl v restauraci a odhodí to do písku.* Bacha na kraby a žraloky. *Zasměje se lehce a pohladí jí po vlasech.Vtiskne jí krátký polibek a rozeběhne se do moře.Skočí šipku pod hladinu a kochá se znovu životem pod hladinou.Předvším tím,jak vyděsil hejno rybek a ty před ním zdrhají,jako by věděli,co je zač.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 17, 2015 11:30 pm

*Kývne na to koupání hlavou s úsměvem. Dojde s ním až na tu jejich pláž. Spustí si z ramenou ramínka od šatů a nechá si je spadnout ke kotníkům. Pak z nich vystoupí. Zasměje se nad jeho dalšími slovy pobaveně.* Dám si pozor..*Přikývne a zasměje se zeširoka. Opětuje mu ten krátký polibek. Vydechne a sleduje ho, když skáče už šipku do moře. Rozejde se taky do moře. Nakonec tam taky skočí koukne kolem sebe pod hladinou, aby se ujistila že poblíž není krab. Na žraloky se snaží nemyslet. Zapluje do větší hloubky a kouká kolem sebe na ty všechny tam živočichy. Kus od sebe zahléde i Enza, usměje se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 18, 2015 12:03 am

*Vynoří se a otočí se ke břehu,kde zrovna Lexi skáče do vody.Usměje se nad tím a sleduje jí,jak se potápí.Pak plave až za ní a potopí se k ní pod hladinu.Vezme jí kolem pasu a pod vodou jí políbí.Přitom se vynoří nad vodu a odtáhne se.Zeširoka se usměje a mrkne na ní.* Překvapení. *Zasměje se a pustí jí,aby se mohla držet nad hladinou.Pak se znovu potopí a snaží se,jak nejhlouběji to dokáže,aby mu tlak vody nerval ušní bubínky.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 6 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru