TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Gilbert

+7
Lexi Branson
Enzo
Damon Salvatore
Klaus Mikaelson
Elijah Mikaelson
Matt Donovan
Admin
11 posters

Strana 7 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Nov 10, 2014 1:30 am

Super. *Usměje se.* Ale prosím tě, však mám normální mikinu a rifle. *Přejede si rukou přes mikinu. Vyleze ven ze dveří počká na Stefana. * No někam a prostě někam pak dojdeme. Třeba teď půjdeme doprava *Pokrčí rameny. Potřebuje se nějak dostat s ním k tomu penzionu.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Mon Nov 10, 2014 1:35 am

Dobře,tak teď doprava a pak někam dojdeme*kývne s úsměvem*aby jsme nakonec neskončili někde na konci města nebo na prudkým kopci*řekne a v tu chvíli ho něco napadne*musím ti ukázat jedno místo,bude se ti líbit*koukne na ní s úsměvem*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Nov 10, 2014 1:40 am

No tak to snad neskončíme. *Zasměje se na Stefana.* Kde to místo je ? *Zeptá se zájmem a doufá že je někde blízko penzionu, protože jestli ne tak neví co už bude dělat.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Mon Nov 10, 2014 1:42 am

Kde??*pozvedne obočí a koukne se před sebe.Začne jí popisovat místo,kam jí chce vzít.Neřekne jí přesně co tam je,ale popíše jí cestu.Když to dovypráví,koukne zase na ní*bude se ti tam líbit*usměje se na ní*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Nov 12, 2014 4:20 pm

Je to moje dlouholetá kamarádka.Známe se už dlouho,jen se mi teď nechce počítat jak dlouho to je*usměje se*ale dá se říct,že skoro od začátku mé přeměny.Já se z ní chtěl nakrmit*zasměje se nad tou vzpomínkou*A než jsem to stihl udělat,už jsem ležel na zemi*pokrčí rameny a zastaví se před jejím domem*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Elena Gilbert Wed Nov 12, 2014 6:19 pm

*Počúva ho.Prikývne mu na to.*Aha..tak to bude určite dlho.*Zasmeje sa a ďalej ho počúva.*Takže si sa z nej chcel nakŕmiť?..*Zasmeje sa a prikývne.Zastaví sa pre domom a vytiahne kľúče.*Tak sme tu..*Uškrnie sa a prejde pomaly k dverám.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Nov 12, 2014 6:33 pm

Jo,chtěl jsem se z ní nakrmit*zopakuje ty slova a kývne s úsměvem*konečně*rozejde se za ní.Zastaví se kousek od ní a čeká,než otevře dveře,aby mohli jít dál.Už se těší na její reakci,až jí ukáže to místo,kam jí chce vzít*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Elena Gilbert Wed Nov 12, 2014 11:02 pm

*Prikývne.Nevie si predstaviť ten moment.Pozrie na Stefana a súhlasne sa usmeje.Kľúčik dá do dierky a otočením otvorí dvere.Vojde dnu a počká kým prejde Stefan a potom za ním zavrie.*Tak fajn..ja sa idem prezliecť..hneď som tu*Usmeje sa a vybehne hore.Už sa nevie dočkať toho miesta.Otvorí dvere do izby a otvorí skriňu. Prezlečie sa do tmavých úzkych rifiel,rúžového tielka a dá si hnedú koženú bundu.K bundu si zladí topánky a do vrecka šuchne svoj mobil.Vrhnie si rukávy a ide do kúpeľne.Prečeše si vlasy a nechá ich rozpustené.Na ruku si dá gumičku a usmeje sa na seba.Nadýchne sa a ide späť za Stefanom dole.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Nov 12, 2014 11:15 pm

*Vejde dovnitř a kývne,když mu Elena řekne,že se jde převléct.Zadívá se na ní,jak vychází schody nahoru a potom se zadívá před sebe.Chvíli jen tak stojí a po chvíli si sedne na schody,čeká na Elenu.Jakmile uslyší,že jde po schodech dolu,zvedne se ze schodů a koukne se nahoru*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Elena Gilbert Wed Nov 12, 2014 11:32 pm

*Ide pomaly dole a usmeje sa na neho.*Tak som hotová..*Prikývne mu.Pozrie sa ešte na mobil a potom ho sunie naspäť.*Oh ešte moment..*Ide do kuchyne a rýchlo načarbe nejaký odkaz keby náhodou a pripne ho na chladničku.Napraví si tielko a ide za Stefanom.*Tak teraz môžeme.*Povie nadšene a ide k dverám.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Nov 12, 2014 11:51 pm

*Usměje se na ní,když přijde dolu a řekne,že je hotová.Udělá krok dozadu,že se otočí a půjde otevře dveře.Když ale Elena řekne,že má ještě počkat,zůstane stát na místě a čeká,co udělá.Kouká na ní,jak jde do kuchyně a zatím se pomalu vydá ke dveřím*skvělé,tak jdeme*znovu se na ní usměje a otevře jí dveře.Počká,než vyjde ven a jde za ní.Zavře za nimi dveře a stiskne jí ruku.Rozejde se s ní pomalu k tomu místu*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Nov 13, 2014 11:22 am

*Usmeje sa na neho a nadýchne sa.Obzrie sa ešte okolo.Stále má trochu strach od toho čo sa stalo.No tie myšlienky vyženie preč a ide so Stefanom na to miesto.Je už dosť zvedavá kam idú.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Nov 25, 2014 12:50 am

*Ráno si docela přispala, jelikož dnes nemusela do škole. Bylo to díky Miss MF, které se účastní. Zašla do koupelny a udělala tam ranní hygienu. Z koupelny přešla rovnou ke skříni a hledala si oblečení. No po chvíli vytáhla tmavě červené tričko a černé džíny. Oblékla se do toho a vlasy si nechala rozpuštěné. Sáhla po mobilu, který byl na noční stolku.*
kód:
Ahoj Stefane, doufám že jsi nezapomněl na dnešní událost. Budu tě čekat odpoledne u Lockwoodů. Mám tě ráda.
*Odešle zprávu Stefanovi a nepřestává se usmívat. Mobil si dá do kapse a rozejde se dolu do kuchyně. Udělá si opečené tousty a kávu na snídani. Na přípravy má ještě čas takže nikam nechvátá a vychutnává si snídani.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Nov 29, 2014 9:17 am

*Po snídani odnesla hrneček s talířkem do dřezu. Zašla k sobě do pokoje a tam si oblékla bundu. Vzala si do ruky šaty ve kterých bude soutěžit, tašku s botami a potřebné doplňky. Dole v chodbě si nazuje conversky a vyjde z domu. Jde rychlejším krokem, aby došla k Lockwoodům včas a stihla se připravit. Doufá jen že jí v tom Stefan nenechá, když jí neodepsal na tu zprávu.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Dec 06, 2014 7:15 pm

*Večer dorazil s Elenou k ní domů a trávil tam s ní ještě nějaký čas.Když usnula,chvíli jí pozoroval a neplánovaně usnul.Ráno se vzbudil a rozhlédl se.Usmál se,když zjistil,že usnul u Eleny a Elena stále spí.Postaví se a zadívá se z okna.Počasí venku se mu moc nelíbí a tak svůj pohled věnuje opět spící Eleně*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Dec 06, 2014 7:21 pm

*po včerejšku, spokojeně usla. Když Stefan vstane z postele tak něco potichu ze spánku zamumlá, lehne si na bok a dál poklidně spí, ruce si dá pod hlavu. Netrvá dlouho a probudí se, ještě se rozespale rozhlédne, když zahlídne Stefana stojícího u okna tak se usměje, posadí se.* Dobré ráno.*pronese s úsměvem a kouká na něho.*

Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Dec 06, 2014 7:31 pm

Dobré ráno*odpoví jí a usměje se*promiň,já....*koukne na zem*Já tady usnul*vydechne a znovu se na ní podívá*ale...*nadechne se*za to udělám snídani.Bereš...??*pozvedne s úsměvem obočí.Vlastně je mu jedno,co odpoví,stejně jí udělá.Nechce tam přespat a hned odejít,nebo tam přespat a nechat se ještě obsluhovat*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Dec 06, 2014 7:44 pm

*pousměje se a vstane z postele.* Ne to nevadí, jsem ráda že jsi tu byl se mnou.*kouká na něho.* Já klidně snídani udělám.*usměje se a jde do koupelny, tam udělá hygienu a jde zpět do pokoje, podívá se do skříně a vytáhne si oblečení.* Ehm..*podívá se na něho.* Otočíš se prosím?*zasměje se.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Dec 06, 2014 8:01 pm

*Usměje se,když Eleně jeho přespaní nevadí*nevadí mi jí udělat*sleduje jí,kam jde.Když svým sluchem zjistí,co dělá v koupelně,zamyslí se nad tou snídaní.Mohl by jí udělat dřív,než odtamtud přijde.Z myšlenek ho pak vytrhne Eleny hlas.Vydechne,že nad tím přemýšlel tak dlouho,ani mu to nepřišlo*Já půjdu zatím dolu*oznámí,když ho Elena poprosí,aby se otočil*aspoň postavím na kafe*dodá a rozejde se ke dveřím.Otevře je,vyjde z pokoje a zavře za sebou.Seběhne schody dolů,odejde do kuchyně a vyndá hrnky.Začne připravovat kávu*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Dec 06, 2014 8:13 pm

*usměje se.* Dobře tedy.*přikývne a začne se převlékat, nakonec jde k zrcadlu a začne si rozčesávat vlasy, kouká na svůj odraz v zrcadle. Když je má pořádně rozčesané tak si je dá jako vždycky na ramena a do zrcadla se pousměje. Podívá se ke dveřím a potom po pokoji, zvedne se a jde k poličce vezme si z ní deník a sedne si k oknu, zahledí se do krajiny a potom se nadechne začne něco psát.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Dec 06, 2014 8:23 pm

*V kuchyni připraví kafe a postaví hrnky na stůl.Opře se o pracovní desku a čeká na Elenu.Když se Elena dlouho nevrací,zaposlouchá se,zda je vůbec v domě.Zaznamená svým upířím sluchem nějaké pohyby v pokoji.Díky čemu pozná,že Elena je pořád v domě a tak,aby tam jen tak nestál,začne připravovat snídani*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Dec 06, 2014 8:25 pm

*Po chvíli deník schová zpět na jeho místo a jde dolů.* Ježiš ty jsi hodný.*pousměje se když vidí, že už chystá snídani.* Omlouvám se chvíli mi to trvalo.*zasměje se a jde za ním, začne mu pomáhat.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Dec 06, 2014 8:33 pm

V pořádku*řekne s úsměvem a pokračuje v přípravě snídaně.Když mu pomůže i Elena všechno to jde mnohem rychleji a tak to během chvíle dodělá.Odnese to na stůl k hrnkům s kávou*alespoň jsem tu nestál a nečekal,až mě obsloužíš....
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Dec 06, 2014 8:36 pm

*usměje se.* Já bych to udělala ráda.*jde ke stolu, když to Stefan položí tak si ho k sobě přitáhne a něžně ho políbí, potom se odtáhne a usměje.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Dec 06, 2014 8:42 pm

Nenechám se přeci obsluhovat*usměje se a polibek jí opětuje.Když se oddálí,vydechne a usměje se znovu*Tak si dáme snídani,ne?*pozvedne obočí*Nebo nám vystydne to kafe.A studený už nebude dobrý..*odejde jí a odsune jí židli,aby se posadila*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 7 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru