TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

4 posters

Strana 11 z 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Apr 23, 2015 9:28 pm

*Nakrčí čelo, když Rose nazve mrchou.* ale jak vidíš tak on je asi s tou "mrchou" spokojený.. Kdyby s ní sám nechtěl být, tak by s ní přece nebyl...*Pokrčí rameny a koukne na moře krátce.* A za to jsem se ti chtěla omluvit...Protože mě to vážně mrzí...*Koukne na něj. Vážně to asi už přehnala. Sklopí pohled u jeho dalších slov a zavrtí hlavou lehce.* Ne nedonutila... Ona mi jen pomohla otevřít oči hned.. Já bych na to přišla až by bylo totiž moc pozdě.. Takže ji za to spíš děkuju...Já prostě vždycky před tím než jsem potkala tebe potřebovala na všechno čas a jít si to promyslet prostě jinam..Možná že by jsi to někdy prostě měl udělat, abych věděla jaký to je.. Já bych to aspoň třeba přestala dělat...*Pokrčí rameny a koukne na něj. Je fakt blbá. Kývne na to, že tam počká. Koukne za ním, když zmizí. Uvidí ho jako zastavuje nějakého chlápka. Jak vidí že se vrací a ten chlápek jde pryč tak se ji docela uleví.* Můžeme si tam jinde udělat z toho klidně líbánky...*Pokrčí rameny.Nechá to na něm.* Máš na vybranou...Jestli odtud nechceš tak tu zůstaneme...*Koukne na jeho nabízenou ruku a pak koukne na něj. Hned se ji chytne. Rozejde se s ním pryč tam odtud.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Thu Apr 23, 2015 9:50 pm

*Zamračí se nad tím,že je Damon s Rose šťastný a radši to nijak nekomentuje.On na ní má vztek pořád.Semkne rty a vydechne nosem.*Nevím,na co ho dostala,ale lituju ho....*Zadívá se k jejich chatce.*Fajn...stačilo se normálně omluvit a ne dělat z toho čím dál větší tyátr...přece.*Rozhodí rukama.Ještě teď tu scénu kvůli tomu všemu nechápe.*Jo ty jí děkuješ...*Protočí oči.*Super...Budeme se jí třeba klanět...Stejně mám pocit,že každýho do něčeho tlačí,co nechce.Damona zbavila jeho krvežíznivosti,tobě změnila život mnou...Já tomu prostě nerozumím.*Povzdychne si.Prohrábne si zadumaně vlasy a koukne na ní.*Já tohle ale dělat neumím.Neutíkám od problémů.Na to je expert Damon...a ty tedy,jak tak koukám.*Pokrčí rameny.*Fajn,odjedeme...Aspoň tý pindě od Damona ukážeme,že to připravila úplně na hovno.*Schválně neřekl její jméno.Bude se tomu teď vyhýbat,aby uklidnil svůj vztek.*Takže...Kam bys chtěla odletět?*Zvedne tázavě obočí.Stiskne její ruku,když se ho chytne a rozejde se s ní zase zpátky k jejich domku.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Apr 23, 2015 10:18 pm

*Nijak nekomentuje to že on Damona lituje. Vlastně neví proč je na ni tak vysazenej, ale ptát se na to rozhodně nebude.* Jo já vím, promiň...*Řekne a mírně pokrčí rameny.* Jo děkuju, protože teď už by jsme tady spolu nebyli, vlastně nikdy by jsme se nevzali a já bych byla někde v prdeli, bez emocí a možná i mrtvá...*Koukne na něj krátce, sám ji za to chtěl taky děkovat. Neví proč tak obrátil.* Nemusíme se jí klanět.. Nemusíme nic..Prostě na to zapomeň..Jenže mě do ničeho nenutila a myslím že ani Damona nenutila. Oba známe Damona, když by chtěl rvát halvy tak to normálně dělá bez ohledu na ni...Ale asi mu to takhle prostě vyhovuje...*Pokrčí rameny. Každý se mění. Třeba kvůli právě lásce.*Promiň mi to že jsem taková...*Koukne na něj.*To přece, ale není pravda, že to připravila špatně..*To jak Rose místo jména nadává tak raději dělá že to prostě neslyší.*Mě je to v celku jedno, akorát někam kde je teplo.. Třeba do Ria nebo Havaj, prostě kamkoliv...*Koukne na něj krátce a trochu se pousměje, když ji stiskne ruku. Dojde s ním až do jejich domečku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Thu Apr 23, 2015 10:30 pm

*Nijak už na její další omluvu nereaguje,stačila mu ta první.*Super tohle vědět.*Kývne,když mu řekne,proč jí děkuje.*No jasný...prosímtě neřešme zrovna jí.Když si vzpomenu,jaký jsem měl odpoledne výčitky,je mi z toho zle.To ona nás uvrtala do tohohle.Kdybychom byli v L.A. tak se to nestane.Prostě u mě skončila.Stejně to udělala schválně.*Zamračí se.*Mimochodem,kdyby mu to takhle vyhovovalo,tak si tenkrát v klubu tak neužívá.Víš co mě mrzí?Že se nakonec usmířili a já ho v tom baru nedokázal udržet.Bylo by to teď všechno jinak.Já bych si tě stejně vzal.Dal jsem ti zásnubák,jen jsem čekal na vhodnou příležitost k svatbě.To je jedno...*Mávne nad tím rukou,stejně jako nad její další omluvou.*Připravila...A přesně tohle bude první věc,kterou jí napíšu.Že tyhle líbánky,co připravila jsou tak na hovno,že jsme se rozhodli si udělat vlastní někde jinde.*Pokrčí rameny.Kdyby to tak nebylo,neměli by potřebu odletět.*Fajn...Tak třeba Rio...Zúčastníme se nějakejch karnevalů...To zní fajn.*Pousměje se lehce.Dojde k domku s ní ruku v ruce a vejde dovnitř.*Chceš se sbalit hned?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Apr 23, 2015 11:46 pm

*Koukne na na něj poočku.* Dobře, nebudeme ji řešit.. Nevíme co by se stalo v L.A., ale asi nejspíš by se nic nestalo to je fakt...Proč myslíš že to udělala schválně? * Pozvedne lehce obočí. Zná Rose, určitě by nic hnusného schválně neudělala.* Tak, ale to nepotřebuje tak často... Nebo prostě mu to tolik nechybí že to dokáže bez toho vydržet...V klubu využil situace..*Kývne.* A měli bychom tu teď zlého Damona, který by k sobě taky třeba chtěl parťáka..*Pokrčí rameny.*Nepiš ji to.. Akorát zase z toho bude v háji.... Není to tu tak zase strašný..Třeba dopoledne s delfíny bylo úžasný...*Kývne pak na to Rio.*Dobře, tak Rio... Jo nějaký karneval bude fajn..*Pousměje se na něj.*Já ti nevím.. Možná že bychom mohli odletět teď, aby jsme tam nedorazili až v noci.. Ale jak chceš ty...*Pokrčí malinko rameny a koukne na něj.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 24, 2015 12:09 am

*Už jí k Rose nic neříká,jen se na ní koukne po její otázce a trhne rameny.Neví,proč by to dělala schválně.*Jak to mám vědět...Protože je to prostě mrcha??*Stáhne obočí.Možná to zas přehání.Mávne rukou nad tím,že to Damon nepotřebuje a v klubu jen využil situace.Ví,že ho do toho musel přinutit a ne,že by mu to nedalo žádnou práci.*Zlej Damon nepotřeboval parťáka...Byl to samotář...A sem tam nějaká párty by nám neuškodila.*Vydechne nosem a zadívá se před sebe.*To si piš,že jí to napíšu.Úžasný bylo...Ale taky hned potom odjíždíme pryč.*Pokrčí rameny.*A jestli z toho bude v háji,tak jí bude muset Damon pofoukat bolavý srdíčko.*Zašklebí se.*Fajn,letíme hned...*Vzdychne a začne házet věci do kufru.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 24, 2015 12:39 am

*Koukne na něj, po jeho prvních slovech. Nemyslí si že Rose je mrcha. Jen nad tím pokrčí rameny. Nijak to nekomentuje. Určitě by to nedopadlo dobře, kdyby se o ni bavili dlouho a rozebírali to.*Tak či tak můžete ty párty si dávat..*Řekne jen. Sleduje ho, když mluví o tom že Damon ji bude muset foukat srdíčko.*Nebuď k ní tak bezcitnej..Oba víme že to není žádná mrcha.. *Nakloní trochu hlavu.Když pak vzdychne a jde házet věci do kufru tak za ním koukne.*Nemusíme letět hned jestli se ti nechce...*Přejde k šatníku.Vytáhne z něj nějaké věci. Pak si vezme ty perličky, které ji Enzo našel s posbíral hned první den co tu byli.Usměje se pro sebe.Vloží si je taky do kufru. Nechce je tu nechat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 24, 2015 12:54 am

Mohli bychom...Jenže on se radši věnuje Rose...*Pokrčí rameny.*A já zas bez tebe nevydržím nijak dlouho.Potřebuju tě mít u sebe blízko.*Povzdychne si a přitáhne si jí k sobě.Obejme jí a pohladí jí po vlasech.Pak jí pustí a znovu trhne rameny.Je k Rose bezcitný a dobře to ví.Navíc má zas pocit,že je k ní nespravedlivý.Nakrčí čelo.*Fajn...Není...Ještě,žes mě zastavila,když jsem za nima posílal toho kluka.*Kousne se do jazyka.*Já bych jí bejval zabil.Byl jsem přesvědčenej,že tě do vztahu se mnou natlačila a....měl jsem šílenej vztek.Vážně bych jí vyrval srdce a Damon by ani nevěděl,kdo to udělal.Odlákal bych ho tím klukem.*Přizná se jí ke všemu.*Ale jo,poletíme.Jestli se tu necejtíš dobře,tak není důvod zůstávat.*Pokračuje dál v balení a tváří se u toho dost nešťastně.Když si uvědomí,co mohl všechno udělat.Nejradši by naběhl k nim do chatky a rychle vymazal ty zprávy z jejich mobilů,jestli si je ještě nepřečetli.Znovu byl k Rose nespravedlivej a odnesla by to pro nic za nic.A zničil by Damona.Prohrábne si vlasy a koukne po ní,jak si balí ty perličky.Je škoda,že odjíždějí,mohl jich nasbírat ještě mnohem víc.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 24, 2015 1:46 am

Třeba bez ní taky nedokáže dlouho být...*Pokrčí rameny. Rose bez něj taky nechce být. Ona sama to má stejný jako ostatní, nedokáže být bez Enza. Nechá se k němu přitáhnout a také ho obejme.* Ani já bez tebe..*Šeptne do jeho hrudi. Odtáhne se pak od něj. Nakrčí čelo jak začne dál mluvit. Byla to samozřejmost ho zastavit před tím než stihne vyplnit svůj plán, protože věří že by si to pak vyčítal. Jak řekne že chtěl Rose zabít tak pootevře pusu a zůstane na něj koukat. Poslouchá všechno co měl v plánu. Vydechne potom.* Do vztahu s tebou mě nikdy nikdo nebude muset nutit... Jsem ráda že jsi tuto šílenost neudělal..*Objeme ho znovu a rukou mu přejede po zádech. Odtáhne se od něj pak. Představila si jen krátce jak to mohlo asi vypadat kdyby svůj plán přece jen Enzo dotáhl až do toho úplného konce.*Já to tady do rána vydržím... Vlastně jestli se ti nechce vůbec odtud tak i to zvládnu... Tam kde jsi ty se budu vzdycky cítit dobře...Takže?*Zastaví se u balení teď už oblečeního a zůstane na něj koukat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 24, 2015 2:16 am

Já to vím,že nedokáže....Byli jsme toho všichni svědky,když jsme měli rozlučku.Já potřeboval za tebu a on za ní.Celej svítil,když jí volal a slyšel její hlas.*Pokrčí rameny.*Asi jsme všichni trochu závisláci...*Pousměje se.Provinile se koukne k zemi,když vidí ten její šok z jeh přiznání.Musel jí to říct.Svědomí ho tížilo až moc*Já jsem taky rád...protože popravdě....To by bylo hodně zlý...A kdyby se to Damon dozvěděl....*Zavrtí hlavou.*Prostě jsem potřeboval na někoho svalit vinu.A na Rose se všechno háže nejlíp.Nebrání se a je to prostě Rose.*Koukne na ní stále ještě provinile.usměje se o něco víc,když ho obejme a pohladí po zádech a stiskne jí v objetí trochu.*Viděl jsem,jak jsi natěšená nA Rio....takže tě tady nechci držet.Neříkám,že to není škoda.To totiž bezpochyby je.Ještě ráno jsme tvrdili,že se odtud nehneme...ale chápu,že chceš pryč.Tak vypadneme...*Rozhodí rukama mírně a posadí se na postel.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 24, 2015 11:45 am

*Pousměje se po jeho slovech.* Řekla bych že trošku větší závisláci...*Mrkne na něj a lehce se usměje.*Bylo...Nechci ani myslet na to co by bylo, kdyby se to Damon dozvěděl...*Zavrtí hlavou a vydechne.Určitě by jednoho z nich zabil.*Tak tu vinu sval vždycky na mě...*Pokrčí rameny a odmlčí se.* Netvař se tak...*Nakloní hlavou na stranu trochu. Je ráda, když se pak už usměje.* Ale.. Do Ria můžeme letět kdykoliv jindy třeba... Nedržíš mě tu, budu s tebou ráda všude... Já vím.. Tak se odtud nehneme a zůstaneme...*Mrkne na něj a pousměje se.Přejde k posteli a sedne si k němu. Pohladí ho po paži jemně. Pak přejde ke kufru a začne věci z něj zase vytahovat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 24, 2015 12:07 pm

Trošku...*Usměje se zeširoka.*Já vím přesně,co by bylo...Zabil by mě.A nejhorší je,že bych mu zničil život....*Pokrčí lehce rameny.*To právě nedokážu....Nedokázal jsem za to vinit tebe,tak jsem to hodil na nich...*Zavrtí hlavou.Usměje se na ni,aby se netvářil tak blbě pořád..*Tak nejdřív jsi chtěla hned vypadnout a teď chceš zůstat?Vážně je to jenom na tobě,Lex....já se přizpůsobím,víš?*Usměje se na ní,když si k němu sedne a potom,co ho pohladí jí k sobě přivine na chvilku.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 24, 2015 1:58 pm

*Usměje se.* No a nebo by zabil mě, aby ti to tak vrátil... Určitě, ale jeden z nás by nepřežil...*Kývne na to že by mu zničil život. Nedokáže si Damona už bez Rose představit.*Měl jsi za to vinit mě, protože já bych si to aspoň zasloužila...*Pokrčí lehce rameny. Zvedne k němu pohled od kufru.*Vím že se odtud nechce tobě.. Proč by to nemohlo být podle tebe? Vždycky to je podle mě, jako třeba ta restaurace. Taky jsi ji opustil, kvůli tomu že mě se tam moc nelíbilo... Já se taky umím přizpůsobit.. A navíc v Riu jsem už jednou byla...*Pokrčí rameny znovu a pousměje se na něj. Vytáhne zbytek oblečení z kufru a uklidí ho do šatníku jak bylo.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 24, 2015 3:01 pm

*Otřese se jen při té myšlence,že by se Damon mstil na Lexi.Vzhledem k tomu,že by po smrti Rose určitě vypl,nebylo by to tak nemožný.Smutně se pousměje.Na tohle si musí dát bacha.Vždycky startuje po Rose,která za nic nemůže.*Zabil bych nejlepšímu a vlastně jedinýmu kámošovi jedinou věc,která ho těší...To byl hodně hodně blbej nápad.*Vzdychne.*Já...Nedokážu tě vinit.Nikdy...Ale musím si dávat bacha,abych to neotáčel proti ní...Jsem v tomhle trochu idiot...*Pokrčí rameny.*Já ale nechci,abys byla někde,kde se necítíš dobře.Právě proto jsme odešli z restaurace.Byla jsi tam?Já ne... Vidíš to.*Pousměje se.Sleduje jí,jak zase vyklízí kufr a položí se po chvíli na záda.Zadívá se ke stropu.Je rád,že nakonec všechno neskončilo nijak fatálně.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 24, 2015 4:32 pm

Ale neudělal jsi to naštěstí... Tak se tím netrap.. Každej z nás chce dělat takovéto hlouposti, když je naštvanej...*Koukne na něj a odmlčí se.* Většinou ti ubližuju já, tak by jsi mi to tímto měl vracet a dokázat to.. Já si to totiž zasloužím ona ne...*Vydechne.* Já se tu budu třeba zase cítit normálně... Jo byla, ale už dávno..Ještě když jsem žila ve stínech a v noci jen.. Je to tam slvělé.. Někdy by jsme se tam měli jet podívat... Karnevaly tam jsou super..*Usměje se na něj. Vybalí i jemu zpátky věci kde je měl. Zůstanou tady určitě jim tu bue taky super.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 24, 2015 4:44 pm

Ne každej by šel zabíjet hned někoho,koho zná...Navíc...Je to Rose,prostě.Kdo by chtěl zabíjet Rose.Jen já mám takový zkraty.*Potřese hlavou.*V pohodě,nebudu se tím trápit,jen... Zas si připadám jako hlupák díky tomu.Chtěl jsem to s nima dát dohromady,abychom se zase všichni bavili,jako dřív...Místo toho mě napadne taková blbost.*Pokrčí rameny.*Já vím...Že s to nezaslouží...Zrovna tahle...Sakra.*Zamračí se.*Jsem vůl...Omlouvám se.*Koukne na ní a pousměje se.*Jo takhle...No a co třeba...Zkusit tam vzít oslavovat i Damona a Rose?Damon má párty rád,ty a Rose jste sehraný pařmenky...Myslím,že by to mohlo být fajn...Nejdřív bychom tam mohli spolu sami a pak tam vzít i ty dva.A třeba i Stefana s Elenou,kdyby to Elena zvládla s náma táhnout...*Napadne ho.Zvedne se na loktech,aby na ní viděl a když uvidí,jak uklízí jeho věci z kufru,pousměje se.Třeba si to tady nakonec ještě opravdu užijí,když zůstanou.Zvedne se a obejme jí kolem pasu.*Mrzí mě to...Jak se to pokazilo.*Nakrčí čelo.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 24, 2015 5:09 pm

Věř mi že takové myšlenky mívám i já, ale sice nechci vraždit Rose...Stává se to...*Pokrčí rameny.* Já vím, ale to je jen tím že prostě jednáš v takových situacích tak.. Neudělal jsi to a já bych ti to ani nenechala dovolit udělat, takovouto věc...*Nakrčí čelo pak co se omluví.On se ji omlouvat nemusí, za toto nikdy.*Neomlouvej se..*Dá hlavu trochu na stranu a na rtech se ji objeví lehký úsměv.*Jo, to není špatný nápad..Bylo by to určitě super... Jo, souhlasím s tím.. No to nevím jestli to Elena zvládne, při nejhorším ji tam Stefan bude tahat noo..*Pokrčí rameny a usměje se. Je to vážně dobrej nápad. rozhodně by si to tam všichni pořádně užili.Zvedne k němu pohled, když ji vezme kolem pasu.*I mě to mrzí.... Teď už to, ale bude dobrý..*Pousměje se na něj nadějně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 24, 2015 5:18 pm

No právě,že nejdeš po Rose...Já jdu vždycky po Rose.*Nakrčí čelo.*No ještě,že bys mě nenechala...Kdybys mě tam ale nechala,tak to udělám...Vážně byl jsem...Nepříčetnej.*Pokrčí lehce rameny.*No to nám Stefan poděkuje.*Uchechtne se krátce.*Jo,já si taky myslím,že je to dobrej nápad...Užili bychom si...Zapracujeme na plánu a vyrazíme...*Usměje se na ní a strčí jí vlasy za ucho.*To doufám,že bude...*Kývne a jemně jí políbí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 24, 2015 6:52 pm

Musíme zapracovat na té tvé nepříčetnosti... A trochu tě přeprogramovat, aby jsi už po ní nešel, nikdy.. *Usměje se. Nemyslí to až tak vážně. Prostě se to snaží hodit do trochu volnějšího tématu, aby na to tak vážně nemyslel a náhodou se tím netrápil.*Stefan bude v pohodě, uvidíš.. Nech to na mě...*Mrkne na něj s úsměvem na rtech.*Tak to si piš že užili.. Je to tam luxusní...A ještě takové velké plus k tomu, můžeš si tam v klidu zakousnout koho chceš...*Mrkne na něj s úsměvem.Přikývne na to že to bude v pohodě už tady. Jemný polibek mu opětuje nazpět a pohladí ho po tváři, jemně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 24, 2015 7:16 pm

Fajn...jsem zvědav,jestli se to podaří...*Usměje se.*No na nikom jiným bych to nenechal...Nikdo Stefana nezmákne tak,jako ty.*Pohladí jí ve vlasech a přitiskne si jí k sobě.*Mmmm to je obrovský plus....Začínám se těšit čím dál víc....*Rozšíří se mu.úsměv.*Tak pojď,jdeme si lehnout....Dneska toho bylo azyl moc....*Vezme jí do náruče a přenese do postele.Vleze si hned k ní,přikryje je a pohladí jí po bříšku.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 24, 2015 8:15 pm

Určitě podaří.. Když si něco umanu tak toho docílím a umím být hodně přesvědčivá...*Usměje se a zamrká jak panenka.Zasměje se, když řekne to o Stefanovi.Je to tím že jsou tak dobří přátelé tolik let. Pohladí ho po zádech, potom co si ji k sobě přitiskne.*Je na co se těšit...*Přikývne s úsměvem. Sice tam to bude samá ženská, ale to jí netrápí. Užijí si to tak jak se sluší a patří. Ví že má rád pití z lidí, bude to pro něj takovej menší ráj.*Jo to bylo..*Přikývne souhlasně. Chytne se ho, když ji vezme do náruče. Usměje se spokojeně, když si k ní lehne a pohladí ji. Přitáhne se k němu blíž. Je tak ráda že to nedopadlo špatně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 24, 2015 8:38 pm

Dokážu si to živě představit,to mi věř...*Usměje se na ní zeširoka.*Vážně??Tak to abychom to naplánovali na co nejdřív...*Mrkne na ní.Opravdu se tam začíná těšit.Na její souhlas už nereaguje,když na něj nemá co říct.Usměje se nad tím jak se k němu přitáhne a políbí jí do vlasů *Miluju tě....*Špitne.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 24, 2015 9:05 pm

Věřím ti to..*Usměje se na něj.*Vážně.. Naplánujeme to hned jak se vrátíme do L.A...*Mrkne na něj s úsměvem. Usměje se a přivře oči, když ji políbí do vlasů.*Miluju tě.. *Zopakuje po něm o něco taky tišeji. Je ráda že to je už zase v pohodě všechno a ani jeden z nich neudělal žádnou kravinu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 24, 2015 9:09 pm

*Usměje se na ní a kývne,že mu věří.*Fajn,to Zní jako dobrej plán...A teprve až to bude naplánováno,řekneme to ostatním,...A hned vyrazíme....*Vydechne spokojeně.Zavře oči a v objetí jí hladí po zádech.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 24, 2015 9:27 pm

*Přikývne na jeho slova.*Přesně jim to řekneme až na poslední chvíli.. Nebudou si to aspoň moci rozmyslet..*Usměje se spokojeně. Bude to tam určitě luxusní. Všichni se budou konečně skvěle bavit a užívat si. Zavře oči a vnímá jen to jeho hlazení po zádech. Po chvíli ji to hlazení až uspí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 11 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru