TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 31 z 40 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 7:55 pm

Souhlasím*Odpoví mu pouze na jeho poslední větu a je připraven zaútočit.Když najednou leží na zemi.Koukne na ten kolík a polkne.Pokusí se zvednout a všechno to obrátit,ale měl toho přes den tolik k vyřizování,že z více jak jedné dívky se nenapil.Takže té síly nemá tolik,aby přemohl Mikaela.Je opravdu silnější než on.Vždycky byl proti němu silnější a na něho zlejší*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 09, 2015 8:05 pm

*Sleduje celou dobu střídavě oba dva a jen poslouchá jejich rozhovor.Do tohodle se plést nebude.Ať si to vyřídí ty dva sami mezi sebou.Alespoň je Klaus dostatečně dlouho zaměstnaný.Jakmile ale uvidí,že Mikael položil Klause na zem a v ruce drží kolík,polkne.Jestli Klause zabije a oni jsou opravdu z jeho linie,budou mrtvý všichni a nestihne se zachránit Enzo a oni se nestihnout vrátit do L.A.Po takovém odchodu od Rose prostě nemůže zemřít.Nadechne se *Néé*křikne a u.r se přemístí za Mikaela a zlomí mu vaz.Má hroznou chuť někoho zabít,takže vezme do ruky ten kolík,co měl Mikael v ruce a bodne mu to do srdce.Jakmile Mikael začne hořet,ustoupí od něho a sleduje to.Právě zabil původního taťku*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Mikael Mikaelson Mon Mar 09, 2015 9:01 pm

*Vidí že nemá Klaus žádnou sílu.Snaží se mu tlačit kolík k srdci.Když pak, ale se ozve ten chlápek od dveří. Tak se po něm otočí a v tom mu zlomí vaz.Odpadne vedle Klause.Následně uhoří na to, když mu Damon zabodne kolík do srdce.*
Mikael Mikaelson
Mikael Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 30. 12. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 9:10 pm

*Sklopí oči a stále v nich má slzy,neboť má před očima pořád vzpomínky z dětství a nějakým způsobem se jich nemůže zbavit.Nikdy nedostával lásky otce,tak jak si dítě zaslouží.A teď ani on nebude moci dát tu lásku svému dítěti.Trhaně se nadechne a když vydechne,je Mikael vedle něho na zemi a díky Damonovi hoří.Dostane se na nohy a chvíli ho sleduje.Potom koukne na Damona*Zachránil si mi život....Nechceš,abych zemřel.Už víš o té krevní linii,že ano...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 09, 2015 9:13 pm

*Koukne na něho a zašklebí se*Nemysli si,že se tě nechci zbavit...Přijdu na způsob,jak se tě....*ukáže na něho prstem*zbavit i bez smrti.Tohle bylo naposledy,cos někomu z nás něco udělal,to mi můžeš věřit*Přimhouří oči*Zaplatíš za to všechno,co si každému tady způsobil...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 9:21 pm

*Nakloní hlavu mírně do strany*Vyhrožuješ mi?*Pozvedne obočí*Zabil si právě někoho,kdo mě mohl zabít a teď si troufáš mi tady vyhrožovat??*Narovná hlavu*Stojíš tady proti mě sám a troufáš si,mi tady vyhrožovat*Vydechne*Abys toho za chvíli nelitoval..Zachránil si mi sice život,ale to ještě neznamená,že ti budu vděčný a zvlášť na tebe,hodný..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 09, 2015 9:30 pm

Jop,už to tak bude..*Usměje se*V to sem ani nedoufal*Zašklebí se*Nechci,aby si ke mě byl hodnější a byl mi vděčný.Já tě ale zničím sám*koukne na něho vážně*Kdyby tě zabil on.Už bych na to neměl šanci já a to jsem nemohl dovolit.*Musí hodně rychle vymyslet způsob,jak se ho zbavit a pak to taky udělat.Musí být způsob jak ho zničit a přitom nezabít*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 9:41 pm

Skvělé.Jsem rád,že se mnou souhlasíš...a jsme stále nepřátelé*Po dlouhé době se zase usměje*V tom případě..*Chytne ho silně za ruku a odvede ho dovnitř.Zavře za nimi dveře a odvede ho do obýváku,kde s ním hodí do křesla*Budeš tady,dokud se nevrátí Emmalyn.Připrav se na to,že pokud se nevrátí živá,je po tobě..*Usměje se spokojeně*A zabiju tě klidně před ní...Bude mít divadlo.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 09, 2015 9:44 pm

S tebou to ani nijak jinak nejde*Zašklebí se*Co..*Pokusí se mu vyškubnout ze sevření.Usadí se normálně do křesla a koukne na něho*Koukám,že už se zase bavíš.Jak smutné...*Koukne k zemi*To bych být tebou před ní nedělal.Vrátí ti to...Využije příležitosti jako já.Možná na to nevypadá,ale občas myslí*Koukne zase na Klause*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 09, 2015 9:53 pm

*Koukne na Emmalyn, když promluví.*Nikam nejdeš.*Zatrhne ji to hned.Koukne hned na Enza a přikývne na jeho slova.*Jo patří jemu.Ona prej s ním není, ale menší tajemství je těhotná...*Pokrčí rameny, když mu to řekne.Chce namítat ještě něco proti tomu že jde s ní pro Damona, ale dřív ji umlčí polibkem, který mu opětuje.Potom s Enzem up. rychlostí zmizí. Potom co se dostanou před dům Klause tak se rozhlédne kolem.Damona s Klausem nikde nevidí.*S ní tam jdu jen já.Ty zůstaň tady pro případ záchrany a tak.*Koukne na něj vážně.Vezme si od něj Emmalyn.Nehodlá s ním o tom debatovat.Vezme Emmalyn a přejde ke dveřím od domu zaklepe a vejde prostě dovnitř. Hned tam uvidí ohořelé tělo, zamračí se nad tím.*Pusť Damona...*Řekne jen toto a dál už nic neříká.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 09, 2015 9:56 pm

*Ani nikomu nic nenamítá,protože na to vážně nemá sílu.Sotva vnímá,že jí Enzo vzal d náruče a když jsou před Klausovým domem,který pozná podle vůně,snaží se vypadat co nejvíc při smyslech.Drží se na nohou a vejde s Lexi do domu.Když vejdou dovnitř,opře se zády o futra a dál mlčí.Nemá co by řekla,nebo spíš nemůže nic říct,chtěla by si sednout.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 09, 2015 9:59 pm

Těhotná? S Klausem? Fuj... *Oklepe se a soucitně se na Emmalyn podívá.Zavrtí nad tím nechápavě hlavou a když mu Lexi přikáže,aby počkal venku,postaví Emmu,zvedne ruce a kývne.* Počkám tu,ale pospěšte si... Už chci zpátky. *Pohladí jí po vlasech a sleduje je,jak mizí.Čeká před domem a poslouchá každé slovo.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 10:06 pm

Dobře,že si mi to řekl,alespoň budu připraven*Usměje se.Koukne na Lexi,když vejde dovnitř*Zrovna o tobě mluvíme*Koukne na Emmalyn a vidí na ní,jak je zničená a unavená*Co si s ní udělala?!*Koukne zpátky na Lexi a čeká vysvětlení.Nemůže být takhle unavená a zničená jenom tak.Musí v tom něco být*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 09, 2015 10:16 pm

*Pozvedne obočí, když zmíní že se o ni zrovna bavili a střelí pohledem po Damonovi.Nijak se k tomu nevyjadřuje.Koukne pak hned na Emmalyn, když o ní Klaus začne.*No nic jsem s ní neudělala, akorát mi pomáhala s kopáním...*Pokrčí rameny.To že z ní Enzo pil nezmiňuje a to že jí dala svoji krev už vůbec ne.Nedopadlo by to určitě dobře.*Dej mi Damona ať si můžeme jít každý po svým.*Chce už pryč z celého MF.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 09, 2015 10:19 pm

*Podívá se na Klause,když houkne na Lexi a uleví se jí,že je v pořádku.Pořád nechápe,co se tady vlastně děje.* Jsem v pořádku,Klausi.... *Řekne mu potom,co Lexi řekne,že jí pomáhala s kopáním.Kývne na její slova a sveze se podél zdi po zádech.Sednout si už potřebovala a další konverzaci té skupinky už vestoje nezvládne.Doufá,že tahle scéna bude mít brzy konec.Obejme si kolena a zvedne hlavu,aby viděla na všechny.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 10:38 pm

Pomáhala ti s kopáním?*Pozvedne obočí*Ještě jsme spolu neskončily*Otočí se na Damona a donutí ho se mu zadívat do očí*Ani se nepohneš.Když se někdo jen pokusí na tebe sáhnout,zlomíš si vaz*Skoro to šeptá,aby to bylo těžko slyšitelný pro Emmalyn.Potom se otočí na Lexi a u.r se přemístí k Emmalyn*Pojď*Pomůže jí na nohy a když se zvedne,vezme jí do náruče*Hned se vrátím*Odnese Emmalyn do pokoje,ve kterém bude bydlet a položí jí na postel.Zapomněl sice sundat ty obrazy visící na stěně,ale to už je teď jedno.Zadívá se jí do očí a pohladí jí po vlasech.Je docela rád,že je ona i dítě v pořádku.Jak jí hladil po vlasech,všiml si krvavé skvrny.Zamračí se a odhrne jí vlasy.Všimne si na krku další krve a to už v něm začne stoupat vztek.Zadívá se jí do očí a ovlivní jí,aby zůstala ležet a pokud uslyší rány,aby nevylejzala.Až poté vyjde z pokoje,zavře dveře a vrátí se dolů.Koukne od schodů ba Lexi*Má na krku krev,jak to vysvětlíš??*Opře se o zábradlí a čeká její vysvětlení*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 09, 2015 10:48 pm

*Kouká na celou tu situaci tam,co vešla dovnitř Lexi.Začne rozmýšlet nad tím,co bylo zajímavější.Jestli Klaus a Mikael nebo Klaus a Lexi.Když ho pak ovlivní,kývne mu na to a koukne na Lexi.Tak teď se odsud jen tak nedostanou.Možná toho Mikaela neměl zabíjet a nechat ho,ať to zabodne do Klause.Měli by všichni klid a pohodu v městě i životě.Doufá jen,že alespoň Lexi našla Enza a je v pořádku.Nechce ještě hledat jeho.Chce už zpátky za Rose a vědět,že i ona je v pořádku.Ale Stefan nevolá,tak je asi v pohodě,jinak by už určitě Stefan volal*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 09, 2015 10:56 pm

Jo pomáhala.*Pokrčí rameny.*Dneškem jsme spolu skončili!*Zamračí se na něj.*Děláš si ze mě srandu?Nech ho odtud odejít!Hned!*Zvýší trochu hlas na Klause.chce mu Emmalyn vytrhnout, ale on ji stihne dříve odvést.Koukne na Damona.*Dostaneme se odtud.*Řekne o dost tišeji.Zadívá se ke schodům, když tam přijde Klaus.*No víš byla jsem docela vysílená tím kopáním takže jsem si z ní lokla.Možná kdyby jsi mi dal předtím přesné souřadnice kam jsi Enza zakopal tak bych jí neokusila...*Svede to na sebe a tváří se úplně normálně.*Pusť Damona!On je v tom všem nevinně.*Přimhouří oči.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 09, 2015 11:01 pm

*Těká očima z jednoho na druhého a s pomocí Klause se dostane na nohy.Je mu vděčná,že jí pak vezme do náruče a odnese.Vydechne,jakmile leží v posteli a přivře oči s pohledem upřeným do jeho očí,když jí pohladí po vlasech.Mírně se pousměje.Úsměv jí opadne ve chvíli,kdy jí zamračeně odhrne vlasy z krku.* Klausi,jsem v pořádku,nenechávej mě tu. *Špitne a když jí pak ovlivní,jen přikývne a polkne.Beztak by se horkotěžko zvedala z postele.Sleduje ho,jak odchází z pokoje a pak se rozhlédne kolem sebe.Většina obrazů na stěnách jí dost děsí.Polkne znovu a zavře oči.Je unavená.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 11:19 pm

Lokla sis z ní a myslela sis,že ti to projde??*Pozvedne obočí a rozejde se pomalým krokem k ní*Mohla sis na chvíli odskočit z lesa a někoho zakousnou a tu jsi šla stejně po ní?*Přesune se k ní u.r a chytne jí pod krkem,přičemž jí následovně přitiskne ke zdi a pozvedne od země,aby to jeho škrcení mělo nějaký účinek*Za tohle zaplatíš..*Řekne skrz zaťaté zuby.Tohle Lexi opravdu přehnala*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 09, 2015 11:26 pm

A proč by mi neprošlo ona říkala že pro tebe stejně nic neznamená.*Pokrčí rameny.Chvíli stojí na místě ale jak je blíže u ní tak kousek couvne.* Nebyl čas nikoho hledat.*Odpoví mu, zatím klidným hlasem.Zalape po dechu, když ji chytne pod krkem a následně ji zvedne a opře o zeď.Chytne ho za tu ruku kterou ji drží pod krkem a snaží ji od svého krku dostat, ale Klaus je ovšem silnější.(Jak nečekané.)Pomyslí si s ironií.*Pust ho a se mnou si dělej co chceš.*Řekne přiškrceně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 09, 2015 11:33 pm

*Poslouchá všechno,co se děje za dveřmi.Pobaveně vrtí hlavou nad Klausovou starostí o tu bloncku.Chce se mu vyprsknout smíchy nahlas,ale to by o něm Klaus věděl.Poodejde si jen na chvilku kus od domu,aby se pořádně nakrmil na nějaké procházející holčince.Nějak se mu to vymkne a vypije jí do bezvědomí.Hodí jí za keř a vrátí se nenápadně zpátky ke dveřím.Zamračí se,když Klaus ovlivňuje Damona a diví se proč šeptá.Hned ho napadne,že ta blondýnka bude asi nezasvěcená.Promne si ruce a jakmile se dostanou k rozhovoru o tom,proč je Emma pokousaná,Lexi to vezme na sebe a Klaus po ní vystartuje,vzedme se v něm vlna vzteku.Okamžitě vtrhne do domu a Klause od Lexi vší silou odtrhne.Podívá se na Damona a mrkne na něj s úsměvem.Opravdu rád ho vidí.Lexi drží dál od Klause.* Ty jdi okamžitě pryč.Dostaň se odtud.Následujeme tě s Damonem,přísahám.Dlouho jsme se neviděli... Polopsíku. *Koukne na Klause.Ušklíbne se a u.r. se přemístí do patra,kde docela snadno díky nezahojené ráně najde Emmu.Dřív,než stihne cokoliv ta fenka říct,čapne jí za vlasy a vyrve jí za ně ke schodům,ze kterých se s ní vydá a vláčí jí za sebou jako psa.* Slyšel jsem... Že tahle maličká.... *Koukne na Emmu.* Bude docela dobrej prostředek k vyjednávání.Jestliže je těhotná..... Co by jí asi udělalo,kdybych jí proházel orgány? *Zvedne obočí na Klause a zarve Emmě ruku do hrudníku,kde nahmatá srdce.* Okamžitě zruš ovlivnění Damona a nech nás jít...Nebo je po ní. *Pokrčí lhostejně rameny a podívá se na Emmalyn.* A uznej,že takový hezounký tvářičky by byla škoda.Co,kámo? *Mrkne na Damona a vrátí pohled na Klause.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Mar 10, 2015 12:09 am

*Koukne na Enza,když se tam najednou objeví a oddělí ho od Lexi,kterou už mohl držet v ruce a v bezvědomí*Já to mám jinak*Usměje se.Koukne na něho,kam tam zmizel.Polkne,když začne scházet schody a jí vláčí za sebou.Někdo mu musel říct,že jak na tom je a on toho teď využívá*Zkus to a budeš litovat*Začne mu vyhrožovat.No,když svou ruku dá do Emmyna hrudníku.Pootevře pusu a zalape po dech.Tohle není dobrý.Tohle se nemělo stát.Neměla být toho všeho součástí.Jen to má kvůli ní o něco složitější.Rozhlédne se a urve nožičky ze stolu.Bude muset koupit nový stůl,ale to je mu teď jedno.Vždy měl špatnou trefu do lidí a zvířat,co se hnuli.U nich to má snažší.Zamíří dvě dřeva na Enza a Lexi a pak je ze svého místa po nich hodí*Okamžitě jí pusť nebo to všem jenom zhoršíš!!*Zvýší na něho hlas.Teď už opravdu zuří.Tohle už překročilo všechny jeho hranice,kdy se snažil nezvyšovat hlas a mstít se jen tak průměrně*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Mar 10, 2015 12:21 am

*Skoro se už nemůže nadechnout, když v tom Enzo odtrhne od ní Klause.Dopadne na nohy a zalape po dechu málem ji udusil.Promne si krk.Koukne na Enza potom co ji rozkáže ať jde pryč.Nemůže je tam nechat ne teď, když je Klaus tak naštvaný.Takhle mají větší šance aspoň.Kousek ustoupí stranou, ale neodchází pryč.Koukne za Enzem a vidí jak vláčí Emmalyn.Tak toto vážně nedopadne dobře.Sleduje tu situaci a v momentě kdy po nich Klaus hodí nohy od stolu tak se tomu letícímu dřevu vyhne.Potom co Enzo vezme Emmalyn za srdce tak trochu pootevře rty.Tohle Klause ještě více naštve.Klaus po nich půjde ještě tisíckrát více než před tím.Nemluví jen to mlčky sleduje a je připravena k zasáhnutí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 10, 2015 12:23 am

*Tím,že Lexi neodešla,ale zůstala tam mu moc nepomohla.Zamračí se na ní a nesouhlasně zavrtí hlavou.Přimhouří na Klause oči,když na ně namíří ty nohy od stolu a vyndá ruku z Emmalynina těla.To,že kašle krev ho ani trochu nezajímá.Chytne to letící dřevo,co po něm Klaus mrsknul a ušklíbne se.Nad Emmou zůstane klečet,ačkoliv se nemusí bát toho,že by někam utekla.Ta je ráda,že leží.* Pšššt... Neřvi tolik. *Ušklíbne se směrem ke Klausovi a prohlídne si to dřevo.Zadívá se na Emmu a nakloní hlavu na stranu.* Jaká škoda,že pro tebe pan Nepřemožitelný neudělá nic,aby tě zachránil. *Zašklebí se a usměje se jedním koutkem.Vzdychne a koukne na Klause.* Necháš nás odejít....? *Semkne rty a vytáhne skoro bezvládnou Emmu na nohy opět za vlasy.Nakloní jí trochu hlavu na stranu a usměje se zlověstně nad tou krvácející rankou na krku.Přivoní si k její krvi a přivře oči.* Taky můžeme vyzkoušet,jestli vydrží ještě bez pár decilitrů krve....Je to jen na tobě,Klausi... Osvoboď Damona a nech nás odejít. *Zavrčí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 31 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 31 z 40 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru