TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Falls High School

+12
Rose Salvatore
Tyler Lockwood
Sage Cohen
Enzo
Lexi Branson
Matt Donovan
Stefan Salvatore
Caroline Forbes
Bonnie Bennett
Vicki Donovan
Elena Gilbert
Admin
16 posters

Strana 21 z 37 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Next

Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Caroline Forbes Sat Oct 04, 2014 11:43 am

*Přijde na hřiště ve sportovním oblečení. Pozdraví všechny holky a stále se usmívá. Na Elenu, která se zrovna rozcvičuje mávne a dělá jakoby se včera nic na tom večírku nestalo. Napije se své vody, kterou si sem sebou přinesla a začne se protahovat.*
Caroline Forbes
Caroline Forbes

Poèet pøíspìvkù : 363
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls, Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Matt Donovan Sat Oct 04, 2014 12:09 pm

*Rozcvičuje se,pak koukne za Tylerem,hodí na Stefana vražednej pohled,nechce aby tam byl a řekl to Tylerovi a on se jde stejně zeptat,v duchu si na Stefana zanadává*
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Oct 04, 2014 12:30 pm

*Mávne na Caroline a usmeje sa.Je rada že nechce riešiť ten večierok. Pozrie smerom na Stefana s Tylerom a usmeje sa. Obzrie sa a uvidí Matta. Všimne si ako pozrie na Stefana a zamračí sa.*Baby..na chvíľku si odskočím potrebujem si niečo vybaviť*Povie smerom k nim a ide za Mattom. Prejde cez chalanov a zastaví sa pred ním*Si normálny?
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Matt Donovan Sat Oct 04, 2014 12:36 pm

*Sledoval je dokud mu někdo nestoupl do zorného pole,všiml si ,že je to Elena,usmál se na ní a ignoroval její otázku* Ahoj Eleno...*Pozdraví jí,furt se usmívá,přestane se protahovat.*
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Oct 04, 2014 12:45 pm

*Sleduje ho. Trochu nadvihne obočie ked ju pozdraví a odignoruje jej poznámku*Ahoj..*Prekrúti očami a ruky si založí na prsiach.*Matt..vieš o tom że spolu už nechodíme? Tak si prosím láskavo nevymýšľaj!*Zamračí sa a pokrúti hlavou.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Matt Donovan Sat Oct 04, 2014 12:54 pm

*Zasměje se* Ooo...tady si někdo stěžoval...on je fakt malá ubrečená holka...*zakroutí hlavou* To pěstí si zasloužil...*pokrčí rameny,trochu to zahuhlal* To je vážně debil..*zakroutí znovu hlavou a začne se zas protahovat,dojde mu co Elena řekla tak si zase stoupne* Ty jsi se se mnou rozešla...*Nevydrží to,má smutnej obličej* Víš co...žij si jak chceš...užij si ho protože je LEPŠÍ...*To slovo řekne hlasitěji* ...Než já! Nadělejte si kopu dětí...buď třeba jako Marie Terezie...*Řekne jedovatě a zároveň smutně,píchá ho u srdce,otočí se k ní zády a dál se protahuje.*
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Oct 04, 2014 1:04 pm

Matt? Ako päsťou? Ty si mu vrazil? *Neveriacky sa na neho pozrie a pokrúti hlavou.*Toto si prehnal! *Povie naozaj naštvane a sleduje ho. To čo jej povie ju naštve ešte viac* Kopu detí? Maria Terezia? Preskočila ti?*Obíde ho a pozrie na neho.*Rozišli sme sa tak už to pochop! Matt chodím so Stefanom a na tom už nič nezmeníš!


Naposledy upravil Elena Gilbert dne Sat Oct 04, 2014 2:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Matt Donovan Sat Oct 04, 2014 1:27 pm

Oops...to ti neřekl? No...ulevilo se mi...a ještě víc ,když sem viděl,že mu teče krev z nosu...*Řekne natvrdo* Přehnal? *Pokrčí rameny.* Přehnal,nepřehnal....ale to už je teď jedno..*pokrčí rameny a ušklíbne se a pak kývne hlavou* Ano...třeba jako Marie Terezie...*Řekne jedovatě.když jde zase před něj tak si povzdychne,bolí ho se na ní koukat a nedotknout se jí* Jo já vím...*Sklopí hlavu* Eleno ale mně bolí,když tě vidím a nemůžu se tě dotknout...*Pokrčí rameny* Bolí mně to ,když tě s nim vidím jak se cucáte...prostě mně bolí když nemůžu být s tebou! *V očích se mu zalesknou slzy ,nijak se je nesnaží dostat pryč*
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Oct 04, 2014 1:40 pm

Čo? Toto nebolo riešenie..nemal si mu vraziť,*Povie naštvane a pokrúti hlavou. Ruky dá k telu a povzdychne si. Tie jeho reči už radšej nekomentuje. Ked začne o tom že ho bolí ked ju vidí s ním a že sa jej nemôže dotknúť pozrie do zeme a povzdychne si. Potom sa pozrie na neho a pousmeje sa. Nevie čo ma povedať ale začne ju to trápiť.Holt je citlivka. *Matt..mám ťa rada..ale povedala som ti že potrebujem čas..*Pokrúti hlavou a zahryzne si do pery. Závaha ale nakoniec ho obíme.*


Naposledy upravil Elena Gilbert dne Sat Oct 04, 2014 2:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Matt Donovan Sat Oct 04, 2014 1:52 pm

*Vidí jak je naštvaná.Povzdychne si a když mu řekne že ho má ráda ta se lehce pousměje a přikývne.Nakonec jí taky obejme,užívá si každou vteřinu jejího objetí,pevněji jí stiskne* Tohle mi chybí...*Zašeptá* Moc mi to chybí...*Znovu zašeptá,nakonec se podvolí* Eleno...miluju tě...chci aby jsi byla šťastná....nerad tě vidím po boku s jiným klukem než sem já...ale chci aby jsi byla šťastná...žij si svůj život naplno...*Řekne a pak si povzdychne,nechce ,aby byla se Stefanem ,ale co má dělat? S ním bude šťastná a tak jí musí nechat jít...má co dělat aby mu netekly žádné slzy zatím se mu mihnou jen v očích.*
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Oct 04, 2014 2:14 pm

*Keď ju pevne obíme pousmeje sa.*Ja viem.*Šepne a jemne pokrúti hlavou.Nakoniec sa od neho odtiahne a keď jej povie že ju miluje povzdychne si a pozrie do zeme. Nadýchne sa a pozrie na neho. *Ďakujem Matt.. verím že aj ty budeš raz šťastný.*Usmeje sa na neho a niečo ju napadne.*Hej..je tu veľa očí. *Obzrie sa okolo seba.* Nestretneme sa neskôr niekde? Keď tak pošlem ti smsku*Žmurkne na neho a zasmeje sa.Nechce aby sa kvôli nej trápil*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Matt Donovan Sat Oct 04, 2014 2:25 pm

*Koukne jí do očí * Ne Eleno...Já už šťastný byl...a to bylo s tebou...už nemůžu být šťastný...nikdo se ti nevyrovná...*Přikývne,v očích se mu stále mihnou slzy* Jo to máš pravdu...je tu hodně lidí...*Řekne* Dobře...*Nuceně se usměje ,nechce aby viděla že je nešťastný* Nezapomeň na mně...*Řekne,kdyby se mu podívala hluboko do očí tak by viděla jak se trapný a jak je smutný a jak uvnitř pláče.*
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Bonnie Bennett Sat Oct 04, 2014 2:30 pm

*Příjde na hřiště s úsměvem na rtech a se sportovní náladou. Všechny pozdraví a co se děje v okolí ji nezajímá. Když vidí, že se ostatní rozvičují, tak začne taky.*
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Oct 04, 2014 2:31 pm

*Pozrie mu do očí.*Matt..toto mi nehovor! Prosím. *Pokrúti hlavou a sleduje jeho oči.Je rada že sa o tom budú baviť neskôr.*Na teba? To sa ani nedá Donovan!*Šťuchne do neho a uškrnie sa. Prehodí si cop do zadu a usmeje sa.*Sľúb mi že nebudeš nešťastný lebo uvidíš*Zasmeje sa.Nechce aby sa trápil.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Tyler Lockwood Sat Oct 04, 2014 3:00 pm

No tak jasný že ty. *Pousměje se.* No víš my dneska máme zápas a chybí nám jeden hráč. Takže by jsme tě potřebovali hned. *Sleduje ho.* Tak víš jak se hraje americkej fotbal ne ? *Zeptá se po chvíli.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Matt Donovan Sat Oct 04, 2014 3:18 pm

Eleno..říkám jen pravdu..*Pokýve hlavou při tom když to říká*Ano...ale dá..doteď si určitě nevěděla ,že existuju ,když si byla se Stefanem..*Ušklíbne se*No,To ti neslíbim..*Pokrčí rameny a pak se zasměje*Myslíš si že si silnější než já? *Pozvedne obočí*
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Oct 04, 2014 3:24 pm

Ja viem..pravdu ktorá bolí*Usmeje sa a povzdychne si.*Ale vedela som o tebe! Nedá sa na teba zabudnúť.*Uškrnie sa a pokrúti hlavou.*Nemyslím ale dokázila by som ti jednu vraziť!*Zasmeje sa a zvidhne ruku ktorú zotne v päsť.*Neprovokuj!*Volne ju pustí k telu. Je rada že aspoň trochu pozmenili téma.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Matt Donovan Sat Oct 04, 2014 4:30 pm

*Pokýve hlavou*Ano ,bohužel...*Pozvedne obočí*Jo? Zapomněla si na mně určitě hned jak tě políbil! *Zasměje se a lehce do ní šťouchne*Jo tak vrazit mi se ti zachtělo..Pokrčí rameny*Zkus to! *Zasměje se ,když mu Elena řekne ať neporvokuje*Neprovokuju..*Zakření se*
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Oct 04, 2014 4:38 pm

*Zasmeje sa a pokrúti hlavou.*Nebudem na teba predsa myslieť keď ma niekto bozkáva*Uškrnie sa a tiež do neho šťuchne.*Nevrazila by som ti. Nedokázala by som to*Zasmeje sa a pokrúti hlavou.*Tak sa o to provokovanie ani nepokúšaj..
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Matt Donovan Sat Oct 04, 2014 5:12 pm

*Zasměje se* Ale mohla by jsi! *Zase do ní šťouchne*Já si myslim že ano..*Zakření se a pak se zasměje*Žen ne? *Zazubí se a pak se jen usměje* Je mi s tebou vážně dobře..*Řekne*
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Oct 04, 2014 5:17 pm

Ale bolo by to nechutné!*Zasmeje sa a pokrúti pobavene hlavou.*Môžeme to vyskúšať*Zatvári sa vážne a potom sa zasmeje.Potom sa na neho usmeje a prikývne*Vidíš ako za starých časov*Pokrčí ramenami a obzrie sa.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Matt Donovan Sat Oct 04, 2014 5:20 pm

No..možná trochu...*Zasměje se*Jo klidně to vyzkošej..*Zasměje se znovu a pak přikývne* Ano..ještě chybí nějaká ta pusa...*Nevinně se usměje*
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Oct 04, 2014 5:23 pm

Nie..nemôžem ťa len tak fackovať..aj keď.*Nahodí vražedný pohľad a hneď sa začne smiať.Pozrie na neho a uškrnie sa. *Ach Matt.. veľa by si chcel.*Zasmeje sa a dá mu pusu na líce.Potom si odstúpi a usmeje sa.* Hádam stačí..
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Matt Donovan Sat Oct 04, 2014 5:54 pm

*Taky se začne smát*Ne moc..jen pusu..*Udělá smutnej obličej a když mu dá pusu tak se lehce usměje ale hned udělá smutnej obličej*Ta byla máláááá...*Řekne takovym roztomilym hlasem*
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Oct 04, 2014 6:00 pm

*Ruky si dá na boky a zasmeje sa.*Takto sa na mňa nepozeraj!*Uškrnie sa.*Mám tu chalana a za druhé nemám dôvod ti dať pusu.*Usmeje sa na neho a pokrčí ramenami.*Prepáč zlato..
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 37 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru