TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

4 posters

Strana 12 z 18 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 24, 2015 9:31 pm

Přesně tak....*Usměje se spokojeně na její slova.Hladí jí po těch zádech a sleduje přitom strop.Přemýšlí nad vším,co se mohlo dnes stát.Navíc napsal ty zprávy.Hned se zamračí.Tohle bude muset vzít zpátky.Chce být s Rose zadobře už kvůli Lex a Damonovi a takhle si to u nich posral.Semkne pevně rty a povzdychne si potichu.Po.chvilce koukne na Lex a.zjistí,že spí.Políbí jí do vlasů a taky zavře oči.Nemůže vůbec usnout.Po několika hodinách se mu to podaří,ale nespí klidně.Pořád se mu zdá o tom,že zabil Rose a o následcích.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 24, 2015 10:09 pm

*K raním hodinám už nespí tak tvrdě, takže pociťuje jak se Enzo neklidně mele. Rozlepí po chvíli jedno oko a koukne na něj. Vidí že spí, ale ne vůbec klidně. Nakrčí čelo. Určitě se mu zdá něco nepříjemnýho. Přitiskne se k němu a pohladí ho po odhalené hrudi. Pak ho líbne na rty. Nechce ho budit, ale zase nechce, aby ho trápily ty sny.*Zlato...*Šeptne mu kousek od ucha a líbne ho na ušní lalůček. Přejede mu znovu po hrudi a starostlivě na něj koukne.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 24, 2015 10:13 pm

*S trhnutím se probudí ,když ho Lexi políbí.Rychle se odtáhne a nechápavě se na ní podívá potom,co ho ještě osloví a políbí na ucho.Vůbec nerozumí tomu,co se děje a proč ho budí.*Co je?Co se stalo?*Ptá se jí hned zmateně a má pocit,že mu snad srdce vystřelí z hrudi.Přejede si dlaní přes obličej a znovu si lehne.Uklidňuje svůj zrychlený dech a zadívá se ke stropu.To ale nevydrží dlouho,protože je fakt unavený,tak po chvíli ty oči zase zavře.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 24, 2015 10:22 pm

*Trhne sebou, když tak rychle vyletí.* Nic není.. Něco se ti asi zdálo, protože jsi sebou docela neklidně vrtěl...*Nakrčí čelo.Celou dobu mluví tišeji. Nechtěla ho sama vyděsit, tím když ho probudila. vidí jak zase po chvíli zavřel oči. Zůstane ještě nějakou chvíli vedle něj ležet. Zavře oči,ale nespí. Spát už se ji totiž už ani moc nechce. Přemýšlí tak nějak o všem, co je dneska všechno čeká a tak podobně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 24, 2015 10:24 pm

Ahhh...aha,tak...děkuju....Žes mě vzbudila...*Zvedne lehce koutek.Rád by si s ní povídal,ale moc dlouho vnímat nevydrží po malé chvilce znovu začne pravidelně oddechovat a tentokrát už se mu ani nic nezdá,jak tvrdě usne.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 24, 2015 11:35 pm

*Otevře oči ještě když promluví a lehce se pousměje, když pak hned slyší že usnul. Nic už neříká. Chvíli tam leží, jak vidí tak už má klidné spaní, tak se zvedne z postele a potichu odejde do kuchyně. Vezme si tam krev a zajde na terásku. Lehne si tam na lehátko. Vypije tu krev a zůstává tam stále. Po chvíli uvidí východ slunce. Usměje se, je to úžasný. Vždy tu viděla akorát západ slunce. Pohodlně se v lehátku uvelebí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 25, 2015 5:36 pm

*Vzbudí se až když mu sluníčko svítí do ksichtu,takže se hned otočí na druhou stranu.Neusne ale,ačkoliv toho v noci moc nenaspal a spal by rád.Jejich pokoj je tak zaplněný světlem,že ho to táhne z postele.Šmátne vedle sebe poslepu a Lexi samozřejmě jako vždy nenahmatá,takže rozlepí oko,otočí hlavu na místo,kde ležía uvidí rozpelešený místo.Vstane tedy namáhavě z postele a rozejde se na terásku,kde jí uvidí si lebedit na lehátku.*Není trochu brzo na opalování?*Protáhne se v zádech a sundá si tričko,co měl na spaní.Promne si oči a odejde si pro krvní konzervu,aby se nastartoval.Jinak z dnešního letu s padákem bude houbelec.*Víš,že tu máme na zejtra vodní lyžování???*Vykulí oči na program a nakloní hlavu k rameni.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 25, 2015 7:22 pm

*Uslyší tiché kroky a to jen díky tomu že na pláži je ještě docela docela ticho a moc lidí tam ještě nezevlí. Otočí hlavu na Enza s úsměvem, po jeho otázce.* Já tu koukala na východ slunce... *Usměje se.Koukne pak za ním, když odchází.* Vodní lyžování? Páni.. Nevím to..*Vydechne užasle, bude to určitě super zážitek.* Co vůbec máme na dnešek?*Zeptá se ho, když už kouká do toho jejich rozpisu.(Jen ať to není skok padákem..) Pomyslí si.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 25, 2015 7:49 pm

Jo tak to ty jsi ho přivolala,aby mi svítilo do ksichtu.*Uchechtne se.*No tak teď už to víš... To by mě zajímalo,kdo mě bude lovit až hodím masku za lodí.*Zasměje se.*Dneska máme let s padákem...to takhle sedíš sedíš a najednou letíš...*Rozesměje se při tom popise.Pravděpodobně si nasere do kalhot jakmile to s ním poprvé škubne,ale docela se těší.Může to být psina.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 25, 2015 8:16 pm

Ne to bych si nedovolila, ti udělat... *Zasměje se.*No tak to by mě zajímalo taky, ale určitě to bude zábava... Jen doufám že mě něco zase nerafne v té vodě...*Usměje se zeširoka. Zvedne se z toho lehátka. Polkne, když potvrdí její myšlenky.* Padáky...*Vydechne a pak se rozesměje nad tím jeho popisem.* Super, myslím že se zítřka ve zdraví nedožiju... *Zasměje se. Teď to jako srandu ještě bere, ale až bude nahoře tak nebude ani dutat tím strachem a tím co jí to způsobí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 25, 2015 8:35 pm

Nedovolila?Ale nechala jsi ten mozol vyjít a ten mě vzbudil.*Uchechtne se.*Jo,bude to sranda...Plno novejch zážitků...Ale zakážu jim fotit moje ksichty přitom,co se to rozjede...*Zasměje se a hned se zaksichtí.*Jo,padáky...Ale neboj se...Jsi jištěná několika popruhama,takže stoprocentně přežiješ....*Mrkne na ní.*Navíc budeme asi podle obrázku oba na jednom,takže tam budeme spolu a já si tě přidržím.*Obejme jí kolem pasu a políbí na čelo.*Co si dáme k snídani?Je libo pečeně z divočáka,nebo radši žraločí ploutev?*Zazubí se.Vytáhne z lednice nakonec nějakou zeleninu,sýry a začne to krájet do salátu.Jestli poletí do nebes,musí mít lehký žaludek,aby to nehodili do moře.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 25, 2015 9:33 pm

Tak všemocná nejsem, abych ho dokázala podržet, aby nelezl...*Zasměje se a pokrčí rameny.* Nee, budou tě fotit.. Já je k tomu ovlivním...*Zasměje se zeširoka a ještě více, když se zaksichtí.* No to jsi mě uklidnil, že mě budou držet popruhy..*Zasměje se.Zavrtí hlavou lehce zatím co se uklidňuje v duchu.* Spolu? Wohouu, zabijeme se spolu.. Hotový Romeo a Julie....*Rozesměje se pobaveně.* Ne, vážně jsem klidnější..*Usměje se. Přivře oči, když dostane polibek na čelo.Pohladí ho po pažích jemně.* Já nevím.. Raději nic? Žraloka? Tak to vůbeeec.. *Zasměje se a zvedne před sebe ruce. Žraloka by nedala potom co je včera viděla tak zblízka. Vyskočí si na kousek linky a sedne si tam, když začne něco Enzo chystat.* Chceš pomoct?*Nabídne se mu s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 25, 2015 9:51 pm

Nejsi?Ohmm...Škoda...Já myslel,že jo.*Mrkne na ní.*Eh..Pamatuj,že tam budou i tvoje fotky,krásko...Budeš sama proti sobě.*Zazubí se.*No všaaak...Buď v klidu...Ty moje Julie...*Uchechtne se nad tím přirovnáním a zavrtí hlavou.Takovouhle hrůzu z toho nemá.Naopak se docela těší.*Nechceš žraloka?? Škoda....Udělal bych z něj sushi...*Zasměje se.*Ne nechci....Jen tu hačej a čekej,až to bude...*Mrkne na ní,jak sedí na té lince a pokračuje v přípravách.Nakonec znovu vyndá šumivé,chlazené víno z lednice,když má hotovo a nalije jim do sklenic.*Jdem papat.*Usměje se,nandá salát do misek a podá jí skleničku s vínem,aby si dali snídani na terásce.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 25, 2015 10:17 pm

To sis mě musel s někým splést.. *Usměje se.* Ouu...*S úsměvem dělá že přemýšlí.* Já je ovlivní jen na tebe.. Mě fotit nebudou...Sebe přímo zakážu..*Zasměje se.* Budu... Doufám...*Usměje se zeširoka.* Nee, vůbec ho nechci.. Na žádnej způsob ani vidět ho nepotřebuju...*Zavrtí lehce hlavou se smíchem.* Rozkaz, pane.. *Zasalutuje s úsměvem na rtech. Sleduje ho s úsměvem, jak jim chystá snídani.* Dobře..*Usměje se. Vezme si od něj tu skleničku, děkovně na něj koukne. Seskočí z té linky. Pak se s ním vydá na tu terásku. Usadí se s ním ke stolečku, kolem kterýho jsou sedačky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 25, 2015 10:28 pm

Sakra...a teď,ale s kým jsem si tě spletl.*Uchechtne se.*Fajn,ty je ovlivníš na mě a já na tebe...a co uděláš pak?*Zvedne pobaveně obočí.Kývne na to,že bude v klidu,i když dodá,že doufá a usměje se na ní.*Nevadí...Taky bych ho nesnědl.Asi.*Zasměje se.Vlastně sežere všechno,co nesmrdí,ale to už o něm Lexi dávno ví.Dojde s ní pak na tu terásku i s jejich snídaní a sedne si vedle ní.*Dobrou chuť.*Popřeje jí,líbne jí lehce na rty a napije se vína.Pak se pustí do jídla.Opravdu má na ten salát docela chuť.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 25, 2015 11:05 pm

No to by mě zajímalo kdo to byl..*Usměje se na něj.* Pak svoje fotky tajně zneškodním a tobě řeknu že se ztratily...*Zasměje se zeširoka.*Asi...*Zasměje se pobaveně. Je ji jasný že by si ho dal a bylo mu to jedno co by to bylo. Zná ho už jak to má.* Dobrou chuť...*Usmějese a lehký polibek mu opětuje. Upije taktéž ze skleničky, kterou následně postaví na stůl a pak se pustí taky do toho salátku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 25, 2015 11:53 pm

Kdybych to věděl,milerád ti to povím,ale neám páru....Možná mi zas vlezli do hlavy Damon s Rose a byl to jeden z nich..To oni jsou takový všemocný.*Uchechtne se nad tím párečkem.V tom si vzpomene na ty zprávy co jim poslal a prudce se nadechne.*No do prdele....*Vydechne a pleskne se do čela.*Já jim včera napsal dost hnusný zprávy...*Přejede si dlaní po obličeji.Usměje se nad tím,že by toho žraloka ASI sežral a nevinně pokrčí rameny.Má ho přečtenýho.Na ty fotky už nijak nereaguje,jen se zasměje a potřese hlavou.Dlabe svůj salát a přemýšlí přitom,jak nějak zamaskovat ty zprávy,jenže ho nic nenapadá.Pěkně to posral.Ale třeba si je nepřečetli.Jsou na líbánkách,užívají si a mobily prostě neřeší.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Apr 26, 2015 12:24 am

Myslíš že by Zeovna oni na tebe byli tak zlý?*Pozvedne lehce obočí s úsměvem.*Ale asi jo oni jsou asi jedinou variantou...*Přikývne a usměje se. Nakrčí nechápavě čelo nad jeho slovy a následovně nad tím jak se pleskne. Pozvedne překvapeně obočí nad tím jak ji hned řekne o zprávách.* Ty jsi jim psal? Kdy? *Zeptá se ho, protože nějak to přehlédla asi.* Jak hnusný byli?*Znovu se ho zeptá. Odloží vidličku.* A vůbec o čem se ti zdálo? Tady o tom nebo..?*Koukne na něj. Zajímá ji jestli zrovna toto ho trápí nebo v tom je i něco dalšího.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sun Apr 26, 2015 12:17 pm

Mmmhhh..Tady nejde o to,že by byli zlý....Ale že maj moc zastavit sluníčko...*Uchechtne se.*Jo psal...a...byly hodně hnusný....Psal jsem,že se mi má Rose radši vyhýbat...*Sklopí pohled k nohám.Dost to přepísknul.*Ne....Zdálo se mi o tom,že jsem zabil Rose....*Přizná se jí.Vlastně snad nikdy neměl horší sen.Zlatý noční můry,když se s Rose v nich vyspal.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Apr 26, 2015 1:01 pm

Mocný Salvatorovic manželé...*Zasměje se zeširoka. Nakrčí čelo, když řekne co jim psal.*Třeba si to nepřečetli... Nebo jim to nedošlo třeba...*Spíš doufá v to druhé. Nechce aby zase z toho byly nějaké neshody mezi nimi. Zamračí se na tou jeho noční můrou.* Zlato... To bude v pořádku.. Vím že to muselo být hnusný, ale nestalo se to a ani nestane...*Pohladí ho na uklidněnou po rameni. Když bude třeba tak mu vytvoří nějaký lepší a hezčí sen.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sun Apr 26, 2015 5:06 pm

Ty nejmocnější....*Zasměje se její hlášce.*No....byl bych mnohem radši,kdyby byla porucha a vůbec jim to nedošlo....*Mrkne na ní a pousměje se.Pak nakrčí čelo,když ho uklidňuje.*Byl jsem od toho jen pár sekund....Jakmile by ten kluk zaměstnal Dama....*Polkne.*Všechno se v tom snu objevilo...Úplně všechno....*Pokrčí rameny.Nechce už na to myslet.To byla nejhorší noční můra v jeho životě.Pousměje se nad tím,jak ho pohladila a políbí jí do vlasů.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Apr 26, 2015 5:22 pm

*Zasměje se jeho slovům.*Já ti to věřím.. I já bych byla za toto raději..*Přikývne a mrkne na něj s lehkým úsměvem na rtech.* Byl jsi, ale nedokončil jsi to... Navíc v těch snech to je tvoje podvědomí, prohání tě a děsí tě...Ono to přejde, uvidíš...*Koukne na něj s nadějí v očích. Obejme ho chvíli, jak řekne že v tom snu bylo úplně všechno. Na detaily se ho vážně vyptávat nebude. Dokáže si to domyslet sama.Pousměje se potom co ji políbí do vlasů.Koukne na chlápka, který tam za nimi opatrně přijde. Nakrčí čelo, když řekne že na ty padáky mohou už vyrazit. Chvíli na něj zamyšleně kouká, pak se podívá na Enza, jestli jdou.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sun Apr 26, 2015 7:48 pm

Jo,to mě děsí...A děsí mě hodně... Je to... Hrozný...Ten sen byl hroznej.Viděl jsem jí umřít a viděl jsem jak jí Damon našel.... No.... *Mávne rukou a nechá se od ní obejmout.Tohle se Damon ani Rose nikdy nesmí dozvědět,protože by s ním už nepromluvil ani jeden.Stejně jako ona se otočí i on na toho chlápka a kývne na jeho slova.Podívá se na Lexi vee stejný moment,jako ona na něj a usměje se.*Tak jdem lítat...*Mrkne na ní a vstane.Vezme jí za ruku a nechá tam to nádobí tak,jak dojedli,jen vypije zbytek vína ve sklence.Natáhne k Lexi ruku a když se ho chytí,rozejde se s ní za tím chlápkem,aby je dovedl na místo.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Apr 26, 2015 8:16 pm

*Sama ví jak tyto sny dokáží být až reálně živý a i to jak dokážou děsit. Už pár nočních můr měla.*Já vím, já ti to věřím..*Kývne. Zamračí se, když řekne co viděl. Nechce si to ani představovat. Je to hrozný jen když to slyší.*Super...*Usměje se na něj. Kopne do sebe to víno pak, potřebuje se aspoň nějak prostě "uvolnit" i když to taková troška s ní vůbec nic neudělá. Chytne se ho za ruku a rozejde se s ním za tím chlápkem. Po chvíli co dojdou na místo kde na ně to všechno čeká tak vydechne. Koukne na Enza a pak zase na ty lidi tam.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sun Apr 26, 2015 8:35 pm

*Vzdychne,když řekne,že mu to věří a promne si oči.Nikdy to nedostane z hlavy.Vážně se bojí,že to jednou udělá.V afektu.Ale ví,že by tím přišel o všechny a o všechno.O to větší má strach.Pousměje se na Lexi,když do sebe taky kopne zbytek vína a jde s ní ruku v ruce k místu,kde mají připravené všechno na padáky.Mrkne na Lexi,když to tam vidí a zeširoka se usměje.Vezme jí kolem pasu a dojde se seznámit s dalším instruktorem.Nechá se zavázat do popruhů a poslouchá jeho výklad.Občas mrkne po Lexi a když i ona je připoutaná a usazená na člun,sedne si vedle ní a stiskne jí ruku.*Fajn...Jdeme do toho....Tohle bude asi nejšílenější věc,co jsem kdy dělal...Ani jsem se nezeptal Damona,jakej byl seskok s Rose.... Ale přežili,tak my musíme taky...*Zasměje se a když se člun rozjde,stiskne jí ruku o něco víc.Teď už nevycouvou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 12 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 18 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru