TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Ammy Venus

5 posters

Strana 1 z 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Goto down

Dům Ammy Venus Empty Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Admin Mon Aug 11, 2014 7:05 pm

Dům Ammy Venus Beautiful-house-hd-wallpapers-6
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 7:23 pm

*Po nekolika dnech už se konečne cítila zabydlená. Vlastne, když prijela do MF, mela už všechno zarízené. Peníze od otce stačily na všechno. Ale s prací to bylo težší. Po predchozím incidentu se bála začínat jinde. Takže zatím to nechala tak. Sedela v kuchyni u stolu, popíjela kávu a duležite koukala do notebooku. Po chvíli jí to prestalo bavit, tak si šla hodit rychlou sprchu, upravila se a hodila na sebe lepší outfit a pak vypadla ven.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 13, 2014 6:22 pm

*Taxi jí dovezlo až k domu. Zaplatila, vystoupila a šla do domu. Unavene ze sebe skopla boty a zabloudila do koupelny. Dala si rychlou sprchu a pak, oblečená do noční košilky, padla do postele. Chvíli na to usnula, jako když jí do vody hodí.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 15, 2014 9:50 pm

*Ráno se vzbudí pomerne pozde. Natáhne se na noční stolek pro notebook a projede si emaily. Taky se jen tak ze zvedavosti koukne na inzeráty prací. Najde si, že shánejí zdravotní sestru do místní nemocnice. Proto se odhodlá, že to zkusí. Udelá ranní hugienu, oblékne se, vypije kafe a pak opustí dum. Nasedne do svého červeného Mercedesu a jede smer nemocnice.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 9:51 pm

*Dojede až k domu. Pracne zaparkuje do garáže, kterou odemkne dálkovym ovládáním a vystoupí. Ze zadního sedadla vezme tašky, které jí po ceste asi trikrát spadnou a zamírí ke vchodu. Odemkne a otevre. Dvere nechává otevrené pro Olivera. Cestou skopne boty z nohou a ve své ložnici položí všechny tašky.* Vítej v mém zámku. *Privítá ho s úsmevem, když se vrátí do obyvacího pokoje.* Chovej se tu jako doma. Koupelna je tady dole vpravo a v lednici si vem cokoliv k pití. *Nejprve posbírá ze zeme oblečení z minulého dne a zajde je hodit do pračky. Pak cestou pustí televizi, kde jede MTV zrovna a nakonec zamírí do kuchyne a špinavé nádobí začne uklízet do myčky.* Promin, nečekala jsem návštevu, proto to tady vypadá trochu desive. *Rekne omluvne a usmeje se.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 9:55 pm

*Dojede za Ammou až k domu. Zaparkuje na asfaltu před garáží a vystoupí z auta, sleduje ještě Ammu jak zápasí s taškami, načež vyskočí z auta a zamkne ho, vejde dovnitř,zuje si boty a obdivně si prohlíží jak dům zvenku tak zevnitř.* Máš to tu krásný. Žádný nepořádek nevidím.Nedělej si starosti. *Usměje se a koukne na televizi. Usměje se a dojde k lednici, ze které vytáhne džus.* Naliju ti taky, ano? *Houkne na ní a najde dvě skleničky, do kterých nalije džus. Pak jde zpátky za Ammou.* Už tu přestaň pobíhat. Mně nějaké oblečení vážně nevadí. *Mrkne na ní.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 10:05 pm

*Usmeje se.* Asi to moc reším. Ale bojím se, aby si me pak nepomluvil. *Myslí to z vtipu. A navíc je zvyklá mít porádek.* Jo a dekuji. To jsem si koupila za odškodnení od mého drahého otce. *Prozradí.* Já jdu na to jídlo. Posad se a klidne si tu televizi prepni na co chceš. Nevím, co vás chlapi zajímá. *Vezme si džus a dekovne se na nej usmeje. Pak zapluje do kuchyne a z lednice vytáhne na pul udelané lasagne. Strčí je do trouby a zapne. Pak vezme svou sklenici džusu a jde se vyvalit na pohovku.* Tak za dvacet minut to bude. *Oznámí Oliverovi.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 10:24 pm

*Usměje se.* Vypadá to tu dokonale. Takhle by mě měl otec odškodňovat taky. *zazubí se a když Amma odejde do kuchyně,houkne na ní.* My chlapi nejradši koukáme na ženský, takže by ses měla brzy vrátit. *Zasměje se a všimne si fotek po zdech.* Vlastně ani nemusíš spěchat. *Šeptne spíš pro sebe a prohlíží si Ammu za mlada. Usmívá se a když se Amma vrátí, škubne sebou.* No super, už teĎ se na to těším a sbíhají se mi sliny. Jinak... pěkný fotky. *Zakření se a sedne si vedle Ammy.* Tancovala js? *Poukáže na fotku, kde je v baletním úboru.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 10:37 pm

*Je polichocena.* Dekuji. Ale radeji normálního otce, než toho mého, ktery sadí semínka všude možne. A pak to dopadne tak, že nedobrovolne dostanu nekolik sourozencu. *Zasmeje se. Už delší dobu se tím netrápí.* Jasne, jak jinak. *Smeje se, když naráží na oblíbenou chlapskou činnost.* Snad ti to bude chutnat. *Okomentuje jídlo a usmeje se pri pohledu na fotky.* Jo, tančila. Chtela jsem byt nejlepší a tančit v divadle hlavní role. *Zasní se.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 10:49 pm

*Zachechtá se.* Sadí semínka všude možně. *Se smíchem zavrtí hlavou.* To jsem z toho blázen.Zase musíte mít veselý rodinný schůze. Já mám jen bratra. Zůstal v New Orleans. *Usměje se a mrkne na Ammu.* Bude to úchvatný, jsem si jistý. *Usměje se znovu a pak vrátí pohled na fotky.* Vážně? *Zvedne s údivem obočí a se zájmem se podívá na Ammu, zahledí se do její krásné tváře.* A proč se tomu nevěnuješ? *Zeptá se se zájmem.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 10:57 pm

*Zasmeje se spolu s ním.* No já popravde ani všechny sourozence neznám. *Rekne trochu zmatene.* A co tebe táhlo sem do ospalého Mystic Falls? *Zeptá se se zájmem.* Dobre, tak jestli nesníš celou svou porci, tak uvidíš. *Pohrozí mu se smíchem.* Jo, taky jsem mela hodne dobré šance se dostat dost daleko. *Koukne na nej a mírne posmutní.* Mela jsem nehodu. A diagnóza byla jednoznačná, nikdy už si baletní botky neobuju. *Po tvári ji steče jedna protivná slza. Uhne rychle pohledem a snaží se myslet na neco jiného.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 11:08 pm

*Pokrčí rameny.*Řekněme, že v New Orleans bylo moc živo. A proto Mystic Falls. *Usměje se.* Neboj se sním všechn a možná i tu tvou, když nebudeš dostatečně rychlá. *Zasměje se a vzpomene si jak včera sežral Gill maso.* Ach tak... Nehodu. *Smutně se pousměje. Vzpomene si na svojí nehodu na motorce, kdy zabil toho kluka.* Chápu. *Podívá se na ní a vidí, jak jí skane po tváři slza.* Ale no tak. *Ochranitelsky jí obejme kolem ramen.* Neplakej. *Hlesne jí do vlasů a lehce jí po nich pohladí.* Být sestřičkou není špatné. *Snaží se jí povzbudit.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 11:15 pm

*Chápave prikyvne.* Tady je zas moc mrtvo. *Zasmeje se.* No, to si nemysli. Já jsem nejrychlejší. *Pousmeje se.* Jj, nehodu. Na motorce. *Prozradí, když se trochu uklidní. Prekvapí ji, jak ji Oliver začne utešovat.* V pohode. Nic si z toho už nedelám. Ale tenkrát jsem mela dost na mále. Proto jsem si vybrala zdravotnictví. *Zase se trochu pousmeje. Koukne na nej a chvíli uprene kouká. Pak jako by se probudila.* No, jídlo už bude. Tak já se jdu to... No kouknout. *Nervózne si stoupne a odejde do kuchyne. Vyndá lasagne z trouby a začne je chystat na talíre. Mezitím ji v hlave bloudí zvláštní myšlenka.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 11:20 pm

*Teatrálně se chytí za hlavu.* Hlavně když mi nesníš mojí porci, budu si jí muset hlídat. *Zasměje se.* Taky jsem měl nehodu na motorce. Už jí nechci ani vidět. *Povzdychne si.* Musíš být nejkrásnější sestřička na světě. *Pousměje se a než jí stačí říct něco dalšího, je Amma na nohou a chystá se do kuchyně.* Dobře, dobře, jen klid. Jsem ti v patách. *Usměje se, její nervozita mu přijde okouzlující a sladká. Dojde za ní do kuchyně když nandavá jídlo na talíř.* Uuuuhhhmmm voní to božsky. *Natáhne do nosu vůni lasagní a usměje se na Ammu.* Můžu ti s něčím pomoct, krásko?
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 11:34 pm

*Zatvárí se naprosto nevinne.* Budeš muset byt na pozoru. *Rekne a tím ho jako že na oko varuje.* Spojuje nás stejná nehoda. Zajímavé. *Prijde jí to zvláštní.* No jsem nejkrásnejší. Treba me nekdy uvidíš. *Rekne už na ceste do kuchyne. Mezitím, co se "pere" s nandávaním porcí, ji neco napadne.* Hele a nechceš tu zustat déle? Dali bychom si k tomu víno treba. Po obede pak koukneme na film. Proste to naše rande udelat trochu jinak. *Zkusí ríct svuj nápad.* Jo, mužeš nachystat stul. *Usmeje se a ukáže, kde co má.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 11:39 pm

*Zasní se.* Třeba až tě budu vyzvedávat z práce. *Pronese skoro básnicky a zasměje se.* Výborný nápad. Myslel jsem trošku na to samé ale z tvých rtů ro zní ještě lépe než v mé hlavě a jestli ti ještě nepřipadám otravný a nechceš se mě zbavit. Budu tu s tebou jedině rád. *Mrkne na ní a dle jejích instrukcí přichystá stůl.* Tak šup šup. Už se nemůžu dočkat.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 11:47 pm

*Zasmeje se.* No, tak pokud me prijmou, tak všechnou je možné. *Pokrčí rameny.* Super, aspon to nemusíme nejak složite plánovat. A neboj, kdyby jsi byl otravny, tak te už dávno vyhodím. Takže klid, ano. *Uklidní ji, že se její nápad ujal. Sleduje ho, jak chystá stul a musí se culit.* Víno je v lednici a skleničky ve skrínce nalevo. *Položí talíre na stul a ješte dává poslední instrukce. Pak uklidí špinavé nádobí z varení, sedne si a čeká než budou moci začít jíst.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 11:50 pm

*Zasměje se jejímu velení a vyndá z lednice víno a skleničky a každému nalije a dá na stůl. Když si sedá, odtáhne židli a nechá jí sednout, pak si sedne naproti ní a vesele se zazubí.* Tak dobrou chuť. *Popřeje jí a přeměřuje si jí očima. Uchvacuje ho každým pohybem a každým slovem.* Na jaký film se podíváme? Nějaký horor,nebo komedii. *Mrkne na ní.On stejně dobře ví, že radši bude sledovat její krásnou tvář, než obrazovku.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 11:56 pm

*Když konečne oba sedí, pred sebou jídlo a skleničku s vínem, tak konečne mužou jíst.* Dobrou chut. *Pousmeje se a občas si ho prohlídne. Prijde ji jiny, než jakého ho poznala. Mily a pozorny. V hlave jí kolují podivné myšlenky.* No jiste, že horor. Bojím se ráda. Ale abych pak usnula večer. *Zaculí se. Postupne se její talír vyprázdní. Počká i na Olivera a pak nádobí uklidí do myčky. Zase musí neco delat, je šílená a chvíli neposedí.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 19, 2014 12:08 am

*Svůj talíř vyprázdní během chvilky, spokojeně si pomlaskává a občas upije z vína.* Bylo to skvostný. *Usměje se na ní. Při jídle jí občas pozoroval a párkrát se setkal s jejím pohledem.* Super, miluju horory. *Zazubí se a když vyskočí a zase začne poklízet, rozhodne se jí pomoct.* Ty jsi děsně hyperaktivní. Hoď se do klidu princezno. *Usměje se a protáhne se kolem ní, pomůže jí naskládat nádobí do myčky a odebere se do obýváku, kde začne prohrabovat filmy na DVD.* Jaký bys chtěla vidět? Můžu ti pak říct pohádku na dobrou noc, aby jsi sladce spinkala, než odjedu. *Houkne na ní a představí si sám sebe jako ovčí babičku s pohádkovou knížkou v ruce. Zachechtá se tě představě a zavrtí hlavou.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 19, 2014 12:30 am

*Usměje se na něj a zatváří se strašně důležitě.* Děkuji, snažila jsem se. Tak doufám, že jsem tě neotrávila. *Řekne pobaveně.* Ale to bychom umřeli spolu, takže myslím, že by to bylo vtipné. *Směje se té představě.* No já pořád musím něco dělat. Děkuji. *Nechá si pomoc. Pak vezme víno a oběma doleje. Skleničky pak odnese do obýváku.* Vyber, co sem ti zalíbí. Mě je to jedno. *Pohodlně se vyvalí na pohovce a čeká, co Oliver vybere.* S pohádkou počítám. *Dodá ještě a zasměje se.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 19, 2014 4:05 pm

*Podívá se do stropu.* Byli bychom jako Romeo a Julie. Úžasné. *Zazubí se.* Dobře, vybral jsem tady nějaký ''Ti druzí.'' To zní dobře a hraje tam Kidmanová, cože nemůže bejt špatný. *Zasměje se a vloží disk do přehrávače. Zapne film a sedne si vedle Ammy.* Jo tak to se pobavíme s mojí pohádkou. *Uchechtne se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 19, 2014 4:17 pm

*Protočí oči se smíchem.* Jo, jenže ti umreli, protože se milovali. *Pak se zamyslí.* Ale jo, to je skoro stejné jako náš prípad. *Dodá dramaticky a pak se začne se smát.* Jasne, Kidmanová je úžasná. *Pochválí jeho vyber a trochu se na pohovce posune, aby udelala Oliverovi místo.* Ale prosím te. Dopijeme tuhle láhev a dáme další a pak ti pohádky pujdou samy. *Zaculí se a napije se ze své skleničky.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 19, 2014 4:34 pm

*Přikývne hlavou.* No konečně sis toho všimla. *Zasměje se a uvelebí se na gauči.* A budeme opilí a žádné pohádky nebudeme potřebovat. *Uchechtne se a napije se ze svojí skleničky. Pak se zarazí.* A doufám, že nebudu natolik pod vlivem, že bych nemohl řídit.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 19, 2014 4:49 pm

*Pokyvá hlavou.* Tak me to bylo hned jasné, že je to láska na první pohled. *Rekne naprosto vážne, ale pobavene se u toho usmívá.* To je taky pravda. Vlastne nám to pomuže usnout. *Dá mu za pravdu. Občas se na nej koukne, ale jinak se snaží vnímat film.* Tak tu prespíš. Žádny problém. *Rekne tak nejak trochu mimo, protože se zrovna ponorila do deje filmu.* Bože, horory s detmi me občas desí. Ale je to vtipné. *Okomentuje z ničeho nic film. Mezi tím se občas napije vína. Pak se. A okamžik probudí a koukne na Olivera.* Úplne jsem zapomnela na slušné vychování. Máš vše, co potrebuješ? Nemáš treba na neco chut? *Sice se ptá na jídlo nebo tak, ale ono to mužu vyznít i jinak.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru