TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Olivera

+2
Hayley Marshall
Oliver Green
6 posters

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Hayley Marshall Fri Aug 22, 2014 9:37 pm

Proč jsi brečel? Co se stalo? *zeptá se ho a jde za nim do kuchyně*Kafe prosím...*řekne*Jo v pohodě...*sleduje ho*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Oliver Green Sat Aug 23, 2014 9:04 pm

*Když si Hayley poprosí kafe, hodí po ní trochu vyčítavým pohledem. Nejradši by jí poslal, aby si ho udělala sama. Pak ale zatne zuby, těžce se zvedne ze stoličky a začne jí připravovat kávu. Postaví vodu do konve, dá ji vařit a vyndá hrneček.Její otázku proč brečel odmávne a neodpoví.* Jak to kafe chceš? *Zeptá se dutě.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Hayley Marshall Sat Aug 23, 2014 9:28 pm

Prosím odpověz mi na to proč si brečel...*řekne a sleduje ho*S mlíkem a 2 cukry...prosím...*poprosí*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Oliver Green Sat Aug 23, 2014 9:42 pm

*Přikývne a udělá jí kávu podle jejích instrukcí.* To je jedno. Nechci o tom mluvit. *Podá jí kafe a zase si sedne. Hlavu vytočí z okna a zírá skrz stromy. Myšlenkami opět bloudí tím dnem, který strávil s Ammou a do očí se mu tlačí další nápor slz. Podepře si bradu koukne na Hayley.* Takže? Co tě přivádí?
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Hayley Marshall Sat Aug 23, 2014 10:02 pm

Dobře a díky...*řekne a vezme si kafe,zamíchá lžíčkou*Jackson mi řekl abych vám vzkázala že se máte vrátit za nim ...*řekne,nabere si trochu na lžíčku a usrkne,dá lžíčku do kafe a koukne na Olivera*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Oliver Green Sat Aug 23, 2014 10:14 pm

*Když uslyší Jackovo jméno, tak se mimoděk napřímí.* Cože? *Zavrčí.*Ani mě nenapadne. *Odfrkne si a zavrtí hlavou.* Zeptej se Gill až přijde. Já nikam nejdu.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Hayley Marshall Sat Aug 23, 2014 10:27 pm

Mněla jsem vám to vyřídit...taky už se tam nevrátím... *řekne* Olivere..nemohla bych tu prosím chvíli zůstat než si tu něco najdu? *poprosí ho a pak kývne*Dobře zeptám se jí..*řekne*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Oliver Green Sat Aug 23, 2014 10:30 pm

*Lhostejně pokrčí rameny.* Pro mě za mě. Domluv se s Grayovou. Nahoře jsou volný pokoje. Proč se nechceš vracet? *Zeptá se. Ne, že by ho to v tuhle chvíli nějak extra zajímalo, ale pořád lepší,než drátem do oka. Alespoň chvíli nemyslí na Ammu.* (Ach Ammo.) *Povzdychne si.* Abychom tu za chvíli neměli celou Zátoku včetně Jacka.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Hayley Marshall Sun Aug 24, 2014 7:48 pm

Dobře promluvím si s ní...*kývne hlavou a stále ho sleduje*Docela se mi tu zalíbilo a jsou tu milý lidi..teda vypadaj mile..*řekne*Dobře ...díky...zůstanu tu jen dokus si něco nenajdu nechci bydlet v hotelu...*trochu se usměje*Neboj...Jack mi jen řekl abych vám to vyřídila...*pokrčí rameny a usrkne si trochu kávy*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Oliver Green Sun Aug 24, 2014 10:05 pm

*Unaveně si promne oči.* Jasně,v pohodě. *Odpoví jí nepřítomně.* Lidi tu jsou celkem v pohodě.Jen je tu na můj vkus moc upírů. *Podotkne jakoby nic a vezme do ruky mobil,aby napsal Gill SMSku,že přijela Hayley.Když ji odešle,otočí se na Hayley.* V klidu,Hay.Místa je tu dost.A Jack at se jde vycpat.Z toho bude Grayová fakt nadšená. *Odfrkne si.Jeho pokrytecký bratr.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Aug 25, 2014 3:14 pm

*celou dobu ho sleduje,ještě se napije trochu kafe*Budu se snažit si co nejrychleji najít..*řekne a usměje se a pak se zasměje ,když řekne to o Jackovi*No..řeknu jí to až příjde a uvidíme jaký na to bude mít názor ona...*řekne a zase upije kafe*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 25, 2014 6:20 pm

Jo,na to si počkám. *Odfrkne si.Pak vstane a dojde si do malé komory pro vodku.Tu si nalije do velké sklenice na koktejly a začne jí upíjet.* Proč se nechceš vrátit do Zátoky? *Zeptá se zničehonic.Pak mu pípne SMS od Gill,přečte si jí a zbrunátní.Jestli ted nasedne do auta,někoho včetně sebe dozajista zabije.Vytuká jí odpověd.* Možná Mystic Falls nebyl nejlepší nápad.Bud opatrná.Kdybys jen ucítila dalšího,okamžitě mě prozvon.Budu tam během minuty. *Odešle jí zprávu a švihne s mobilem na stůl.* Kurva....... *Zakleje vztekle.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Aug 25, 2014 7:06 pm

Já nevim..Prostě se mi zalíbilo tady...*usměje se a pak sebou trochu škubne když švihne s mobilem o stůl* Co se stalo? *zeptá se docela starostlivě*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 25, 2014 7:56 pm

*Podrážděně zavrčí.* Upíři.....Nějaká pijavice napadla v práci Grayovou.... *Mávne rukou.* ''Poojd se mnou do Mystic Falls.''-říkám jí...''Tam se budeme mít.''...Jsem fakt debil. *Zahučí do sklenice s vodkou.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 27, 2014 1:03 am

*Jela dost rychle, aniž by si to uvědomovala. Dům našla celkem hned. S nepříjemným zapištěním brzd zastavila a vydala se ke dveřím domu. Úplně teď vypustila, že se před pár dny s Oliverem nepohodla. Uvědomila si to, až když klepala na dveře. Ale věděla, že couvnout teď jen naprostá blbost. Proto čekala, jestli jí někdo otevře.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Hayley Marshall Wed Aug 27, 2014 2:56 pm

Je v pořádku? *zeptá se Olivera a pak si povzdychne,napije se znovu kafe*Olivere klid..Mystic Falls je trochu záhadné ale zdá se mi to tu dobré..asi tu pár upíru bude..ale to je v každém městě...*pokrčí rameny,potom slyšela jak někdo klepe* Já tam dojdu..než abych se dívala jak se tam pomalu couráš..*řekne,zvedne se a jde ke dveřím,otevře je*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Oliver Green Wed Aug 27, 2014 3:00 pm

Pár upírů? *Vyjekne trochu hystericky.* Jsou na každým kroku Hay. *Podotkne sušše a když slyší zaklepání, malinko pookřeje.* To bude Gill. *Pousměje se a podívá se ke dveřím, když jde Hayley otevřít. Sbíhají se mu sliny na to kuře a trochu si oddechne, že to Gillian zvládla. Vstane z barovky a jde za Hayley ke dveřím.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 27, 2014 3:13 pm

*Zdá se jí věčnost, než někdo otevře. Když ale spatří nějakou dívku, trochu se sekne.* Ahoj? Teď nějak nevím, jestli jsem tu správně. *Prohlídne si ji. Když ale zahlédne Olivera, uleví se jí, že zřejmě dům náklady správný. Mírně zčervená a pohledem se na okamžik zadívá na zem.* Já vím, že je to asi trochu trapné, že jsem si dovolila přijít. Ale... *Zase ten blok. Ne, že by nevěděla co dál ale zatím chce zjistit situaci.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Hayley Marshall Wed Aug 27, 2014 3:19 pm

Ahoj...Já jsem Hayley..Oliver už jde..*představí se,ukáže za sebe a když tam Oliver dojde tak trochu couvne aby mohl do dveří,stoupne si někam za něj*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Oliver Green Wed Aug 27, 2014 3:47 pm

*Dojde až k Hayley a uslyší povědomý hlas. V šoku, s otevřenou pusou zírá na Ammu.* Ammo?! Co tu děláš? *Jeho hlas se dostane do tóniny, kterou on sám nepoznává.* Promiň, čekal jsem Gill. Měla se vrátit z práce. *Zatřese hlavou když se vzpamatuje a pokyne jí rukou do domu.* Pojď dál, stalo se něco?
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 27, 2014 3:59 pm

*Pousměje se na tu dívku.* Těší mě, Hayley. Jsem Amma. *Normálně by se asi hned tak neseznamovala, ale nějak to neřeší. Pokusí se usmát i na Olivera.* V pohodě, nepřišla jsem ti nic vyčítat. Spíš se asi omluvit. *Vejde dovnitř a zavře za sebou dveře.* A taky jde vlastně i o Gill. *Koukne na něj a trochu nevěřícně na Hayley.* Bojím se, že se jí něco stalo. *Dodá ještě nakonec.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Hayley Marshall Wed Aug 27, 2014 4:14 pm

*Jen kývne k Ammě a usměje se*Těší mně,Ammo..*řekne,potom už radši nic neříká,jde do kuchyně,sedne si zase ke kafi a napije se*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Oliver Green Wed Aug 27, 2014 4:21 pm

Omluvit? *Zopakuje po ní nevěřícně a zavrtí hlavou.* Není potřeba. *Řekne pak a otočí se k ní.* Přišla jsi kvůli Gill? Co se jí stalo?! A jak to víš??? *S každou další otázkou se jeho hlas zvyšuje a narůstá v něm množství obav.* Kde je? Ty jsi s ní mluvila? *Chrlí na Ammu dál otázky a cítí, jak v něm stoupá vztek, strach a obavy.* Psala mi SMS. Šla pro kuře, měla být doma!! *Zakřičí poslední větu a vytáhne telefon z kapsy. Třikrát vytočí Gillianino číslo, Telefon zvoní, ale nikdo se nehlásí.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 27, 2014 4:37 pm

*Pokrčí rameny.* Tak teď už je to stejně jedno. *Řekne trochu mimo, protože se zamyslela.* Měly jsme se sejít před nemocnicí, až nám oběma skončí směna. Pak jsem jí měla hodit k vám domů. No pak to mělo být takové trochu idylické. Ale to je jedno. Prostě nepřišla. *Snaží se mluvit tak, aby si neskákali do řeči.* A taky jsem jí zkoušela volat. *Reaguje na jeho pokusy se s Gill spojit.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Oliver Green Wed Aug 27, 2014 4:59 pm

*Zírá na Ammu a nevěří svým uším. Gillian se za něj přišla přimluvit k Ammě. A teď je pryč. Cítí, jak v něm narůstá panika.* Napadli ji.... To oni... Něco jí udělali. Musíme jí najít. *Mumlá si pro sebe ale dostatečně nahlas aby ho ty dvě slyšely.* Hay, mám v šuplíku, kde sedíš kolík. Hoď mi ho. Já jim ukážu. *Soptí vzteky a hned se obléká do mikiny a nazouvá si tenisky.* Musíme jí najít. Hned!!
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Olivera  - Stránka 3 Empty Re: Dům Olivera

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru