TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 30 z 40 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 12:35 am

*Otočí do sebe dvě skleničky,než někdo zaklepe na dveře.Odloží zase tu skleničku na stůl a odejde ke dveřím.Nadechne se aby byl v klidu,až do něho pojedou a potom dveře otevře.Koukne na Damona a Lexi a usměje se*S čím vám mohu pomoci?*Zeptá se schválně.Chce je trochu vyprovokovat,aby byla větší zábava.Bez něho nezjistí,kde přesně Enzo je,takže pokud mu něco udělají,mohou se s ním rozloučit navždy*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 09, 2015 12:45 am

*Chce po Klausovi za ty jeho slova hned skočit, ale v duchu se uklidňuje a přesvědčuje, aby to neudělala.*Víš moc dobře s čím nám můžeš pomoci, tak se tu nedělej a dej nám ho.*Zatne zuby a upřeně sleduje Klause.Bože jak ráda by mu vyrvala srdce z těla.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 09, 2015 12:49 am

*Koukne na Klause,když jim konečně otevře a prozatím nic neříká,protože je Lexi dnes ve všem rychlejší.Na jednu stranu se jí vůbec nediví,ale trochu ho to štve.Většinu času spíše promlčí,než aby něco dělal proto,aby dostali Enza do letadla a živýho zpátky do L.A *
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 12:56 am

Vůbec netuším o čem nebo o kom mluvíš,tady nikdo není*Zavrtí hlavou*Mám prázdný dům,bez jakékoliv návštěvy a ještě skoro nevítané návštěvy*Vydechne s úsměvem*Máš smůlu,ale tady není a mohu tě ujistit,že když se pokusíš o to,dostat se ke mě domu,stejně ho nenajdeš...Protože tady,opravdu není*Polkne*Jestli ho chceš zpátky,musíš někam jinám,tady není...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 09, 2015 1:06 am

*Zatne ruce v pěst.*Netušíš? Bavíš se skvěle, že?*Zamračí se na něj.*Řekni mi kde je, hned!*Zvýší na něj o trochu hlas a netváří se už vůbec mile a ani přátelsky.Je naštvaná a to jak si ještě s nimi on hraje ji vytáčí ještě více.*Kde je?*Zopakuje svoji otázku a od dveří si udržuje docela odstup.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 09, 2015 10:46 am

*Koukne na Lexi,když na Klause zvýší hlas.Ani se nepokouší jí uklidnit.PO její otázce koukne na Klause*Kde je Enzo!*Také zvýší hlas.Nemůže už se na Klause déle dívat*Přísahám,že jestli to neřekneš,zničím tě..*Kouká na něho vážně*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 10:53 am

*Usměje se.*Už jsem řekl,že tady není*Pokrčí rameny*Je tam,kde by být měl.Tam kam patří...Napadá vás něco?*Koukne z úsměvem z Lexi na Damona.Tahle hra ho vážně baví*Zničíš mě?*Pozvedne pobaveně obočí*Budeš na zemi dřív,než stihneš zaregistrovat,co přesně dělám....Takže nevyhrožuj.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 09, 2015 11:51 am

*Koukne na Damona, když na Klause taky zvýší hlas.netuší kam by ho mohl Klaus dát.*Kde je ?*Zopakuje znovu rázně svoji otázku.*Co by jsi řekl na to kdyby se za tebou stavil tvůj tatínek?*Začne s ním taky hrát, když i on si s nimi hraje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 09, 2015 12:00 pm

*Koukne na Lexi,když začne něco o jeho otci.Pozvedne nad tím obočí.Nic k tomu všemu už nedodává a koukne znovu na Klause.Čeká,co jí na tohle odpoví.Doufá,že aspoň něco na něho zabere,protože kdoví,kde Enzo je a co se mu právě děje*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 12:04 pm

Už jsem ti to řekl.Tam,kde být má*Usměje se.Ten mu zmizí hned,jak začne mluvit o Mikaelovi*To neuděláš,jestli za ním půjdeš,zabije tě.To mi můžeš věřit*Vydechne.Úsměv na tvář se mu ale nevrací*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 09, 2015 12:07 pm

Řekni mi kde je!*Zavrčí na něj.*Vážně zabije mě? Divné protože jsem si jistá že před několika týdny jsem ho vypustila z hrobky a on si ze mě akorát udělal fruko a já žiji.Takže?*Dostala ho.Věděla že k něčemu jeho otec bude.Katie se nepletla, když řekla že se ho Klaus bojí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 09, 2015 12:10 pm

*Po chvilce dojde ke Klausovu domu a vidí tam nějaký rozruch.Normálně by vzala krovky a nechala ho být,ale něco v hlavě jí za ním pohání.Obejme si trup pažemi a přijde až za jeho návštěvníky.* Klausi.... *Špitne na pozdrav.Neví,co by mu měla říct,nechtěla sem jít.Vůbec nechápe co tady dělá a celá situace tady jí nahání trochu hrůzu.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 4:47 pm

*Pootevře pusu a nadechne se,že něco řekne.Když ale pokračuje,vydechne a poslouchá ji dál.Silně polkne,když mu oznámí,že už měl šanci a nezabil jí.Teď je více než jasně,že jde hlavně po něm*Jestli se objeví před mým prahem,zabiju ho*Vydechne a koukne s pořád pootevřenou pusou na Emmalyn.Ta mu tam teď chyběla*Emmalyn*Vydechne její jméno*Přijď později,teď tu mám něco na práci...*Doufá,že odejde a nechá ho tam s nimi.Jestli se tam opravdu objeví i Mikael nemá šanci jí ochránit*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 09, 2015 4:57 pm

*Ušklíbne se, když řekne že ho zabije.*No na to bych se ráda povídala, ale vím že má zbraň kterou tě může zabít. Myslím že ty ho nezastavíš a já mu velice ráda pomůžu v tvém zabití..*Přimhouří oči, když tam přijde nějaká holka a poměří si ji pohledem.Udiví se nad tím že ji Klaus vyhání.Pak jen poslouchá co se bude dít a když je chvíli ticho tak zaslechne bít jedno srdce navíc.Blýskne se ji v očích a nebezpečně koukne na Klause.Pak se up. rychlostí přesune za tu holku.Dá ruce tak, aby mohla zlomit vaz a aby zároveň nemohla utéct.Koukne na Klause.*Kde je?*Zopakuje po několikáté svoji otázku.*Přece nechceš mít mrtvou holku a to malé uvnitř ní.*Odmlčí se.*Tři..Dva...*Odpočítává smrt té holky.Je jí to jedno že ji zabije pro záchranu Enza udělá všechno.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 09, 2015 5:02 pm

*Zamrká poplašeně na Klause a zavrtí hlavou.* Já...já sem vůbec nechtěla jít.Vůbec nevím,co tu dělám.Byla jsem s kamarádem a najednou.... Já tomu vůbec nerozumím. *Zadrhne se jí hlas.Je nějaká přecitlivělá.Polkne a nadskočí strachy,když se za ní Lexi přesune a drží ji,aby nemohla utéct.* Nejsem jeho holka.... A moment...Malé uvnitř mě?Proboha s někým si mě pletete.... Já přece nejsem... Nemůžu. *Zavrtí hlavou a švihne očima po Klausovi.Celá se roztřese.* Vůbec nic nechápu,pusťte mě prosím domů.... *Znovu polkne a podívá se po Klausovi a Damonovi,protože Lexi stojí za jejími zády,na tu nevidí.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 5:33 pm

Ano,já vím,že má zbraň.Tušil jsem,že ho jednou někdo pustí a on po mě půjde...*Koukne na Emmalyn a na to,jak se k ní Lexi hned přesunula a začala mu vyhrožovat její smrtí.Polkne a oči se mu naplní slzami,takže se mu lesknou.Nemůže uvěřit tomu,že Emma neví co tam dělá a Lexi ho díky tomu dostala tam,kam nechtěl*Dobře*Znovu silně polkne*Je v lese,zakopaný pod hlínou.Tam patří....*Odpoví na Lexinu otázku.Na Emmalyn nereaguje.To teď opravdu nechce řešit.Lexi všechno zničila*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 09, 2015 5:46 pm

*Stojí tam s Lexi a jen ty dva poslouchá.O Mikaelovi moc neví,takže k tomu nemá ani co říct.Zadívá se na tu dívku,co tam přijde za Klausem.Prohlédne si jí od hlavy dolu,zdá se mu trochu nervózní nebo tak.Je si jist,že je s ní něco špatně.Když se k ní pak Lexi přesune a začne vyhrožovat Klausovi,koukne na něho a jeho reakce.Tak tohle mu opravdu stálo za to vidět*No ne....Změkl si kvůli holce??*Koukne na něho překvapeně a zároveň potěšeně.Pozvedne obočí,když jim prozradí,kde Enzo je*To si děláš srandu?!*Zavrtí hlavou a vrazí mu pěstí do nosu.Vážně už se neudržel.Tohle prostě udělat musel*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 09, 2015 5:59 pm

Mlč.*Řekne té holce.Uvidí v očích Klause slzy.Našla jeho slabinu.Přestane počítat jak mile ji řekne kde je.Má chuť urvat té holce hlavu hned potom co Klaus domluví.*Tam patříš ty ty hajzle!*Zvýší na něj hlas.*Ona jde se mnou.Pokud ho do rána nenajdu tak ti slibuju že ona bude taky zakopaná. Akorát ona to nepřežije.*Čapne ji za ruku silně a up. rychlostí s ní zmizí do lesa.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Mikael Mikaelson Mon Mar 09, 2015 6:02 pm

*Pomalou chůzí dojde k domu Niklause.Uvidí ho stát u domu s nějakým dalším chlápkem, taky upírem.* Zdravím Niklausi.*Mluví klidně a tišeji.Toho druhého si nevšímá není pro něj žádnou hrozbou.Ohlídá si pěkně svého synáčka, aby mu neutekl nebo tak něco.*
Mikael Mikaelson
Mikael Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 30. 12. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 09, 2015 6:03 pm

*Zakousne se do rtu,když jí ta holka za zády okřikne.Zastaví se jí srdce při pohledu na Klause se slzami v očích a zalape po dechu.* Klausi!! *Křikne,když ten dostane od Damona pěstí a chce se té holce vyškubnout,ale je rychlejší.Než se naděje a stihne zareagovat na její slova,je odtažena pryč.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 6:35 pm

*Udělá krok dozadu,neboť nečekal pěstí a chytne se za nos.Koukne na Lexi*Ne!Jí tady nech,ona je....*Nestihne to doříct a najednou je Lexi pryč i s Emmalyn.Koukne naštvaně na Damona a už je připraven mu zlomit vaz a zbavit se ho stejně jako Enza,když zaslechne své jméno.Otočí hlavu a koukne na Mikaela.Pootevře pusu a zalape po dechu.Chvíli mlčí a jen ho sleduje*Mikael*Vydá ze sebe jen jeho jméno.Nevěřil tomu,že opravdu přijde.*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 09, 2015 6:51 pm

*Otočí se na Lexi a udělá pár kroků dozadu,že půjde s ní.Když však zmizí s tou holkou,pokrčí mírně rameny a rozhodne se tam zůstat s Klausem.Alespoň ho ohlídá a ujistí se,že je nebude následovat a neudělá jim nic,aby jim v hledání Enza zavařil.I kdyby jemu něco udělal,bude mít Lexi pár minut náskok.Také otočí hlavu,když tam přijde Mikael a prohlédne si ho.Poté koukne na Klause a zpátky na Mikaela.Klaus zase není ve své kůži.Tohle musí být ten,kým mu Lexi vyhrožovala.Začne si se sebou povídat jen duchu.Jako by snad nad něčím přemýšlel a jen se snažil,aby jeho plán byl nejlepší a měl málo proti a hodně pro*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Mikael Mikaelson Mon Mar 09, 2015 6:59 pm

*Nespouští pohled z Klause.*Tak dlouho jsme se neviděli.*Vydechne.*Chyběl jsem ti?*Optá se ho ironicky a pomalými kroky se přibližuje ke Klausovi. Damona stále ignoruje, nevidí v něm žádnou hrozbu.*
Mikael Mikaelson
Mikael Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 30. 12. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 7:10 pm

*Silně polkne,když se k němu Mikael začne přibližovat,ale zůstane stát na místě,aby nevypadal jako zbabělec,co utíká*Chyběla mi ta touha,tě jednou pro vždy zničit*řekne naštvaně se zatnutýma zubama*Vždycky si měl na vrch,ale to se změnilo.Už nejsem ten malý kluk....*Má stále slzy v očích.Hlavně proto,že se díky Mikaelovi znovu dostal do vzpomínek,na ty nejhorší chvíle v jeho životě*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Mikael Mikaelson Mon Mar 09, 2015 7:39 pm

Koukám že máme stejnou touhu.*Ušklíbne se.Pak se zastaví a sleduje Klause upřeně.*To sice nejsi, ale já jsem silnější.*Sáhne do kapsy a vytáhne kolík z bílého dubu.*Tak to pojďme skončit.*Řekne ražedně a stále klidným hlasem. Up. rychlostí skočí po Klausovi a srazí ho k zemi.Kolík mu namíří ihned na srdce.*
Mikael Mikaelson
Mikael Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 30. 12. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 30 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 30 z 40 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru