TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Byt Sage Cohen

4 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Byt Sage Cohen Empty Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Admin Sun Sep 07, 2014 5:52 pm

Byt Sage Cohen Crop-74790-byt
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Sun Sep 07, 2014 6:25 pm

*Před pár dny se přistěhovala do MF. Už se dokonce i zabydlela. Měla plán a navíc jí to městečko tolik lákalo. Potřebovala zjistit pár informací, ale zatím se jen vyvalovala na pohovce se skleničkou whiskey a přemýšlela, jak dál.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Sat Sep 13, 2014 12:06 am

*Dojde s Damonem až před velký dům, kde vlastní jeden z bytů. Vejde a pozve ho dovnitř.* Tak vítej. Chovej se tu jako doma. *Hned dojde pro láhev whiskey a dvě skleničky a oběma nalije. Jednu mu podá.* Takže na setkání po letech? *Řekne a ťukne si s ním a pak se napije.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Sep 13, 2014 12:12 am

*Přijde se Sage k domu a prohlédne si ho ještě z venku.Když ho pozve dovnitř,bez váhání vejde a rozhlédne se*Musim říct,že máš docela vkus*kývne a když přinese skleničky,jednu si od ní vezme*na setkání po letech*zopakuje po ní a ťukne si s ní.Lokne si whiskey*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Sat Sep 13, 2014 12:19 am

*Sedne si na pohovku.* Děkuji. To víš, když máš možnosti. *Řekne jen tak a rozhlídne se kolem a se spokojeným úsměvem se vrátí pohledem na Damona.* Tak si sedni, já tě nekousnu. *Zasměje se a udělá mu místo vedle sebe.* A můžeš mi něco povídat. *Opře se líně a se zkoumavým pohledem ho sleduje.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Sep 13, 2014 12:26 am

*Koukne na ní,když si sedne.Usměje se,když ho přizve k sobě.Dojde za ní k pohovce a posadí se*Já vím,že mě nekousneš*usměje se na ní a napije se*s povídáním nemám problém,ale nevím kde začít.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Sat Sep 13, 2014 12:34 am

*Koukne na něj.* No já nevím, abych tě pak nepřekvapila. *Řekne a přiblíží skleničku ke svým rtům a napije se.* Potřebuješ snad rozvázat jazyk? Mluv, co tě napadne. Dlouho jsem neměla společnost. Teda "jídlo" neberu. *Zasměje se.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Sep 13, 2014 12:40 am

To si musíš nějakou společnost najít,jako já*usměje se*zrovna nedávno jsem měl prázdný dům,tak jsem šel ven,oslovil dívku a udělali jsme si párty*pokrčí rameny*měl jsem štěstí,že bylo na párty,stejně jako já.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Sat Sep 13, 2014 12:47 am

*Zamyslí se.* To je pravda. Občas tu někoho mám, ale nakonec jsou dobří jen na to jedno. *Myslí samozřejmě krev a trochu pobavení.* Ale, dívku? *Podiví se.* Tak to jsi měl štěstí.
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Sep 13, 2014 12:51 am

Je fajn brát to takhle a nedělat chyby jako já*napije se*já jsem s s té dívky udělal upírku,abych měl normální společnost a od té doby jsem jí neviděl*pokrčí rameny*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Sat Sep 13, 2014 12:56 am

*Koukne na něj. Zněl jí trochu ustaraně nebo tak.* Co jsi provedl? *Zeptá se ho.* Takže klasika, nevděčná holka. *Zakroutí hlavou a napije se.* Ona přijde, až bude mít problém. Věř mi. Většinou to ti novorození tak dělají. Myslí si, jakou nezískali schopnost a když se ji nabaží a zabijí v afektu někoho, koho nechtěli, tak pak přijdou s prosbou o pomoc. *Zasměje se.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Sep 13, 2014 1:02 am

Jenže pak už nebudu mít zájem já*usměje se*Každý dělá chyby.Já jí udělal,když jsem jí proměnil a ona,když se se mnou přestala vídat*napije se*příště radši zabiju.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Sat Sep 13, 2014 1:06 am

Kašli na ní. *Řekne.* A neříkej, že ty zrovna máš nouzi o holky. Přece tě nemůže rozházet jedna mladá žába. *Vstane, aby došla pro láhev a oběma dolije. Pak láhev položí na stolek před nimi a znova si sedne.* Jo, lepší zabít, než pak litovat. *Dodá lhostejně.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Sep 13, 2014 1:12 am

Nerozhodily by mě ani tři takový.Jen přitom přemýšlím,co je lepšího na tom,být milý*koukne na ní*Kde kdo chce,nebo si přeje,abych byl hodný,ale co z toho*zavrtí hlavou*nic*dopije obsah skleničky*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Sat Sep 13, 2014 1:18 am

*Zavrtí hlavou.* Moc si to bereš.Měl by sis dát od takových myšlenek zákaz. Nebo dopadneš zle. *Koukne na něj nesouhlasně.* Hodný? To nedělej. Podívej na mě, copak jsem někdy byla hodná? *Řekne a pousměje se.* Neřeš to, ano? *Natáhne k němu ruku a povzbudivě ho pohladí po paži.* Začínáme blbnout.
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Sep 13, 2014 1:28 am

Na zlé cestě už jsem dávno*usměje se*můj bratr mě skoro ani nevidí a na mém seznamu jsou už dvě opilé dívky.Jedna z nich skoro přítelkyně mého bratra*usměje se,tentokrát dábělsky*Ani nevím kolik jí je*pokrčí rameny a natáhne se pro flašku.Dolije si whiskey*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Sat Sep 13, 2014 1:32 am

To je pravda. *Pokrčí rameny a pak se začne smát.* No ty jsi to vždycky s dívkami uměl. *Řekne a napije se.* Lezeš do vztahu svýmu bratrovi? Ten by tě nepochválil, kdyby to věděl. *Zakroutí pobaveně hlavou.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Sep 13, 2014 1:37 am

Možná o tom ví*pokrčí rameny*ale jak jsem řekl,nevidíme se,takže jsme si dlouho nepromluvily*napije se*já pochybuju,že se o tom nedozvěděl,když ta holka na něho čekala.Jen mu to trochu trvalo a to byla chyba,protože já se nudil*usměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Sat Sep 13, 2014 1:43 am

*Zadívá se na dno skleničky.* Možná jo. *Řekne, tak nějak automaticky, aby nad tím přemýšlela.* Třeba se ti vyhýbá. Nebo že by to bylo naopak? *Sjede ho pohledem.* Jasně, nuda je zlá věc a musí se proti ní bojovat. *Dodá nakonec a vypije obsah skleničky. Pak se natáhne ke stolku, aby si nalila další.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Sep 13, 2014 1:48 am

Já přijel do města kvůli němu.Chtěl jsem vědět,jak se má a tak nějak jsem se rozhodl zůstat.*napije se*je mu je jedno,co se mnou je a stejně tak mě,co je s ním.Žijeme si každý svůj život a jako by jsme nebyli sourozenci*usměje se*je to vlastně fajn,bydlet v penzionu a nevídat se s ním.Ty jeho otravné řeči*protočí oči*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Sat Sep 13, 2014 1:54 am

*Poslouchá ho a občas souhlasně přikývne nebo se pousměje.* Jak tě tak poslouchám, tak jsem docela ráda, že bydlím sama. *Přizná se.* Tak na něj kašli a užívej si, když máš možnost. *Řekne a pohodlněji se uvelebí na pohovce.* Sice si občas stěžuju na nedostatek společnosti. Ale na druhou stranu jsem ráda za tenhle klid. *Rozhlídne se a jako by přemýšlela.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Sep 13, 2014 2:00 am

Měla bys být*kývne a usměje se*I když na druhou stranu mít někoho,koho můžeš provokovat nebo mu něco trochu překazit,taky není nejhorší*dopije obsah skleničky*ale jop*natáhne se pro flašku a dolije si*na prázdný byt bych si taky zvykl*vrátí láhev na stůl a opře se.Koukne na ní*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Sat Sep 13, 2014 2:06 am

*Usměje se.* No, budu si muset někoho takového najít. *Dodá se zamyšlením.* Tak není problém si nějaký byt najít. Ikdyž v tvém případě, když bratra stejně nevídáš, by to stejně bylo zbytečné. *Řekne.* Třeba se odstěhuje tvůj bratr k té své dívce. *Dodá nakonec nezaujatě a napije se. Pak pohled přesune na něj.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Sep 13, 2014 5:48 pm

Tak o přestěhování jednoho nebo druhého opravdu pochybuju*usměje se*to už bych víc věřil,že teď paří s tou svojí kámoškou*protočí oči*buď ráda,že je neznáš...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Sat Sep 13, 2014 6:04 pm

*Chápavě na něj koukne.* Tam je asi strach se vracet, co? *Zasměje se a napije se.*Vyprávíš mi to jako nějaký tragický příběh. *Zakroutí hlavou.* Tak se nevracej ty. Pořád máš možnosti.
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru