TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice, cesty a silnice

+22
Sara Evans
Jeremy Gilbert
Mikael Mikaelson
Klaus Mikaelson
Hayley Marshall
Carter Hemmings
Liv Parker
Luke Parker
Finn Mikaelson
Emmalyn Cohan
Jessica Bradley
Kol Mikaelson
Nela Townson
April Young
Tom Avery
Enzo
Lexi Branson
Damon Salvatore
Rose Salvatore
Erik Dixon
Stefan Salvatore
Katie Dellaney
26 posters

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue May 05, 2015 11:12 pm

Ne slabost pro Stefana nemám...*Zasměje se od srdce.*Ačkoliv jste na chlup stejní,jde jen o vzhled a jediný,pro koho mám slabost jsi ty....*Mrkne na něj.*Dokázal...protože to není nic čarodějnickýho...ale s těma tkaničkama souhlasím...*Zakření se na něj pobaveně.Vzpomene si hned na svazování jeho tkaniček.*Ne za školu kvůli kouzlení nechodím...Za školu chodím kvůli svému neodolatelnému příteli...*Usměje se zeširoka.*Nemusíš se bát,Tomí....Nikdo z těch,které známe by ti neublížil...Za prvé vypadáš jako Stefan,takže si nikdo nemůže být jistý,jestli jsi nebo nejsi upír a za druhé se polovina z nich neživí na lidech.*Usměje se se zamrkáním.*Vůbec nejsi mimo.Však jsi můj partner...Máš za přítelkyni mocnou čarodějnici.*Zazubí se samolibě.*Ne,vážně... Jsem ráda,že jsi "normální".*Udělá uvozovky schválně nad tím slovem,načež se rozesměje.Úplně normální není a právě proto ho miluje.Překvapeně zamrká,když místo chodníku stojí na nohách a kouká Tomovi na prsa.Zvedne hlavu s nevinným úsměvem.*To řeknu,co se mnou je... Jsem hrozná nešika...*Zasměje se.Oklepe si ruce,kam se jí zadřely kamínky.Ani jí to nebolí.Flákla by si za to,jaký je třeštiprdlo.*Uuummm....Ano,pane.*Kývne s cukajícími koutky.Vezme si tašku přes rameno,se kterou jebla na zem,když hodila masku.*Trénuju do cirkusu...*Zasměje se znovu a jakmile se rozejde k domu,zakopne znovu,ale o tu tašku,která se jí zamotá mezi nohy.Udrží se ale na nohách a udělá menší piruetku.*Fíháááá viděls?*Otočí se na Toma se cmíchem.*Dávám pozor...*Zvážní naoko a nafoukne soustředěně tváře.Musí se bez úrazu dostat do domu,nebo jí Tom přetrhne sám od sebe.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Wed May 06, 2015 9:38 am

*Jde po ulici k obchodu,poslouchá ruch v ulicích a občas se podívá před sebe,aby do nikoho nenarazil,jinak docela usilovně přemýšlí nad školou a nad tim,jak bude muset být po škole,moc se mu nechce,protože na něj učitel zase nebude zrovna nejmilejší za to jak s nim mluvil,jen si povzdychne a zakroutí nad tim hlavou. Uvědomuje si,že to asi trochu přepískl,kousne se do spodního rtu,ale po chvilce ho uvolní ze sevření zubů. Jde docela pomalu,nikam nechvátá ,protože má celkem dost času.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sat May 09, 2015 10:32 pm

*Rozjede se s malým v kočárku po ulicích od Klausova domu směrem k parku.Musí využít toho,že je dnes venku hezky.Nechce pořád hnít doma.Jen doufá,že Klaus nebude vyšilovat,že mu ukradla malého pro sebe na pár chvilek.Prohrábne si vlasy,skloní se k Christianovi a ani se nijak extra nedívá okolo sebe.Možná by se měla setkat s Trevisem,dlouho se spolu nebavili.Ani mu neřekla,že je máma.Vyndá proto mobil z kapsy a najede na zprávy,že mu napíše.Alespoň konečně bude taky s někým jiným,než s Klausem.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Nela Townson Sat May 09, 2015 10:47 pm

*Má vyplé emoce,protože s ní Kol skončil a to jí opravdu ranilo,nechtěla cítit tu známou bolest,proto to udělala.Jde ulicí,protože si shání nějakou potravu,prohlíží si všechny lidi kolem sebe a vybírá z nich.Všimne si nějakýho kluk...už ho někde viděla.* (No jasně ...to je ten kluk co tu byl s tou malou brunetkou,která mi ublížila...kdyby mi nezapla pomocí kouzel emoce ,tak bych netrpěla...)* pomyslí si a rozejde se za ním.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Sat May 09, 2015 10:59 pm

*Když už má obchod v zorném poli,tak se jen sám pro sebe pousměje a podívá se kolem sebe,všimne si Nely,která k němu míří,nasucho polkne.Nevypadá moc přátelsky,opadne mu úsměv,zastaví se a jen ji sleduje.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Nela Townson Sat May 09, 2015 11:06 pm

*Na tváři se jí objeví lehký úšklebek,dojde k němu,zastaví se těsně před ním.* Neviděli jsme se náhodou?*Zeptá se ho,nečeká na to až odpoví,obličej se jí změní v upíří,nikoho kolem nich nevidí a je jí to i jedno kdyby je viděli.*Mám takový pocit,že mi tvá přítelkyně velmi ublížila...*Řekne až skoro do stracena.*Myslím si,že mi něco dlužíš...neboj se vezmu si to v jiné podobě...*Řekne,chytí si ho ,tak aby nemohl nic udělat a zakousne se mu do krku,cítí jak se snaží bránit a tak ho ještě víc zmáčkne,saje z něj krev až necítí,že se mu podlamují nohy.Pustí ho,chytí ho za krk a hodí ho na druhou stranu ulice.* Doufám,že si z toho vemeš ponaučení a příště už nic takového neuděláš...*Řekne,olízne si rty a upíří obličej jí zmizí,pomalu se za ním rozejde.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sat May 09, 2015 11:12 pm

*Zatočí s kočárkm do ulice,kde zahlédne upírku,co ubližuje nějakému klukovi.Zamračí se a neví rychle,co má dělat.Nemůže tu nechat Christiana.Jak tak přemýšlí,doletí najednou Erik až k ní.Koukne rychle poté upírce a klekne si k Erikovi.Strčí si pramen vlasů za ucho.*Jsi v pořádku???*Zatřese s ním zlehka.Christian vycítí nebezpečí,vytvoří kolem sebe štít a začne Nele způsobovat migrénu.Zcela spontánně.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Sat May 09, 2015 11:26 pm

*Jen znovu nasucho polkne,jen se zamračí.Už chce něco říct,ale najednou ho chytí tak,že se nemůže ani hnout ,zmatkuje a tak neví co má dělat.Po chvilce se mu začínají podlamovat nohy,než stačí něco zbystřit ,tak letí.Ocitne se na zemi u nějaké dívky s kočárkem.Má trochu zpomalené reflexy,vzala si od něj moc krve.Dá si ruku zezadu na hlavu,protože se bouchnul tim jak spadl na zem.Podívá se na dívku a zamrká.* Já...uhm...jo...*řekne trochu nepřítomně a pomalu se posadí,rozhlídne se a všimne si,že Nela jde zase k nim,lehce přivře oči,bolí ho hlava.*Měla by jsi utéct,aby ti ta bláznivá ženská neublížila...*Řekne a pokyne lehce hlavou k Nele.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Nela Townson Sat May 09, 2015 11:31 pm

*Přemýšlí co by mu tak ještě mohla na oplátku udělat,ale najednou ucítí bolest.Chytí se za hlavu a pevně stiskne víčka k sobě,zamračí se a trochu se předkloní.*Ahhh...*Vyjde jí z úst.Myslí si,že jí to dělá Erik.*Za to zaplatíš...čaroději ...*Zasyčí směrem k Erikovi.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sat May 09, 2015 11:57 pm

*Oddychne si,když Erik promluví a začne se posazovat.*Potřebuješ nějak pomoct?Pojď pomůžu ti na nohy....*Podepře ho pod ramenem a začne mu pomáhat vstát.Přitom koukne k Nele,jak k ní pokyne hlavou.Uvidí,že se jí něco děje a podívá se na Christiana v kočárku.Má přesně ten výraz,kdy kouzlí.*V pořádku,mám sebou anděla strážného...Pojď sem...*Stáhne ho k sobě k blízkosti kočárku,aby se dostali pod štít kolem malého.Ten začne Nele způsobovat vaření krve v žilách a stejně jako Katie jí znovu donutí cítit všechny bolesti a utrpení lidí na světě.Aniž by se nějak vysiloval si tak pro srandičku kouzlí,aby ochránil Emmu před hrozbou.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Sun May 10, 2015 12:13 am

Já...jsem...v pořádku...*řekne po chvilkách,má trochu zponalené vnímání,jen nad tim lehce zakroutí hlavou.* Děkuju...*Poděkuje a vstane s její pomocí.Když ho k sobě stáhne,tak se jen lehce a děkovně pousměje a podûvá se na Nelu.* To děláš ty? Nebo..? *Koukne na kočárek na malého.* Ta upírka se jen mstí za něco co jsem neudělal...ale jsem rád,že jsem to schytal já a ne má kámoška.mm*vysvětlí,aby věděla proč je na něj Nela taková.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Nela Townson Sun May 10, 2015 12:21 am

*Ucítí náhlé horko,teče jí kapka potu po čele,cítí se velmi divně,nakonec spadne do kolen a začne křičet a brečet,dlaněmi si schová obličej a vzlyká do nich.Cítí se opravdu příšerně.Zapla zase emoce,protože se to nedalo vydržet.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun May 10, 2015 12:47 am

*Sleduje střídavě Nelu a Christiana,aby se mu něco nestalo.Nakonec ho vezme do náruče,když ta upírka padne na kolena se vzlykáním a konejší ho,aby přestal kouzlit.*Šššš...šš..no tak...Už je to dobré,nikdo nám neublíží...*Zašeptá malému do vlásků a kolébá ho v náručí.*Ne já to nedělám...To dělá můj nejdražší drobeček....*Pousměje se na Erika.*Tvoje zranění...*Koukne na něj starostlivě.*Musíme tě vzít do nemocnice...Pojď s námi...*Skloní se,že Christiana uloží,ale ten natáhne ručičku k Erikovi.Zmateně se na něj podívá a stoupne si k Erikovi tak,aby na něj Christian dosáhl.Sevře ve své maličké dlani jeho tričko a usměje se na něj jako na kámoše svým miminkovským,bezzubým úsměvem.Vmžiku ho vyléčí.*Tak a to by stačilo miláčku...Stačí,že si hraješ doma...*Zabručí na malého a hned ho položí do kočárku.Kdyby jí viděl Klaus tak jí nakope zadek.Povdzychne si,přikryje prcka a koukne na Erika.*Všechno dobrý?Tamta už ti neublíží...
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Nela Townson Sun May 10, 2015 10:17 am

*Cítí všechny ty emoce.Stále vzlyká,nejde jí to zastavit.Postaví se a upíří rychlostí zmizí pryč z dohledu tich čarodějů.Nechce nic cíti protože jí bolí hlavně to jak Kol ji opustil..*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Sun May 10, 2015 10:43 am

*Sleduje Emmalyn,jak kolébá malého,pak se zase podívá na Nelu ,která v okamžiku zmizí někam pryč.Oddychne si.*Ahh...šikovný...*uzná a podívá se zase na Emmalyn.*Ne,to je v pořádku...*řekne přesvědčivě.Sleduje jak ho ukládá,pak ale zmateně nakrčí obočí ,když se k němu Emmalyn s Christianem přiblíží,tak blízko,jen čeká co se bude dít dál.Pousměje se,když ho malý chytí za tričko.Když se na něj usměje,tak se usměje úplně,až se mu udělají ďolíčky,příjde mu to roztomilé a tak malého pozoruje.Nechápe co tim Emm myslí,přejede si po krku po ráně,ale ta tam není,pochopí to.* Děkuju...*Vydechne k Emm a kočárku.*Jo...v pořádku...*řekne a pak jen povzdychne.* Nejsem si jist,že to neudělá znovu...*řekne tišeji a zvedne pohled k Emm.* Moc děkuju...ale mohlo se vám něco stát...*Řekne tak nějak starostlivě.* Ta upírka byla nebezpečná...mohla ublížit tobě nebo malému...*Řekne.Opravdu by si neodpustil kdyby se jim něco stalo,protože si to měla vyřídit jen s ním.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Rebekah Mikaelson Sun May 10, 2015 1:32 pm

*Doma už jí to nebavilo, proto se rozhodla jít si vyhledat zábavu ven. Zajímalo by jí, kde pobíhají její bratři. Dalo by se i říct, že jí chybí, protože je dlouho neviděla.
Vyjde ven z jejich domu do celkem teplého počasí. Jaro jako roční období patřilo vždy mezi její oblíbené. Všechno tak hezky vzkvétalo a vonělo... Prohrábne si své blonďaté vlasy a zkrátka se vydá nějakým směrem. Mystic Falls zná velmi dobře, ale i přesto neví, kam přesně má teď namířeno.*
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sun May 10, 2015 1:42 pm

*Už ho prestalo baviť túlať sa len tak po vonku tak si povedal, že sa zájde pozrieť do ich domu, možno bude doma niekto do koho môže podripnuť. Ešte stále premýšľa o Nele, ktorú už dlho nevidel. Chcel by vedieť ako sa jej darí, strašne mu chýba.Keď je už blízko domu uvidí Rebeku ako práve vychádza z domu.Zastaví sa, dá si ruky do vrecka a len sa usmeje*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun May 10, 2015 1:55 pm

*Usměje se mile na Erika,když vidí ten jeho sladký úsměv s ďolíčky.*Mně neděkuj,já takovéhle věci neumím...To tady Christian...*Zasměje se zlehka a láskyplně pohladí peřinku,kterou ho přikryla.*On si prostě kouzlí jak se mu zamane.Občas přijdu do pokoje a všechno v něm lítá,protože nad sebou tvoří větrný vír...Zbláznila bych se strachy,co kdyby na něj něco spadlo,ale on to zase všechno pošle na svoje místo....Tyhle věci nechápu...*Zavrtí se smíchem hlavou.Pátravě se na Erika zadívá.*Nebezpečná jak pro koho...Možná pro tebe,ale mně by nenechal ublížit malý a jemu by neublížila už vůbec... Dokáže se bránit....*Pokrčí rameny.Stále se o něj bojí,jako by to bylo úplně obyčejné miminko.*Spěchal jsi někam?
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Sun May 10, 2015 2:07 pm

To má tedy pořádnou moc...*řekne a zadívá se s úsměvem na Christiana.* Je roztomilý...*řekne stále s ďolíčky.* No páni...to bych se tedy asi taky bál...ale tak nejspíš ví co dělá a myslim si,že když se chránil před tou upírkou,tak že by se ochránil i před padající hračkou...*Řekne Emm.* Tak to máš veliké štěstí,že máš u sebe takové ochránce...*pousměje se a pohladí malého po hřbetu ručičky.* Ne,nespěchal...jen jsem se šel do obchodu pro pití,ale už mě to nějak přešlo...*řekne a pak si vzpomene ,že se ještě nepředstavil,ani neměl kdy.* Jsem hlupák ..omlouvám se...nepředstavil jsem se ..*vydechne.* Jsem Erik...*pozvedne ruku.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun May 10, 2015 2:14 pm

Má..Ani nevím,kde k ní přišel...Nějak mi to nikdo nevysvětlil...*Povzdychne si a promne si mezi prsty pramínek vlasů.S úsměvem sleduje,jak se Erik usmívá na Christiana.*Je to můj největší poklad...*Usměje se láskyplně znovu na malého a mrkne na Erika,jak ho hladí po ručičce.Sama nad tím s úsměvem nakrčí nos.*Ano,já vím,že by se ochránil,ale víš co...*Pokrčí rameny.*Jsem jeho máma,budu se o něj bát vždycky...*Usměje se.*Štěstí mám..*Kývne s úsměvem.Je super konečně být venku a bavit se s někým jiným.*Ohh vidíš to..Nejsi hlupák,bylo to trošku zmatené sekání...Já jsem Emmalyn...*Usměje se na něj a chytne mu ruku,kterou lehounce stiskne a potřese s ní.*Zkráceně Emma.
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Rebekah Mikaelson Sun May 10, 2015 2:19 pm

*Když tak vychází z toho domu, tak se rozhlíží kolem sebe jestli náhodou neuvidí třeba někoho známého. A taky se tak stane. Kousek od sebe si všimne svého milovaného bratra Kola, který asi právě mířil domů. Zastaví se a založí si ruce na prsou.* Ahoj bratříčku. *Nakloní hlavu mírně na stranu a prohlédne si ho.*
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Sun May 10, 2015 4:28 pm

A asi ještě dlouho nevysvětlí...*zasměje se.* Můžu se zeptat kdo je otcem? Znám se mezi čaroději a tak ho možná poznám...*usměje se.* Tomu věřím...Mě se zřejmě nepodaří mít dítě,protože jsem svou životní lásku dá se říct promrhal...*povzdychne si.*Já to chápu...Taky bych se asi bál...*řekne a jen lehce pokrčí rameny,odstoupí kousek od kočárku.* Jo to opravdu bylo...*trochu se zasměje.Stiskne její ruku a trochu s ní zatřese,usměje se,znovu se mu udělají ďolíčky.* Hezké jméno...*řekne.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun May 10, 2015 4:44 pm

No on mi to nevysvětlí určitě...*Ukáže pobaveně na Christana.*Uhhmm..Jeho otec není čaroděj...Nevíme,jak se to stalo,že Christian kouzlí,ale je to tak...*Pousměje se.Nesmí o Klausovi mluvit,podle Maddoxe a Anastasie má mlčet,aby neohrozila rodinu.Tolik by chtěla vidět Trevise.*Nejsme úplně tradiční rodina.Nebýt dítěte,ani se s otcem nevídáme.*Usměje se na Erika,aby se jí dál na Klause neptal.*Promrhal jsi svojí životní lásku?Ale no tak...Jsi mlaďounký,určitě ještě nějakou najdeš.*Pousměje se na něj milounce.Když s představují,znovu se zeširoka usměje nad těmi jeho ďolíčky.*Krásně se směješ...*Oplatí mu hned lichotku.Na to,že jí lidé chválí jméno,nebo jsou jím překvapeni je zvyklá.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Sun May 10, 2015 5:17 pm

Aha...*Pokýve hlavou.*  To je docela smutné...*řekne ,když se Emma zmíní o tom,že by se s otcem nevídala ,kdyby neměla dítě.* Ne...tomu nevěřim...měl jsem pár holek ale jen jednu z nich jsem miloval opravdu nadevše...akorát jsem to pěkně posral *zamručí a zakroutí nad tim hlavou.*Ale jsem hrozně rád za to,že se se mnou aspoň normálně baví...*řekne.*Oh...děkuju...*poděkuje a upřímně se pousměje.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun May 10, 2015 5:26 pm

Mmh zvykla jsem si...Nemám štěstí na muže...*Usměje se na Erika.*Jen tohle je můj miláček...*Koukne znovu láskyplně na Christiana a lehce pohupuje s kočárkem,aby jen tak nestáli.*Ou posral??Ublížil jsi jí?*Zvedne tázavě obočí.*Alespoň jsi o ní nepřišel úplně...Mně můj jediný vážný vztah skončil tím,že můj přtel spadl z útesu...Nepřežil...*Zavrtí lehce hlavou a posmutní díky té vzpomínce.Což vycítí Christian a začne natahovat na pláč.*Musím si hlídat emoce...*Usměje se hned a houpe s kočárkem víc,aby ho ukonejšila.*Vidíš,zůstali jste přáteli...To je hezké.*Mrkne na Erika s úsměvem.*Kolik ti může být,maximálně dvacet...Neboj se,přijde dívka,která ti učaruje stejně jako tato,ne-li víc.*Krátce se zasměje tomu,jak jí poděkuje.*Za takové věci se neděkuje,Eriku...
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 9 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru