TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

4 posters

Strana 7 z 18 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 18, 2015 12:23 am

*Koukne na Enza, když ji vezme kolem pasu. Je překvapena když ji políbí. Polibek mu nakonec opětuje a ruce mu dá kolem krku. Usměje se zeširoka, když se s ním objeví nad hladinou.* Hezké překvapení...*Usměje se a mrkne na něj. Pustí ho stejně tak jako on ji. Udržuje se nad hladinou. Sleduje ho s úsměvem, když se znovu potápí. Projede si rukou vlasy a pak se taky potopí pod vodu. Plave jen tak pod vodou a kochá se tím co je kolem ní. Uvidí tam plavat rejnoka. Usměje se a zdržuje se od něj dál.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 18, 2015 12:37 am

*Pobaveně zamrká nad tím,že je to hezké překvapení a pokrčí nad tím rameny.Usměje se a po chvíli se znovu vynoří nad hladinu.Sleduje dno pod sebou a cachtá se jen tak u břehu.Pak si sedne do písku,ale tak aby byl stále ve vodě,zapře se rukama za sebou a nastaví ksichtík sluníčku.Je opravdu horko,takže se v té vodě příjemně ochlazuje.Pak sebou plácne na záda,hlavu mu občas ošplouchne vlna a jinak jí má na suchu,zatímco zbytek těla máčí ve vodě.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 18, 2015 12:56 am

*Vynoří se po chvíli plavaní ve vodě nad hladinu. Je docela dál od pláže. Rukou si přejede po obličeji. Koukne kolem sebe. Všimne si Enza na břehu. Jak tam leží jen se usměje. Ve vodě je úžasně a proto se znovu potopí a zase plave. Zase trochu blíže k pláži, ztratit se na moři totiž nepotřebuje. Vypustí všechen vzduch, když do ni narazí nějaká malá neškodná rybka. Zasměje se.Pak se vynoří nad hladinu, aby nabrala další kyslík do plic a mohla se znovu potopit.Je tam úžasně, kdyby to šlo tak by ve vodě klidně i spala.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 18, 2015 1:04 am

*Sleduje Lexi,jak se potápí a zase se vynořuje a usmívá se nad tím pohledem.Konečně je zase spokojená a ne jako když byli v té restauraci.Je škoda,že to nevyšlo a Lex se tam nelíbilo.Neví,jestli se o tom má Rose a Damovi vůbec zmiňovat.Možná měla Lexi pravdu a jen by tím znovu rozdmýchal nějaký konflikt a to vážně nepotřebuje.Přimhouří oči,když se znovu zamyslí nad tím,jak se k těm dvěma chová,když má tu svojí náladu.Nakloní hlavu k rameni.Teď tady má dost času,možná až moc,aby přemýšlel nad tím,co by mohl a měl udělat jinak.Usměje se na kraba,co leze kousek vedle něj po pláži.Tohle je prostě perfektní dovolená.Po chvilce se zvedne a začne stavět obří bungalov z písku.Opravdu se tím baví.Zapomene na prostor a čas.Udělá jednu polovinu pro Damona s Rose a druhou pro něj a Lexi.Ti dva mu vážně chybí.Chtěl by,aby to s Rose bylo zase v pohodě.Vzpomene si,jak spolu blbnuli všichni tři první den v L.A. Tolik toho podělal a mrzí ho to,ale pravděpodobně už to nezmění.Když dostaví ten bungalov,odchytne si nějakýho kloučka,co tam běhá s mobilem,aby mu to vyfotil a poslal na jeho mobil.Pak se spokojeně posadí vedle bungalovu a sleduje ho.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 18, 2015 1:43 pm

*Docela dlouho se zdrží v té vodě. Pak se rozhodne plavat směrem k pláži. Ve vodě to bylo skvělé, užila si to. Vynoří se z vody a dojde až k pláži. Před sebou uvidí něco obrovského z písku. Víc si všímá toho před sebou než tím co má pod nohama. našlápne na kraba co tam lezl. S vypísknutím uskočí od něj, protože se ho lekla.* Ten hajzl mě našel... *Řekne se smíchem už. Dojde až za Enzem a už se poočku dívá co má pod nohama. Sedne si k němu.*Nudil ses tu hodně? *Koukne na něj s úsměvem.* Povedlo se ti to.. Stěhujeme se sem?*Zeptá se ho s širokým úsměvem. Sleduje ho a vidí že je nějakej jakoby smutnej.Nakrčí trochu čelo a úsměv ji opadne.* Stýská se ti po těch dvou?*Pohladí ho po ruce.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 18, 2015 2:06 pm

*Koukne na Lexi,když vypískne a zvedne obočí nad tím,co řekla.Jelikož se ale směje, nijak to neřeší a usměje se nad tím.*Ne nenudil...To já jen tak...*Koukne na bungalov a zasměje se.*Jooo,to by šlo.Jen nesmí přijít příliv.Byli bychom v prdeli.*Mrkne na ní pobaveně a vzápětí mu znovu vystřelí obočí.*Stýská???Proč a po kom??*Zavrtí nechápavě hlavou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 18, 2015 3:02 pm

*Pokýve akorát hlavou, když řekne že jenom tak a usměje se.*No tak bychom se vzbudili uprostřed moře to nevadí... Raní koupel nám neublíží...*Zasměje se zeširoka a mrkne na něj.* No, nebo chybí ti? Damon a Rose... No protože od té chvíle co jsme o nich mluvili tak jsi takovej ja nevím smutnější...*Pokrčí rameny. Přijde jí to prostě tak. Třeba má jen špatný pocit.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 18, 2015 3:25 pm

Jo,to nám neublíží,ale měli bychom po domečku....*Zasměje se a pokrčí rameny.*Ne nechybí...Nevím,proč by měli....*Vzdychne a prohrábne si vlasy.*Jen přemýšlím....Víš jak jsem se choval...Co jsem jim udělal...*Koukne na ní a pousměje se.*A přemýšlím,že bych se od nich možná měl držet...Víš nelezt za nima furt...Prostě vždycky počkat,až oni budou chtít....*Koukne do moře a pokrčí rameny.* Zařídil jsem jim rozchod....Kdyby to někdo udělal mně a tobě,zabil bych dotyčného...Tak nad tím přemýšlím....*Kousne se do rtu.*A koukej,co pro nás přesto udělali....Prostě jen přemýšlím....
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 18, 2015 4:08 pm

No a stali by se z nás bezdomovci.... Žili by jsme tu jako trosečníci... Pod rákosovou střechou a s kokosama v ruce...*Zasměje se zeširoka.* No tak dobrý prostě jsem měla divnej pocit..*Zavrtí hlavou a pousměje se.* Však za nimi nechodíš pořád a myslím že kdyb tě nechtěli u sebe tak tě vyhodí... Víme že Damon by to dokázal...*Pozvedne koutky nechce aby přemýšlel nad tím co už bylo.* Nemysli na to... Prostě se to už stalo a vrátit se to bohužel nedá... *Pokrčí lehce rameny. Nechce aby se tím ani nijak trápil. Pohladí ho po ruce.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 18, 2015 5:05 pm

Trosečnící....*Uchechtne se.*Ale chodím Lex....Kdykoliv je volná chvíle.Pořád a Damon se snaží.Jako bys mě neznala...To je jedno...Jak říkáš...Nezměním,co se stalo,ale měl bych se zamyslet nad tím,jak se budu chovat dál...Nevím,jak jim vynahradit to,co se stalo...Je to....Nedá se to prostě jen tak přejít....*Pokrčí rameny.Usměje se na ní,když ho pohladí po ruce.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 18, 2015 6:06 pm

*Zasměje se nad těma trosečníkama.*Dobře tak já to opravím, poslední dobou za nimi nechodíš tak často..Kdyby tě tam vážně nechtěl tak tě vyhodit dokáže..*Pokrčí rameny. Je si i jistá že by mu byl schopný zlomit i vaz, když by nevypadl.*Chovej se úplně normálně.. To bohužel taky nevím... Rose si nic od tebe říci nedá.. To jsem viděla minule.. Takže na ni budeš muset asi jinak...*Pokrčí rameny a pousměje se. Fakt neví jak toto vyřešit. Nemělo se to nikdy stát. Ví jak moc ho to teď štve že to udělal.Sama by chtěla, aby se to vyřešilo a urovnalo.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 18, 2015 6:16 pm

Poslední dobou... Protože jsem udělal,co jsem udělal.Je mi to líto a ...Protože od nás zmizeli tak daleko,abychom je nerušili.*Vzdychne a promne si strniště na bradě.*Musel by mě zneškodnit,prát se se mnou.A na to je zase on charakter. *Pousměje se.* To je právě to....Ona...Mě zavrhla,úplně... *Potřese hlavou a položí se do písku.* Taky nevím.... *Zadívá se k nebi a koukne na ní s úsměvem.* Nebudeme to řešit...Je to jedno. *Pousměje se a mávne nad tím rukou.Nějak se to snad vyřeší samo.Možná.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 18, 2015 6:41 pm

Já vím že ti to je líto... A ráda bych ti nějak pomohla, ale nevím jak to už vyřešit...*Pokrčí rameny a povzdychne si. Usměje se nad tím že Damon je charakter.* Myslím že by ti vaz klidně zlomil a vyhodil... Když něco prostě on chce tak si za tím stojí...*Koukne na něj, když se položí do písku.* Nezavrhla tě.. Prostě ti, ale nedokáže tak rychle odpustit... Chce to čas..*Vydechne. Usměje se na něj po jeho dalších slovech.*Jak chceš..*Pokrčí lehce rameny. Bude to s ním řešit, kdykoliv bude chtít. Chápe ho a ví jak hrozně mu je. Lehne si nakonec vedle něj, aby se na něj nemusela pořád otáčet.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 18, 2015 6:58 pm

To nevyřešíš Lex... Není jak. *Trhne rameny.Na to,že by ho Damon klidně vyhodil už nereaguje.Ví,že se o to snažil,ale on se nenechal.* To je to samý... Nedokáže mi odpustit,takže mě zavrhla... *Zakryje si oči proti sluníčku a podívá se na ní,když si lehne vedle něj.* Jo...Chce to čas...A musím něco vymyslet.Něco..... *Zamyslí se a znovu se zadívá na nebe.* Já nevím co... *Zavrtí hlavou.* Nebyli ani na té rozhledně... *Vzpomene si a zamračí se.* Nikdy jsem se necítil provinile ,když jsem někoho zabil,chápeš....Prostě se to stalo.Jediný,kdy jsem se cítil blbě bylo,když jsem zabil Roseina bývalého a pak jsme jí to s Damonem oznamovali.Ale necítil jsem se provinile vůči němu.Spíš vůči ní,bylo mi jí líto...Jenže,tenkrát jsem pochopil,že Damon a Rose jsou....Jeden.Je to jako my dva spolu....A já nevím.Fakt nevím Lex,proč mi vždycky přeskočí a snažím se je dostat od sebe.Víš...Ona byla ten,kdo mi tě přivedl,když jsi mě nechala v L.A.Ona tě našla a dovedla zpátky.Bůh ví,co by bylo.Ona nám přichystala svatbu a líbánky a je to tady skvělý...Jenže...Ty výčitky... *Zakryje si tvář dlaněmi.Nedokáže o tom prostě přestat mluvit.Připadá si,že se z toho zblázní.Jednou se do těch myšlenek ponořil a nemůže se jich zbavit.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 18, 2015 9:08 pm

Není to to samý... Dokáže, jednou určitě ano, ale bude ji to trvat..*Vydechne a starostlivě na něj koukne.* Oni tam určitě někdy pojedou... *Snaží se myslet pozitivně, protože to je asi to nejlepší co může v této chvíli udělat.Sleduje ho a poslouchá celý jeho proslov.Přikyvuje na jeho slova. Chápe ho. Sklopí pohled u toho, když zmíní ten jejich rozchod. Vybaví si totiž hned ten jeho pohled plný bolesti.*Já nevím, možná že to je tím, že prostě se bojíš toho že Rose ti Damona vezme nebo změní nebo něco takového a že o něj přijdeš...Možná proto se je snažíš rozeštvat...Já vím, výčitky jsou hrozný... Ale postupem času ty výčitky dokážeš dostat pryč ze sebe...*Koukne na něj krátce s nadějným pohledem. Stefan by mu o výčitkách mohl povídat celé hodiny. Sama má taky několik výčitek i když to jsou jiné výčitky než ty jeho, tak ví jak mizerně mu je.Je ráda že s ní o tom mluví.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 18, 2015 9:18 pm

Jenže ona ho už změnila... A vzala mi ho.... *Koukne na ní a pokrčí rameny.* Nebudeme se o tom bavit,jo? *Vzdychne.*Budeme dělat,že se nic nestalo...Já vymyslím,jak to dát s Rose dohromady...Snad...Třeba...jí koupím něco... Let raketou na měsíc bez možnosti návratu. *Zasměje se a hned zvážní.Zase plácnul pěknou sviňárnu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 18, 2015 9:33 pm

Nevzala ti ho...*Zavrtí lehce hlavou.* To samé co děláš ty jim by mohl Damon dělat nám..Mě... Může si taky myslet že jsem tě změnila a vzala tě jemu...*Pokrčí rameny.*Jak si přeješ...*Přikývne a pousměje se.Když nechce o tom mluvit tak o tom dál mluvit prostě nebude.*Jo tak tímto to dáš stoprocentně s ní dohromady...*Usměje se a zavrtí lehce hlavou. Pak na něj koukne.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 18, 2015 9:44 pm

Jenže Damon to tak nebere....*Pokrčí rameny a pousměje se.*Jo to roZhodně....Hlavně Damon by byl nadšenej...*Uchechtne se.*Teď radši nic vymýšlet nebudu...Budu se slunit a za chvíli budu černej jak bota....*Mrkne na ní a už na sobě nedává znát,jak moc ho to uvnitř žere.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 18, 2015 9:59 pm

Tak to taky tak neber.. Protože to není pravda že by ti ho brala... *Koukne na něj.* No ten by ti za to přímo zlíbal nohy a ruce..*Zasměje se a zavrtí lehce hlavou.*Však můžeš vymýšlet ona tu s námi není.. Nebude vědět co ji chceš dopřát... *Pokrčí rameny a usměje se. Je to na něm.Na to že bude černý jak bota jen přikývne. Sluníčko dneska strašně moc peče takže není daleko od pravdy s tou černou.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 18, 2015 10:37 pm

No to víš...Radši nebudu nic vymýšlet... NIkdy nevíš,kdo tě odposlouchává...Tamhleten racek by jí to mohl doletět vykecat.... *Zasměje se.* Ne vážně...Bylo by fajn těm dvěma vymyslet něco...Něco...Legendárního....Ty bláho,však ten obřad byl...perfektní...Víš jak to myslím... Nějak se jim odvděčit...Protože s líbánkama jsme se jim odvděčili jen napůl...Však jsme na nich taky a je to tu...skvělý.Já ti nevím... *Mrkne po ní a zvedne se na loktech.* Napadá tě něco? *Zvedne tázavě obočí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Apr 18, 2015 11:02 pm

No ten racek přímo na to vypadá...*Zasměje se pobaveně.* jo vím jak to myslíš a ano zaslouží si za to něco legendárního..*Odkýve mu to. Zamyslí se potom co ji položí tu otázku.*Let balónen... Ne jen si dělám srandu... Třeba až budou mít půl roku po svatbě tak by jsme je mohli poslat do Paříže... Paříž bude pro ty dva dokonalá.. Romantika na každém rohu a tak podobně...*Pokrčí rameny nic lepšího ji nenapdlo, ale Paříž je romantická a pro ně jako dělaná. Jsou do sebe zblázněni a určitě by se jim tam líbilo.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat Apr 18, 2015 11:17 pm

Let balónem... *Uchechtne se.Koukne pak tázavě na moře,když zmíní Paříž.* No jo,jenže to by mohl být problém... Rose je sice sladká romantička...Ale tohle Damona nikdy nenaučí...Damon není a nebude romantik. *Vzdychne a pootočí na ní hlavu.* Nebo myslíš,že je? *Zvedne obočí a zamyslí se.Přecejen.Dovolená na Maledivách je docela romantika.*Víš,že výročí budou mít co nevidět?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Apr 19, 2015 12:18 am

Damon romatik je.. Akorát před námi dělá jak je tomu odolnej a jak ho to vůbec nebere..*Usměje se. Kdyby na romantiku vůbec nebyl tak určitě tu už netráví líbánky a dávno je zpátky v MF.*Za měsíc nebo za dva ne? Počkat kdy že se to brali?*Nakrčí čelo a pozvedne se na loktech o které se pak opře. Ví akorát to že jsou ti dva spolu už dlouho po svatbě, ale datum přesně už neví. Jestli to bude dřív jak za měsíc tak budou muset rychleji něco vymyslet a nachystat. Doufala sice že si více užijí dolené tady, ale to je jedno. Ráda to pro ty dva udělá ještě když to má trochu odlehčit Enzovi na svědomí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sun Apr 19, 2015 4:58 am

Ten je romantik asi tak jako vagabund u popelnice....Přímo to z něj čiší....*Uchechtne se.Když do něj nemůže rýpat naživo,tak aspoň takhle.I to ho baví.*No do L.A. jsme jeli v polovině listopadu pokud vím...A brali se....hned první den tam?Jestli si dobře pamatuju.Bylo to celý dost rychlý,ale myslím,že jsem datumově správně....*Pokrčí rameny a zadívá se na ní .*Takže....Už spolu budou manželé těch půl roku...Skoro....Asi....Co je za měsíc?*Zasměje se sám sobě,jakej je mimoň.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Apr 19, 2015 10:43 am

*Zasměje se tomu, když řekne že je Damon jako vagabund.*Já už nevím, kdy se brali.. Takže v tom případě jsou spolu už čtyři měsíce...Fu, to letí..*Zasměje se a koukne na něj.* Březen, lásko...*Mekne na něj s úsměvem. Tady na tento měsíc nikdy nezapomene. Byl ten nejlepší a nejhečí.
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 7 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 18 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru