TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Lorenza

+6
Enzo
Stefan Salvatore
Rose Salvatore
Lexi Branson
Damon Salvatore
Admin
10 posters

Strana 42 z 43 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Next

Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 26, 2014 1:31 am

To se mi líbí...Uneseme je...Bude alespoň zábava a konečně se zase zbavíme těch problémů. *Zaculí se a pak se zeširoka usměje.* Nekecám.. Jo je to od Katie. Já ji věřila že se k něčemu domákne. *Přikývne spokojeně. Dá s ním pak placák a zasměje se. Polibek mu opětuje.*Tato zpráva byla a celý den nejvíc potěšující... *Podotkne s úsměvem a pak ho obejme radostně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 26, 2014 1:39 am

Taky se mi to líbí.Hned zejtra začnu shánět minibus... Nebudu čekat, až se zas někde něco posere. Damon je s Rose- bezpečí. Stefan je určitě taky už doma v cajku a my jsme tady. Ideální. A než se stihnou všichni někam rozprchnout,budeme mít my připravenej bus a dojedeme si pro ně. Už se na to těším. *Usměje se a promne si ruce.Uznale pokýve hlavou, když potvrdí, že je to od Katie.* Ta holka je těžkej frajer. Smekám před ní. *Pousměje se. Znovu by si nejradši nafackoval za ty pindy proti ní.Usměje se na Lexi zeširoka a přikývne.* No já jsem možná jako nejvíc potěšující zprávu bral to, že jsi v pořádku, jestli se to tak dá brát. Ale je to super.... Lepší zakončení narozeninovýho dne jsem si nemohl přát. *Protáhne se líně a lehne si na záda. Dá si ruce za hlavu a se spokojeným úsměvem se zadívá do stropu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 26, 2014 1:49 am

Tak dobře.. *Přikývne na ten minibus.* Stefanovi musíme vzít Elenu, aby se necítil divně... *Usměje se.* Jo nahážeme dovnitř, fuu už se taky nemůžu dočkat. *zasměje se a na chvíli se zasní.* Kam je vyvezeme ? *Koukne na něj s úsměvem na tváři.* To je... *Přikývne uznale.* Jo já myslím že dá. *Přikývne s úsměvem.* To opravdu nemohl... Takže všechno dopadlo skvěle a byl to skvělej den.. *Usměje se na něj. Pak si lehne vedle něj a přehraje si v hlavně celý dnešní den.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 26, 2014 1:55 am

To jsem na Elenu zvědavej... *Uchechtne se.* Jak jí povezem s bandou upírů někam.... *Zamyslí se po její otázce kam je vyvezou a nakrčí čelo.* Já nevím.... Chtěli jsme do toho L.A. to mi připadá jako nejlepší nápad. Jsme rozený pařmeni všichni. *Usměje se zeširoka a přikývne se smíchem na toho frajera, když jí to potvrdí.* Jo, dá se to brát jako skvělej den.... *Pousměje se a když si lehne vedle něj, přivine si jí k sobě.Zavře oči a přemítá si jejich párty v Grillu, která byla legendární.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 26, 2014 4:28 pm

No já jsem na ni taky zvědavá. Bude jak krevní sáček na nožičkách... *Rozesměje se.*Tak jo L.A. těš se...Rozjedeme to tam.. *Zasměje se a na chvíli se zasní.* Doufejme že Elena doma dostane vycházky... *Dodá se smíchem. Přitiskne se k němu. Už se nemůže dočkat toho až zmizí a budou pařit.*To víš že se to tak dá brát. *Mrkne na něj.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 26, 2014 6:46 pm

Ty vole to radši neříkej před Stefanem, že bude krevní sáček na nožičkách, nebo nás k ní už nepustí. *Uchechtne se a zavrtí hlavou nad tím pojmenováním Eleny.* Yeah, L.A. bude naše... Nemůžu se dočkat. Najmeme si řidiče, abychom mohli chlastat a pařit za jízdy. Vezmeme spacáky a takový věci a .... Fůůůů už se těším. *Rozvášní se při plánování jejich cesty a podívá se na ní.* Mě nezajímaj Eleniny vycházky. Prostě jí čapnem, naložíme a tradááá *Rozmáchne rukou do prostoru a přitiskne si jí s úsměvem k sobě.* Těším se na to. *Políbí jí do vlasů.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 26, 2014 9:12 pm

Neboj se to neřeknu i když, nejsem si tím jistá... Možná budu tim trochu Stefika provokovat..*Zasměje se .* Tak to bude skvělá už jen ta cesta. Taky se těším.. Už aby jsme tam byli.*Usměje se na něj.*Dobře dobře narveme jí tam. *Usměje se ze široka.*Nápodobně. *Mrkne na něj a zaculí se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 26, 2014 9:38 pm

Chudák Stefan.. *Zasměje se vesele a cvrnkne Lexi lehce do nosu.* Cesta to bude nezapomenutelná. Hnedka zejtra až půjdu pro dárky zajdu někam sehnat minibus. Mohli bychom vyjet už zítra nebo pozítří. *Usměje se na Lexi, když na nej zamrká a políbí jí.* Spát... ty moje zombie. *Zakření se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 26, 2014 10:35 pm

Žádnej chudák... *Zavrtí hlavou s úsměvem. Když jí cvrnkne do nosu tak se na něj zašklebí.* Ty budeš chodit pěšky ? *pozvedne obočí.* Divný... *Dodá nakonec se smíchem. Pamatuje si jeho slova co říkal odpoledne ohledně chození.*Jo klidně zítra by jsme mohli. *Přikývne. Polibek mu opětuje.* Jooo... *Zasměje se. Zavře oči a po chvíli usne.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 26, 2014 10:51 pm

*Rozesměje se, když se diví, že bude chodit pěšky.* Fajn, oprava... POJEDU a ZAJEDU. *Uchechtne se a zamrká na ní vesele.* Takže zítra odjezd směr L.A. ... *Zazubí se a líbne jí na čelo.* Dobrou, krásko... *Zašeptá, když vidí, že usnula, přitáhne si jí k sobě, zavře oči a po chvíli taky usne.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 27, 2014 12:44 am

*Ráno se vzbudí dřív než Lexi a potichu se vykrade z postele. Napíše jí na papírek vzkaz.*
kód:
Jel jsem žihadlem pro dárky a pro minibus. Vrátím se hned. Miluju Tě. E.
*Obleče se do riflí, trika a kožené bundy a seběhne schody, dá si krevní konzervu a čapne klíčky. Ťuťu hodí list salátu do terárka a pošimrá jí na krunýři. Hodí do kapsy mobil a nazuje se do bot. Pak vyjde z domu a skočí do auta. Nastartuje a zajede nejdřív do Grillu pro svoje dárky.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Dec 27, 2014 2:38 am

*Když se probudí tak zjistí že Enzo je v čoudu. Všimne si jeho vzkazu, přečte si a jen se nad ním usměje. Vyhrabe se z postele oblékne si zatím jen prádlo. Seběhne dolu za Ťuťu, vytáhne ji z terárka a začne se s ní mazlit. Z lednice vytáhne krevní konzervu a vypije ho. Prázdný sáček pak vyhodí. Zamíří zpátky do ložnice i s Ťuťu na dlani. Položí ji na postel a sama se jde doobléknout. Vytáhne kalhoty ze skříně a když se otočí tak si všimne že Ťuťu se zdejchla. Začne jí proto hned hledat v posteli pak zaleze i pod postel jestli tam náhodou nezalezla.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 27, 2014 10:33 pm

*Zahlédl ve zpětném zrcátku Rose se zacpanýma ušima a pobaveně se zakřenil na Stefana. Pak se přiřítil k jejich domu a znovu zběsile zatroubil, aby Lexi věděla, že jsou tam.* Všechny jsem vás honil a vsaď se že nemáme zabaleno... To bude világoš. *Zazubí se a vyskočí z auta v momentě, kdy přijíždí párty bus.Zatleská do dlaní a mávne na řidiče.Doběhne ke dveřím a otevře je.* Lexi!!!!!!!!!!!!!!! Bal kufry!!!!! Za chvíli odjíždíme!!!!! Máš čas, než se přišouraj Rose s Damonem, což nevím jak dlouho bude, ale ten autobus tu nebude stát věčně!!!! *Zahuláká na ní a vytáhne si z kufru dárky, které nanosí do domu, aby nebyly v autě. Pleskne se po hubě za toho plyšáka, co zapomněl vrátit Damonovi a taky ho odnese do domu.Když zaparkuje obrovský párty bus před jejich domem, pozdraví se se šoférem a začne skládat jejich zavazadla do něj.* Eeemm... Necháme si všechno po ruce? *Koukne na Stefana a krevní konzervy stoprocentně nechá nahoře.Dojde do domu a vyběhne za Lexi.* Blebleblbelblebleble BAF! *Zasměje se a mrkne na ní.* Krásko, máš někde v sáčcách tu srnčí krev ještě? Abychom měli papání i pro Stefa... A honem... Balíme... *Popožene jí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Dec 27, 2014 10:45 pm

*Když před domem zatroubí nějakej magor tak se leknutím bouchne do hlavy. Když pak uslyší Enza zahulákat, aby balila tak jí dojde co za magora venku troubilo. Vytáhne se z pod postele i s Ťuťu.* Joo, neboj se to stíhám.. *Zavolá na něj nazpět. zavrtí hlavou a nenápadně se dostane do kuchyně dá ŤuTu do terárka a nenápadně se zase vypaří nahoru. Otevře skříň a rychle vytáhne kufry, aby to vypadalo že už se dala do balení.* Baf.. *Zasměje se na něj zpátky.* Jo jo mám ji.. Neboj se na Stefana myslím... Jo však už balím.. Nevidíš? *Zasměje se na něj mile.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Dec 27, 2014 11:00 pm

Já myslel,že vy už zabaleno máte*Vystoupí z auta,když dojedou k Enzovi před dům.Zasměje se nad tím,jak Enzo řve na celý dům*Já nevím,myslíš,že to je všechno nutný??*pozvedne obočí a oddálí se do Enzovo auto.Než se Enzo s Lexi přijdou,prohlédne si ten bus z venku,aby tam nestál jako prkno*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 27, 2014 11:09 pm

*Zakření se na Stefana a zavrtí hlavou.* Lexi ještě spinkala, když jsem šel pro bus... Takže nemáme, ale to bude rychlý.A nutný to je, mám dobrou náladu.... *Zazubí se a nahoře Lexi poňufňá.* Jsi nejlepší... Tak jdi sbalit krev a já nám zabalím věci. *Zazubí se a políbí jí.* Ty dvě hrdličky tu budou co nevidět...Tak ať jsme nachystaný. *Mrkne po ní a pláne jí po zadečku.Naháže rychle nějaké věci do kufrů a když má sbaleno, snese kufry dolů.* Jdu to odnést do busu... *Hejkne na Lexi a odnese kjufry šoférovi, aby to naskládal do úložného prostoru.Už se nemůže dočkat cesty.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Dec 27, 2014 11:12 pm

*Doběhne k Enzovo domu a zastaví se u jeho auta.Opře se zadýchaně o jeho auto a pak jí oči padnou na ten párty bus.* Ty krááááso.... To je velký. *Usměje se zadýchaně a sveze se na zadek. Běh to byl rychlý a jelikož se neposilnili, ani neví kdy naposledy, docela jí to zmohlo.Koukne kde jsou ostatní a ještě chvilku zůstane sedět na zadku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Dec 27, 2014 11:27 pm

*Doběhne jen pár vteřin po Rose a zůstane stát kousek od toho autobusu.Opře se rukami o nohy a s úsměvem se snaží uklidnil svůj zrychlený dech,po tom jak rychle se snažil utíkat*To byl....nápad*zasměje se a po chvíli se narovná.Podívá se na ten bus a prohlédne si ho očima*Pááni...my bereme celý MF??*pozvedne obočí a hned se zase začne smát*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Dec 27, 2014 11:31 pm

Až... mě příště napadne taková zhovadilost, rychle mě propleskni. *Vydá ze sebe a vyhrabe se na nohy.Ṙozesměje se nad jeho poznámkou a pleskne se do čela.* Néééé!! Já vím o pár lidech, který bych radši položila pod kola! *Zaprotestuje se smíchem a rozejde se za Stefanem k tomu autobusu.* Můžu už dovnitř?? Chci to vidět!! *Zatleská natěšeně a koukne na týpka, co vypadá jak šofér.* Dobrej... *Pozdraví ho se zářivým úsměvem a když jí odpoví a otevře dveře autobusu, zajásá.* Budu první!!! *Zatancuje si vítězný taneček a otočí se po ostatních.první schod je na ní moc vysoko, tak by potřebovala vysadit.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Dec 27, 2014 11:33 pm

Aha*přikývne*Tak to chápu*usměje se.Prohlíží si ten bus.Když pak zaslechne has Rose a Damona,usměje se nad tím,jak rychle dýchají.Hned mu dojde,že asi běželi*Já nevím jestli můžeš,já se neptal*Zavrtí pobaveně hlavou,když zatancuje vítězný tanec,že to tam uvidí jako první*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Dec 27, 2014 11:37 pm

Nebo prostě jednoduše budu proti tvému plánu*pokrčí rameny a usměje se*Jop,tak aspoň budeme mít ozdobu i na kolech*zasměje se a rozejde se za ní a Stefanem*Z naší trojky možná..*řekne po tom,co prohlásí,že bude první.*Co je??*pozvedne obočí*hop*zasměje se a pak jí vyzvedne,aby mohla vejít do toho busu*běhat umí a skákat ne.Budeš muset trénovat*mluví na ní a směje se tomu.Myslí to jen jako vtip*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Dec 27, 2014 11:48 pm

Ozdobu jo?? No já nevím, ale mně se žádnej z nich nelíbí.. *Zasměje se mrkne na Stefana.* To se nesmíš ptát... Prostě musíš jít... *Zakření se pobaveně a když se jí Damon zeptá, co je, rozhodí rukama.* Já ti dám hop... *Rozesměje se a když jí vyzvedne, zapluje do toho autobusu a vykloní se.* Vyhrála jsem nad tebou. Znovu... Haha... *Políbí ho a zamrká na něj.* Ale dík za pomoc. *Zasměje se a zapluje dovnitř, kde si to prohlíží a přiloží si dlaň na pusu, aby se neprojevovala nahlas. Se smíchem skočí na jedno křeslo a rozvalí se v něm. Tak tohle bude jízda.* Pane řidič jedem!!!!! *Zavelí se smíchem a sundá si kabát a šálu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Dec 27, 2014 11:57 pm

*Dooblékne se konečně / http://ak1.polyvoreimg.com/cgi/img-set/cid/141271669/id/bNSkDlhz5BGTvYw_q2AFrA/size/l.jpg /.* Jasný, jasný už letím... *Odkýve mu to s úsměvem. Polibek mu opětuje.*Jo neboj... *Usměje se. Když plácne po zadku tak se na něj jen otočí a pak seběhne dolu. Kde nabere krev pro ně a pro Stefana.* Dobře... *Hejkne nazpět na Enza. Vyjde taky z domu s krví. Tašku dá taky tomu řidiči.* Ahoj Stefee... *Usměje se na něj zeširoka. Pak svůj pohled přesune na Damona a jen na něj kývne. Pak vlítne do busu za Rose.Koukne po busu,vypadá to tam luxusně.* Ahooj Rose.. *Usměje se na ní taky zeširoka. Zahučí taky do jednoho z křesel.* Odjíždíme samy.. *Zahlásí s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Sun Dec 28, 2014 12:02 am

*Zazubí se, když vyleze a všimne si trojky před busem. Zaslechne jejich rozhovor a vidí, jak Damon vysazuje Rose do busu. Zavrtí pobaveně hlavou a dojde za nimi.Když Rose hlásí, že jedou, koukne soucitně na Dama.* Hele... Hlídej jí, je nějaká rozverná... *Zasměje se a koukne na Lexi, když naskočí do toho busu za Rose.Když jí zaslechne, pleskne se se smíchem do čela.* Za co, Pane Bože... *Chechtá se a koukne na šoféra.* Jedem šéfe... Nasedat chlapi!! *Pokyne jim do busu se smíchem a nastoupí jako poslední.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Dec 28, 2014 12:08 am

*Usměje se nad tím,co prohlásí Rose v tom buse*Ahoj Lexi*Pozdraví jí s úsměvem a koukne na ní,jak tam leze za Rose.Když prohlásí,že jedou sami.Zavrtí stejně jako Enzo,pobaveně hlavou*Obě mají dobrou náladu..*usměje se a zaleze do busu za Rose a Lexi.Posadí se do křesla a rozhlédne se kolem.Musí uznat,že je to tam uvnitř vážně hezký*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 42 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 42 z 43 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru