TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesty mimo MF

+5
Stefan Salvatore
Lexi Branson
Felix Gray
Julie Cuvier
Mason Lockwood
9 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Nov 09, 2014 8:37 pm

Super, jsme domluvení. Koupíme mu boxovací pytel. *Usměje se na něj.* Vidíš? Jsme sehraná dvojka. *Zasměje se a znovu se napije.Koukne na něj, jak se ušklíbnul nad Lexiným jménem a zase se usměje.* Fajn, já jí zavolám. S Enzem mluvit nepotřebuju. *Zaksichtí se naopak ona a vytáhne mobil.* Kdyby tam bylo moc dortů, zase bychom mohli udělat dortovou bitvu. Byla by to psina. *Uchichtne se a vytočí Lexino číslo.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Nov 09, 2014 8:45 pm

Jop a já bych pak se Stefanem musel seškrabávat zbytky dortu ze stěn*kývne*To si myslím nechám ujít*usměje se a kývne jí na to,že Lexi zavolá ona.Začne se tedy soustředit na cestu a popíjet u toho kávu,aby se mu co nejdřív uvolnila ruka a on mohl řídit oběma rukama.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Nov 09, 2014 8:57 pm

*Ušklíbne se se smíchem nad Damonovými slovy a když jí Lexi zvedne telefon, usměje se.* Ahoj Lexi, tady Rose... Mám otázečku. Máte už na tu oslavu připravený dort? Pojedeme přes Nákupní centrum, tak bychom ho vzali. *Zadívá se z okýnka a uvidí směrovku k Mystic Falls, ukáže na ní Damonovi, aby ''náhodou'' nezapomněl odbočit.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Nov 09, 2014 9:29 pm

*Zaslechne její rozhovor s Enzem a zakření se do telefonu pobaveně.* Super, já myslím, že za nějakou hodinku bychom tam mohli být i s tím, že se stavíme v tom nákupáku. Máme jet rovnou do Penzionu? *Zeptá se jí a točí si s pramínkem vlasů. Bude se jí stýskat po San Franciscu, ale začíná se docela těšit na tu oslavu.Podívá se na Damona po očku a položí se do sedačky. Otevře si okýnko a vystrčí z něj nohy.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Nov 09, 2014 9:44 pm

*Když Enzo zařve do telefonu, oddálí mobil do ucha a zasměje se.* Vzkaž mu, že se nemůžeme dočkat. *Zavrtí pobaveně hlavou.* Myslím, že nebude třeba volat.... Jsme kousek od cíle, už vidím ceduli ''Vítejte v Mystic Falls''. Tak se za chvíli uvidíme, zatím ahoj. *Řekne jí mile a zavěsí. Pohled upře na Damona.* Vítej doma.... *Povzdychne si.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Nov 21, 2014 2:33 pm

Jasný, já jen abych tě pak nemusela sbírat až tě Damon roztrhne. *Usměje se...* Konečně jsem se dočkala, je to super... *Vlepí Enzovi jednu pusu na tvář. Nepřestává se usmívat.* Až tam budeme tak musíme zajít do jednoho baru... *Zasměje se * Víc lidí v jinačím baru nenajdeš než tady.... *Dodá s úsměvem. Budou se moci krmit na kdekom a nikdo si toho nevšimne stejně jako v NY.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Enzo Fri Nov 21, 2014 3:43 pm

Neboj se, krásko. Nikdo mě trhat nebude. Jsem šikula. *Zazubí se a vjede na obrubník jedním kolem, protože nedává pozor. Rychle auto srovná,zhluboka se nadechne a usměje se na ní, po té puse.* Nerozptyluj mě, nebo jdeme pěšky. *Uchechtne se a sleduje cestu. Opře se loktem o okýnko a prohrábne si vlasy.* Super, mám rád hodně lidí. Bez sporýše a opilý. *Řekne s tajemným úsměvem a zahledí se jakoby za silnici.* Už abychom tam byli.... *Mrkna krátce na Lexi, zesílí rádio a sešlápne plyn až na podlahu, když se dostanou na rychlostní silnici.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Nov 21, 2014 4:13 pm

Největší šikula... *Zasměje se. Když pak následně najede na ten obrubník tak se koukne z okýnka ven a pak na Enza.* Přestávám věřit tomu že tě neroztrhá... *Pousměje se.* Já tě nerozptyluju... *Zaculí se a zavrtí hlavou.* Já to, když tak odřídím za tebe jestli to půjde s tebou takhle... *Mrkne na něj se smíchem. Nechce riskovat to že Damonova miláčka odře a pak že ho zabije za to.* A že jich tam bude, další věc na kterou se těším.... *Přikývne s úsměvem na rtech.* Přesně... *Usměje se a dál sleduje cestu po které jedou.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Enzo Fri Nov 21, 2014 4:28 pm

Héééj, jsem v klidu... Odřídím to, nejsem žádný béčko. *Zasměje se a dál sleduje cestu.* Super, taky se těším... Konečně vypadnout z toho Zapadáková, kde na každým rohu číhá nějakej pošahanej čokl, hybrid, Původní hybrid a podobně. Já jen doufám, že dneska nestihnou nikoho pokousat, protože Rose ja sama, Damon je sám a Stefan je taky sám. Jsou rozdělení a to neměli dělat. *Povzdychne si a podívá se z okýnka na svojí straně.* To bychom to rychle zabalili. *Usměje se na Lexi a dál sleduje ubíhající cestu před sebou.Konečně chytl řízení do ruky a nohou, takže bez zádrhelu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Nov 21, 2014 5:16 pm

V pohodě už teda mlčím... *Řekne se smíchem a ruce zvedne v obranném gestu. Poslouchá pak jeho slova a musí s nimi souhlasit jen.* No doufám že to tam bude v pohodě, protože jinak je všechny postupně zaškrtím a Klausovi nakopu zadek. *Roztomile se usměje.* Damon ale určitě bude s Rose.. *Dodá.* No to jo, ale byla bych nepříčetná určitě. *Usměje se mile. Pořádně se opře do sedačky a poslouchá písničky co hrajou v rádiu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Enzo Fri Nov 21, 2014 5:58 pm

*Mlčky jí všechno odkýve a usměje se na ní.* Všechno bude fajn.... *Zaznamená směr na L.A.a koukne na měrku benzinu.* Stavíme se na pumpě.... *Mrkne na ní a zabočí k nejbližší benzině.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Nov 21, 2014 6:18 pm

*Přikývne na to že to bude všechno fajn a usměje se.*Dobře, se aspoň konečně dostanu z těch šatů. *Řekne s úsměvem. Pak zaslechne zvonící mobil z bundy. Natáhne se dozadu pro bundu a vytáhne mobil přečte si kdo volá. Mírně nakrčí čelo, doufá jen že nebude žádný problém. Hovor přijme.* Ano Stefane... *Ozve se mile do mobilu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Nov 21, 2014 6:49 pm

Ahoj.. neotravuješ to je v pohodě. *Řekne mile.* No jsem mimo město.... Momentálně u pumpy.... *Odpoví mu mile.* Proč ?*Zeptá se po chvíli.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Nov 21, 2014 6:58 pm

No výjimečně ti nelhal. *Zasměje se.* Dokonce nám i ochotně půjčil auto. *Dodá s úsměvem.* No tak na chvíli jsme chtěli dát sbohem těm problémům a tak... *Pokrčí rameny.* Děje se něco ? *Zeptá se a nakrčí čelo.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Nov 21, 2014 8:21 pm

No já nevím prostě nám ho půjčil.*Mírně se zamračí.* Stefane co se děje a neříkej že nic.... *Nezdá se jí že je všechno v pohodě už ho pozná za ty roky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Nov 21, 2014 11:24 pm

Cože mu udělali ? *Řekne šokovaně.* On mi napsal něco jiného.... Kdybych to věděla tak nikam nejdeme...... Vracíme se zpět... Neboj se postarám se o to... *Řekne rychle.*Nepokračujeme... *Zavrtí hlavou.Koukne na Enza.* Stefane nechoď hlavně za Klausem. *Řekne tak nějak prosebně.* Slib mi to... *Dodá.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Nov 22, 2014 12:12 am

Já se vrátím Stefane. Jde o bezpečí Enza ne o moje.... *Odmlčí se na chvíli. Koukne poočku na Enza.* On mi neřekl co se mu stalo, kdybych to věděla tak neodjedu... *Kouká před sebe.* Počkej na mě do půl hodiny jsem zpět, dobře.... *Řekne do mobilu a odmlčí se...*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Nov 22, 2014 3:11 pm

*Do mobilu už nic neřekne, hodí ho vedle sebe na sedačku. Koukne na Enza.* Musím se vrátit... *Povzdychne si. Ví že určitě poslouchal ten rozhovor.* Ty se, ale vrátit nemůžeš... *Zavrtí mírně hlavou a zůstane na něj koukat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Enzo Sat Nov 22, 2014 4:36 pm

*Když zastaví u pumpy a Lexi někdo telefonuje, zůstane v autě. Chvilku jí poslouchá, takže zjistí, že mluví se Stefanem. Nějak se v tom nevyznává a když zaslechne o pokousaným Damonovi, polkne. Před chvílí s ním mluvil.Podívá se na Lexi a když řekne, že jde o jeho bezpečí, zavrtí hlavou. Zůstane na ní koukat, když zavěsí a vytřeští na ní oči.* Zbláznila ses??? A co mám jako asi dělat? Damon je kámoš,Lexi, nemůžu ho v tom nechat. *Řekne smutně.* Musíme vyrazit. Dojdu rychle natankovat, protože takhle bychom asi nedojeli a jedeme.... Víš, jak rychlý to bylo minule.... *Povzdychne si a vzpomene si na svojí jízdu. Otřese se a vyskočí z auta. Natankuje a odběhne na shop zaplatit.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Nov 22, 2014 5:13 pm

*Přikývne mu na to že jde natankovat. Když se vrátí tak se na něj koukne.*Já se nezbláznila, ale jeden hybrid ano. Přesněji řečeno synovec Masona... *Masonovo jméno procedí skrz zuby.* Ty se do Mystic Falls vrátit nemůžeš, jde totiž po tobě ten hybrid pro pomstu určitě. *Zavrtí hlavou nesouhlasně na to že se taky vrátí.* Já vím že to je kámoš, ale prostě mi musíš věřit já se o něj postarám. Seženu mu lék, ale nejdříve mu nafackuju... *Povzdychne si. Má vážně chuť Damonovi vrazit pořádnou facku.* Vím a víš jak rychle kousl tebe, nebudu riskovat znovu to že budeš i ty umírat.... *Při pomyšlení na to že bude na smrtelné posteli zase jí přeběhne mráz po zádech.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Enzo Sat Nov 22, 2014 5:27 pm

*Doběhne k autu a skočí do něj Nastartuje, sešlápne plyn a otočí se zpátky k MF. Šlápne na to opravdu tvrdě, takže jedou rychle a je mu jedno, jak ho budou honit policajti.* A co mám dělat, Lexi? Kde mě chceš nechat? Bože.... Nemůžu tomu uvěřit... Je jasný, že jde po mně. Chce pomstít smrt toho slizáka.... Ale teď je pokousaný Damon a zůstala tam Rose a Stefan. Takže je jen otázka času, kdy pokouše i ty dva. *Rozjíždí teorie a kouše si přitom nervózně palec. Zabočí na silnici vedoucí k MF celkem zakrátko, protože jede vážně rychle.* ¨Prosímtě,  kdyžtak mu vraž až potom, co ho zachráníš.... Nejlepší by bylo ho nemlátit vůbec... Já chápu, proč to udělal... chránil nás....Chránil mě..... *Hlesne a bouchne pěstí do palubky.Dál letí směr MF*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Nov 22, 2014 5:59 pm

Nevím prostě někde mimo Mystic Falls. *Pokrčí rameny.* Jenže on chce tebe, ne ty dva! *Řekne už trochu rozčíleně.* Ne vrazím mu hned co ho uvidím, protože on si chtěl hrát na frajera. My by jsme byli pryč a on by mezitím umřel, to by bylo pak fajn, no... *Odfrkne si je naštvaná na Damona za to jak se zachoval. Kouká z okýnka ven, aby se trochu uklidnila.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Enzo Sat Nov 22, 2014 6:03 pm

Jenže díky tomu, že chce mě ty dva možná umřou!!!! *Křikne a dupne na plyn.* Nech ho být Lexi, nezachovala by ses jinak.... Nikdo z nás by se nechoval jinak... Neumřel by... Má tam Rose a má tam Stefana... ani jeden z nich ho umřít nenechá! *Znovu zvýší hlas s zesílí rádio, protože se nechce hádat, zabočí na silnici do MF a koukne na Lexi omluvně. Nechce na ní křičet,ale neví, co má dělat. Bojí se o Damona i o ostaní v MF.* Promiň....
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Apr 05, 2015 12:11 pm

*Když pak dojedou na dálnici,nepřidává na rychlosti,i když tak hodně chtěl.Ví,že by tím mohl Rose vzbudit a to nechce,takže udržuje rychlost jakou měl do teď a poslouchá písničky z rádia.Jakmile mu začne docházet benzín,začne kousek od pumpy brzdit,aby na to nemusel pak tak prudce šlapat a nevzbudil tak Rose.Na pumpě zastaví a vystoupí z auta.Natankuje a odejde to zaplatit.Ještě si v obchodě koupí láhev vody.Nasedne pak zpátky do auta a napije se.Láhev si položí do klína a nastartuje.Koukne krátce na Rose a hned na to se zase rozjede dál po cestě do Mystic Falls.Už se vážně těší na to,až bude doma*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Apr 05, 2015 2:26 pm

*Vzbudí se po několika hodinách jízdy,když jí sklouzne noha,kterou měla pod sebou na sedadle.Trhne sebou a zmateně se rozhlédne.Stále sedí v autě.Prohrábne si vlasy a promne oči.Koukne na Damona rozespale a srovná se v sedačce.* Promiň,Damí...Asi jsem usnula... *Zachraptí ospalým hlasem a prohne se trošku v zádech,aby se srovnala.Zadívá se z okýnka.* Kde to jsme? *Poškrábe se ve vlasech za uchem a zívne.Jak se jí povedlo usnout za jízdy v autě,to je teda záhada pro ní.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 5 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru