TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Lorenza

+6
Enzo
Stefan Salvatore
Rose Salvatore
Lexi Branson
Damon Salvatore
Admin
10 posters

Strana 41 z 43 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Next

Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 18, 2014 11:03 pm

mmmmmmm děkuju, lásko!! *Obejme jí, zatočí se s ní a znovu jí políbí.* Budu zpátky hned. *Zamrká na ní vesele a vyběhne si pro triko a bundu do ložnice. Obleče se a seběhne schody.Pohladí Lexi po tváři.Povyskočí radostně a když jde přes obývák, uvidí tu kytaru. Vydechne úžasem a vezme jí do ruky.* Lexi ty jsi normální blázen!!!!! *Naběhne zpátky do kuchyně s tou kytarou v ruce a přiskočí k ní.* Fakt tě miluju. Už mě nikdy neposlouchej, když na tebe budu hnusnej a budu ti něco zakazovat, jo??? *Pohladí jí a koukne na kytaru.Neví, co dřív.Nakonec kytaru políbí, položí jí na stůl a rychle se vyběhne obout.* Hned jsem zpátky!!!! *Zavolá na ní ode dveří a už skaáče za volant.S posvátným výrazem vyndá klíčky z krabičky a strká je do zapalování.Sešlápne spojku a otočí klíčkem.Když nastartuje, pořádně protúruje motor a slastně přimhouří oči nad tím zvukem.Vydechne, otevře oči a pomalu se rozjede od domu.Zatroubí na jejich dům, aby Lexi věděla, že mizí a zapne rádio.Užívá si pomalou jízdu se staženým okýnkem a s rádiem na plný koule napříč městěm a míří k Penzionu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 18, 2014 11:26 pm

Neděkuj mi pořád... *Usměje se na něj. Též jo obejme a polibek mu opětuje. Mezitím co odejde tak si vezme vodu a pak hladí malou Ťuťu v terárku. * Já jsem šílená, když už...*Usměje se na něj. Koukne na něj kdxž k ní přiskočí.* Já si to zasloužím, takže tě poslouchat budu. *Řekla by mu i o tom že potkala Rose, ale nechce kazit jeho radost.* V pohodě nechvátej... *Zavolá na něj. Když zatroubí tak se usměje. Pak ještě pohladí Ťuťu a potom na sebe hodí bundu a obuje se. Odejde z domu a zamíří do Grillu, aby tam domluvila párty.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 18, 2014 11:54 pm

*Přijde k Enzovo domu a zaklepe na dveře.Když mu nikdo neotevře,obejde ten dům a najde otevřené okno.Dostane se do domu oknem,vejde do jejich ložnice a tam na na posteli opře tu krabici o polštář.Položí vedle toho ten papír s přáním,co napsal dřív,než se pokusil zaklepat.Potom z ložnice zmizí,vejde zpět do místnosti,kde bylo otevřeno a dostane se tak zase z domu ven.Zmizí odtamtud pryč...V přání stojí*
kód:
Kolik že ti to je let ??
Fuj, ty jsi teda starej...
... v tom případě...

HEZKÉ PŘÁNÍ Z HROBKY,
TI PŘEJE KOSTLIVEC A
JEHO SPODKY !!!Z pozdravem D.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 19, 2014 11:31 pm

*Dojede k jejich domu a spokojeně z auta vyskočí, když ho zaparkuje.* Taky myslím, že to ví. Byl jsem dost hlasitej. *Uchechtne se a otevře jí dveře.* Prosím madam. *Zazubí se vesele a líbne káru na kapotu.* Vrátím se,krásko. *Uculí se na Lexi a taky jí líbne.* Kdy jdem do Grillu?? *Koukne na ní zvědavě a aniž by čekal na odpověď, už se hrne do domu.Koukne na toho Damonova plyšáka a vezme ho do podpaží, vyběhne s ním do ložnice a koukne na krabičku a vzkaz u něj. Přečte si ho a pobaveně se rozchechtá.* Tyy draku, no počkej. *Zasměje se a odloží přání vedle krabičky, otevře jí a padne mu brada.* Wohohooooou!! *Vezme do ruky mobil z kapsy a napíše Damonovi SMSku: *
kód:
Kámo dík za dárek- uschovám ho na další pánskou jízdu. Zkontroluj si spodky, něco mi tu smrdí. E.
*Zasměje se, odešle mu SMSku a pak mu dojde, že vlastně nemá mobil.Zklamaně hodí svůj mobil na postel a prohlídne si alkoholovou sadu.Zavře krabici a dá jí na noční stolek.Tohle jsou jeho nejlepší narozeniny.Plyšáka nechá na posteli, aby mu ho nezapomněl vrátit.Jen doufá, že ho Rose našla a všechno je v pohodě.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Dec 20, 2014 12:14 am

Věřím tomu... *Přikývne a usměje se. Vystoupí, když jí otevře dveře.* Děkuju... *Uculí se. Když pak políbí auto a pak co mu řekne tak na něj zůstane koukat s pootevřenou pusou. Když jí potom líbne taky tak zamrká očima jestli nesní náhodou.* Heej, ty mě podvádíš a vůbec to netajíš... *ukáže k audince.* Myslím že ji upravím úsměv... *Dodá jen a pak zamíří do domu.* Nevím asi kolem jedné... *Pokrčí rameny a usměje se. Pohladí Ťuťu, protože aspoň ta jí nepodvádí. Uslyší z vrchu Enza a nakrčí čelo, ale nic mu neodpovídá.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 20, 2014 12:17 am

*Seběhne radostně schody dolů i s tím plyšákem a mobilem v kapse zpátky a sedne si k Lexi na linku.* Krásko moje nejmilovanější já tě přece nepodvádím. Jen mám hroznou radost. Tak se na mě nežlob. *Udělá na ní štěněčí oči a seskočí z linky. Položí na ní plyšáka a vyzvedne si Lexi do náruče.Chytne jí za zadeček a políbí jí.* tebe bych nikdy za žádnou nevyměnil,přísahám!!!! *Uculí se a znovu jí políbí.* Tak se přestaň mračit, beruško moje nejkrásnější.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Dec 20, 2014 12:39 am

*Koukne na Enza, když přijde za ní do kuchyně. Pohladí ještě Ťuťu a u toho poslouchá Enza co říká.* Štěněčí oči nefungují na všechno... *Odvrátí na chvíli pohled a pak na něj znovu s úsměvem koukne.* Já se nezlobím, zlato .. *Zavrtí hlavou s úsměvem. Dá mu ruce kolem krku, když jí vezme do náruče a polibek mu opětuje.* Možná ti uvěřím... *Zkousne si ret a zaculí se na něj roztomile. Polibek mu dlouze opětuje.* Ty jsi lichotník... Myslíš že mě i tak dostaneš na lopatky ? *Zeptá se s úsměvem, nemyslí to nijak vážně prostě to bere ze srandy.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 20, 2014 12:50 am

Nepotřebuju tě dostat na lopatky, ty víš, že tě miluju. *Líbne jí na čelo a pustí jí na zem.* Mám jen hroznou radost. *Zašejkuje zadkem jako Taylor Swiftová a zazubí se. Koukne na mobil a když vidí, že mu píše Damon, potěšeně se usměje.Přečte si zprávu a zadusí salvu smíchu, co na něj šla.Damon nezklamal.*
kód:
Vole, ty si nedáš pokoj. Myslím, že tu někde zůstala tvoje ponožka. :))))))) Doufám, že jsi doma, je tam Rose a všechno v klidu. Těším se na panáka v Grillu. E.
*Odepíše mu a zacukají mu koutky.* Héééé?? Co budeme dělat??? *Vezme do ruky kytaru, co dostal, sundá z ní mašli a hrábne do strun. Začne zpívat Feed the Flames a brnkat u toho na kytaru.Když dozpívá, mrkne na Lexi.* Spešl pro tebe, kočko. *Vezme jí za bradu a líbne jí na rty.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Dec 20, 2014 1:00 am

Vím.. *Přikývne a zaculí se roztomile.* Tak dobrý já svoje pocity srovnám... *Zasměje se. Když zakroutí zadkem jak Taylorka tak se zachechtá a zavrtí hlavou. Otočí se k Ťuťu, když si čte zprávu a nakonec si k ní sedne na linku a hladí ji.* No půjdeme do Grillu.. *Zvedne pohled od terárka na Enza. Kouká na něj a poslouchá jak hraje a zpívá. Je z toho celá na měkko.* Aww, byla krásná, zlato.. *Uculí se na něj a jejich polibek prodlouží.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 20, 2014 1:04 am

*Usměje se, když prodlouží jejich polibek a přikývne.* Tak jdeme.... *Uculí se na ní a vezme toho plyšáka z linky.Vezme i klíčky od auta a vyběhne ven, odemkne auto a otevře Lexi dveře.Plyšáka hodí na palubku a když Lexi nasedne, oběhne auto, zasedne nastartuje a vyjede ke Grillu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Dec 20, 2014 1:08 am

*Přikývne na to že už jdou s úsměvem. Seskočí z linky, ještě pohladí Ťuťu. Odejde z domu a pozvedne obočí, když jí otevírá dveře od auta.* My už nebudeme chodit pěšky ? *Zeptá se s úsměvem. Nakonec vleze na místo spolujezdce. Koukne na plyšáka na palubovce a pak koukne na Enza. Nic k tomu neříká a podívá se před sebe na cestu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 25, 2014 12:57 am

Je dobře že jste ho zabili. Kdyby jste to neudelali takbych ho zabila já. Jo doufám že ho Rose zmákne.*Přikývne souhlasně a pousměje se.* Nulka bude fajn. *Zaculí se na něj.* To sice jsme, ale zase byly potíže. *Pokrčí rameny. Když se pak dostanou domu tak se dostane na svoje nohy.* Videla bych to nejdřív na sprchu... *Řekne potom co se koukne na svoje tričko, které je prořezané a od krve. Rozejde se do koupelny po cestě ze sebe to tričko sundá. Nechtěla ho sundat před Enzem, aby neviděl kompletně její zakrvácené tělo. Tričko hodí do koše na vyhození, stáhne ze sebe zbytek obleční a vleze si do sprchy.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 25, 2014 1:39 am

Stefan ti ušetřil práci... A ten zmetek hnije se strýčkem v pekle... Už nebude škodit. *Ušklíbne se a hned se na ní usměje.Na její omluvy a to, že byly zase nějaké potíže už nereaguje. Neví, co by jí řekl a je rád, že je v pořádku.Vejde s ní do domu a když se postaví, usměje se a pohladí jí po tváři.* Fajn.. Běž si dát sprchu a já ti připravím mňamku.... *Usměje se na ní a sleduje, jak odchází.Vytáhne z police sklenici a vyndá dve krevní konzervy.Z baru vytáhne lahev bourbonu a vyběhne schody nahoru.Do skleničky nalije obsah jednoho sáčku a vezme z nočích stolků sklenky na bourbon. Nalije jim oběma a sedne si na postel.Je mu jasné, že až Klaus zjistí, že má mrtvýho dalšího čokla, bude to špatný, ale radši na to teď nemyslí. Vytáhne z kapsy mobil a zkontroluje, jestli mu někdo nepsal. Pak mobil odloží na noční stolek a napije se bourbonu.* Ty Lex....? *Zvedne se a stoupne si do dveří od koupelny.* Ona kvůli tobě vážně obětovala svůj život? *Polkne a zadívá se na ní do sprchy.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 25, 2014 2:20 am

*Mírně nakrčí čelo když jí řekne že toho čokla zabil Stefan.* Dobře hned se vrátím. *Řekne mu ještě a usměje se. Z těla si smyje všechnu tu krev pod teplou vodou.* Nooo?*Ozve se mu potom co na ní promluví. Když se jí zeptá na Katie tak k němu otočí svůj pohled.* Ano obětovala.*Přikývne mu na to souhlasně. Vyleze ze sprchy a omotá si kolem těla osušku.*   Jsem jí za to vděčná co pro mě udělala, ale znovu by toto už neměla dělat ať už jde o kohokoliv, protože nebýt toho kluka tak je ona teď mrtvá... *Koukne na něj. Ví jak jí bylo, když ji viděla mrtvou. Nedokázala by s tím žít. Zavrtí nad tím mírně hlavou, aby vyhnala ty myšlenky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 25, 2014 2:26 am

*Zavrtí hlavou, když mu potvrdí, že se Katie opravdu obětovala a sleduje jí, jak vystupuje ze sprchy.* Nevím.... Co na to říct.... Co by bylo, kdyby tam ten kluk nebyl. *Zavrtí znovu hlavou a prohrábne si vlasy.Odfoukne si a přikývne.* Jo, to chápu. A co by to teprv udělalo s Rose a lidským Stefanem. *Poškrábe se na bradě a odejde se skleničkou do ložnice.Sedne si na postel a koukne na Lexi.* Támhle máš krev, na ex, zlato. *Pousměje se na ní a zadívá se do země.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 25, 2014 3:02 am

Já sama bych s tím nedokázala žít... *Zavrtí mírně hlavou.* Nechci si to ani raději představovat co by to snimi udělalo.. *Trhne sebou trochu. Přejde za ním do ložnice.* Děkuju, brouku.. *Mrkne na něj. Vezme si sklenku a celou ji vypije. Koukne na Enza jak kouká do země. Přejde k němu, sedne si mu na jednu nohu a rukou ho donutí zvednout pohled k ní.* Nemysli už na to a nebuď smutnej, miláčku..* Pousměje se na něj a pak ho něžně políbí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 25, 2014 3:21 am

*Zavrtí hlavou, aby rozehnal myšlenky na mrtvou čarodějku a promne si oči.To by jim chybělo. Pousměje se, když mu Lexi poděkuje za krev a koukne na ní, když mu sedne na nohu a donutí ho se na ní podívat.* Nejsem smutnej... Jsem š'tastnej, že jsi v pořádku, lásko. *Opětuje jí polibek a usměje se.* Jen... je to hrozný... Všechno, co se tu děje... Jako noční můra...A když si představím, co bude dělat Klaus až zjistí, že má mrtvýho dalšího čokla... *Polkne a dopije bourbon ve skleničce..* Pošle na nás Olivera... Fakt se toho bojím, co přijde.... *Podívá se na ní a semkne rty.Opře si hlavu o její rameno a zavře oči.* Pojď si odpočinout, krásko... Dneska toho bylo až dost a já musím ráno do Grillu. Nechal jsem si tam dárečky a už se těším, až si vyvěsím společný fotky.... *Usměje se a odepne si hodinky od Stefana, aby si je nerozbil.Položí je opatrně na stolek vedle krabičky s alkoholem od Damona a usměje se nad tím.Má nejlepší přátele na světě.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 25, 2014 7:18 pm

Jo je to tu jako noční můra.. Nemá jak zjistit že jsi ho právě ty se Stefanem zabil. *Mrkne na něj.* Neboj se....My budeme totiž na dalšího čoklaa připrave nebo by jsme odtudo mohli všichni zmizet. *Pohladí ho po vlasech, když si opře hlavu o ni.* Bylo toho víc než dost... No jo vlastně ty fotky...*Usméje se na tím. Zvedne se a oblékne se. Vleze si do postele.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 25, 2014 9:40 pm

*Usměje se na ní a odhrne jí vlasy z ramene, na které jí políbí.* Občas mám chuť všechny sbalit a odvézt... Někam jinam.. do bezpečí... Ale když mi pak dojde, že Rose před Klausem utíkala pět set let a stejně se tady sešli, nevím, jestli by to k něčemu bylo.... On si zjistí, kdo ho zabil.. A když ne, odnese to někdo z nás nehledě na to, kdo ho zabil.... *Povzdychne si a pousměje se.* Nóó... Ty obrazy. *Koukne po stěnách v pokoji a už je tam vidí viset.* Budou tu krásný.... *Vydechne a sleduje jí, jak se přesouvá do postele.Vleze si k ní pod peřinu a přivine jí k sobě.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 25, 2014 10:03 pm

Jo já vím, jenže Rose mu udělala daleko horší věc než my. *Pokrčí rameny.* Kéž bych věděla kde bych našla nějaký kolík z bílého dubu, pak už by Klaus naším problémem nebyl... *Povzdychne si.* Doufám že do doby než Klaus zjistí že má o jednoho čokla míň, tak mi Katie stihne říct čeho se on bojí.... *Zamyslí se.* Věřím že se něčeho bojí, každý z nás se něčeho bojíme a určitě i on. *Dodá. Pak zavrtí hlavou a už nepřemýšlí nad Klausem.* Nádherný... *Zasměje se a přitiskne se k němu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 25, 2014 10:29 pm

Rose mu nic neudělala..... *Polkne a přimhouří oči.Podívá se na LExi a vytěsní myšlenky na všechno zlý.Přikývne jí, že to bude nádherný a obejme jí pevně.* Miluju tě.... *Špitne a políbí jí.Opře si hlavu o její a spokojeně se usměje.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 25, 2014 11:02 pm

Já vím, ona v tom byla nevinně.... *Přikývne. Nechá se od něj obejmout.*Taky tě miluju... *Řekne tiše a sladce. Polibek mu dlouze opětuje, uculí se na něj roztomile a pohladí ho jemně po tváři.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 25, 2014 11:17 pm

Byla... a víš, že za to pyká dodnes... Nerad bych, aby to odnesl někdo stejným způsobem i tentokrát. *Koukne se na protější zeď a když se na něj Lexi uculí, zmáčkne jí něžně nosík.Usměje se a vydechne.* Uspořádáme mega výlet... Společnej... Hm??? To by šlo ne? *Usměje se nad tou představou a už vidí, jak si "půjčují" nějaký minubus a všichni jedou společně na nějaký čas vypadnout od problémů.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 26, 2014 12:53 am

Jo vím.. *Přikývne souhlasně. když jí zmáčkne nos tak se zašklebí s úsměvem.* Mega výlet by byl skvělej... Jo, šlo by to. *Mrkne na něj s úsměvem. Když se jí ozve mobil tak se pro něj natáhne a přečte si zprávu od Katie. Když dorazí k Mikaelovi tak se posadí.*
kód:
Katie moc děkuji za informace. Každou informací mi nějak pomáháš. Děkuji mnohokrát za záchranu mého života. - Zatím se měj L. PS: Jasně že ti ho dám.
*Vyťuká zprávu a k tomu přidá kontakt na Stefana. Zprávu odešle Katie. Mobil upustí z ruk do peřin.* Klaus se bojí svého otce a kolík z bílého dubu má taky u sebe.... *Usměje se ďábelsky na Enza.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 26, 2014 1:01 am

Fajn, takže společně naplánujeme mega vejlet.. Půjčíme si minibus a těm zbylejm prostě řekneme, že si mají sbalit nejnutnější a uneseme je. To bude prima... *Zasnḯ se a zeširoka se usměje.Koukne na ní, když jí pípne zpráva a pozoruje jí, když si jí čte a posadí se.Zvedne obočí a čeká, co z ní vypadne.* Nekecej... *Sedne si hned taky a vyvalí oči.* To máš od tý malý kouzelnice? Tak to je výborný. Ani jsem nedoufal, že na něco přijde. *Nastaví jí ruku na placák. Všechno se teď jeví mnohem příjemněji když ví, jak je nezranitelný Klaus zranitelný.Mrkne vesele na Lexi a políbí jí znovu.Tahle zpráva mu udělala radost. Takže vlastně dostal dnes dárky i od Katie. Živou Lexi a informace k likvidaci Klause.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 41 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 41 z 43 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru