TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Whitmore dům

5 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Thu Dec 11, 2014 5:16 pm

Ne,ne,ne,ne,ne..*začne pořád dokola opakovat,když vezme do ruky injekci s Ebolou.Znovu křikne,když mu to vpíchne.S tím obsahem co má v krvi je si jist,že tohle pro něho dobře nedopadne.Jde s ní neochotně do místnosti,kde je Damon s Rose.Usměje se nad tím,když vidí,že se Damon sotva drží.Odejde s nimi z místnosti*Tohle byl můj cíl...*řekne místo odpovědi na Jessicy otázku*
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 11, 2014 5:18 pm

*Vydechne úlevně,když Jessica Rose odnese z místnosti.Otočí se a sveze se po zemi na zem.Opře hlavu o zeď a uklidní svůj dech i tu touhu po krvi.Skoro už začínal přemýšlet,že zmizí on.Sice by to znamenalo,že by tam mohl někde napadnout jiného,ale Rose by ublížit nedokázal.Nemohl by to udělat,proto nechtěl,aby za ním šla*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Dec 11, 2014 5:24 pm

*Oddychne si,když se tam objeví Jessica a odtáhne jí pryč. Slzy držet nedokáže. Mísí se v ní bezmoc a vztek, skočí hned po Wesovi, kterého drží Jessica pod křídlem.Obkročmo si na něj sedne a skloní se k němu.* Váš cíl?! Tohle byl Váš cíl?! Kde je protilátka??? *Hlesne na něj, držíc ho za plášť.Všimne si, že je bledý a začíná se potit. * Co je Vám? *Odtáhne se kousek a zamračí se.* Protilátku za pomoc Vám. *Nabídne mu a zatmí se jí před očima, takže křečovitě sevře jeho plášť.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Jessica Bradley Thu Dec 11, 2014 5:37 pm

*Zamračí se na Wese, když řekne že to byl jeho cíl. V tašce nahmatá další injekci teď se žloutenkou typu C. Koukne na Rose, která po něm skočila a sedla si na něj.* Dej nám proti látku nebo zežloutneš, dělej! *Zavrčí na něj. Sundá zatím z jehly kryt a kouká na něj jestli začne mluvit tak jak má.*Začnu ti to odpočítávat. *Oznámí mu s nenávistným pohledem.* Tři...Dva...
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Thu Dec 11, 2014 5:50 pm

*Když po něm Rose skočí a on zůstane ležet na zemi,polkne*Ano,tohle byl můj cíl*potvrdí jí*Já jí nemám...*řekne v klidu.I kdyby teď zemřel,má v kapse diktafón ve kterém má veškeré informace nahraný*
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Dec 11, 2014 5:54 pm

Wesi!! *Sykne po něm naštvaně a kousne se do zápěstí. Dostane do něj trochu svojí krve a donutí ho jí spolknout.Prohrabe mu kapsy, zatímco mu ruce drží nad hlavou a zamračí se. Vytáhne diktafon a vytáhne nějaké ampulky.Položí to vedle jeho hlavy.* Buď.... Dostaneme protilátku, nebo vám zlomím vaz a budete tím, co pořád tak se zájmem zkoumáte.Budete upír..... A tohle skončí napadrť- *Vezme do ruky diktafon a přimhouří oči.* Takže?!!?? *Zvýší hlas.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Jessica Bradley Thu Dec 11, 2014 6:20 pm

*Koukne na Rose když vytáhne jeho diktafon do kterého si zaznamenával všechno co kdy zkoumal.*Jedna..... *Řekne potom co Wes jim zase nic neřekne. Vbodne mu do ruky tu injekci a celý obsah mu vpustí do žíly.* Mám hledat další injekci nebo začneš už mluvit ? *Pozvedne obočí a čeká jestli už s nimi začne spolupracovat.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Thu Dec 11, 2014 6:51 pm

*Když mu Rose dala její krev,chvíli se pokoušel sebou škubat a vrtět hlavou.Když se mu to nepovede a je nucen krev polknout,udělá to.Jakmile mu prohrabe kapsy a vytáhne ten diktafón s ampulkami,vydechne*Já jí opravdu nemám!*řekne potom,co mu Jess vpíchne do žíly tu žloutenku typu C*vytvořil jsem jen tu látku.Na proti látku už nebyl čas,protože jste sem jeli vy...
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Dec 11, 2014 6:59 pm

Jess p... *Nestihne doříct, aby počkala a dívá se, jak mu vpichuje do žil vir se žloutenkou. Podívá se na Wese a zavrtí hlavou.* Blázne! *Sykne a jelikož se jí rána na zápěstí nehojí, jen se tesákem škrábne a vyléčí ho znovu.Začne jí vynechávat srdce.Takže dvakrát bouchne rychle za sebou, pak vynechá a pak zase bouchá rychle za sebou. Dlouho se už při vědomí neudrží.I přesto se dostane na nohy a vytáhne Wese za paži.* Tak jí vyrobíte. Teď hned!!! Protože jako upírovi Vám udělám ze života takové peklo, že mi budete závidět pět století ve stínech! *Zasyčí mu do ucha a koukne na Jessicu.* Co.....teď? *Svírá Wese za paži pevnějí,protože se ho současně přidržuje.Nakonec se na nohách neudrží a zatmí se jí před očima,stihne pod sebe při pádu Wese strhnout, takže ho zavalí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Jessica Bradley Thu Dec 11, 2014 7:22 pm

*Myslí si že lže o té protilátce. Určitě jí má.*No já nevím Rose, jestli tak trochu nelže o té proti látce... Co doktůrku? *Odvrátí pohled od Rose a koukne na Wese.Když Rose odpadne tak se k ní sehne a stáhne ho z Wese. Najde v tašce nějakou krev v sáčku a dá ji ju ke rtům.* Napij se Rose. *Řekne k ní tišeji.* A ty dělej tu protilátku! *Zavrčí na něj.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Thu Dec 11, 2014 7:32 pm

*Další dávce krve už se nebrání,stejně už jí v sobě má.Postaví se na nohy a usměje se*Jestli budu upír,tak se dobrovolně zabiju,což by pro vás nebylo dobrý.Hlavně kvůli proti..*Nedořekne to a společně s Rose spadne na zem.Vydechne a zadívá se do stropu.Když jí Jessica sundá,dostane se do sedu a následovně se postaví*tak zatím*rozloučí se s nimi a rozejde se k východu.Nemůže vytvořit protilátku tam,když všechno má v laboratoři.Neví,že je to tam všechno v naprosto příšerným stavu*
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Dec 11, 2014 7:37 pm

*Zamrká, když jí Jess přiloží sáček krve ke rtům.Upije se a vyprskne to na zem.* Uuuffff.... *Otřese se.* Tohle ne.... Tohle není lidská krev... A mám pocit, že je to zrovna moje... *Dostane ze sebe a koukne na Wese.* Musíš jít s ním, musíš ho pohlídat.... Já tam nedojdu. *Vydechne ze sebe.* Tyhle sáčky hoď Damonovi, ten si pochutná.... *Položí se na záda a zakašle.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Jessica Bradley Thu Dec 11, 2014 7:48 pm

Promiň... *Zašklebí se , když to není lidská krev a dá jí to pryč od pusy. Koukne na Wese, který odchází. Hned stoupne chytne ho za flígr a dotáhne ho k Rose. Koukne ho do krku, je bez ze sporýše a tak přiloží Rose k puse s tou ránou, aby se napila.* Pij! *Přikáže ji.* Jo dám to Damonovi neboj se... *Odpoví ji ještě na ty sáčky. Počká u ní než začne pít z Wese.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 11, 2014 7:54 pm

*Celou dobu seděl u té zdi a díval se před sebe.Přitom poslouchal,co se děje vedle.Mimo něho.Občas se musel usmát,občas zavrtěl hlavou a v jednu chvíli měl chuť jít za nimi,ale nešel.Když začal pociťovat hlad,jelikož ten jeden pytlík moc nestačil,rozhlédne se kolem sebe a zamyslí se,jak se zabezpečit,aby nevystartoval a nešel pro potravu,která při jeho smůle není daleko.Zvedne se ze země,vezme ty řetězy,kterými byl připoutaný k tý židli a sváže si jím nohy,tak,aby měl alespoň větší práci dostat se k ním a aby měli oni šanci ho zastavit*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Thu Dec 11, 2014 7:58 pm

*Pousměje se,když Rose začne tu krev prskat.Bylo mu jasné,že má upíří.Lidskou tam neměl.Zarazí se,když ho Jess chytne a odtáhne zpátky.Myslel,že chtějí protilátku.Křikne bolestí,když ho Jessica kousne do krku.Hned je mu jasné,o co jí jde.Zavrtí hlavou nad tím,že chce Rose nabídnout jeho krev.Začíná upíry nenávidět čím dál víc*
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Dec 11, 2014 8:02 pm

*Zaprotestuje, když vidí, co má Jess v plánu a zakousne se Wesovi do krku. Když jí ho podstrčí až pod nos, zašklebí se.* Jess,já...... *Hlesne a podívá se Wesovi na krk.* Omlouvám se..... *Hlesne a zakousne se mu do krku.Napije se jen trochu a hned hlavu odtrhne.* Dobrý, dobrý.... *Odtlačí jeho krk s ránou dál od sebe a znovu se kousne do zápěstí.* Sakra to jsou výměny... *Zakleje a přiloží mu už potřetí svoje krvácející zápěstí ke rtům. Dostane do něj svojí krev a donutí ho polknout.Pak ho odstrčí a podívá se na Jessicu.* Teď tu protilátku. *Vyškrábe se na nohy a vděčně jí stiskne rameno.Usměje se na ní a vezme tu tašku se sáčky upíří krve.* Měl... by se nakrmit... aby ..... mu necvaklo.... *Zamumlá a rozejde se ke dveřím, za kterými je Damon.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Jessica Bradley Thu Dec 11, 2014 8:15 pm

*Když se Rose nakrmí z Wese a dá mu pak svojí krev, tak ho vytáhne za paži na nohy.* Tak já jdu s ním pro tu protilátku. Kdyby něco tak... *Odmlčí se a sáhne Wesovi do kapse kde čapne mobil a přivlastní si ho.* zavolám... *Dokočí tu větu a mobil si strčí k sobě.* Za chvíli se vrátíme, buď opatrná... *Řekne ještě, natáhne se pro diktafon a pak se s Wesem up. rychlostí přesune k jeho laboratoři.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Thu Dec 11, 2014 8:23 pm

*Zavřel oči a s křikem se snažil dostat od Rose.Bolelo ho to,jak z něho pila.Když se nasytila,dal si ruku na krk.Napil se její krve a když se mu to uzdravilo,ruku z krku sundal*Musím jí vyrobit*odpoví Rose a pak koukne na Jess*Budete mě hlídat?*pozvedne obočí*tak dobře*souhlasí.V laboratoři má plno věcí,zbaví se jí snadno.Udělá krok,že se rozejde k východu,když v tom ho Jess popadne a u.r s ním zmizí*
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Dec 11, 2014 8:27 pm

*Přikývne Jess a obejme si paže rukama.Zadívá se na Wese a přimhouří oči.* Já vím... Tak do práce. *Odpoví mu a zadívá se na ně, než společně zmizí z Wesova domu.Rozhlédne se po místnosti a nechá v tašce jen krevní konzervy.Stojí chvíli u dveří, které vedou k Damonovi a pak je otevře.Zavře za sebou, když dovnitř vklouzne a zůstane stát u nich. Teď už má šanci utéct, když po ní vystartuje.Natáhne ruku s taškou, kde jsou sáčky s krví.* Nesu.... ti sváču než.... bude protilátka... *Polkne a podívá se na něj.Vidí, že má svázané nohy, tak s tou nataženou rukou pomalu udělá dva kroky k němu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 11, 2014 8:36 pm

*Koukne na Rose,když vejde dovnitř a zůstane u dveří.Vydechne a natáhne se pro tu tašku.Když k němu udělá dva kroky,pomůže mu a tak se nemusí posouvat on.Vezme si od ní tu tašku a podívá se do ní,položí jí vedle sebe a zatím to nechá.Jak je trochu při smyslech a vidí jí,vzpomene si na ten prsten a začne si prohledávat kapsy.Když ten prsten najde,vytáhne ho z kapsy a po zemi ho pošle k jejím nohám.Nic k tomu neříká*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Dec 11, 2014 8:40 pm

*Zamračí se,když si začne prohledávat kapsy a jakmile uvidí k ní po zemi cestovat svůj denní prsten, sehne se pro něj.Dřepne si vedle dveří a nasadí si prsten na ruku.Stáhne si kvůli tomu rukavice a vypadnou z nich klíče od Damonova auta.Hodí je po něm a omluvně se na něj koukne.Jen doufá,že to nebude chtít vysvětlovat.Zadívá se na ten prstýnek a pak na Damona.* Jak jsi....? *Nedokončí větu a zvedne obočí.* ...kdes ho našel? *Dořekne co nakousla.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 11, 2014 8:46 pm

*Pozvedne obočí,když se k němu dostanou klíče od auta.Vezme si je do ruky a začne si s nimi pohrávat*Od toho,co tě unesl.....nebo jak bych tomu měl říkat*mluví na ní a přitom si pohrává s klíči.Snaží se tím zabavit,aby nemyslel na tu krev*nechal mi ho v Grillu...*dodá a vydechne.Odloží klíče vedle sebe na zem,neboť ho to nějak nebaví.Hraní si s klíči pro něho není zábava*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Dec 11, 2014 8:48 pm

Oliver ti nechal můj prstýnek v Grillu? *Zvedne udiveně obočí a zavrtí hlavou.* A co... Co děláš tady? *Zamračí se.* Oliver mě pustil. Ani nevím proč...Šla jsem do Penzionu a ty jsi byl pryč. *Ani neví, proč mu to všechno vypráví, možná proto, aby zaměstanala jejich mozky.Polkne, když odloží ty klíče a narovná se na nohy.Opravdu nerada by mu byla nucená ublížit, aby se ubránila.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 11, 2014 8:57 pm

To je příběh,který bych raději zapomněl a nemluvil o něm*vydechne*Řekl jsem mu,že je Enzo mimo město a on...*zarazí se,když si Rose stoupne.Podívá se na ty klíče a vzdychne*Nemusíš se bát.Když něco,tak spadnu a ty budeš mít šanci utéct.Nemám ty nohy svázané jen tak pro ozdobu,ale pro vaše dobro a vaše bezpečí.....Kdyby mě takhle viděl Enzo ještě před měsícem.Řekl by,že jsem monstrum a já bych s ním souhlasil*uchechtne se*Měl by pravdu...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Dec 11, 2014 9:00 pm

Chtěl po tobě Enza, jasně... A on...? Prostě ti nechal prstýnek pro mě v Grillu a všechno dobrý. Jasně... *Zavrtí hlavou a provinile se na něj koukne, když vzdychne.* Nebojím se.... *Polkne.* Proč před měsícem? *Zvedne obočí a znovu si sedne.Od dveří se nevzdaluje.Obejme si kolena rukama a položí si na ně bradu.* A proč monstrum?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Whitmore dům - Stránka 2 Empty Re: Whitmore dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru