TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesty mimo MF

+5
Stefan Salvatore
Lexi Branson
Felix Gray
Julie Cuvier
Mason Lockwood
9 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 6 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Apr 05, 2015 4:29 pm

Mělas na to právo,když si spala sotva půl hodiny...*Usměje se před sebe,ale úsměv samozřejmě patřil jí*Daleko od L.A blízko Mystic Falls....a už jsem stihl i tankovat*Vezme do ruky flašku s pitím a podá ji jí*Pití?*nabídne jí,ale očkem se na ní nepodívá*Sice sis neužila rychlou jízdu dálnicí,ale vyspala si se a to je důležitější,ne??*Pozvedne obočí a odváží se na ní na moment kouknout*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 6 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Apr 05, 2015 6:06 pm

Mmmmhhh...Když já jsem si chtěla užít tu jízdu...*Spojí ruce a natáhne je před sebe,aby protáhla i je.*Neeee já jsem prošvihla tankování.. *Zaúpí nešťastně.Měla to tak hezky vymyšlené.*Měl jsi mě vzbudit,Damí...*Zívne znovu a usměje se na něj.Vezme si od něj lahev s vodou a otevře jí.*Děkuju. *Napije se a zase jí zavře.*Radši bych si užívala..Než spala.Musel ses hrozně nudit...Doufám,že jsem nechrápala...*Zasměje se a když se na ní na moment koukne,otočí k němu hlavu a s úsměvem na něj mrkne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 6 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Apr 05, 2015 6:44 pm

Tu by sis jen těžko užila,když si byla unavená..*Vydechne*Tak hezky si spala.Nemohl jsem tě vzbudit....Byla by to škoda*Pokrčí s úsměvem rameny*Vím,jak si to měla naplánovaný,ale spánek si potřebovala..*Usměje se*Nudit se?Nope,poslouchal jsem rádio.A neboj,nechrápala si...I když by mi to bylo jedno*Usměje se na ní zeširoka a hned zase koukne na cestu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 6 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Apr 05, 2015 7:05 pm

Nebylo to s tou únavou tak hrozný...*Zasměje se.Pak zvedne pobaveně obočí a koukne na něj.*Hezky jsem spala?A umím spát i nehezky?To mě docela začíná zajímat...Víš jak,já se nevidím,když spím.*Usměje se zeširoka a opře si hlavu do opěrky,aniž by z něj spouštěla pohled.Je tak soustředěný.*No tak třeba ještě budu mít někdy příležitost si zahrát na unesenou,vyděšenou dívku...*Znovu se zasměje a znatelně si oddychne.*A nebylo ti smutno po mém hlasu??Víš,nikdo ti nekrafal do jízdy a tak...Jsem ráda,že jsem nechrapala...kdybys řekl,že jo,řekla bych ti,že kecáš,protože nechrápu.*Nakrčí se smíchem nos a otočí hlavu na silnici.Mrkne po něm očkem a usměje se spokojeně.Už by tam chtěla být.Natáhne před sebe obě nohy,jak jen ji to prostor dovolí a znovu se pokusí protáhnout.*Už tam budem??*Otočí znovu hlavu na něj a sladce,zeširoka se usměje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 6 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Apr 05, 2015 7:45 pm

To já nevím jestli umíš spát i nehezky.Já vždycky trefil tu hezkou chvilku,ale v tom autě to bylo ještě hezčí.Víš,jak si byla schoulená...*Usměje se*Jop,třeba někdy tu šanci budeš mít....*Kývne a vydechne s úsměvem*Proto jsem poslouchal to rádio.Tebe jsem měl vedle sebe*Vydechne*Dalo se to přežít..*Pokrčí rameny*Nechrápala jsi....Vím,že by to byla lež*Zasměje se tomu a koukne zase na ní*Jop,za chvíli už přejedeme ceduli...*Koukne zase na silnici*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 6 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Apr 05, 2015 8:06 pm

Jo trefil jsi hezkou chvilku...*Přikývne pobaveně se smíchem.Zavrtí hlavou,když jí řekne i důvod,proč to bylo tak hezký podle něj a mrkne na něj očkem.*Hlavně,že se to dalo přežít.*Zasměje se a pohladí ho po paži.Pobaveně zamrká,když se zasměje a pak radostí poskočí v sedadle.*Huraaaaa,nemůžu se dočkat.Počkej,počkej.Zakryju si oči a až tam budeme,řekneš mi,že můžu,souhlas??Jdu na to.*Zasměje se a zakryje si oči dlaněmi.Přitom se v sedadle nedočkavě vrtí a skoro ani nedýchá,jak se těší zase domů.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 6 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Apr 05, 2015 9:56 pm

Neměl jsem moc na výběr*Pokrčí rameny s úsměvem na tváři*Jako až přejedeme ceduli??Tak fajn,nemám s tím problém.Když chceš*Uchechtne se a zavrtí pobaveně hlavou.Sleduje tu cestu a hlavně ceduli,aby mohl oznámit Rose,že jsou v Mystic Falls.Jakmile jí zahlédne,nadechne se*4.....3.......2......1*Šlápne trochu víc na plyn*Vítej doma...*Koukne na ní krátce a hned zase na silnici,aby  nenaboural*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cesty mimo MF - Stránka 6 Empty Re: Cesty mimo MF

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru