TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice, cesty a silnice

+24
Kol Mikaelson
Klaus Mikaelson
Sage Cohen
Enzo
Jessica Bradley
Caroline Forbes
Damon Salvatore
Erik Dixon
Bonnie Bennett
Katie Dellaney
Felix Gray
Alex Lahey
Nela Townson
Julie Cuvier
Hayley Marshall
Stefan Salvatore
Matt Donovan
Elena Gilbert
Tyler Lockwood
Vicki Donovan
Oliver Green
Lexi Branson
Mason Lockwood
Admin
28 posters

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Thu Dec 25, 2014 12:55 am

Ale já se o tebe bojim víc ,tak se sakra uklidni a nech mně ti pomoct! *Taky zvýší hlas,aby pochopila,že to myslí zcela vážně.Když cukne hlavou tak pěstí bouchne lehce do lavičky. Nechovej se ,jako dítě...chci ti jen utřít tu krev sakra...*Zamručí a chytí jí za bradu.Utírá jí krev,když sebou cukne a vytáhne mobil ,tak jí sleduje.Chce se zeptat proč to nezvedne ,ale zrovna to zvedne.* Jo zařídit...a to,že si umřela mu neřekneš...*Řekne tiše a nasraně.Vstoune si a normálně po ní hodí ty papírový kapesníčky* Vzdávat to...doutři s tu krev sama,když chceš být nafučená...*Znovu to nasraně šeptne a pomalu se rozejde pryč.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Thu Dec 25, 2014 1:44 am

*Pootevře pusu, když na ní zařve a zavrtí hlavou.Nechá pusu sklapnout a sklopí pohled. Otočí se na Erika v momentě,kdy naštvaně vrčí to, že Tomovi neřekne, že byla mrtvá. Chytne kapesníčky, co po ní hodil a zadívá se na něj smutně. Polkne, když jí Tom řekne, že jí potřebuje vidět.* Zlato, já dorazím domů, neměj strach. Jsem ....ok. *Udělá pauzu a prohrábne si vlasy.Když Erik znovu promluví a rozejde se pryč, povzdychne si.* Všechno ti povím až přijdu ano? Měl bys odpočívat... *Řekne Tomovi a doběhne Erika.Donutí ho se zastavit tím, že mu chytne loket. Musí mu poděkovat, nechce, aby odešel takhle.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Thu Dec 25, 2014 1:54 am

*Když slyší,že Tomovi řekne zlato,tak ho píchne u srdce,dá si ruku na místo kde má srdce.Otočí k ní hlavu,když o chytí za loket.Podívá se jí do očí.Ve svých očích má smutek,bolest a osamělost.Neví co by řekl a tak raději mlčí,to jak na ní skoro řval je mu líto.To ho zabolí ještě víc a tak přivře oči a koukne do země.Nedokáže se jí znovu podívat do očí.Nechce,aby na něm poznala,vše co teď momentálně cítí.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Thu Dec 25, 2014 2:03 am

*Povzdychne si nad Tomovy slovy a promne si spánek.* Já se zvládnu dostat domů sama... Neboj se o mě. *Koukne na Erika, když se zase drží za srdce a chytne mu tu ruku.* Jsem v ulici. *Nadiktuje Tomovi adresu,kterou si přečte ze štítku a vydechne.Tohle nevypadá dobře.* Počkám tu na tebe.... *Špitne do telefonu a zavěsí.Mobil schová do kapsy a koukne se na Erika.Zaznamenala ten pohled do jejích oči a nechápe, prč se na ní te'd nepodívá.Vezme ho za tvář a donutí ho se na ní podívat.* Eriku... Chtěla jsem ti poděkovat... Bez tebe bych nebyla, nechci abys takhle odešel... *Smutně se na něj podívá a spustí obě svoje ruce podél těla.Sundá si jeho bundu a podá mu jí do ruky.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Thu Dec 25, 2014 2:30 am

*Koukne na její ruku,která drží tu jeho.Když začne mluvit,tak ji poslouchá.* Neděkuj...*Řekne.* Nemáš za co...byla to samozřejmost...*Pokrčí rameny.Zvedne ruku a dá jí před sebe na znamení,že tu bundu nechce.* Nech si jí,aby ti nebyla zima...*Řekne a pak sáhne do kapsy pro mobil.Koukne na čas.Stále má na tapetě sebe s Katie.Chvilku na to kouká a neuvědomuje si,že to Katie může vidět.Po chvilce mu to dopne.Koukne na Katie a rychle zamkne mobil.Dá si ho do kapsy.*A jak chceš,abych odešel? Šťastný? ..*Zakroutí nad tím hlavou.Koukne jí do očí.* Moc mně mrzí,že jsem na tebe zvýšil hlas,ale neposlouchala jsi mně a nechtěla jsis ode mne nechat pomoct...mrzí mně to...*Jeho slva byla dost upřímná a šli rovnou od srdce.Dá jí ruku na tvář a pohladí jí.* Žij svůj život šťastně a zapomeň,že kdy nějakej Dixon existoval...*Je mu skoro do pláče,ale slabě se na ní usměje.Prstem jí lehce máčkne na nos,jako se to dělá malým miminkům a čeká,jestli ještě něco řekne.Rád by šel domů.Chce se mu brečet a takhle o dlouho nevydrží.Není holka,ale vztah s Kati mu ,tak moc chybí.Vstáhne ruku k tělu a vyčkává.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Thu Dec 25, 2014 3:02 am

*Zavrtí hlavou a chce mu něco odpovědět, ale nemůže.Je jí těžko u srdce a zase se jí roztřesou ruce.Když jí řekne, ať si tu bundu nechá, obleče si jí a koukne k zemi.Vzhlédne, když vytáhne mobil a zjistí, že má pořád jejich společnou fotku na tapetě.Znovu pohled sklopí a kousne se do rtu. Nechce, aby se trápil.Když zaznamená pohyb, oči zase zvedne a zadívá se na něj.* Eriku prosím... *Zašeptá a prohrábne si vlasy.Přešlápne a když se jí omlouvá, jak na ní křičel, zvedne ruku, aby přestal.* Nemusíš se mi omlouvat, já to chápu, proč jsi zvýšil hlas, zasloužila jsem si to. *Polkne a když jí pohladí"po tváři, steče jí po ní slza.* Nezapomenu nikdy.... Nemůžu... Navíc jsi mi dneska vrátil život, Eriku. Nemůžeš po mně chtít abych zapomněla. *Vzlykne a podívá se stranou, když jí zmáčkne nos.˙Nadechne se, že mu něco řekne, ale nemůže. Znovu jí po tváři skane slza a obejme se pažemi.Zavrtí hlavou a sedne si zpátky na lavičku.POloží si hlavu do dlaní a rozpláče se naplno.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Thu Dec 25, 2014 3:24 am

*Celý čas jí sleduje a pak se přestane omlouvat,když zvedne ruku.Když vidí,jak brečí,tak mu puká srdce.Setře jí první i druhou slzu.* Ne ,neplač...*Řekne roztřesenym hlasem.Přisedne si k ní na lavičku.Chytí jí jednou rukou pomalu obě ruce a druhou rukou jí zvedne bradu,aby se mu díva d očí.Když už se na něj dívá tak jí obouma rukama chytne ruce.* Katie prosím neplač...*Polkne a trochu se zasekne,nemůže jí říct,aby milovala Toma a na něj zapmněla,prostě mu to nejde.Cítí se sobecky.Povzdychne si.Těžce se nadechne a i když se mu to moc špatně říká ,tak to i tak řekne.*Katie...stále tě miluju...nemůžeš ode mne čekat,že se budu tvářit spokojeně...Ale chci,aby aspoň jeden z nás byl šťastný...máš příležitost být znovu šťastná a tak jí nepromrhej...*Má slzy na pokraji.* Buď šťastná a zapomeň na mně...i když jsem ti dnes zachránil život...prostě mně hoď za hlavu a užívej si život naplno...Chci,aby to tak bylo...*Přikývne.* Nejraději bych ti řekl,že kdybys něco potřeboval,tak jsem tu pro tebe,ale,když na mně máš zamenout tak to asi nepůjde...*Znovu jí pohladí a tím jí setře slzy.* Vymaž si můj kontakt a dělej,že neexistuju...*Říká to dost těžce a pomalu.Nechce,aby na něj zapomněla.Nechce se s ní přestat výdávat.Chce jí zpátky,ale co nadělá.Už miluje někoho jiného a tak se s tím bude muset smířit...Znovu se lehce usměje,aby viděla,že na tom není tak špatně,ale ty protivné slzy prostě už nevydrží zadržovat.Po tváři mu sjede slza a pak druhá.* Ne...*šeptne* Chtěl sem být silný...*šptne znovu.Katie to mohla slyšet.Rychle si slzy utře a podívá se na ní.V obličeji má zničený výraz místo toho,aby jí navedl na šťěstí.* Tohle se nemnělo stát...já to nezvládam...*Setře si další slzu.Je mu jasné,že to všechno co jí předchviličkou řekl,se teď rozplynulo a ona vidí,jak moc špatně na tom je.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Tom Avery Thu Dec 25, 2014 3:35 am

*Přijede na místo určené, uvidí tam Katie na lavičce jak brečí. Vyskočí rychle z auta a rozeběhne se k ní. Klekne si u ni a obejme ji.* Katie miláčku... co se ti stalo? *Kousek se od ní odtáhne, aby se jí mohl podívat do tváře.Ohlédne se po tom týpkovimco tam stojí a zamračí se na něj.* Co se jí stalo nebo co jsi jí udělal?* Zeptá se ho. Zase se mu vybaví ten živej sen. Přimhouří oči a pak se podívá na Katie.* To se mi nezdálo ty jsinse semnou vážně loučila.. *vydechne těžce.* Ty chceš být s ním? *Zeptá se ji a ještě více se od ní oddálí. Na tváři si teď snaží zachovat kamenný výraz.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Thu Dec 25, 2014 3:55 am

*Poslouchá Erika a podívá se na něj v momentě,kdy jí svojí rukou donutí se mu podívat do očí. Z očí se jí hrnou slzy a jen zavrtí hlavou. Nemá mu na to co říct. Vydechne nešťastně. Nechce opustit Toma. Nemůže, ale nechce přijít o Erika jako o přítele. Když jí pak říká, aby si vymazala jeho kontakt a zapomněla na něj, zavrtí hlavou.* Eriku přestaň prosím, nechej toho.... *Vzlykne a když ho vidí plakat taky, znovu si zakryje tvář dlaněmi. Měla by ho nechat zapomenout. Ne sebe, ale jeho. Vidí, jak ho to bolí a o to hůř se cítí. Vydechne, když uslyší Toma a když si u ní klekne, pevně ho obejme.* Tome.... *Vydechne mu do ramene a stiskne víčka k sobě.* Jsem v pořádku, už ano.... *Vzlykne a když se odtáhne a vidí, jak se mračí na Erika, stiskne mu ruku.* On nic Tome, on mě zachránil...Já... *Nestihne mu říct, co se stalo, když na ní přimhouří oči a polkne po jeho slovech, že se s ním opravdu loučila.Sklopí pohled a když se jí zeptá, jestli chce být s Erikem, zalapá po dechu.Tohle už je na ní moc.* Tome, jak si...tohle můžeš... Zbláznil ses? *Vstane z lavičky a chytne se za hrudník, ve kterém jí dochází kyslík z nastalé situace. Podívá se po obou a prohrábne si vlasy.* Loučila jsem se s tebou, páč jsem umřela a musela jsem ti poděkovat. Za všechno.... Za náš společně strávený čas, za tvojí péči a lásku... A Erik... *Ukáže na Erika a vzlykne hlasitě, když se na něj podívá.* A Erik mě znovu přivedl k životu...Já... Ty si myslíš, že bych se s tebou rozešla přes nějakou telepatickou zprávu a pak tě nechala za mnou jet?? Jsi blázen... *Otře si uslzené oči a koukne na Erika.* A ty jsi taky blázen.... V životě neudělám to, co po mně chceš a víš moc dobře, o čem mluvím! *Otočí se na patě a prostě se od nich rychlým krokem rozejde pryč.Nechce teď mluvit ani s jedním.Jeden jí přesvědčuje ať na něj zapomene a druhej si myslí, že je lehká děva.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Thu Dec 25, 2014 4:48 am

*Koukne na Toma,který,tak přiběhl a vše sleduje.Slzy si utře.Puká mu srdce,když vidí,jak se Katie trápí.*Katie...! *Její jméno skoro od vykřiknutí až zašeptá a udělá pár kroků k ní.Neví zda by jí dohnal a je si jistý,že ,když uslyší ,jaký kouzlo začne říkat,tak se vrátí.Teda doufá.Rozhodne se,že to udělá na sobě.Rychle si dá ruce před srdce.A i kdyby se nevrátila,tak to zjistí později a bude nucena zapomenout.Začne hlasitě odříkávat kouzlo,které mu má zastavit srdce.Pevně sevře víčka a soustředí se na to.Po chvilce se mu spustí z nosu krev.I v koutcích pusy ji má.Spadne do kolen a těžce se nadechne.Kouzlo trochu prodlouží a čeká jestli se vrátí.Na chvilku přestane a podepře se rukama.Dá si jednu ruku úplně na místo kde má srdce.Po chvilce dá zase obě ruce nad srdce a odříkává dál.Zadrhává se a teče mu krev z nosu.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Tom Avery Thu Dec 25, 2014 7:42 pm

Já nevím, prostě... Nevěděl jsem co to mělo znamenat... *Povzdychne si. Když však řekne že byla mrtvá a tím "snem" se s ním loučila tak se mu zatají dech a vyvalí oči.* Katie.... Ty jsi byla mrtvá? Jak ? Proč? *Nechápe to a čarodějnickým věcem už vůbec nerozumí. Když se rozejde pryčtak se zamračeně koukne na Erika. Který tam něco odříkává. Chytne ho za flígr a vytáhne ho na nohy a tak ho vyruší u kouzla.* Co chceš po Katie? *Zeptá se naštvaně.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Thu Dec 25, 2014 9:12 pm

*Zarazí se, když uslyší Erika mumlat to zaklínadlo a to v ní vyvolá ještě větší vztek. Otočí se a vidí ho na kolenou. Když vidí, jak ho Tom chytá za flígr, protočí oči a doběhne k nim. Toma chytne za ruku, aby pustil Erika a Erikovi práskne facku, že se mu otočí huba kousavým dozadu.* Přestaň se chovat jako pitomec!!!!!! *Zakřičí na něj a koukne na Toma.* Až budeš chtít přerušit něčí čáry, nestačí ho zvednout za flígr. *Zamračí se,koukne se na oba a vydechne.Měla by je zrasit oba. Místo toho se rozeběhne pryč do ulic.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Dec 25, 2014 9:16 pm

*Jde s krvavou rukou schovanou v kapse po ulici a míří domů.Moc se mu tam nechce.Hlavně proto,že tam nejspíše bude Damon s Rose a neví,co tam dělají.Nechce je rušit třeba v zábavě.Začne přemýšlet nad tím,že by jednomu z nich napsal zprávu,aby si byl jistý,ale na druhou stranu mu v hlavě proběhnou myšlenky o tom,že jsou možná v posteli a v tom případě by je nerad rušil*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Thu Dec 25, 2014 9:27 pm

*Jak běží, nekouká nijak extra kolem sebe.Proto když do někoho narazí, hned ho povalí na záda. Kouká vytočeně a nechápavě na Stefana, kterého má momentálně za Toma a nevěří, že jí tak rychle našel. Vyskočí na nohy a přimhouří na něj oči.* To si děláš srandu!! Chtěla jsem, abyste mě nechali chvilku v klidu!! Nechápu, co si o sobě myslíš! Člověk pořád kolem všech lítá snaží se dělat první poslední, obětuje život a co z toho nakonec mám?? Jen to, že jeden se pomátl na mozku a snaží se mě odrovnat psychicky a ty si nakráčíš a dovolíš si ze mě dělat nějakou běhnu!!! *Rozkřičí se na něj, na svou výšku dost silným hlasem.Zapíchne si při poslední větě ukazováček do hrudníku a sama se tak neskutečně vytočí, že vlepí Stefanovi facku ještě větší, než Erikovi. Díky tomu,jak je rozčilená ani nevnímá mrazení, které má kdykoliv se dotkne upíra, takže Stefana nepozná.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Dec 25, 2014 9:39 pm

*Spadne na zem a zůstane ležet na zádech,když do něho někdo narazí.Když se trochu vzpamatuje a podívá se,kdo zatím je,vydechne,když uvidí,že je to Katie.Nadechne se,že něco řekne,ale Katie na něho v tu chvíli začne řvát.Polkne a poslouchá její slova.Když pak konečně domluví,nadechne se,že už něco řekne,ale v tom mu přiletí facka.Uhne přitom hlavou do strany a na vteřinu zavře oči.Hned je otevře a hlavu narovná*Katie*Zvedne se pomalu ze země*To je omyl.Já....já nejsem ten,za koho mě máš.Chápu tvůj vztek,po tom co jsem slyšel,ale...*polkne a rychle přemýšlí,co by dodal.Přitom šoku si moc neuvědomuje,že jeho ruka od krve je venku s kapsy*Měla by ses trochu uklidnit*dodá k tomu a nepřestává jí sledovat*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Tom Avery Thu Dec 25, 2014 9:48 pm

*Koukne na Katie a pak pustí Erika. Když mu dá facku tak pootevře ústa. On se v čárech nevyzná a ani neví jak by je měl přerušit takže jen na ni pokrčí rameny. Nechá ji ať si jde, protože je žádala oba o to aby mohla být sama. Koukne ještě na Erika a pak se rozejde k autu. Nasedne do něj a odjede domů, viděl jak byla vzteklá Katie a nechtěl jí ještě svými slovy přidávat.*

-------

https://thevampirediarieczg.forumczech.com/viewtopic.forum?t=161
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 40 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru