TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice, cesty a silnice

+22
Sara Evans
Jeremy Gilbert
Mikael Mikaelson
Klaus Mikaelson
Hayley Marshall
Carter Hemmings
Liv Parker
Luke Parker
Finn Mikaelson
Emmalyn Cohan
Jessica Bradley
Kol Mikaelson
Nela Townson
April Young
Tom Avery
Enzo
Lexi Branson
Damon Salvatore
Rose Salvatore
Erik Dixon
Stefan Salvatore
Katie Dellaney
26 posters

Strana 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 10 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Sun May 10, 2015 5:46 pm

No...nevim jestli jsem jí ublížil...rozhodně ne psychicky...to bych si nedovolil...stále jí miluju...jen jsem se jí poslední dobu co jsme byli spolu moc nevěnoval...*řekne a lehce sklopí hlavu.* No,tak napůl ano....*vydechne a porozhlédne se kolem .*To je mi líto Emm...*řekne.* Jo...je hezké ji mít jako kamarádku až na to,že se o mě stále stará a bojí se o mě...*usměje se při té myšlence.* Je to hezké,ale občas když vidí co dělam...*řekne a jen s úsměvem až mu jsou vidět mávne rukou.*Nemyslím si...a ani nechci...mé srdce patří jen jediné a tak to také zůstane...*řekne a zvedne k ní pohled.* I když už mě nemá tolik ráda...*řekne.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 10 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sun May 10, 2015 6:01 pm

*Podíde k nej bližšie* Aj ja ťa rád vidím. *zase sa usmeje a vyberie si jednu ruku z vrecka*Kde si sa vybrala?*pozrie sa na kľuče od domu, ktoré drží Beka v ruke* Chystáš sa niekde? *Podíde k nej ešte bližšie.*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 10 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Rebekah Mikaelson Sun May 10, 2015 6:14 pm

*Přimhouří oči a založí si ruce na prsou.* Ještě aby jsi mě rád neviděl. *Ušklíbne se a potichu se uchechtne.* Vlastně jsem se vydala jen projít. Doma je nuda. *Pokrčí lehce rameny a znovu se rozhlédne kolem sebe.* A kde jsi byl ty? *Podezíravě ho sjede pohledem. Má takový pocit, že se ho na to ani nemusela ptát, protože odpověd zná.*
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 10 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun May 10, 2015 6:24 pm

ach tak...No víš.když se dívce nevěnuješ,přijde si odstrčená a snadno získá pocit,že už jí na tobě nezáleží...Mrzí mě,žes o ní přišel...*Přimhouří a něj soucitně oči.*To je dobrý,nepotřebuju ničí lítost...Mám svého maličkého a jsem spokojená...Tedy.v rámci možností...*Povzdychne si trošku.Samozřejmě by jí mohlo být líp,kdyby i jí někdo miloval,ale to s cizí klukem opravdu řešit nebude.*Ajaj přiděláváš jí asi starosti podle tvého výrazu...*Usměje se na něj.Přimhouří oči po jeho dalších slovech a nakloní hlavu tázavě k rameni.*Proč myslíš,že už tě nemá tolik ráda??Řekla bych,že se pleteš,protože jinak by se o tebe nestarala.*Mrkne na něj.*Mmm možná bychom mohli někam popojít.Chtěla jsem vyrazit s Christianem na procházku...Musím mít trošku pohybu na čerstvém vzduchu,nebo se zblázním...A budu tlustá.*Zasměje se.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 10 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Sun May 10, 2015 7:01 pm

*Zakroutí lehce hlavou.* Má přítele...ale co už...*pokrčí lehce rameny.* Nebudeme se o tom bavit...prosím...*řekne a povzdychne si.* Oh...no jasně...promiň...*řekne.* Můžu jít tedy s tebou? Jsem rád za každou společnost...*pousměje se a sleduje jak na to bude reagovat .Podívá se na Christiana a usměje se na něj,má děti rád .*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 10 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun May 10, 2015 7:25 pm

Ach,jistě...Nezlob se.Jsem zvědavá...Doma si moc nepokecám,víš jak...*Omluví se mu s úsměvem.*Přestane tedy jeho a jeho přítelkyni bývalou řešit.*No jasně,taky budu ráda za společnost...A Christianovi se asi taky líbíš...*Mrkne na Erika,když se na něj malý začne z kočárku smát jako sluníčko.*Tak jdeme...*Usměje se a rozjede se s kočárkem směrem k parku.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 10 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Sun May 10, 2015 7:43 pm

Jestli chceš tak si o něčem můžeme povídat....*usměje se na ní.* Dobře tedy...*Podívá se na malýho a taky se na něj usměje zase tak aby se mu udělali ďolíčky.* Je opravdu roztomilej...kolik mu je? Smím-li se zeptat...*řekne a pak se s Emm pomalu rozejde k parku.Občas po oku koukne do kočárku i po Emmm.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 10 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun May 10, 2015 8:04 pm

Ráda si popovídám...*Usměje se na něj mile.Zvedne k němu hlavu,když se znovu usmívá na Christiana s těmi svými ďolíčky a musí se nad tím lehce zasmát.Je to roztomilý klučina.*Je mu teprve týden...Vím,vypadá na mnohem víc,ale .... nějak rychle mi roste...*Vzdychne trošku.Jen doufá,že jí nedopěje během pár let,když během týdne vypadá na tři měsíce.Pohladí peřinku a pokračuje k parku.*Tak mi pověz něco o sobě.Říkal jsi,že se znáš s čaroději...To znamená,že jsi taky čaroděj?*Zeptá se ho zvědavě.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 10 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Sun May 10, 2015 8:45 pm

*Přikývne na náznak,že on taky.*Teprve týden? No páni...*Je překvapený ,jen si ho prohlíží a po chvilce zvedne pohled k Emm,protože se ho na něco ptala.* Jop,jsem...*usměje se.* Ale tu upírku jsem nemohl nijak zastavit...ona ke mě šla a já si myslel,že mi chce třeba jen něco říct...*Řekne a povzdychne si.* Než jsme se nadál,tak mě chytila ,tak že sem se nemohl ani bránit a pak už jen vím,že jsem letěl a přistál kousek od tebe...Jsem čaroděj na nic...*Trochu se zasměje a promne si čelo.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 10 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun May 10, 2015 8:59 pm

Jo....teprve týden..*Pousměje se nad jeho údivem.*Tak ještě,že jsme byli tady...Tedy hlavně Christian,já bych ti moc nepomohla...*Usměje se mírně.*Nejsi čaroděj na nic...V takové chvíle by se nemohl bránit nikdo...dobře to dopadlo,tak v pohodě,ne?*Šťouchne do něj jemně loktem a usměje se povzbudivě.Dotlačí kočárek až k parku.*Půjdeš se s námi projít tam?*Kývne k parku.Ráda by se posadila někam,kde voní příroda.Spala čtyři měsíce,pak porodila a od té doby nikde nebyla.Potřebuje nějak dobít energii.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 10 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Sun May 10, 2015 9:31 pm

Jo,jsem rád,že jste tu byly...jinak bych možná už ani nebyl mezi živými...*pokrčí lehce rameny,ví že by to stejně všem bylo jedno a nikomu tu nechyběl,cítí takový ten divný vnitřní pocit osamění...nikoho nemá.* Jo ,jasně...*usměje se jen na oko,neusmíval by se,ale nechce Emmalyn zkazit náladu.* Jo ....rád...*Mrkne na ní a rozejde se i s nimi do parku,sleduje cesti kolem sebe.Nebyl tu už celkem dlouho.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 10 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun May 10, 2015 9:46 pm

To ani neříkej...Byla by tě hrozná škoda,Eriku...Jsi milý kluk...*Pousměje se na něj.Sice ho nezná,ale působí tak na ní.*Prima,aspoň se nebudu nudit...*Usměje se na něj mile.Vjede s kočárkem do parku a chvilku projíždí po cestách.Až když se dostanou někam do prostředka,kývne k jedné z laviček a přistaví tam kočárek.Vyndá si Christiana na klín a posadí se spokojeně.*Aaaach,konečně venku....*Usměje se zeširoka.Na tohle se těšila.Mrkne s úsměvem na Erika,je ráda,že se potkali a ona se nemusí procházet sama.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 10 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru