TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hřbitov Mystic Falls

+5
Klaus Mikaelson
Lexi Branson
Enzo
Damon Salvatore
Admin
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Hřbitov Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov Mystic Falls

Příspěvek pro Katie Dellaney Fri Dec 26, 2014 12:39 am

*Když trochu uklidní svoje emoce, zvedne se z lavičky a rozhodne se dojít za Tomem a vyříkat si to i s ním.Zarazí ruce do kapes a rozejde se k Tomovi domů. Když už nic, pořád tam má svoje věci.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov Mystic Falls

Příspěvek pro Nela Townson Wed Dec 31, 2014 1:24 am

*Je v lese a brečí,cítí všechnu tu bolest,chytí se za hlavu a pomalu si dá ruce před pusu,rozcuchalo jí to.Má spíš hysterický záchvat.Upíří rychlostí kopne do stropu a jeden vyvrátí.Pak udělá pár kroků k lavičce a spadne do kolem.Dá si celej obličej do dlanía dál brečí.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Dec 31, 2014 1:44 am

*Přijde na hřbitov a rozhlédne se kolem.Chvíli tam tak bloumá a hledá Nelu.Jelikož neví,jak vypadá a na hřbitově může brečet kde,kdo.Zastaví se kousek od dívky,která brečí u lavičky.Po rozhlédnutí v okolí,si všimne vyvráceného stromu a usměje se nad tím.Díky tomuto důkazu,má šanci,že je to ona*Omlouvám se.Mohu se jen zeptat k čemu takový pláč?*Chce vypadat na první pohled zdvořile a mile*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov Mystic Falls

Příspěvek pro Nela Townson Wed Dec 31, 2014 1:50 am

*Podívá se na Klause,když zaslechla hlas.Utře si slzy a pomalu se zvedne.Cítí z Klause vlkodlaka.*Nahozené emoce...nic horší být nemůže...*Vzlykne a posadí se na lavičku.Dá si zase hlavu do dlaní a snaží se slzy polykat,ale cítí mnoho bolesti a neví na co se soustředit,aby to tak nebolelo a mohla přestat brečet.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Dec 31, 2014 2:24 am

*Jakmile se Nela zvedne a podívá se na Klause,prohlédne si jí.Odpovídá přesně popisu,který mu dal Erik*Myslíte,že nemůže být nic horšího?*Dá ruce za záda a usměje se*Co kdybych vám dokázal,že může být i něco horšího,než zaplé emoce...Jako například vlkodlak.Už jste slyšela o tom,že vlkodlačí kousnutá upíra zabíjí??*Pozvedne obočí*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov Mystic Falls

Příspěvek pro Nela Townson Wed Dec 31, 2014 2:32 am

*Zvedne hlavu a sleduje ,co říká,občas popotáhne a pak jen strnule vstane.Je z toho vyčerpaná.*Klidně to udělejte...kluk mi zemřel při bouračce...to byl důvod proč jsem vypla...není nic horšího,než slz za přítele ve vašim případě přítelkyně...*Vzlykne a setře si slzy.*Nemám důvod proč bych mněla žít...není přítel,není důvod...*Řekne a opře se.Má pocit,jako by jí mněla bouchnout hlava.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Jan 01, 2015 8:47 pm

Já jsem se jen zeptal.Neříkal jsem,že tě kousnu,abys zemřela.Přišel jsem jen proto,že jsi napadla člověka pro mne důležitého,ale jak vidím,už ses poučila.Trápíš se sama,tady mé schopnosti nejsou potřeba.Sbohem*usměje se na ní a pak u.r zmizí ze hřbitova rovnou domu*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov Mystic Falls

Příspěvek pro Nela Townson Sat Jan 03, 2015 8:26 pm

*Jen ho sleduje co říká a pak jak odchází.Nechává ho.Sama se zvedne.Utře si slzy a rozhodne se,že se půjde napít.Jde do Grillu.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov Mystic Falls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru