TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 22 z 40 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 23, 2015 9:40 pm

Čarodějové,že mi to nedošlo hned*Usměje se,i když už to uvnitř jeho začíná vřít vzteky*Já věděl,že si to byl ty.Kdo jiný by jí o tom říkal.Bylo to jasné hned..*Polkne*Stejně to uděláš zase.Neříkej,že s ní budeš mít i něco víc,než jen.....ani nevím co přesně mezi vámi je*Mávne nad tím rukou*Nechtěl bys slečně ukázat,kudy vedou dveře ven?Co chtěla tak řekla a ty asi taky...nebo máš ještě něco na srdci?
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Mon Feb 23, 2015 9:52 pm

Co se dá dělat myslí tito pomalu*řekne s drzým pošklebkem* Řekl by jí to každý koho si proměnil v hybrida*V duchu se usměje* Neudělám já sem se poučil. I kdyby mezi námi bylo něco víc nebo ne tobě to může být jedno.*Sleduje ho jak mávne rukou. Pobaveně zavrtí hlavou* Ukážu o to se neboj. Jo celkem ano.*podívá se mu do očí* Myslel sem že už si v pohodě ale ty si pořád ten stejný hajzl. Nejde ti o nic víc než o hybridy a o to jak někomu ublížit nic víc


Naposledy upravil Kol Mikaelson dne Mon Feb 23, 2015 9:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sara Evans Mon Feb 23, 2015 9:58 pm

Stačí! Vôbec nezáleží na tom,kto mi to povedal! Podstatné je to,že mi aspoň niekto povedal pravdu.*Prižmúri oči a povzdychne si. Ustúpi pár krokov,pretože sa chystá odísť aj sama. Ale ešte na chvíľu sa zastaví. Vážne ju zaujíma čo teraz spraví Klaus a nechce tu Kola len tak nechať. Vlastne toto všetko,táto hádka,je kvôli nej. Keby sem nechcela ísť,Kol by sa jej nemusel zastávať.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 23, 2015 10:00 pm

Tak o tom pochybuji.Jediný,kdo je ochotný a schopný to říct,jsi ty,Kole....A možná Finn*Pokrčí rameny*Máš pravdu,může mi to být jedno.Já jen,abych jí pak nepotkal uplakanou někde na lavičce a tím,že si na ní už dočista zapomněl.To víš,dívky jsou tak křehké.Stačí trochu a upustí slzu hned*Usměje se.Samozřejmě teď hodně naráží na Emmalyn*Ano,ano...To už jsem taky slyšel a víš co?Nemám důvod být jiným...K čemu být hodný.Stejně to nikdo neocení,jen toho využijí.Navíc být takový je aspoň zábava..*Saru už raději ignoruje*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Mon Feb 23, 2015 10:09 pm

A ty se nám divíš? Zabíjíš neviné upíry, vlkodlaky. Každý kdo v tomhle městě slyší jméno Mikaelson ihned si vzpomenou na tebd. A mě už nebaví být odsuzován kvůli tobě*řekne vážně* To ano jak která *Ty jeho dorážky mu dojdu ihned* Emmalyn *řekne skoro šeptem ale ví že Klaus to stejně slyšel. Najednou mu hlavou probějhne celý ten příběh s Emmalyn* Máš pravdu někdo toho zneužije že si hodný Ale každý není takový. Zábava je to tak maximálně pro tebe*podívá se pod svoje nohy a potom hned na něj*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sara Evans Mon Feb 23, 2015 10:13 pm

*Keď vidí,že ju obidvaja ignorujú a hádka asi tak skoro neskončí,nechá to tak.*Vyprevadím sa sama.*Povie potichu,skôr do vzduchu,keďže sa na ňu obidvaja aj tak vykašľú a vydá sa smerom k dverám. Posledný krát sa poobzrie po tomto obrovskom dome,vyjde von a mieri pomaly po chodníku domov. Premýšľa pritom o tom,čo sa vlastne teraz stalo.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 23, 2015 10:21 pm

Když tě to nebaví,tak se odstěhuj,já tě tady nedržím.Jdi někam,kde jméno Mikaelson uslyší poprvé a ty budeš spokojený.Jdi si hrát na toho hodnýho...*Pobídne ho rukou a stáhne jí k tělu ve chvíli,kdy zmíní Emmalyn*Každý je takový,Kole.Přiznej si to...Až potkám někoho,kdo takový není,uvěřím ti,ale dokud jsem nikoho takového nepotkal,nemám důvod ti věřit*Koukne na Saru,jak odchází z jeho domu a když odejde,koukne zpátky na Kola*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Mon Feb 23, 2015 10:29 pm

Jo máš pravdu. Hned zítra se asi odstěhuju. Ale ne do jinelho státu. Si slavný a toho může i někdo zneužít. Hodný..já si na něj nehraju. Já si to užívám.* Nechá se od něj stáhnout blíž k jeho tělu* Stejně si ji proměnil. Kdxbych aspoň trochu věděl kde je *Podívá se na něj* Máš pravdu. Na tehle planetě, v tehle zemi v tomto městě jsou lidé kteří spíše zneužijí tvé dobrosrdečnosti *podívá se kam Klaus kouká a podívá se tím směrem. Vidí jak Sara odchází. Podívá se zpět na Klause*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 23, 2015 10:40 pm

Já vím,že jsem slavný,ale jistě se najde i místo,kde mě neznají a o rodině Mikelsonů neslyšeli*Usměje se*Užíváš si to?Všichni ti věří a ty je pak můžeš snáze odkopnout,jak milé*Udělá si na to hned svůj názor*Koho?Emmalyn?Ta už je určitě někde mimo město,aby ode mě byla daleko*Pokrčí rameny*Správně,spíše ho zneužívají,tak po mě nechtěj,abych byl milý.Je mnohem lepší,když ze mě mají respekt..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Mon Feb 23, 2015 10:47 pm

*Uchechtne se nad jeho slovy* Mě o to nejde nějak se s tím už vypořádám. Jde mi snad o to že by tvé slávy chtěl někdo zneužít. Někde v cizím městě kde o tobě slyšeli ale nikdy tě neviděli*pokrčí rameny* To sem pochytil od tebe**pokrčí s úsměvem rameny* Asi ano co by ji v tom bránilo*vzdychne* Jo máš pravdu. Měl bych se nad sebou zamyslet jak se chovat k lidem.*Připadá mu že se zase Klausovi podvoluje* Máš dobré argumenty
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 23, 2015 11:00 pm

Já nevím o co ti jde,Kole.*Pokrčí rameny*A stejně se máš za dobráka.Je zbytečný ukazovat jim svou dobrou stránku*Vydechne a víc už o Emmalyn nemluví.Ví moc dobře,kde je,ale Kolovi to prozrazovat nebude*Správně,tak se zamysli a chovej se tak,jak se má upír chovat.Když se tě někdo bojí,je mnohem větší zábava je lovit.Takový dívky,když je vystrašíš a pak se za nimi honíš,aby ses mohl nasytit..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Mon Feb 23, 2015 11:08 pm

Mě o nic. A jedna taková malá otázka. Co máš pořád s tou armádou? Na co ji vůbec stavíš?
*sleduje jeho reakce* To mám ale na to sis mohl už zvyknout bratře. Nemyslíš?*pousměje se* Zábava? Jak pro koho. Ale jako vždy máš zase pravdu. Bude to větší zábava*usměje se* Když sme u těch holek. Co si měl s Nelou Townson?
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 24, 2015 8:35 am

Aby nikoho nenapadlo se mnou bojovat*Usměje se*Možná mohl,ale jak vidíš,nezvykl..*Pokrčí s úsměvem rameny*To bych řekl,že mám pravdu..*Je rád,že mu dává Kol za pravdu,i když moc nevěří,že ho to nějak změní*S Nelou??S takovou hnědovlasou upírkou?*Pozvedne oboeí*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Tue Feb 24, 2015 10:43 am

To nikoho nenapadne už teď ale chápu je to taková pojistka*taky se usměje* Je to vidět*Zase se usměje. Zase se mu podvoluje i když ví že Klaus má pravdu. Jenom toho zneužívají nic víc* Ano s tou. Prý s te měli nějaký krátký rozhovor. O čem?
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 24, 2015 12:04 pm

Správně,pojistka je důležitá*Usměje se a vydechne.Udělá pár kroků dozadu a znovu se opře o zábradlí*Do toho zase není nic tobě,bratře.Nevím,proč bych ti to měl říkat.Mohl ses zeptat jí,když už víš o tom,že jsme,se setkali...Proč ses jí nezeptal?Já jí neovlivňoval k tomu,aby na mě zapomněla..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Tue Feb 24, 2015 12:17 pm

To teda je*Sleduje jeho kroky* Já se jí ptal ale ona mi toho moc neřekla. Řekla mi jen že s te něco řešily nic víc*pokrčí rameny. A stále ho sleduje. Opře se o stěnu a vydechne. Podívá se na něj* Jak si jí chtěl pomoc?*myslí na Saru*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 24, 2015 12:34 pm

To ti asi bude muset stačit,nic víc o tom vědět nepotřebuješ*Usměje se a vzdychne,když mu pokládá další otázku*Proč potřebuješ všechno hned vědět?Chceš jí to pak běžet říct,aby věděla o co přišla nebo udělala správně,že odmítla??*Pozvedne obočí*Bohužel si ztratil mou důvěru,bratře...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Tue Feb 24, 2015 12:54 pm

Tobě to tak můžr připadat ale já sem pro opak toho*Všimne si jeho vzdychnutí* Protože můj milý bratře když v tomhle městě víš o něco víc než jiní tak si ve výhodě. Tak jak si jí chtěl pomoc?*Pozvedne obočí v otázce* Možná že ztratila ale kdo ji brání aby se jí důvěra v tebe vrátila?*usměje se* Pokud si vzpomínám vždy ti bylo jedno jestli ti někdo důvěřuje nebo ne. Pokud se ti hodil tak si ho využil
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 24, 2015 1:07 pm

A proč bych zrovna tobě měl tu výhodu dát?Abys to mohl každému vyprávět?*Pozvedne obočí*Aby ses měl se Sarou o čem bavit?Chápu,téma je důležité,ale budeš si muset najít jiné.Já ti to nepovím,je to mé tajemství.Je mi líto*Rozpřáhne s úsměvem ruce a hned je vrátí zase k tělu*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Tue Feb 24, 2015 1:22 pm

Ale no tak..je to výhoda, která se vždy hodí*pousměje se* Mám důležitější věci než jí vyprávět tvé záměry nemyslíš?*řekne s úsměvem na rtech* Tak se tím tajemstvím udav!*řekne opět s úsměvem na rtech* Dost na tom že se sem poslední dobou stěhuje hromada čarodějů, upírů a vlkodlaků*pokrčí rameny* Asi se chtějí přihlásit do tvé armády
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 24, 2015 1:31 pm

Nemám tušení,co máš na práci.Nehlídám tvá kroky ani tvou práci.Mám svou práci...*Usměje se a na to,že se má udávit,nic neodpoví*Já mám pocit,že polovina z nich ani neví,že tady jsem,jinak by sem nejezdily.Já je ale varovat nebudu,je dobré,že oni jezdí za mnou.Alespoň je já nemusím jezdit hledat.Mám to o něco jednodušší*Usměje se zeširoka*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Tue Feb 24, 2015 1:52 pm

Naštěstí že to nevíš*řekne se smíchem* Máš pravdu. A já jim to taky nebudu. Nemám žádný důvod a potom bude aspoň trocha zábavy. Zase po dlouhé době*Řekne s úsměvem* Chápu tě. Možná už sem to nekdy říkal ale divím se že ti ještě tohle město nepatří
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 24, 2015 5:39 pm

Asi nebude hezké,že to řeknu,ale moc nevěřím tomu,že je nebudeš varovat,když už si něco podobného udělal se Sarou*vydechne.Rád by mu aspoň trochu věřil,ale nemá k tomu důvod*Ano,to už si říkal a věř,že toto město se jen těžko dobývá,ale já jsem spokojený tak,jak to je....
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Tue Feb 24, 2015 6:29 pm

Čím to že se ti ani nedivím. Vím byla to chyba*řekne trochu sklesle* Myslel sem si to že už sem to říkal. To je ale škoda máš ambice na to abys ho získal. Vím že se toto město tězko dobývá ale postupem času..*nedořekne to a usměje se*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 24, 2015 6:35 pm

Byla to velká chyba...*Kývne*Postupem času ho možná získám,kdo ví,ale bude to hodně práce,abych ho získal.Nejdřív ale,musím dodělat to,co mám rozdělané*Usměje se*Což asi taky chvíli potrvá,vzhledem k mým plánům...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 22 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 22 z 40 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru