TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Grill

+24
Enzo
Hayley Marshall
Sage Cohen
Annabelle
Felix Gray
Stefan Salvatore
Matt Donovan
Elena Gilbert
Meredith Fell
Erik Dixon
Bonnie Bennett
Katie Dellaney
Damon Salvatore
Connor Jordan
Alex Lahey
Caroline Forbes
Tyler Lockwood
Vicki Donovan
Oliver Green
Nela Townson
Rose Salvatore
Katherine Pierce
Mason Lockwood
Admin
28 posters

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Chloe Gerard Mon Oct 20, 2014 6:38 pm

Nemusím mít strach? *Nadzvedne obočí a pobaveně zavrtí hlavou.* Narovinu ti říkám, že nejsem žádná hračka a už vůbec né tvoje večeře. *Mrkne na něho. Nahne se nad kulečník pinkne do bílé koule, která narazí do žluté koule. Ta se jenom trochu posune. Podívá se na míček a mírně se zamračí. Poté se podívá na Kola.* Jsem Chloe. *Pousměje se.* Chloe Gerard. *Řekne s francouzským přízvukem.*
Chloe Gerard
Chloe Gerard

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Oliver Green Tue Oct 21, 2014 7:37 am

*Dojede před Grill, zaparkuje tam svůj Jeep a vejde do baru. Rozhlédne se a u obsluhy si objedná kávu, sedne si k jednomu stolků a čeká na Hayleinu odpověď nebo její příchod.Rozhlédne se, jestli někde nezahlédne Rose, ale pravděpodobně nemá směnu, opře se o opěradlo židle a když mu barmanka donese kávu,mile se na ní usměje a poděkuje jí.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Oct 21, 2014 7:51 am

*Dojde do Grillu,rozhlédne se kolem a uvidí Olivera,zhluboa se nadechne aby se trochu uklidnila,jde k němu*Ahoj...*Pozdraví ho s úsměvem a sedne si naproti němu,prohlédne si ho rychle očima a pa se podívá po baru,nakonec se podívá zase zpátky na něj,znovu se usměje*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Oliver Green Tue Oct 21, 2014 7:56 am

*Když konečně Hayley přijde do baru, zeširoka se na ní usměje.* Ahoj útěkářko. *Zazubí se.* Vypadáš krásně, jak jsi zvládla noc? *Zeptá se jí a pochválí jí zevnějšek. Přijde mu opravdu nádherná.* Dáš si kafe? *Ukáže na barmanku rukou ať donese ještě jednu kávu.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Oct 21, 2014 8:00 am

*Když jí pozdraví tak jak jí pozdravil tak trochu ztuhne a začervená se,ale nijak to nekomentuje*Díky...*Špitne skoro neslyšně*Zvládla...a co ty? *Provokativně se zazubí,pa přikývne*Jo dám...díky...*Řekne,docela se stydí.Koukne se do stolu a pak na něj*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Oliver Green Tue Oct 21, 2014 8:04 am

Taky jse to zvládl. Mám les za barákem, takže pohodička. *Narovná se na židli a zadívá se na ní s úsměvem.Když barmanka donese kafe i Hayley, uculí se na ní a poděkuje.* Něco sis u mě zapomněla, když jsi utíkala, drahá. *Zazubí se na ní a vytáhne z kapsy u bundy její kalhotky.* Chtěl jsem si je nechat, ale radši bych věděl, proč jsi utekla. *Usměje se a podá jí její spodní prádlo přes stůl.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Oct 21, 2014 8:13 am

*Usměje se a kývne,když řekne,že mněl les hned za barákem,pak se na něj nechápavě podívá na Olivera* Co jsem...?*Nedořekne to,ani si to neuvědomí ale pootevře pusu a zírá na svoje spodní prádlo v Oliverovo ruce,dá si obličej do dlaní* Em...Já ani nevim...víš...bylo to takový...*Zvedne hlavu,celou dobu si to mumlala do rukou*Vidět tě nahýho vedle sebe...Bylo to trochu zmatený a zbrklý...já vím...*Povzdychne se a trochu se zasměje* Promiň...Já ještě ani nebyla střízlivá ,když sem odcházela...*Trochu se zasměje a koukne na kalhotky* Em...*Vezme je a schová si je,dojde jí co říkal*Heeeej...*Zasměje se*Až teď mi došlo cos říkal...ty jsi ale...*Zase se zasměje,furt se červená.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Oliver Green Tue Oct 21, 2014 8:19 am

*Celou dobu se na ní pobaveně zubí.* Aaaww, jsi rozkošná jak se červenáš. *Zasměje se a upije kávy.* Jo já jsem měl taky ještě něco v krvi, když jsem se vzbudil a došlo mi to až poté, co jsem našel ty kalhotky. Někdy bych to zopakoval a tentokrát ve střízlivějším stavu. Takhle jsme z toho moc neměli. Teda aspoň já ne. *Uchechtne se a zadívá se jí do očí.* CO ty na to? *Mrkne na ní a znovu se napije.Sleduje jí, jak se červená a usmívá se na ní.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Oct 21, 2014 8:27 am

Ne,nedívej se na mně..sem červená jak rajče...*Trochu se zasměje,pak se na něj koukne,trochu vykulí oči,ale hned na to se usměje*Páni,Olivere,ty se nezdáš...*Trochu zakroutí hlavou s úsměvem,skoro jako by se chtěla smát*Proč ne...*Šibalsky se usměje,napije se,položí hrníček,zase se usměje a zadívá se mu do očí,líbí se jí jeho oči*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Oliver Green Tue Oct 21, 2014 3:48 pm

Červená ti sluší. *Zamrká na ní a usměje se.*Nezdám? Jak nezdám? *Uchechtne se a sleduje jí, taky se jí zadívá do očí a opře se lokty o stůl. Zvedne pobaveně obočí.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Oct 21, 2014 4:12 pm

Ne..musim vypadat hrozně...*Trochu se zasměje,dívá se mu stáledo očí* Jak ti to vysvětlit....*Řekne si spíš pro sebe*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Oliver Green Tue Oct 21, 2014 4:17 pm

Vypadáš hrozně krásně. *Přitaká jí a usměje se.* To nevím, jak mi to vysvětlíš, nejak to zkus. *Pousměje se a pokrčí rameny.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Oct 21, 2014 4:27 pm

*Zavrtí hlavou a zasměje se*Tak takhle...nemyslela jsem si ,že jsi tak úchylný...*Trochu se ušlíbne a pak se zasměje*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Oliver Green Tue Oct 21, 2014 4:29 pm

a jak jsi to teda myslela,?? *Zvedne obočí a znovu se opře, natáhne nohy pod stolem a založí si ruce na prsou.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Oct 21, 2014 4:37 pm

Já si radši nemyslela nic...*Řekne a napije se,opře se a podívá se na něj,sleduje každý jeho pohyb,každý jeho nádech a výdech.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Oliver Green Tue Oct 21, 2014 4:43 pm

Dobrá tedy, jak myslíš. *Usměje se na ní. Začíná být nervózní, jak ho sleduje,prohrábne si vlasy.* Co máš dnes v plánu?

-------

https://thevampirediarieczg.forumczech.com/viewtopic.forum?t=134
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 40 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru