TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 21 z 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sara Evans Mon Feb 23, 2015 7:00 pm

Prepáč. Ale pre istotu.*Kývne hlavou a zasmeje sa. To už,ale počuje nejaké slová a vidí ako Klaus schádza dolu po schodoch. Stále vyzerá celkom milo. Pri jeho slovách sa iba pousmeje a neisto sa pozrie na Kola.*Musíme sa porozprávať.*Otočí sa na Klausa a nahodí svoj vážny výraz,čo sa jej moc nepodobá.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Mon Feb 23, 2015 7:01 pm

*Slyší kroky na schodech. Podívá se tím směrem a usměje se* Ahoj Klausi. Sorry jestli tě zrovna rušíme od nějaké "práce*nad slovem práce udělá naschvál uvozovky* Ale ona pořád chtěla s tebou mluvit *ustoupí aby viděl na Saru* Tak tady ho máš *otočí se na Saru*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 23, 2015 7:11 pm

Zdravím tě bratře*Vydechne s úsměvem a zastaví se pod schody*Nerušíte*Zavrtí hlavou a koukne na Saru*My dva?*Pozvedne obočí*A o čem chceš mluvit?*Koukne na ní vážně a opře se zády o zábradlí*Tak mluv...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sara Evans Mon Feb 23, 2015 7:17 pm

Fajn. Už tu nemusíš byť.*Povie trochu hrubo,ale aj tak Kolovi venuje veľmi milý pohľad. Vážne by mohol odísť. Síce určite bude počúvať aj tak.*Nechcem byť tvoj hybrid! Teda ak je to tvoj plán pre mňa. Viem,že nato zháňaš vlkolakov,ale ja určite nebudem jedným z nich.*Rýchlo pokrúti hlavou a založí si ruky na prsiach.*A ak to rozprávanie o tom,že ma môžeš ochrániť znamenalo to,vážne nemám záujem.*Povie mu všetko,čo jej práve napadlo. Zatiaľ si počká čo jej nato povie.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Mon Feb 23, 2015 7:20 pm

Fajn*odejde do kuchyně a rozhlédne se. Má docela hlad. Otevře ledničku a veme si z ní sáček s krví. Otevřeho. Vypije ho celý najednou. Zamyslí se a po chvíli si sedne ke stolu a vytáhne z kapsy mobil. Začne na něm hrát nějakou hru i když se na ní moc nesoustředí. Víc ho zajímá co si povídá Klaus se Sarou. Poslouchá je*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 23, 2015 7:25 pm

*Koukne na Kola,když ho Sara pošle pryč a on fakt odejde.Když ho ztratí z dohledu koukne na Saru a poslouchá jí*Tak za prvé...Pokud z tebe budu chtít udělat hybrida,tak ho z tebe udělám.Já se nikdy nikoho neptal jestli chce nebo nechce*Pokrčí rameny*A za druhé...ne,ochrana měla být jiná,ale jak jsem řekl,dvakrát nenabízím,takže smůla*Usměje se*Jak ses o tom vůbec dozvěděla?Řekl ti to Kol??*Zeptá se hned*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sara Evans Mon Feb 23, 2015 7:32 pm

Ostatných si sa nepýtal,ale u mňa to tak nie je. Hovorím ti to na rovinu! Ani sa ma nedotkneš!*Vyštekne naňho a zavrtí hlavou.*Dobre. Aj tak by som tvoju pomoc nechcela.*Tiež sa naňho milo usmeje a následne prevráti očami. Chvíľu váha čo povedať a stisne pery pevne k sebe.*Nie? Nebol to Kol..*Zamračí sa a nevie čo lepšie vymyslieť. Nechce to zvaliť naňho,aj keď jemu to pravdepodobne jedno.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Mon Feb 23, 2015 7:42 pm

*Poslouchá je a když uslyší své jméno polkne. Ví že i když se ho Sara pokouší krýt tak stejně se Klaus nedá tak lehko oblbnout. Stejně z ní udělá hybrida to si uvědomuje a je mu to cékem jedno. Chtěla sem ona sama*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 23, 2015 7:44 pm

Mýlíš se,zlato...Když není úplněk,jsi jako každý jiný člověk.Naprosto bezmocná*Druhou větu šeptne*Stačí mi tři pohyby a jsi tím,čím být nechceš.Věř mi,že já se s nikým neperu dlouho.Ostatně by ti o tom mohla vyprávět jedna,dvě ne-li tři dívky,ale bohužel ani na jednu nemám kontakt*Koukne trochu smutně a hned se zase usměje*Tak,kdo ti o mě řekl,když ne Kol??S ním si přišla,viděl bych ho jako prvního podezřelého.Já bych se tomu ani nedivil..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sara Evans Mon Feb 23, 2015 7:51 pm

Nie som bezmocná. Som silná,aj keď nie som premenená.*Prižmúri oči a prehliadne si ho.*Vážne,ak ma chceš týmito slovami zastrašiť,nepodarí sa ti to. Ja sa ťa naozaj nebojím. Nie som ako ostatní.*Nadvihne obočie a pritom sa znovu usmeje.*To nie je tvoja starosť. Proste to viem! Kol s tým nemá nič spoločné.*Prejde trochu bližšie k nemu.*Takže asi tak. Nechcem byť ako ty. To vážne nemám za potrebu.*Povýšenecky sa naňho pozrie s úsmevom na tvári.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Mon Feb 23, 2015 7:56 pm

*Její slova ho překvapí a dá se říct že i trochu vystraší*(Tak to si teda k němu dovolila hodně. Ona si prostě zahrává. Já ji ale nezachráním dost na tom že budu mít problém s tím že sem jí to oněm řekl.)*pomyslí si a vstane. Opře se o stěnu kuchyně, která sousedí s mídtnodtí kde se spolu baví Sara s Klausem*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 23, 2015 8:06 pm

*Usměje se a u.r jí chytí pod krkem a,přirazí ke zdi*Říkáš tady velmi silná slova,ale i přesto,že se nebojíš,máš proti mě moc minimální*Šeptá s vážným obličejem.Nemá ani cukání koutku*A pokud mi neřekneš,kdo ti o tom řekl,přijdeš teď hned o všechno.Stačí jeden pohyb,lásko*Usměje se.Kola si vůbec nevšímá.Je mu jedno,jestli zasáhne nebo jí v tom nechá,ale pokud zasáhne.Byl by rád,kdyby jí ukázal cestu ven*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sara Evans Mon Feb 23, 2015 8:14 pm

*Ani si nevšimne,ako sa ocitne pri stene,ale iba pocíti,ako jej hlava narazila do steny. Mierne zalapá po dychu a snaží sa od seba odtlačiť Klausovu ruku.*Klaus,pusti ma!*Úplne ignoruje jeho slová,o tom,že mu má povedať kto to bol. Kým to nebude úplne nevyhnutné,nepovie to. Neverí,že by ju zabil. Veď ju predsa potrebuje. Aspoň trochu.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 23, 2015 8:25 pm

Říkala jsi,že si silná,tak proč mě,prosíš*Nakloní hlavu trochu do strany a usmívá se*Myslel jsem,že jako silná se z toho dostaneš sama*Narovná hlavu a pustí jí*Už si se mnou nezahrávej.Příště už to takhle nedopadne*Pohrozí jí a zůstane stát kousek od ní*Nejsi totiž na světě jediná,kdo je vlkodlak.Když jednu zabiju,ve světě neubyde a mě to nerozpláče...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sara Evans Mon Feb 23, 2015 8:36 pm

*Nevie čo mu má odpovedať,takže radšej nič nehovorí a stále sa snaží dostať z jeho zovretia. Prejde si rukou po krku,keď ju pustí a zhlboka sa nadýchne.*Fajn. Ako chceš. Ale ty sa ma už nikdy nedotýkaj!*Skríkne naňho a rukami ho udrie do hrude,ako keby ho chcela odsotiť,ale on sa pohne sotva krok dozadu. Jej sila naňho asi vážne nestačí.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 23, 2015 8:44 pm

Rozkazovat si jdi někomu jinému,lásko...Nezapomeň u koho doma právě jsi a s kým se bavíš*Usměje se a udělá krok dozadu po jejím pokusu o něco,co jí nevyšlo*To myslíš vážně?*Koukne na ní s vážnou tváří*Já tě varuju...Po druhé*Zvedne dva prsty*Po třetí už ti Kol nebo kdokoliv bude zařizovat pohřeb,takže být tebou,šel bych.Než to dojde tak daleko,jak to jeden z nás určitě nechce a věřme,že já to nejsem...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Mon Feb 23, 2015 8:50 pm

*Už to nevydrží a vejde do místnosti k nim. Opře se o stěnu tak aby na ně dobře viděl a znudeně je pozoruje* [color=#ff3333] Re
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Mon Feb 23, 2015 8:53 pm

*Už to nevydrží a vejde do místnosti k nim. Opře se o stěnu aby na ně dobře viděl* Řek bych že už to pochopila Klausi. Nech ji už jít. *řekne ochranitelsky a jde k nim* A věř mi že tě donutím jí ten pohřeb zařídit, když ji zabiješ
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sara Evans Mon Feb 23, 2015 8:55 pm

*Chce mu ešte povedať niečo ostré,čo má na jazyku,ale pre teraz to radšej nechá tak.*Áno,myslím to vážne.*Venuje mu dosť naštvaný pohľad a odstúpi od neho.*Ver tomu,že sme ešte neskončili. Toto si vybavíme.*Vážne sa naňho pozrie a svoj pohľad presmeruje na Kola. Nič nepovie,iba ich sleduje.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 23, 2015 9:02 pm

Já bych řekl,že jsme skončili*Usměje se a koukne na Kola.Zasměje se nad jeho slovy*Ty?Mě??*Pozvedne obočí a zvážní tvář*Nebuď vtipnej,Kole.Oba dobře víme,kdo tady má na to,aby někoho do něčeho nutil a mám pocit,že ty to nejsi ani trochu...Já tě chápu,chceš se ukázat před slečnou,ale...nedonutil bys mě,nikdy.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Mon Feb 23, 2015 9:13 pm

Jo já tebe *přijde až k němu* Možná nemám na to abych tě k něčemu dokopal ale najde se tolik lidí a tolik věcí. A i kdyby tobě to může být jedno. Ale donutil*Drze se usměje a stoupne si před Saru* A nech ji už na pokoji
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sara Evans Mon Feb 23, 2015 9:15 pm

Nie,to si naozaj nemyslím.*Pokrúti nesúhlasne hlavou. Možno on s ňou skončil,ale ona ešte ani zďaleka nie. Nenechá to len tak. Nenechá ho premeniť ju. No možno po dneskajšku to ani nebude chcieť spraviť. To by jej spravil najväčšiu radosť. Sleduje ich rozhovor,ktorý sa jej ale ani zďaleka nepáči. Keď sa Kol pred ňu postaví,celkom ju to poteší. To,že sa jej vôbec zastal.*To je v poriadku,Kol.
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 23, 2015 9:19 pm

Tolik lidí a věcí?*Pozvedne pobaveně obočí*Nechtěj mě znovu rozesmát,Kole*Usměje se a zavrtí s úsměvem hlavou,když si Kol stoupne před Saru,jako hrdina*Tohle už jsem někde viděl.Chránil dívku a když odsud odešla,už jí nezavolal ani se jí neozval.Bude fo opakovat?Je to docela zábavný...*Usměje se znovu*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Mon Feb 23, 2015 9:26 pm

Jo nebo snad si myslíš že čarodějové se tě bojí? Erik možná ale to bude asi tou dohodou. *zavrtí nesouhlasně hlavou* Možná se tě ostatní vlkodlaci a upíři bojí ale já se tě teda rozhodně nebojím. A kdyby něco byl sem to já kdo jí řekl o hybridech*Pozoruje ho. Posední dobou mu Klaus přijde jako šílený. Ale co se dá dělat* To bylo tenkrát. Minulost která je už dávno pryč. A tobě do toho navíc nic není*Ty jeho úsměvy už ho docela štvou*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sara Evans Mon Feb 23, 2015 9:29 pm

*Celý čas len nenávistne pozoruje Klausa a moc sa nemôže zapájať do debaty,pretože moc nevie čo povedať. Jedine by mohla ešte viac nakričať na Klausa. Keď sa Kol prizná k tomu,čo jej povedal,iba zavrtí hlavou a pozrie sa naňho. Toto vážne nemusel. Nechce,aby mu Klaus nejak ublížil. Alebo spravil niečo iné.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 21 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru