TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Lorenza

+6
Enzo
Stefan Salvatore
Rose Salvatore
Lexi Branson
Damon Salvatore
Admin
10 posters

Strana 40 z 43 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Next

Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Sun Dec 14, 2014 3:01 am

No právě... Je toho moc na všechny. *Pousměje se a zavrtí hlavou.* Já doufám, že netrucuje. *Koukne na ní vážně.Pak by ho totiž Damon fakt vytočil* Neměl proslovy..... *Zamračí se otráveně.* Nechal někde Rose, utekl jí, když pro něj sháněla tu protilátku, ta ho našla v Grillu pod parou, pravděpodobně už chrápat, ''vyléčila'' ho, dotáhla ho domů a někam šla... asi domů... Proto jsme ho našli tak jak jsme ho našli a s tím vzkazem. *Vypije obsah skleničky a pootočí se na ní.Znovu se usměje nad jejím mazlením se se želvičkou.Nalije si novou skleničku a sedne si na gauč.Možná na Damona neměl tak vyjet, ale podle něj to tak bylo v tu chvíli správný.Napije se a opře si hlavu o opěrku.Zadívá se na strop a povzdychne si.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Dec 14, 2014 3:20 am

Všichni by odtud měli vypadnout na pár dní... *Pousměje se. Poslouchá co říká dál o tom co Damon dělal.* On někde nechal lítat Rose, pak kalil v Grillu a ona ho ještě odvedla domů.. To je blbec. *Zavrtí hlavou, samozřejmě že by pro něj měla horší slova, ale ty raději nevypustí z pusy.* A šel aspoň za ní, aby zjistil jestli je v pohodě a vážně doma? *Zeptá se potom co odejde do obýváku. Pohladí v terárku želvičku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Sun Dec 14, 2014 3:25 am

Měli.... Ale naplánuj to. *Pousměje se smutně a vydechne.* No..... Je to blbec... Největší sranda je,že on to ví.Že je blbec. *Usměje se a znovu se napije.* Řekl jsem mu, že bejt na jeho místě, tak jí hned seženu, ale sama jsi řekla, že nejspíš někde trucuje.Takže se obávám, že Rose je někde v prdeli a on zas chlastá. *Dopije obsah skleničky a odloží jí.* Takže tak. *Uzavře to a zvedne se z gauče.* Nutit ho nemůžu, je dávno dospělej....Prej. *Koukne na ní,když se zastaví ve dveřích do kuchyně a usměje se.* Co už.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Dec 14, 2014 1:36 pm

Nenaplánuju, normálně je jeden den ráno vykupu pryč z Mystic Falls... *Pokrčí rameny a mírně se pousměje.* Tak to je vážně blbec.. *Zavrtí hlavou.* Třeba tě poslechl.. *Pokrčí rameny.* Jestli chlastá a nešel za ní tak chytne ještě jednu. *Pohladí v terárku želvičku a sleze z linky pak.* Dospělej , No často o tom pochybuju... *Ušklíbne se.* Nic už...
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Sun Dec 14, 2014 3:20 pm

S tím kopáním ti klidně pomůžu. *Pousměje se a zavrtí hlavou.* Ty si vážně myslíš,že by mě poslechl? *Koukne na ní a dojde za nimi k lince.* Tak to si připrav dlaně.Páč je to srab.Určitě za ní nešel.Nezajdeme se na ní radši kouknout my? *Pohladí Ťuťu po krunýřku a koukne na Lexi.Nejdřív myslel, že ho Damon poslechne, ale čím víc se o tom baví, tím víc mu dochází,že se plete.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Dec 14, 2014 5:17 pm

Za jakoukoliv pomoc budu ráda. *Usměje se na něj.* Já nevím.. On neposlouchal nikdy nikoho, ale kdo ví co s ním udělala Rose, třeba bude poslouchat... *Pokrčí rameny.* Mé dlaně jsou vždy připraveny.. *Promne si ruce s úsměvem.* Jo tak můžeme za ní zajít. *Přikývne souhlasně.* Půjdeme hned ne?
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Sun Dec 14, 2014 5:45 pm

Neudělala s ním nic...Nebude poslouchat... *Zabrblá a přikývne jí na ty dlaně.* Jak myslíš.... *Pousměje se když si promne dlaně.* Jop,můžem hned.Jen abychom věděli,co s ní je. *Zamračí se a vyběhne do ložnice.Obleče se do trika,hodí na sebe bundu a seběhne dolů.Sedne si na gauč a začne přemýšlet.Když by ho Damon poslechl a šel za Rose,můžou je vyrušit a to by bylo zlý.Povzdychne si a koukne na Lexi.* Uděláme to jinak....Ty koukneš k Rose domů a já do Penzionu....co myslíš?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Dec 14, 2014 7:46 pm

Tak se hodně rychle naučí poslouchat... *Pokrčí jen rameny.* Uděláme menší "kontrolu" a přepadovku zároveň.. *Usměje se. Pohladí ještě Ťuťu a přejde do obýváku zastaví se u dveří.* Souhlasím s tím... *Přikývne a pousměje se. Když jí přijde textovka tak si zajde do bundy pro mobil a přečte si jí. Zasměje se na ni.*
kód:
Ahoj Stefe... No bude ti odpuštěno až mi to vynahradíš menší párty... Ne dělám si srandu. Děkuju...
*Odešle zprávu Stefanovi. Vezme si na sebe bundu rovnou.* Tak jdeme ? *Koukne s úsměvem ještě na Enza do obýváku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Sun Dec 14, 2014 8:54 pm

*Ještě chvíli přemýšlivě zírá na stěnu a pak se rozhodne.* Změna plánu...Kašleme na to.Ať si to Damon zjišťuje a žehlí sám....My jdeme do Grillu,oba společně.... *Dojde ke dveřím a chytne jí za ruku.* Věřím,že se o sebe Rose postará a bude v pohodě,možná nasraná,ale to je jasný.....Právem.... *Pokrčí rameny a spadne mu Kámen ze srdce.Ruku v ruce s Lexi vyjde z domu,zamkne a vyrazí do Grillu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 17, 2014 7:09 pm

*Přijde do domu. Zajde do ložnice se převléknout. / Dům Lorenza - Stránka 40 L /. Upraví si vlasy v koupelně se i dolíčí. Pak koukne kolik je a přečte si druhou zprávu od Stefana. Jen se usměje mobil strčí do kapse a rozejde se z domu do Grillu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 18, 2014 4:45 am

*Směje se všemu co se tam děje. Koukne za Damonem, když odejde a pak koukne na Rose, když je odpoutá. Pak když jí líbne tak jí též líbne pro to, aby to ještě více okořenili.Stále jí drží pouta na ruce. Chce si je sundat ale než to stihne udělat tak de zarazí s koukne na Enza.* Nevím proč jako? *Zanračí se, když jí to zatrhne. Chce dál namítat ale v tom jí Enzo donese domů. Ví že teď už je po srandě a neví co čekat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 18, 2014 4:53 am

*Protočí oči nad tím líbáním těch dvou a je rád, že to Damon neviděl, páč by mu asi hráblo.Když se s Lexi objeví u domu, otevře dveře a odnese jí dovnitř.POstaví jí do sprchy a pustí na ní proud studené vody.* To si fakt nemůžu udělat pánskou jízdu s Damonem bez toho, abyste jedna, druhá, nebo obě nezačaly jančit?! *Mrskne po ní naštvaně očima.* Tak oslava se Stefanem... Jasně... Po celým MF lítá video, jak si pijete s Rose chlast z pupíku. *zaťuká si na čelo.* Vy jste fakt šílený... Obě! *Zvýší hlas a odejde dolů do kuchyně.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 18, 2014 5:06 am

*Když na ni pustí ledovou vodu tak vypískne a trochu nadskočí úlekem.* My ani jedna nejančila a navíc my si udělali dámskou jízdu... *Pokrčí rameny a docela vystřízlivěla tím jak na ní lije tu ledovou vodu.* Byla jsem se Stefanem, ale někam musel jít.. *Pokrčí rameny.*  A co je na tom? Ať se kouknou... Nic špatnýho tam není.. *Protočí oči. * Tak jsme no... *Koukne za ním když odejde dolu. Opláchne se a sundá ze sebe ty bikiny zamotá se do ručníku. Koukne na náramek co má od Stefana. Sejde dolu a po cestě si rozepne náramek.* Tady máš důkaz že jsem se Stefanem byla. Můžeš se jo jít klidně zeptat jestli to je od něj... *Položí tam náramek a odejde nahoru do ložnice.*


Naposledy upravil Lexi Branson dne Thu Dec 18, 2014 11:58 am, celkově upraveno 1 krát
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 18, 2014 5:12 am

Dámskou jízdu!!!! Supr!! *Zařve a protočí oči.Dál už jí neposlouchá. Nebo teda poslouchá, ale nevnímá jí.Zavrtí hlavou a když přijde dolů v ručníku s tím náramkem, koukne na ní.* Já ti věřím, žes s ním byla. Ale nečekal jsem, že nastoupíš s Rose, ožralá a budete předvádět to, co jste předváděly!! *Zamračí se.Ne, že by mu ten pohled nějak extra vadil, ale prostě to bylo takový divný. Zavrtí hlavou znovu a zaprská naštvaně.* Jestli budeš nemocná, tvoje vina. Kde máš vůbec věci?! *Koukne na ní a rozhodí rukama,když odejde do ložnice.Vezme do ruky náramek a odejde za ní.* Tady máš ten náramek.... A příště prostě bez dozoru nikam nejdete... *Položí náramek na noční stolek a odejde se vysprchovat.Pak vyleze, omotaný ručníkem a koukne na Lexi.* Já se nechci hádat, Lex....
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 18, 2014 5:33 am

*Když zařve tak se po něm otočí, ale nic neříká raději.*  No nejsem si tak jistá že mi věříš... *Pokrčí rameny.* Já před tím než jsem tě potkala tak jsem žila podobný život a dokázala jsem s tím životem ze dne na den skončit, ale prostě někdy asi potřebuji udělat nějakou šílenost... *Řekne mu jen a pokrčí rameny, když přijde do ložnice. Oblékne se do košilky.*Mám je v Grillu... Tu nemoc si přežiju.. Neboj se.. *Řekne otráveně.* Jako vážně? Dozor? *Koukne za ním, když odejde do koupelny. Mezitím co se sprchuje tak si nasadí na zpět náramek a to jí dá docela dost práce.*  Nechceš, ale už se hádáme...  *Zapne ten náramek nakonec.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 18, 2014 3:46 pm

*Povzdychne si nad jejími slovy a nechá si to všechno projít hlavou.Neví, co by jí na to řekl. Nakonec se obleče do trenek na spaní a sedne si k ní na postel.* Sorry Lex... Mrzí mě to. Ta scéna. Ale vážně... Muselo to bejt? Olizování s Rose? Proboha nejsou tu jiný ženský? Damon jí sundá jak malou, aby ti bylo jasno. *Zavrtí hlavou.Je mu jasný,že díky antipatiím k Lexi Damon těžko kousne Roseinu párty s Lexi.Promne si oči a znovu se koukne na Lexi.* Mimochodem...Pamatuješ si na Jessicu?Na tu holku, kterou jsme tenkrát nechali ve Whitmoru? *Zvedne se z postele a přejde k oknu.* Je zpátky ve městě.Rose se dostala do Whitmoru a Damon jí odtamtud zachraňoval, tak ho Rose donutila zachránit i jí. *Pootočí na Lexi hlavu.* Rose je s ní dost dobrá kamarádka.Takže je mi líto, ale bavit se s Rose nijak moc nemůžeš, protože Jessica po nás půjde. *Nakloní hlavu na stranu a povzdychne si.* Jdeme spát. *Zamračí se z okna a lehne si do postele.Položí se na bok, zády k Lexi a upřeně sleduje zeď naproti.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 18, 2014 6:12 pm

Stalo se stalo... Jéé tak jsme si olízli pupík. Jako kdyby Rose nebyla dospělá a nemohla si dělat co chce. Damon ať se jde bodnou.. *Protočí oči. Koukne na něj když zmíní Jessicu a přikývne na to že si jí pamatuje a že ví přesně o koho jde.* Cože je ? Skvěle, lepší to tu nemůže bejt... *Povzdychne si a zavrtí hlavou.* Rose jí pomohla ven? Bože ona by snad zachraňovala svého největšího nepřítele. *Nechápe jak jí mohla nechat zachránit.*Ona se s ní ještě kamarádí ? *Pozvedne obočí udiveně.* Luxusní to tu je.. Původní hybrid, další hybrid a upírka, všichni co nás chtějí dostat. Nejlepší... *Povzdychne si. Pokud se jich nezbaví tak balí a vypadne z MF. To město je jak prokletý na průsery. Když řekne že jdou spát tak si zaleze do postele nic mu neřekne už otočí se taky k němu zády. Přemýšlí nad tím kde vzít kolík z bílého dubu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 18, 2014 6:30 pm

*Na všechno jí jen mlčky přikyvuje a doufá, že tím zabil kamarádství mezi ní a Rose.* Takže s Rose kámošit nebudeš. Akorát tě dostane do průseru. Neříkám, že je zlá. Jen je naivní. Moc důvěřivá a hodná. Nebudu trnout strachy, do čeho vás namočí. Tečka. *Dodá a když si i Lexi lehne, pootočí na ní hlavu. Protočí oči nad tím, jak si lehla k němu zády a zavrtí hlavou. Přemýšlí nad tím, jak řádil v Temným stínu a nad tím, jak pak ty jejich holky vypadaly,když dorazily do Penzionu zlitý jako dogy.Zacukají mu koutky, nad tou vzpomínkou na ty dvě vedle sebe, ale ovládne se. Zavře oči a po chvilce usne.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 18, 2014 6:50 pm

*Chce na to protestovat, když jí zakazuje kamarádění s Rose, ale pozná že už spí tak nic neříká. Ještě chvíli leží a počká než pořádně Enzo usne. Pak potichu vyleze z postele. Vezme si do ruky ze skříně oblečení. Sejde potichu dolu a tam se oblékne. Nazuje si boty a odejde z domu. Zamkne za sebou. Zamíří do Grillu pro svoje věci, jelikož potřebuje mobil.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 18, 2014 9:38 pm

*Probudí se a rozespale mžourá kolem sebe.Když Lexi nikde nevidí a při zaposlouchání ani neslyší protočí oči.* (Super narozeniny.) *Ušklíbne se a sleze z postele.Dojde si opláchnout obličej, obleče se do kalhot a do půl těla seběhne schody.Udělá si kafe v kuchyni a sedne si ke stolu.Zamyslí se,kam Lexi mohla jít.Ťukne do terárka Ťuťu a usměje se na ní.Pak jí hodí k snídani kus ledového salátu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 18, 2014 10:00 pm

*Přijde k domu potichu odemkne. Moc neposlouchá potichu proklouzne do obýváku a tam dá kytaru, tak že jí normálně jde vidět. Poupraví na ni větší mašli. Přejde do chodby sundá ze sebe bundu. uslyší před domem menší hluk. Vyleze proto tedy ven a tam už uvidí druhý dárek. /Dům Lorenza - Stránka 40 R8/. Usměje se zeširoka, když jí předají klíčky v takové dárkové krabičce. Krabičku si strčí do kapsy u kalhot. Poděkuje jim a pak zajde dovnitř. Chce jít nahoru s těmi hadry, ale uvidí Enza sedět v kuchyni. Zastaví se ve dveřích a chvíli tam jen mlčky stojí nakonec se za ním rozejde. Vytáhne z kapsy krabičku s klíčky a položí ji k němu.* Všechno nejlepší, zlato... *Řekne sladce a políbí ho. Chce aby měl taky pěkný narozeniny.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 18, 2014 10:06 pm

*Hluk u domu nějak neregistruje, mazlí se se želvou a když zaslechne Lexi pohybovat se po domě, čeká, jestli za ním přijde.Překvapeně se na ní podívá, když mu popřeje a polibek jí opětuje.* Já...děkuju. *Vezme do ruky tu krabičku a usměje se.Otevře jí a když tam vidí klíčky s logem AUDI, rozšíří se mu oči.* No nekecej!!!! *Zvolá a vyběhne z domu, takže ani nezmerčí tu kytaru.Začne skákat a tancovat kolem svojí káry a naběhne zpátky za Lexi.* POjedem na projížďku!!!! Prosím, prosím, prosííííím!!!! *Zasměje se a vyzvedne jí do výšky.Začne s ní hopsat po kuchyni v náručí a zatočí se s ní.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 18, 2014 10:27 pm

Není za co... *Mrkne na něj a pousměje se.* No já nikdy nekecám... *Usměje se. Sleduje ho jak běží ven a jen nad tím zavrtí hlavou. Je ráda že mu udělala radost. Koukne na něj, když se vrátí.* No já bych tu raději zůstala, ale ty klidně jeď. Já pojedu jindy. *Mrkne na něj s úsměvem. Potřebuje ještě zařídit oslavu pro něj. Když jí pak zvedne do výšky, tak vypískne a zasměje se na něj.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 18, 2014 10:33 pm

Fakt?? Fakt můžu? Ty vado, já zavolám Damonovi a svezu ho jo??? *Má radost jak malej kluk.* To muselo hrozně stát!!! Lex, ty bláho lásko... Miluju Tě! Děkuju!! *Obejme jí pevně a pustí jí na zem.Zatancuje si taneček štěstí a promne si ruce.Vytáhne mobil a zarazí se.* Fůůůů..... Nezavolám.... *Svěsí ramena.* Nevadí... Vytroubím ho před Penzionem! *Zachechtá se a políbí Lexi dlouze.* Jsi nejlepší.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 18, 2014 10:54 pm

Joo, je to tvoje auto. Můžeš si s ním dělat cokoliv a vozit si tam koho chceš takže i Damona... Mě se neptej... *Usměje se na něj. *Taky tě miluju.. Nemáš za co.. *Usměje se na něj. K tomu že to hodně stálo nic neříká.* Vytrub ho... *Přikývne souhlasně s úsměvem. Polibek mu dlouze opětuje.* Ale prosím tě... *Zavrtí nad tím hlavou.* Tak jeď... *Řekne mu a kývne ke dveřím s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 40 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 40 z 43 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru