TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Falls High School

+12
Rose Salvatore
Tyler Lockwood
Sage Cohen
Enzo
Lexi Branson
Matt Donovan
Stefan Salvatore
Caroline Forbes
Bonnie Bennett
Vicki Donovan
Elena Gilbert
Admin
16 posters

Strana 11 z 37 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 37  Next

Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Enzo Sat Sep 27, 2014 4:38 pm

*Podívá se na ní takovým ublíženým pohledem vytáhne si zip až k hrudníku.* Fajn, fajn. Jako bych nic neudělal. *Zazubí se.* Zdá se mi to? Nebo je ten Stefan daleko?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Sep 27, 2014 4:42 pm

no promiň, nechci zbytečně vraždit. *Řekne tišeji, aby ji lidé kolem ní neslyšeli a pousměje se.* Ne to se ti nezdá. *Zakroutí hlavou.* On je snad až na druhém konci budovy. *Dodá s úsměvem na rtech.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Vicki Donovan Sat Sep 27, 2014 4:53 pm

*Zasměje se.* Fajn, Matt bude určitě štěstím bez sebe, když bude na mejdanu plné holek. *Řekne a trochu se zarazí při vyslovení jména Caroline. Ne, že by jí tam nechtěla, ale ted po tom, co se stalo. Ale nakonec, si řekne, že ta holka vlastně za nic nemůže.* Jasně, všichni jsou zvány. *Dodá a pak se jen tak zběžně koukne na mobil a všimne si smsky od Rose.*
kód:
Díky moc. Jestli mě máš ale ráda, už nikdy nevyslovuj přede mnou jeho jméno. Nechci ho vidět, nechci s ním nic mít. Klidně to vyřid i svému drahému. Pa Vic.
*Odešle smsku a pak se koukne zpátky na holky.* Jste vážně šílené. Vicki Donovanová, jako roztleskávačka? No, tak to mě tam teda jen tak něco nedonutí. *Zasměje se.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Bonnie Bennett Sat Sep 27, 2014 5:11 pm

No právě. *Začne se smát ještě víc, když si představí Matta v princeznovských šatičkách a k tomu ještě nalíčeného. Po chvíli ale přestane a opět zvážní.* Dobře. Kde vůbec Caroline je? *Rozhlédne se kolem sebe, ale nikde ji nevidí.* Nejsme šílené. *Ušklíbne se.* Jenom ti říkame pravdu. *Usměje se.* A pravdou je, že by jsi byla výborná roztleskávačka. *Zasměje se a dál tancuje.*
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Sep 27, 2014 5:18 pm

*Zasmeje sa.*Myslím si že toľko dievčat v dome ešte nemal..*Uškrnie sa a pozrie na Bonnie.*Caroline..hm..naposledy som ju videla asi pred chvíľkou ale moc sme sa nerozprávali.*Pousmeje sa a pozrie na Vic.*Bola by si skvelá a kostým by ti sekol..neštvi lebo ťa zapíšem a donútim ťa tam ísť..*Uškrnie sa a tancuje ďalej.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Enzo Sat Sep 27, 2014 5:29 pm

*Uchechtne se.* Jistě, drahá. Přece by sis neumazala ten sladký andělský kostým. *Mrkne na ní pobaveně a cestou za Stefanem vezme ze stolu dva kelímky s punčem. Jeden podá LExi a z druhého se napije. Vzápětí zkřiví obličej.* Fuj. *Odplvne si a vyndá z náprsní kapsy placatku s bourbonem.* To koukáš, co? *Zazubí se na Lexi a naředí ten hnus svojí ''záchranou''.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Vicki Donovan Sat Sep 27, 2014 5:53 pm

*Kývne souhlasně hlavou.* No, aby se pak z toho můj drahý bráška neroztopil. *Začne se smát.* Caroline bude někde v davu. Podle mě. A možná bude potřebovat kamarádku. *Řekne s vzápětí se kousne do rtu, protože tu poslední informaci si mohla asi odpustit.* Hele, jsou jen tři věci, které mě donutí tam jít. Stav pod vlivem alkoholu nebo drog, výpadek paměti nebo sázka. *Řekne s rozhlídne se.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Sep 27, 2014 6:04 pm

No právě, zlato. *Přikývne a zasměje se.Vezme si od něj punč a chce se napít, když uvidí Enzovu reakci tak se ani nenapije. Začne se smát.*  No to koukám, alkohol na Kinder-párty? Hm... ty myslíš na všechno. *Zasměje se a políbí ho za to. *
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Bonnie Bennett Sat Sep 27, 2014 6:16 pm

Caroline se o sebe umí postarat. *Mrkne na Vicki. Caroline neviděla od té doby co se z ní stal upír. Nevěděla jak se máš, jak se cití, prostě nic. Několikrát za ní chtěla zajít, ale popravdě...bála se.* Tím pádem uzavřeme nějakou sázku. *Zasměje se.* Viď Eleno?
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Enzo Sat Sep 27, 2014 6:20 pm

*Spokojeně se napije svého ''koktejlu'' a namíchá ho i Lexi, opětuje jí polibek.* Nejsem blázen. Ten punč se samotnej nedá. *Ošklíbne se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Sep 27, 2014 6:26 pm

*Zasmeje sa ešte nad Mattom a tým uzavre túto tému.Keď Vic spomenie Caroline zahryzne si do pery a pozrie na Bonnie.*Jop to je fakt..*Trochu sa jej uľaví že sa v tom Bon nešpára aj keď fakt že vrazila Tylerovi je celkom vtipný.Vypočuje si Vic a pobavene prekrúti očami.Pozrie na Bonnie a na jej nápad prikývne.*Jasné..niečo vymyslíme*Zasmeje sa a obzrie sa. Nič ju moc nenapadá.*Takže..pôjdeš za roztlieskavačku..keď sa hneď teraz zapíšeš ja s Bonnie zatancujeme na stole. Ak to neurobíš budeš musieť celý týždeň chodiť v ružovom..*Povie prvé čo ju napadne a zasmeje sa.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Vicki Donovan Sat Sep 27, 2014 6:36 pm

*Kývne souhlasně hlavou.* Jasně, tak aby jste mě pak neproklínaly, že vás zdržuji. *Pousměje se. Koukne na Elenu, obě asi myslí na to samé a jsou rády, že to Bonnie nechce řešit a nepátrá po tom.* No super, že já zas něco řekla. *Protočí oči a zasměje se. Pak poslouchá nápady Eleny. Střídavě koukne na Bonnie a pak na Elenu.* Bezva. Ale vidět vás dvě na stole, jak tančíte na veřejnosti. Hmmm. *Pousměje se.* Ale zas já jako roztleskávačka. Ne, to nejde. Ale růžovou na mě nedostanete. *Řekne. Je vidět, že se musí sama přemlouvat.* Fajn, ale jen jeden trénink. to přežiju. Doufám. *Nebojí se ničeho většinou, ale tohle se jí už od začátku moc nelíbí. Ale bude to muset přežít, přece se nebude vzdávat.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Sep 27, 2014 7:55 pm

Děkuji. *Usměje se, nadzvedne svůj kelímek s vylepšeným punčem a napije se.* Nevím jak to tady Stefan může zvládat. *Řekne s úsměvem. Projdou mezi posledními lidmi až ke Stefanovi.* Ahoj Stefane. *Řekne s úsměvem.* Co Damon je stále zavřený nebo tě ukecal aby jsi ho pustil ? *Zeptá se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Enzo Sat Sep 27, 2014 7:59 pm

*Jen se pousměje a dojde s Lexi až ke Stefanovi.* Čau, super kostým. *Zasměje se a mrkne na Stefana. Pak se ušklíbne.* Neplakal moc, když jsi ho tam nechával a odebral ses pařit?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Sage Cohen Sat Sep 27, 2014 8:06 pm

*Prochází mezi teenagery. Nenápadně si tam ovlivní i nějakého mladého kluka, aby se mohla nakrmit. Stoupne si nedaleko stolu, kde je nějaké to občerstvení a sáhne po nějakém kelímku s punčem. Vlastně se ani nenapije, spíš to má, aby nepoutala pozornost. Zaposlouchá se do rozhovoru, aby si krátila čas a snaží se najít mezi všemi Damona. Najednou zaslechne zvláštní rozhovor. Popojde trochu blíž, aby lépe slyšela, mezi všemi pozná tu blondýnu a jejího asi přítele. Zamračí se. Pozná, že se baví o Damonovi. A to co slyší, se jí vůbec nelíbí.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Bonnie Bennett Sat Sep 27, 2014 8:49 pm

*Poslouchá Elenu a ten její nápad se jí hodně zalíbí.* Super nápad, Eleno. *Zasměje se a čeká jak se tomu postaví Vicki. Mlčí když Vicki nahlas přemýšlí a čeká až se rozhodne. Když se rozhodne pro aspoň jeden trénink roztleskávaček zajásá.* Jupíí *Zasměje se.* Určitě ti to půjde.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Caroline Forbes Sat Sep 27, 2014 8:52 pm

*Když Tyler odešel, měla takovou smutnou náladu a vůbec se nebavila. Každý rok si tento večírek velmi užívala, ale tento vůbec. Nakonec se rozhodne, že půjde domů, protože doma může být sama a navíc tam nebude tolik hluku. Zahodí někam kelímek s pitím a rozejde se domů.*
Caroline Forbes
Caroline Forbes

Poèet pøíspìvkù : 363
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls, Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Sep 27, 2014 9:00 pm

Ale áno..do ružovej ťa narvem či chceš či nie..*Zasmeje sa a ked Vic povie že jeden tréning skúsi uškrnie sa a pozrie na Bonnie.*Počkaj Vic..ako myslíš jeden tréning?Budeš to musieť robiť až do konca najbližšieho zápasu..*Pokrčí pobavene ramenami. Nevie či to Vic príme ale je si istá že sa len tak nevzdá.*Takže ťa môžeme ísť zapísať alebo ti požičať naše ružové veci?*Zasmeje sa a čaká čo povie. Toto bude ešte zaujímavé.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Vicki Donovan Sat Sep 27, 2014 9:14 pm

*Kouká nešťastně z jedné na druhou.* Vy mě chcete zabít? *Řekne a když slyší, že Elena dává další podmínku, tak jen nasucho polkne.* Ale ten je kdoví kdy. *Povzdychne si a v duchu si nadává, že se do toho nechala zatáhnout. Jenže růžová je pro ní teď ještě mnohem horší.* No tak mě zapiš no. Ale jestli mě někdo známý uvidí, tak spáchám nejprve hromadnou vraždu a potom sebevraždu. *Zasměje se. Najednou si uvědomí, že zase dlouho nejedla.* Ehm, holky omluvíte mě na okamžik? Potřebuju si odskočit. *Pousměje se. Samozřejmě nebude vyprávět, že si jde právě na sváču. Koukne na obě a pak si jde hledat nějakou oběť. Vybere si osamocenou holku, kterou nejprve ovlivní a pak zatáhne někam, kde není moc vidět a pak se té holce zakousne do krku.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Bonnie Bennett Sat Sep 27, 2014 9:27 pm

Přesně tak. *Kývne hlavou na znamení, že souhlasí s Elenou.* Počkat...já ale růžové věci nemám. *Ušklíbne se.*No, kdyžtak řeknu Caroline. *Zasměje se.* Přesně tak. Chystáme se tě zabít už měsíc. *Řekne s vážnou tváří, ale samozřejmě to myslí jako vtip. Když konečně Vicki, řekne ať ji zapíšou, tak se zeširoka usměje.* A máme tu novou roztleskávačku. *Uculí se.* Doufám, že tě to bude, i když na tak krátkou dobu, bavit. *Usměje se.* V pohodě, počkáme tě tu. *Pousměje se a podívá se na Elenu.* Dlouho jsem tě neviděla, co si po celou tu dobu dělala? *Zeptá se, když si Vicki někam do neznáma odskočí.*
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Sep 27, 2014 10:06 pm

To je fakt pretože ani ja. Možno tak len jedno tielko..*Povie zamyslene a zasmeje sa.*Presne plánujeme vraždu..*Zatvári sa vážne a potom sa začne smiať.Povyskočí ked Vic súhlasí a zasmeje sa.*Jop to máme..a to je super..Tiež dúfam že ťa to bude baviť a budeš s nami aj nadalej.*Usmeje sa a potom ju niečo napadne.*Bonnie my musíme tým pádom zatancovať na stole.*Zasmeje sa a pozrie na stôl a potom na Bonnie.Prikývne k Vic a usmeje sa.*Ani ja teba.. a no nebolo mi dobre ale tak obyčajne. Čo ty?*Spýta sa jej a usmeje sa.V tom do nej niekto vrazí a vyleje na nu kolu.*Prepáč Elena..*Povie nejaký chalan a ide dalej.*V pohode..*Pousmeje sa a pozrie na Bon.*Počkaj idem si to umyť..*Prekrúti očami a ide smerom cez chodbu.Obzerá sa okolo a prechádza cez ľudí. Vezme si vreckvky.Ide po chodbe snaží sa to utrieť.Zájde na wc a nejak si to poutiera ale ostal jej tam fľak.*Super..*Prekrúti očami a výde von.V tom jej nejaká baba povie aby sa išla pozrieť von tak ide s nou. Pozdraví tam pár ľudí a ide pomaly dnu a cestou ide okolo jednej uličky.Nadvihne obočie a ide to preskúmať.Nič moc nevidí.Nakoniec sa zastaví asi dva metre od Vicki a toho dievčaťa.Pootvorí ústa a pokrúti hlavou*V-v-v-icki?*Vykoktá zo seba.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Vicki Donovan Sat Sep 27, 2014 10:22 pm

*Mezitím, kdy se krmí z té holky, poslouchá, jestli někdo nechodí kolem. Jenže se na okamžik ztratí v přemýšlení a "sledování" okolí. Takže si nevšimne, že se někdo přiblíží. Až když uslyší hlas Eleny. Přestane pít a prudce se na Elenu podívá. Pusu má ještě od krve a kolem očí ty žilky.* Eleno, co tu děláš? *Řekne nešťastně. Koukne na holku a ovlivní jí a pak jí pošle pryč.* Eleno, přísahám, neublížím ti. Musíš mi věřit. *Přemístí se k ní u.r. a jemně jí přitlačí ke stěně budovy. Pak jí zkouší ovlivnit, aby na tohle zapomněla. Je to sice kámoška, ale nesmí se přece takhle prozradit.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Bonnie Bennett Sat Sep 27, 2014 10:28 pm

Já nechci tancovat na stole. *Ušklíbne se. Ví že je ale odmlouvání zbytečné, protože uzavřeli sázku, kterou nechce porušit.* Měla jsem se úplně stejně jako ty. *Pousměje se a když do Eleny vrazí nějaký kluk, tak se nad tím ušklíbne a čeká až si to oni dva mezi sebou vyřídí.* Čekám tu. *Přikývne a pozoruje, jak Elena odchází vyčistit si kostým.*
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Sep 27, 2014 10:52 pm

Ja..ja..*Nedokáže sa vykoktať.Len ju sleduje. Nemôže ani kričaťs. Nedokáže to. Začne zrýchlene dýchať a chce sa dať na beh. Vytreští oči ked je u nej Vic tak rýchlo. Nedokáže zo seba vydať ani hlásku.Stojí a sleduje Vic. Ked sa ju snaží ovlivniť len nechápavo pokrúti hlavou.* Čo sa deje? Čo si zač?*Pozerá na nu so strachom v očiach. Neverí čo pred chvíľkou videla. Nemôže tomu uveriť. Nevie čo je Vic zač ale aj ked jej povedala aby jej verila nedokáže to. Strach je väčší než to aby jej verila. Preglgne a stále ju so zrýchleným dýchaním sleduje.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Vicki Donovan Sat Sep 27, 2014 11:03 pm

*Když se jí nedaří Elenu ovlivnit, nechápavě nakrčí čelo.* Vždyť by to mělo fungovat. *Řekne nechápavě a koukne znova na Elenu.* Já ti vážně nechci ublížit. Vím, že to teď vypadá divně, ale opravdu ti nic neudělám. Slibuji. *Otře si pusu a trochu od ní ustoupí.* No, já totiž už pár dní nejsem normální člověk. Těžko se to vysvětluje. *Pokrčí rameny.* Pochopím, když už se mnou nebudeš chtít normálně mluvit a budeš se mi vyhýbat. Ale prosím tě o jedno, neříkej o tom nikomu. Prosím. *Odstoupí od ní úplně, aby jí dala prostor k útěku.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 11 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 37 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 37  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru