TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Byt Sage Cohen

4 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Sep 15, 2014 10:05 pm

jop,většina*usměje se*i když od doby,co jsem tady,to tak hrozně nekončilo*zamyslí se*hmm..to bych měl napravit.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Mon Sep 15, 2014 10:26 pm

*Koukne na něj s úsměvem.* To je pravda. *Pak se zamyslí.* Nějaký nápad? Třeba bych mohla pomoc. *Usměje se.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Sep 15, 2014 10:42 pm

Chceš udělat párty,na které jen my dva zůstaneme živý?*pozvedne obočí a usměje se*nebo si jít chytit nějakou oběť uprostřed silnice?*začne navrhovat nápady*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Mon Sep 15, 2014 10:47 pm

*Začne přemýšlet.* No, nevím co je více lákavější. *Koukne na něj s úsměvem.* Ale párty zní možná víc zábavněji. *Rozhodne se nakonec.* Už teď si to představuji. *Pousměje se.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Sep 15, 2014 10:57 pm

Je to fajn.*usměje se*Nalákat holky na párty,pak je ovlivnit,aby si nechali všechno líbit a nakonec jednu po druhé zbavit krve*pokrčí rameny*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Mon Sep 15, 2014 11:17 pm

*Usmívá se, že nakonec se shodli oba. Ale pak se mírně sekne.* No, počkej. A co kluci? Když už si budeš užívat ty, tak... *Nedořekne schválně. Jen se na něj s úsměvem kouká.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Sep 15, 2014 11:35 pm

*usměje se*no dobře...Pozveme i nějakého kluka.Vždyť je to vlastně tvoje párty*pokrčí rameny*Jen doufám,že máš dostatek alkoholu.Někteří teenageři,jsou pořád u pití*usměje se znovu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Mon Sep 15, 2014 11:42 pm

*Spokojeně se na něj koukne.* Ale ty jsi můj společník. Takže je to párty nás obou. *Usměje se.* Alkohol není problém. *Dodá nakonec a už si pomalu začíná v hlavě skládat celý plán do celku.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Sep 15, 2014 11:48 pm

Fajn,tak jdeme hledat vhodné kandidáty*usměje se a odtáhne se od ní.Otočí se,přejde ke stolu a kopne do sebe zbytek Whiskey,co měl ve skleničce.Potom se koukne na ní*jdeme?*pozvedne obočí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Tue Sep 16, 2014 12:02 am

*Sleduje ho a pak souhlasně kývne hlavou.* Jdeme. *Řekne. Pak se zamyslí.* Kde se dnešní teenageři nejčastěji zdržují? Teda kromě školy, tam mě to teda neláká. *Zasměje se.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Sep 16, 2014 12:10 am

V barech,parcích,městě*pokrčí rameny*Jsou všude*usměje se*stačí jen trefit,kde se zdržují dnes*vydechne*nic těžkého,řekl bych.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Tue Sep 16, 2014 12:18 am

*Kývá souhlasně hlavou.* Tak to bychom mohli zkusit ten bar nebo park. *Řekne svůj nápad.* Co myslíš ty? *Jde pomalu ke vchodu.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Sep 16, 2014 12:24 am

jop*kývne*to je dobrý nápad*mluví na ní a jde také ke dveřím*Výběr nechám na tobě*usměje se*rozhodni...Bar nebo park?*otevře dveře*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Tue Sep 16, 2014 12:31 am

*Projde dveřmi, ale zastaví se.* Zkusila bych ten bar. *Pousměje se.* Aspoň nebudeme mít tolik práce s přemlouváním. Opilí teenageři jsou jednoduchá práce. *Ještě dodá a pak vyjde ven. Čeká na Damona, aby mohli jít společně.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Sep 16, 2014 12:44 am

Fajn*kývne*tak půjdeme do baru*usměje se,vyjde ven a zavře za sebou dveře*na párty nalákáš i střízlivý,ale je fakt,že s opilýma nebude takový problém.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Tue Sep 16, 2014 3:06 pm

Uvidíme. *Vyjde ven.* Podle mě dneska bude ještě zajímavý den. *Pousměje se a nechá se vést směrem k místnímu baru.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Sep 16, 2014 4:13 pm

Tím jsem si taky jistý*odsouhlasí jí zajímavý den a rozejde se společně s ní k baru pro nějaké teenagery na párty*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Mon Sep 29, 2014 12:31 am

*Dostala se s Lexi až k ní domů. Nenechala jí vůbec zareagovat, ani něco říct. Prudce ji posadila na židli a spoutala.* Vítej, drahoušku. Udělej si pohodlí. *Pousměje se. V ruce drží injekční stříkačku s železníkem. Při těch slovech se k ní přemístí ještě blíž a vpíchne jí menší dávku železníku do krku. Ale tak aby zůstala stále při vědomí. Pak si sedne naproti ní.* Musím se ti omluvit, ale jinak by jsi mi utekla. A to nechceme. Že ne? *Mluví svým typickým arogantním hlasem a usmívá se.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Sep 29, 2014 12:35 am

*Než se nadála seděla u zrzky v bytě a spoutaná.Když jí v píchne železník do krku tak na ni zavrčí. Je jím omámena, ale stále při vědomí.* Takže v tom máš prsty ty a Damon. *Zamračí se.* Kde je Enzo? *Zavrčí zlostně na ni. Snaží se odtrhnout z pout a utéct, ale bohužel už nějakou chvíli neměla krev takže nemá moc síly.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Mon Sep 29, 2014 12:45 am

*Zasměje se.* To se pleteš. Každý jedeme sám za sebe. *Řekne.* On se mstí za to, že jste ho zavřeli. A já se prostě jen nudím. *Vysvětlí po svém.* Enzo? Tak se jmenuje ten tvůj sladký princ? *Koukne se na ní.* Ale musím tě zklamat. Nevím, kde je. Snad se ti vrátí. *Samozřejmě, vše je odvyprávěno s ironickým tónem hlasu. Sleduje jí, jak se snaží dostat z pout.* A jestli se budeš takhle pokoušet utíkat, tak ti budu muset přidat. *Zvedne injekční stříkačku a a provokativně se na Lexi ušklíbne.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Sep 29, 2014 1:08 am

*Kouká na ni a poslouchá ty její řečičky.* Jenom že to já mu zlomila vaz a pak ho nechala zavřít do sklepa. Tak nevím proč do toho tahá Enza, když u toho ani nebyl. *Řekne naštvaně.* Co ty po mě k čertu chceš ? *Zeptá se jí.* Určitě můžeš zjistit kde je. *Probodne jí pohledem. * Nevím jak se můžeš kamarádit s takovým stupidním člověkem jako je Damon. *Pokroutí hlavou. Chce na to jít jinak a dostat se tak co nejdříve pryč.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Mon Sep 29, 2014 1:17 am

*Poslouchá jí a dělá, že jí to zajímá. Ale při tom jsou to pro ní jen zbytečná slova. Nic víc.* Vážně? Takže to ty? Tím líp. Aspoň si to můžu vyřídit s tebou já a ne Damon. *Pousměje se.* A Damonovi nic říct nemusíme a může to zůstat jako naše malé holčičí tajemství. *Naráží na tu její vinu. Pak se zasměje.* No, do teď to byla jen pouhá zábava z nudy. Ale teprve teď se možná začnu bavit. A ano zjistit bych to mohla, ale nechce se mi. *Prohrábne si vlasy. Po chvíli se ní koukne dost nepříjemným pohledem.* Víš, zlato. Kdyby jsi ho znala tak, jako já, tak by jsi mluvila jinak. *Odpoví jí nepříjemným tónem hlasu.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Sep 29, 2014 1:30 am

Musíš strkat nos do věcí do, kterých ti nic není? *Zeptá se nepříjemným tónem.* Klidně si mu to řekni, nezají má mě to. *Pokrčí rameny.* Dám ti všechny informace nebo věci co po mě chceš, ale ty mě za to zjistíš kde ho drží. Domluvíme se ? *Pohlédne na ni přimhouřenýma očima.* Myslíš si že ho neznám? Je to hajzl nic v něm dobrého není. Akorát dokáže lidi kolem sebe využívat ve svůj prospěch. *Zatváří se znechuceně když si vzpomene na čas co strávila s Damonem a vlastně i sobě v myšlenkách nadává.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sage Cohen Mon Sep 29, 2014 1:46 am

*Jen protočí oči a znuděně se na ní koukne.* Opravdu si myslíš, že mi do toho nic není? *Zeptá se.* Ale ale, ty se mě snažíš uplácet? *Řekne arogantním tónem hlasu a pousměje se.* Víš, pokud bych o tom, že se domluvíme, začala uvažovat, tak by si musela přihodit hodně velkou cenu, abych ti na to kývla. *Prozradí jí. Zaposlouchá se do toho, jak Lexi háže špínu na Damona. Bez řečí vstane a jde do kuchyně, kde si vezme ten největší nůž, který tam najde. Pak se u.r. přemístí před Lexi a bodne jí prudce do břicha.* Copak jsi říkala, drahoušku? *Zeptá se ironickým tónem hlasu a usměje se.*
Sage Cohen
Sage Cohen

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Sep 29, 2014 2:01 am

Jo opravdu si to myslím. *Přikývne.* Dohoda je vždy dobrou cestou, k tomu aby obě strany dostaly co chtěly. *Řekne lhostejně.Když jí bodne nůž do břicha tak křikne bolestí.* Ty jsi tak hloupá, že toho Damona miluješ nebo co ? *Zeptá se zlostně.* Musím tě zklamat to nebude pravá láska, "kámoško." *Poslední slovo řekne ironicky. Přimhouřeným pohledem jí sleduje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Byt Sage Cohen - Stránka 5 Empty Re: Byt Sage Cohen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru