TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Lockwood

+11
Vicki Donovan
Damon Salvatore
Lexi Branson
Enzo
Rose Salvatore
Carol Lockwood
Elena Gilbert
Stefan Salvatore
Mason Lockwood
Tyler Lockwood
Admin
15 posters

Strana 2 z 22 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Carol Lockwood Wed Aug 27, 2014 9:24 pm

*Když je večírek připravený čeká na první hosty. Stoupne si k hlavnímu vchodu a rozhlíží se kolem.*
Carol Lockwood
Carol Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 27. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Aug 27, 2014 9:48 pm

Aha.. *pokrčí rameny a porozhlédne se. Když už uvidí starostku u vchodu, tak se podíval na Elenu* Myslím, že už je starostka u dveří *podívá se zpátky k domu*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Aug 27, 2014 10:31 pm

*Když jí Mason lichotkou schválí šaty,spokojeně se usměje a dojde je zaplatit.Ovlivní prodavačku,aby si je mohla nechat na sobě,v jedné z výloh si upraví vlasy,v autě pak přetře rty leskem a zvýrazní si řasy maskarou.Nasedne s Masonem po pár vzájemných vtípcích a lichotkách a vyrazí k Lockwoodům. Schválně občas sešlápne plyn a když dorazí na místo,spokojeně si zamručí.* To byla jízda. *Usměje se na Masona a kriticky si prohlídne svoje šaty.* Vážně takhle můžu jít? *Zeptá se s obavami a vyleze z auta.Prohrábne si pramínky vlasů končící těsně u ramen.* Ty půjdeš do fraku? *Zakření se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Mason Lockwood Wed Aug 27, 2014 10:37 pm

*S úsměvem sleduje Rose. Když občas sešlápne plyn tak na ní hrál že se bojí.* Jízda smrti. *Zavtipkuje zase.* Ano, můžeš. *Vystoupí z auta a jde za Rose kde jí políbí.* Ano, za malou chvíli v něm budu. *Zaculí se na ni. vezme ji za pas a jde s ní ke dveřím kde stojí Carol.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Carol Lockwood Wed Aug 27, 2014 10:40 pm

*Když přišel Mason s nějakou dívkou, tak se na ně usmála.* Vítejte na plese zakladatelů. Račte vstoupit dále. *Přivítala je s úsměvem na rtech. Pak se přiklonila kousíček k Masonovi.* Doufám že se převlékneš do smokingu. *Řekla o něco tišeji, ale tak že to Rose mohla slyšet. Pak se na oba usmála.*
Carol Lockwood
Carol Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 27. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Tyler Lockwood Wed Aug 27, 2014 10:44 pm

*Když se mu za celý den neozvala Vicki, tak se oblékl a dveřmi do zahrady odešel za ní.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Aug 27, 2014 10:50 pm

*Opětuje Masonovi polibek a trochu nervozně se na sebe podívá do odrazu v okýnku u auta.* Na tvojí zodpovědnost. *Ujistí ho a vydá se nahoru po schodech,kde stojí starostka.* Dobrý večer,děkujeme. *řekne s úsměvem a když zaslechne,co šeptá Masonovi,drží smích v sobě.Normální člověk by to neslyšel.Vejde s Masonem dovnitř a rozhlédne se kolem sebe. * Páni....nádhera...tak šup,do smokingu mladý muži. *Uchichtne se a rukou Masona popožene.* Já počkám tady.Někde.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Mason Lockwood Wed Aug 27, 2014 11:02 pm

*Jen kývne. Usměje se na Carol.*Dobrý večer, Carol. *Řekne mile.* Neboj se Carol. *Ujistí ji. Jde za Rose dovnitř.* Dobře, tak za chvíli mě tu máš zpět, zlato. *Usměje se dá jí ještě pusu a pak zmizí v horním patře.Oblékne si smoking a vrací se zpět za Rose.*


Naposledy upravil Mason Lockwood dne Wed Aug 27, 2014 11:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Aug 27, 2014 11:11 pm

*Mávne na Masona.* Pospěš si. *Dodá polohlasně.Porozhlédne se po domě a u jednoho ze stolů si vezme sklenku vína.Prohlíží si obrazy a sem tam si přejde rukou přes šaty,jakoby je pořád uhlazovala.Stojí zády ke schodišti,kde zmizel Mason,ale jeho kroky zaslechne a tak se otočí a zůstane na něj zírat,když kráčí dolů za ní.* Páááááni...Vypadáš skvěle,zlato. *Řekne obdivně a prohlíží si ho.* Abych teď nebyla za šmudlu. *Zazubí se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Mason Lockwood Wed Aug 27, 2014 11:20 pm

*Schází ze schodů dolů a uculuje se na Rose.* Ale no tak, vypadám stejně jako před tím. *Usměje se a věnuje jí jeden polibek. Pak si poupraví motýlka.*No to rozhodně nebudeš. *Mrkl na ni dal jí ruku kolem boku a vedl jí do ostatních místností.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Aug 27, 2014 11:30 pm

*Prohlíží si ho pořád stejně užasle.* No ne,vážně.Moc ti to sluší. *Zazubí se a stoupne si na špičky aby ho líbla na tvář.Rukou mu přejede přes rameno a když jí vezme kolem pasu,taky kolem něj ovine paži a nechá se provádět.* Je to tady kouzelný.Jak z pohádky. *Prohodí k Masonovu polohlasně.* Vaše rodina si asi na okázalost potrpí. *Dodá při pohledu na zdobení a nábytek.* To já mám chatrč. *Zasměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Mason Lockwood Wed Aug 27, 2014 11:44 pm

Tobě to sluší mnohem více. *Dá jí pusu na tvář.* Jo můj bratr takový vždy byl. Já bych v tomto žít nemohl napořád. *Vysvětlí ji.* Určitě by se mi v té tvé "chatrči" líbolo více než tady. *Zkonstatuje a zasměje se.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Aug 27, 2014 11:53 pm

*Přivine se k němu a rozhlíží se dál.* No tak to já tě v té své chatrči kdykoliv ráda uvítám.Kde bydlím už víš. *Narazí na večer kdy ji doprovázel domů od vodopádů.* Stejně jsem tam skoro pořád sama.Když nejsem v práci samozřejmě. *Dodá a usměje se. Trevora už čekat nemůže.Bůh ví,kde a s kým zůstal.Mávne nad tou myšlenkou rukou.* Kde je vůbec Tyler?Vic mi odpoledne psala,že by potřebovala vytáhnout ven...
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Mason Lockwood Wed Aug 27, 2014 11:56 pm

Tak to já se za tebou velice rád zastavím. *Usměje se.* Se divím jak tak krásná žena může být sama. *Nechápavě pokroutí hlavou.* No já jsem myslel že jsou spolu. Tak teď nevím kde může být.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Aug 28, 2014 2:31 pm

*Usmeje sa a prikývne.Pozrie na dom a uškrnie sa.*Myslím že tam je..tak na čo čakáme?*Uškrnie sa a ide s ním k dverám.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Aug 28, 2014 4:17 pm

*Pokrčí rameny.* Jsem stará a okoukaná, nikdo mě nechce, tak jsem tu byla odložena. *Ušklíbne se na Masona.* Jo táák, tak to Tyler za ní možná šel ... Třeba se tu objeví. *Usměje se a vytáhne mobil , písne Vic SMS.*
kód:
Jsem na plese u Lockwoodů s Masonem. Mám šaty a sandálky, přijď se kouknout, jestli se chceš zasmát.
*Odešle jí zprávu, usměje se a podívá se na Masona.* Takže co teď? *Mrkne na něj a rozhlédne se po hostech.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Enzo Thu Aug 28, 2014 4:41 pm

*Dorazil taxíkem k sídlu a zaplatil. Vyšel z auta, uhladil si sako a šel ke dveřím, kde potkal Elenu s nějakým klukem.* Ahoj. *Pozdravil je oba a zvedl jeden koutek v náznaku úsměvu.* Čekáme až někdo přijde otevřít? *Podotknul a zůstal stát kousek od nich. Strčil si ruce do kapes a zvenčí pozoroval sídlo.* (No ty si teda žijou.) *Pomyslel si trpce.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Carol Lockwood Thu Aug 28, 2014 7:29 pm

*Mile se usmála na Elenu a na její doprovod. Přivítala i muže co stál za nimi.* Vítejte na plese zakladatelů. Račte vstoupit dále. *Řekne mile a rukami pokyne ať jdou dovnitř.* Bavte se. *Dodá s úsměvem.*
Carol Lockwood
Carol Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 27. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Aug 28, 2014 7:31 pm

*Přijela k Lockwoodům, zaplatila. Doufala že tu bude dříve než Damon. Vydala se ke dveřím kde stála nějaká starší žena.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Mason Lockwood Thu Aug 28, 2014 7:51 pm

Ale to není vůbec žádná pravda. *Nesouhlasně pokroutí hlavou.* Doufám že nás dva tu v tom nenechají a přijdou. *Usměje se.* No, smím prosit? *Nastaví ruku a čeká na odpověď.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Carol Lockwood Thu Aug 28, 2014 7:54 pm

*Koukne na ženu co přichází ke vchodu a uvítá ji.*Dobrý večer. Vítejte na plese zakladatelů. Račte vstoupit dále. *Řekne mile a rukami pokyne ať jdou dovnitř.* Bavte se. *Dodá s úsměvem.*
Carol Lockwood
Carol Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 27. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Enzo Thu Aug 28, 2014 7:56 pm

*Pousměje se na hostitelku.* Zdravím áá díky. *Udělá pukrle a vejde do domu. Rozhlédne se po místnosti, do které vešel. Hned ja zmerčí stůl s pitím, vyrazí si pro skleničku.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Aug 28, 2014 8:01 pm

*Usměje se na Masona. Líčka jí lehce zčervenají. Když jí požádá o tanec, nervózně se na něj podívá.* Já .... hrozně dlouho jsem netančila. Ani nevím, jestli to ještě umím. *Řekne tišše a sklopí pohled. Strčí si neposedné pramínky vlasů za ucho a zvedne k němu oči.* Riskneš to? *Pousměje se a vloží svou dlaň do té jeho.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Mason Lockwood Thu Aug 28, 2014 8:07 pm

Já to taky moc neumí. Jsem trochu dřevo. *Zaculí se.* Jo risknu to velice rád. *Mrkne na ni vezme jí za ruku a dovede jí na taneční parket kde s ní začne tancovat.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Aug 28, 2014 8:15 pm

*Pozrela na Enza.Nevidela ho od tej párty.*Ahoj...*Usmeje sa na neho a prikývne.Pozrie na starostku a milo sa usmeje.*Dobrý večer..ďakujeme.*Kývne a spolu so Stefanom prekročí prah dverí a obzrie sa.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 22 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru