TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

4 posters

Strana 16 z 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Mon May 04, 2015 6:46 pm

No dlouho ho truchlit nesmíme nechat...Myslím si,že kdyby to trvalo moc dlouho,tak ho opravdu trefí...*Pousměje se.*Já jsem třeba věděl,že tě unesl on a stejně jsem byl v prdeli....On vůbec nebude vědět.To bude dobrej teror.*Zasměje se.*Jestli ne,tak mu jí uneseme znova... *Uchechtne se.*Rose jen za odměnu...Dobrý ne?*Mrkne na ní pobaveně nad tím,co ho napadlo.Vzápětí nad tím zavrtí hlavou.Sám sobě by za to nakopal prdel,ale sranda by to byla,že by mu to navrhnul.Horší by to bylo s Rose,protože ta by se od něj držet nenechala.Zadívá se taky k pevnině,když tam ten chlapík zamíří.*No to jste se s námi moc dlouho neprojížděl... *Zahlásí k tomu chlápkovi s úsměvem.Přijde mu to,že to hrozně uteklo.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Mon May 04, 2015 10:51 pm

A to nechceme, aby ho trefilo... *Zasměje se zeširoka.*No to jsi byl, ale z jinačích důvodů.. On když se dozví kdo mu ji unesl tak bude v klídku a vysmátej...*Pokrčí rameny s úsměvem na rtech. Nakrčí čelo, když řekne o té odměně.* Za odměnu? Vážně?*Zeptá se se smíchem.* Ale jo proč ne..*Pokrčí rameny nakonec s úsměvem. Je pro každou zábavu, takže ani toto ji nedělá takovej problém. Zasměje se jen nad tím co zahlásí na toho chlápka nakonec. Koukne krátce na toho chlápka a pak svůj pohled upře zase před sebe.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Mon May 04, 2015 10:57 pm

Ne to rozhodně nechceme...Navíc,kdo by s ním jako vydržel?*Uchechtne se.On osobně by s ním být nechtěl,kdyby moc dlouho řádil kvůli tomu,že Rose zmizela bůh ví kam.*No to je jasný...Ale...*Vztyčí ukazováček.*Kdybych s ní zmizel jen já a sám...A dalo by se to mezi námi dopořádku,takže bychom se normálně bavili jako zezačátku,tak by z toho byl taky dost vystresovanej a chtěl by jí co nejdřív u sebe.*Zasměje se.*Na to vem jed.*Kývne vážně.*No jasně... "Damone,když budeš hodnej,dostaneš Rose na hodinu na hraní." "A jestli sníš všechnu zeleninku,můžete spolu zůstat přes noc."*Zasměje se hned co si dohraje na rozhovor s Damonem.Samozřejmě by to neudělal,ale ví,že by do toho Lex šla.*Ne to fakt nemůžeme udělat...Už takhle ho vystresujem...Třeba i zešediví.*Zasměje se znovu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Mon May 04, 2015 11:58 pm

Ty...*Zasměje se pobaveně.*No to nevím kdo by byl více vystreslej, jestli já nebo on.... Ale viděla bych to tak že spíš já a on by se jestě nakonec skvěle bavil...*Zasměje se a pokrčí rameny. Rozesměje se pobaveně nad tím co řekne ohledně odměny.* Musíš být přísnější... Ty by jsi mu jí dal zadrmo úplně...*Zavrtí hlavou s úsměvem.* Ty jeho vlasy by nedokázaly zešednout ani kdyby jsme mu je na to chtěli přebarvit... Bude to v pohodě i on..*Usměje se a mrkne na Enza.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Tue May 05, 2015 7:46 am

No tos uhodla....*Uchechtne se nad tím,že by s ním měl vydržet on.Přeje mu hezky.*Toho bych se nebál,lásko....Jeblo by mu dřív než tobě a bylo by mu úplně jedno,že jsi u toho.Si myslím....*Zasměje se.*Zadarmo neee....to zas nejsem měkkej...*Uchechtne se znovu.*A myslím,že by zešedly....řekl bych,že to zkusíme...Třeba tak,že budeme Rosie nějak mučit před ním,ale to by nikdo z nás nedal....*Zavrtí s úsměvem hlavou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Tue May 05, 2015 1:12 pm

*Zasměje se nad tím že to uhodla.* Nejsem si tím tak úplně jistá, že by mu jeblo dřív než mě...*Zavrtí lehce hlavou s úsměvem.* Za zeleninku to je jak zadarmo...*Pokrčí rameny se smíchem.* Tak od mučení dávám ruce pryč.. To raději budu mučit jeho, on si to alespoň zaslouží....K tomu mučení ji si někoho třeba ovlivni a nebo ji propůjč Klausovi, protože jinak nebude mít zkřivený ani vlásek... *Pousměje se a pokrčí rameny. Když dorazí k souši tak pak vystoupí z jachty na pláž.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Tue May 05, 2015 1:50 pm

Tak nemáme zdání,jak na sebe jsou fixováni,ale vím,jak se tenkrát rozzářil,když jsme měli rozlučkový párty  a ona mu zvedla telefon....Sladkej Damon,tos neviděla....*Uchechtne se.*No tak fajn....Vymyslíme něco lepšího....*Mrkne na ní.*Mmmhhhh....za prvé je Klaus zavřenej a za druhé bych mu jí nikdy nedal.... *Zavrtí hlavou.Usměje se na ní a taky vystoupí na.souš s ní.*


Naposledy upravil Enzo dne Tue May 05, 2015 10:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Tue May 05, 2015 10:14 pm

No to nevím, ale řekla bych že jsou na sebe fixování hodně...Ooo sladkej Damon... Jsem ráda že jsem to neviděla...*Zasměje se. Vzpomene si na to jakej dříve Damon býval. Jen nad tím zavrtí hlavou je to až komický jak se změnil pro lásku.*Jo chtělo by to něco tvrdšího...*Zasměje se zeširoka.*Joo no, já už úplně zapomněla že je zavřenej...*Zasměje se. Taky by mu ji nikdy nedala, ale tak to snad Enzo ví i bez toho aniž by mu to řekla.*Budeme se slunit nebo míříme do naší nemovitosti ?*Zeptá se s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Tue May 05, 2015 10:24 pm

Takže to bude mega jízda,až mu zničehonic zmizne...Bůh ví kam...*Kývne pobaveně.*Beztak bys nevěřila,kdybys ho viděla... To ani nejde popsat.*Uchechtne se.*Co tvrdšího navrhuješ?Nějaký úplatky?*Zvedne obočí a zasměje se.Zajímalo by ho,co všechno by byl Damon ochotný nabídnout,aby mu Rose vrátili.*Zapomněla??Na to se dá zapomenout??Nemožný.*Zasměje se.*Nemovitosti...*Pleskne se se smíchem do čela.*Já bych sebou plácnul přímo tady.*Pleskne sebou na lehátko.*A chvilku bych griloval svoje sexy špíčky...*Zazubí se na ní.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Tue May 05, 2015 10:34 pm

To právě doufám že bude...*Zasměje se.*Ne nevěřila, myslela bych si že se mi to jen zdá...*Zavrtí hlavou s úsměvem. Zapřemýšlí nad odměnou.*Ehm, třeba úplatky, ale tak třeba i ledvinu nebo srdce... Cokoliv...*Zasměje se zeširoka.*Jo zapomněla.. No asi dá... Jelikož o něm nikdo už nemluví tak je to jednoduchý zapomenout...*Pokrčí rameny s úsměvem.Zasměje se jen nad tím jak se baví.*Tak dobře...*Přikývne na to že zůstanou tady. Lehne si do druhého lehátka. Zasměje se pobaveně nad tím že jde grilovat svoje sexy špíčky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Tue May 05, 2015 10:45 pm

Jsem téměř přesvědčený,že bude...*Mrkne na ní.*Je mi to úplně jasný...No a já ho měl před sebou,takže jsem věděl,že se mi to nezdá...*Uchechtne se.*Jak zabouchlej puberťák...*Zasměje se.*Eeehh... Počkej...*Zvedne ukazováček.Udělá dramatickou pauzu.*Nechci jeho vnitřní orgány,na to mu kašlu...ať vyvalí cennosti...Rodinný šperky a podobně,chápeš...*Uchechtne se a promne si bradu.*Jestli ti schází rozhovory o tom pračoklovi,tak já klidně začnu...*Zasměje se s přimhouřenýma očima.*Haaaa... Tak to je... boží.*Zavře oči,když se rozvalí na lehátku.Vystaví svoje mega sexy křivky sluníčku a vůbec si nepřipadá jako selátko na rožni.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Tue May 05, 2015 11:14 pm

*Přikývne na to že je přesvědčený. Sama si tím však, ale jistá není.Zasměje se nad tím puberťákem.*Divíš se mu?*Pozvedne s úsměvem obočí a koukne se na něj s trochu přimhouřenýma očima, kvůli sluníčku. Vidí i to jak se vyvaluje tomu sluníčku uculí se nad tím.Čeká co zněj vypadne, když vztyčí ten ukazováček.* Jsi jak zlatokopka nějaká...*Zasměje se zeširoka.*Ale tak když už tak nebudeme troškařit.. Bereme i penzion..*Řekne se smíchem.*Neee, neschází... To je dobrý... *Zasměje se a zavrtí hlavou.*Aby jsi se za chvíli nezačal škvařit jako špekáček...*Rozesměje se, potom co vidí jak se uvelebil.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Tue May 05, 2015 11:26 pm

Jestli se divím,že je zabouchlej jak puberťák?*Zvedne obočí.*Vlastně ani ne...Myslím,že si ty dva dávaj přesně to,co potřebujou...*Pokrčí rameny.*Ale stejně mě to u Damona vždycky překvapí...Nikdy jsem si nemyslel,že on je cituschopnej,jestli mi rozumíš.*Usměje se.*Prej zlatokopka...Spíš chytrej kluk....*Uchechtne se.*Ty bláho..že by pro něj byla víc než Penzión?Měli bychom hned dva bejváky.A Penzión by byl na kalby....*Zasměje se nad tou představou.*Si právě myslím,že neschází...Tak nevydumuj šialeně...*Zamrká na ní.*Až uslyšíš prskání sádýlka,jsem hotovej....*Uchechtne se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Tue May 05, 2015 11:47 pm

*Přikývne je na tu otázku.*Tak vidíš.. Co by jsme dělali kdyby tu byl stále ten nafrněenj Damon... *Usměje se.*Počkat já vím co bych udělala... Už bych ho zabila..*Zasměje se a pokrčí jen rameny.* Jo rozumím ti úplně přesně.. Jak nemožná věc to byla a přece jen se stala.. *Usměje se.* No doufám že by byla... Přece nebude pro něj víc penzion než ona..A jestli bude tak bejt ji tak se na něj vybodnu... A ten barák podpálím... *Zasměje se.* To si piš.. Tam by byli luxusní kalby...*Usměje se a nachvíli se zasní. Už by ji nějaká párty bodla. Na to ohledně Klause už nic neříká.* Mhh, tak to si běžím už pro příbor, abych tě mohla hned pak snít jak budeš...*Zasměje se zeširoka.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed May 06, 2015 6:52 am

No tak díky bohu,že už tak moc nafrněnej není...*Usměje se.*Já bych ho nezabil,ale asi bychom se dost třískali....*Kývne se smíchem.Ne,že by to byla tak vtipná představa,ale vzpomínky udělaly své.*Občas pořád nevěřím,že to nehraje....*Uchechtne se trochu nevěřícně.*Taaaak víš jak...Penzión je jeho domov...Je s ním déle než s ní...má k němu pouto..ale řekl bych,že budou s Rose a autem nastejno...*Zasměje se.*A s bourbonem a s párty a tak....*Znovu se uchechtne.Vlastně to podle něj ve výsledku s Rose tak žhavý nebude.*No to si utikej...Ať to stíháš... *Zakření se do sluníčka.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed May 06, 2015 1:15 pm

Jo no, ještě že už není nafrněnej... *Zasměje se a přikývne hlavou.* No to by bylo skvělé...*Nemyslí tuto větu vůbec vážně, bylo by to příšerný. Zajímalo by ji kdo by byl dřív z toho na prášky jestli ona nebo Rose.Usměje se jen nad tím.* No myslíš že by to zvládl hrát tak dlouho?*Pozvedne lehce obočí a s úsměvem a koukne na něj.* Počkat on tam pořád nebydlel...Docela často ten barák opouštěl... Takže to pouto nebude tak silné... no pěkný to Rose má...*Zasměje se pobaveně. Ještě že tento rozhovor Rose neslyší.* Kašlu na příbor, mám přece ruce...A aspoň se nespálíš mezitím co bych byla v trapu...*Zasměje se zeširoka.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed May 06, 2015 1:38 pm

Spíš přemýšlím,co by ho vedlo k tomu to hrát tak dlouho...Zvládl by to,ale nevím,proč by to dělal...Proboha vzal si jí,takže podle mě to bude vážně vážný.Nevzal by si jen tak někoho.*Zavrtí hlavou.Tomu sám nevěří.*Rose taky často opouští....*Uchechtne se pobaveně.Tohle se mu povedlo.*No takže nejen,že mě sníš,ale ještě ke všemu mě sníš jako barbar.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed May 06, 2015 2:53 pm

*Poslouchá každé jeho slovo. Na chvíli se zamyslí.*No právě... Myslím že to nehraje..*Zavrtí hlavou s úsměvem. Uchechtne se nad tím že Rose taky často opouští.* Opouštěl a to jinak... Nikdy ji neopustil na půl roku, rok či deset let...*Pokrčí rameny s úsměvem na tváři. Krátce na něj koukne.Zasměje se nad tím co řekne.* Noo promiň, ale hlad je hlad.. A navíc jako spálenej by jsi mi už nechutnal... *Zasměje se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed May 06, 2015 6:42 pm

No jestli jo,tak je to sakra dobrej herec...Ale taky dement,protože si myslím,že není důvod takovou komedii tak dlouho hrát....*Zasměje se.*Člověka na takhle dlouho opustit nemůžeš....Potká plno jiných lidí...Navíc při jejím vzhledu by nezůstala dlouho sama,nebo by se kolem ní alespoň točili další chlapi a to by náš malej egocentrista těžce rozcházel...Plus fakt,že ona za nim většinou jde a urovná to....*Pokrčí rameny.*Fakt???Tak doufám,že mě to sluníčko spálí na uhel....*Uchechtne se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed May 06, 2015 9:58 pm

Snad to nedělá.. Tady takovej hereckej výkon by byl na Oscara...*Zasměje se. Dělá si z toho převážně srandu.*No to je pravda, ale tak vidíš aspoň že ji neopouští jak ten svůj barák... No aspoň by viděl o co přišel a byl by z toho totálně v háji... To by bylo hezký....*Zasměje se znovu. Damon a jeho pocity jsou ji totál ukradený.* Mi teda nepřeješ... Umřu na hlad... Supeeer..*Řekne se smíchem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed May 06, 2015 10:14 pm

No minimálně na Oscara...*Uchechtne se.*No však právě proto,že ví,že by mu to jako u toho baráku neprošlo,tak jí neopustí na dýl...Dělá to po kouskách a častějc....*Zazubí se vesele.*No v háji nevim...Nic by na sobě nedal znát...Takže těžko říct.....*Pokrčí pobaveně rameny.Nějak si tu situaci nedokáže představit.Spíš by věřil tomu,že kdokoliv by se Rose pokusil dotknout,přišel by o končetiny.*Jakej hlad?? Však jsi jedla na lodi...*Uchechtne se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed May 06, 2015 10:33 pm

*Kývne jen se smíchem na tohom Oscara. Jen přikyvuje na jeho další slova se stálým úsměvem na tváři.* Ale za ty roky už se to na něm poznat dá...*Pokrčí rameny s širokým úsměvem. Zamrká párkrát zasebou do sluníčka.*No to je pravda... Ale hlad přijde později, k večeru... To se akorát stihneš pěkně dodělat...*Zasměje se zeširoka a zavrtí lehce hlavou. Pak zavře oči a vnímá ty zvuky moře a sluníčko jak se paprsky opírá do jejího těla.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed May 06, 2015 10:41 pm

Jasně,že my bychom poznali,že je z toho v hajzlu...ale on by to nepřiznal nahlas ani kdybychom mu strkali sporýš ....*Odmlčí se.*všude....*Uchechtne se.*Spíš takhle jsem to měl říct....*Opraví se.*Fijooo...čeká mě super večer...moje manželka se mě chystá sežrat... Bejby budeš si mě přát s přílohou,nebo bez??*Zvedne se smíchem obočí a zamžourá na ní.Jinak se ale nehne ani o píď a rozvaluje se na tom lehátku,jako by to byla nadýchaná peřinka.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed May 06, 2015 11:03 pm

Se sporýšem by se neuspělo, ale třeba něco s jejo autem a už by třeba přiznával...*Usměje se.* To jenjedno jak jsi to řekl.. Hlavní je že jsme se domluvili...*Mrkne na něj s širokým úsměvem.*Em, bez, děkuju.. Myslím že budu ráda když zmáknu tebe ještě na to přílohu... *Přejede si rukou po břiše se smíchem.* Počkej až se mě budou ptát kde jsem tě nechala...*Rozesměje se pobaveně.*S kým pak, ale budu konat ty plány? *Na chvíli se odmlčí.*Ha ještě že mám Stefánka.... *Dodá se smíchem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed May 06, 2015 11:21 pm

Zbláznila ses??Mu rovnou vytrhni srdce,než abys na to šla přes jeho káru,....*Uchechtne se.*o jasný..domluva je důležtá..*Mrkne na ní pobaveně.*není zač...snad si pochutnáš...*Zasměje se .*Noooo to bylo pěkně hnusný od tebe...*Koukne na ní vyčítavě a zavrtí hlavou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 16 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru