TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Les Mystic Falls

+21
Rebekah Mikaelson
Caroline Forbes
Elie
Tatia Petrova
Felix Gray
Erik Dixon
Tyler Lockwood
Klaus Mikaelson
Stefan Salvatore
Meredith Fell
Mason Lockwood
Rose Salvatore
Lexi Branson
Enzo
Damon Salvatore
Hayley Marshall
Bonnie Bennett
Elena Gilbert
Nela Townson
Katherine Pierce
Admin
25 posters

Strana 18 z 22 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Katie Dellaney Thu Dec 25, 2014 10:45 pm

*Ještě pořád se nebyla schopná uklidnit, i když jí Erik říkal, ať se nadechne.Chtěla mu vyškubnout ruku,ale než to stihla, ucítila meziprostor a otevřela oči.Když kolem sebe vidí les, vyškubne Erikovi ruku a zavrčí na něj.Nevšímá si toho, v jakém je stavu a zamračí se.* Co teda chceš?? *Přimhouří oči.* A kde je Tom??? *Zvedne se kolem ní vítr a nadzvedne jí vlasy.Je opravdu naštvaná.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Erik Dixon Thu Dec 25, 2014 10:55 pm

Nejdřív potřebuju,aby jsi se uklidnila...*Řekne.Koukne na ní.Vidí jí chvilkama rozmazaně.* Promluvíme si...bez lží...upřímně...Chci vědět ,jak na tom jsme...*Kývne hlavou.Udělá k ní krok.* Dýchej zhluboka...*Řekne klidně.Sjede jí pohledem od nohou až k hlavě a čeká,jestli se uklidní.* Co se týče Toma...šel k autu a odjel...nejspíš jel domů...jel tim samym směrem,kterým přijel...*Chce ji ujistit,že je Tom v pořádku.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Katie Dellaney Thu Dec 25, 2014 11:09 pm

*Naštvaně zavrčí, když k ní udělá krok a couvne.Nemá náladu na to se uklidňovat.Obzvlášť po tom, co jí řekl, že chce vědět jak na tom jsou.Přimhouří oči a nahrbí se.* Nevím, co ode mě chceš slyšet... *Zasyčí a stále cítí vlající vlasy.Jako by znovu měla přijít tlaková vlna směrem od ní.Zamračí se a zhluboka se nadechne.Vydechne nosem a narovná se.Vítr kolem ní se utišší a zalapá po dechu.Tom odjel.....Nechce s ní mít nic společného.Svěsí trochu ramena a zatřese se jí brada.* Nikdy jsem ti nelhala. A nemám to v plánu ani teď. Nemůžu ti říct, že jsi mi ukradený, ale miluju Toma. Tohle jsi chtěl slyšet? *Přimhouří oči a znovu ucítí zesílený tlukot srdce.* A pravděpodobně jsem o něj přišla. *Řekne třesoucím se hlasem a zvedne se okolo ní listí.Začíná jí pálit hrudník, takže se za něj chytí dlaní a snaží se svojí bolest směrovat do jiných emocí, než je smutek.Nechce plakat.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Erik Dixon Thu Dec 25, 2014 11:27 pm

*Viděl ,jak se jí zatřese brada.Když jí řekne ,jak je to tak trochu přihmouří oči.*Když miluješ Toma...proč se staráš?Proč ,když sem si dal ruku na srdce jsi byla hned u mně?*Zeptá se jí.*Katie..chtěl jsem mluvit upřímně..takže nejspíš pár věcí vynechám...nechci ti ublížit...*Zakroutí hlavou,ale jen malinko.*Ne...ššš....*Znovu k ní přistoupí a podívá se na to,jak zase začíná foukat vítr.*Nepřišla si o něj..nejspíš toho na něj bylo moc...je přece jen člověk...*Říká klidně.Udělá k ní ještě krok,aby byl blíž.*Nevěděl jsem co všechno v tobě je...ale jediné co vím...*Podívá se na kolem ní.*...je,že potřebuješ někoho,kdo ti pomůže se mírnit...máš obrovsou moc...*Špitne.*Takhle zachvíli někomu ublížíš,jestli se jí nenaučíš kontrolovat...*Vzpomene si na svou čarodějnickou kamarádku,kterou ta moc pohltila,ale to Katie raději nikdy neřekl.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Katie Dellaney Thu Dec 25, 2014 11:48 pm

Asi proto, že mi nejsi ukradený Eriku. Pomohl jsi mi, když jsem nevěděla co se se mnou děje a zasvětil mě do magie. Pomohl jsi mi to tady zvládnout a dneska jsi mi zachránil život... Prostě tě mám ráda, ale můj přítel je teď Tom a toho miluju... *Sevře se jí hrdlo a zhluboka nadechne.* Nebo alespoň doteď můj přítel byl. Eriku.... Měl jsi možnost být se mnou a promrhal jsi jí. *Rozhodí rukama a chytí se za srdce, ve kterém jí píchá.* Ani netušíš, kolik toho už zažil. Tohle na něj stěží mohlo být moc.... Má mě dost. *Vytrysknou jí slzy z očí a zavrtí hlavou. * Nikoho nepotřebuju!! *Zvedne hlas a stiskne pevně víčka.Listí okolo ní vyletí do vzduchu a když dopadne,utišší se vítr a ona se pevně podívá Erikovi do očí.* Umím se kontrolovat.Sbohem.... *Řekne klidně.Přistoupí k němu a položí mu dlaň na spánek.Políbí ho na čelo a kus od jeho čela zamumlá formulku, kterou ho uzdraví.Vydechne,zavře oči a pak se pomocí kouzla přesune někam pryč.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 27, 2014 1:54 am

*Dojede k lesu, kde zaparkuje a vyskočí z auta. Klíčky schová do kapsy a vydá se na lov. Bohužel stále nenaráží na nic jiného, než veverky a zajíce. Oklepe se hnusem, ale jednoho většího zajíce Stefanovi chytí a za uši se s ním u.r. přemístí k autu.Skočí do auta a na klíně ho odveze zpátky do Penzionu, ještě živýho. Páč neví,jak Stefan tyhle zvířátka má rád.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Erik Dixon Sun Dec 28, 2014 1:35 am

*Jen tak jí odevzdaně sleduje.Píchá ho v srdci,když slyší to proklatý jméno začínající na T. Sleduje,jak zase pláče.* Ne..už neplač...*Povzdychne si a pak ,když se Katie uklidní,tak si oddychne.Cítí,jak ho Katie uzdravila.Chce jí ještě něco říct,ale ona zmizí.Natáhne ruku na místo kde byla a skápne mu slza.Utře si jí a jde pryč.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Feb 02, 2015 11:35 pm

*Dojde do lesa dostatečně hluboko,aby jí nevyrušil někdo z lidí,hodí tašku na nějakou mýtinku,na které se zastaví a povzdychne si.Jestli se jí teď kouzlo vymkne,neví,jak jí někdo dokáže najít.Kousne se do rtu a rozpustí si vlasy.Sundá si sáčko a zůstane jen v bílém tričku.Odváže si šátek z krku a rozprostře ho doprostřed.Rozloží dokola svíčky a s tlukoucím srdcem se usadí doprostřed kruhu.Má opravdu strach,protože když se naposledy dostala Klausovi do hlavy,skončila v bezvědomí.Zhluboka se nadechne a nejdřív provede kouzlo,kterým načerpá energii z přírody.Vlasy jí přitom volně poletují kolem těla.Po chvilce ustane a otevře oči.Cítí se silná.Podívá se po svíčkách a ty se hned zapálí.Trošku jí to překvapí,že stačí tak málo.Vyzkouší pohybování předměty a pohledem odhodí pár kamenů,které má na dohled.* (To není špatný,Dellaney...) *Pousměje se sama pro sebe.Ví,že všechno tohle umí díky Erikovi.Prohrábne si vlasy a smutně se zatváří,když si vzpomene jak od něj odešla.Promne si oči a zavře oči.Přes kouzelnou formulku se pokusí znovu napojit do Klausovy hlavy přes vzpomínku,kdy tam byla naposledy.Když ucítí spojení,začne se jí dělat divně mdlo.Zamotá se jí hlava a cítí,že jí teče krev z nosu.Nechce přestat,aby to zrušila,takže pokračuje,aby bylo spojení silnější.Začíná jí svírat celý hrudník a cítí,že jí dochází kyslík.Musí vydržet.Musí to udělat pro Rose a Lexi.Pocítí pevné spojení a chytí se toho.Předkloní se,protože jí berou neskutečné křeče do břicha.Najde v Klausově hlavě vzpomínky na jeho otce,Mikaela.Na vlastní kůži pocítí jeho strach.Zrychlí se jí dech a začne jí píchat pod srdcem.* Néééééééé!!!!!!!!! *Zakřičí s bolestí.Uvidí Mikaela v rakvi a hrobce.Poslední obrázek,než se sesype.Kolem ní se při přerušení spojení znovu utvoří tlaková vlna a projede komplet celým MF jako několikasekundový hurikán,který smete všechno,co mu přijde do cesty.Zůstane klečet na šátku uprostřed lesa a po tvářích se jí koulí slzy.Krev má po celé puse a bradě,takže si kompletně zamazala bílé tričko.Roztřesenýma rukama se natáhne pro batoh a rychle si do notesu zapíše zápisky ohledně Mikaela.Nemůže přestat plakat a třást se nad obrazy v Klausově hlavě.Pokusí se posbírat na nohy,ale je slabounká.Chytne se za břicho,ve kterém jí neskutečně píchá a zavzlyká.Potřebuje pokračovat.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 03, 2015 3:31 pm

*Trošku se prodýchá,než se znovu napojí na Klause a Mikaela v jeho hlavě.Potřebuje podržet poslední vzpomínku na něj,aby zjistila,kde leží jeho tělo.Má pocit,že z ní odchází život.Sedne si na paty a ignoruje tu bolest,kterou jí způsobuje další magie.Znovu se napojí na Klause a z něj přejde plynule na Mikaela,rozblikají se jí za víčky obrázky a konečně i místo,kde je hrobka,ve které je Mikael uložen.Vysíleně sebou plácne na záda a začne kašlat krev.Rychle se otočí na bok a sáhne po mobilu,aby Lexi hned napsala.*
kód:
Hřbitov v Charlotte...hrobka...v rakvi je Mikael zavřený...víc nem
*Ani nedopíše SMSku,odešle jí a upadne do kómatu.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 03, 2015 4:17 pm

*Pár dní byl pořád doma nebo někde lítal,ani neměl moc čas zajímat se o své hybridy ani o Erika.Rozhodl se projít do lesa a trochu si po tom všem pročistit hlavu a popřemýšlet nad nějakými plány.Zdá se mu,že je v MF nějak moc dlouho klid,což se mu moc nezamlouvá.Jakmile zahlédne Katie rozejde se k ní a sedne si do dřepu.Podle těch svíček a té krve hned poznal,co je zač.Usměje se nad tím*Zdravím*Promluví na ní a čeká,že mu odpoví.Když se po chvíli ani nepohne,zvedne se a klekne si k ní úplně.Obličej si přetočí na sebe a zadívá se na ní.Poté se rozhlédne,jestli kolem nikdo nejde a když je si jist,že nikdo poblíž není,popadne její batoh a jí do náruče.Zmizí s ní k sobě domů,má s ní určité plány*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Feb 15, 2015 8:01 pm

*Poté,co se dostatečně nasytí,rozhodne se pro procházku a tak zamíří do lesa,kde má jistotu,že bude mít klid.Jen tak někdo sem nechodí a nečeká,že zrovna teď tam někdo bude.Proto se prochází z rukami za záda a užívá si chvilku klidu a soukromí,které už v domě moc nemá,díky jeho podařené rodině*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sara Evans Sun Feb 15, 2015 8:06 pm

*Svižným behom mieri do lesa,ktorý sa jej hneď podaril nájsť. Našťastie. Poobzerá sa okolo seba po celkom tmavom lese a beží ďalej pomedzi stromy,pričom moc nesleduje okolie. Zrazu ju len zastaví prudký náraz,čo ju posunie trochu dozadu.*Ou,prepáčte. Nevidela som vás. Moja chyba.*Zdvihne hlavu k nejakému neznámemu mužovi a obranne zdvihne ruky. Mala by dávať asi väčší pozor. Ale nečakala,že tu niekto bude. Síce to si možno hovorí aj on.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Feb 15, 2015 8:16 pm

*Koukne na Saru,když do něho narazí.Asi se s tím soukromím zmýlil.Lidé tady jsou.*Nic se nestalo*Usměje se*Jen by jste si příště měla dávat pozor.Nemusela by jste dobře dopadnout.Někteří jsou tu vážně zlý..*Samozřejmě,že myslí sebe,ale tu dívku tady nikdy neviděl a cítí z ní,co je zač.Mohl by mít dalšího hybrida a to se mu hodí*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sara Evans Sun Feb 15, 2015 8:24 pm

Tu? Zlí ľudia?*Zavrtí hlavou a mierne sa zasmeje. Nepozná Mystic Falls až tak dobre,ale príde jej to ako dosť pokojné mesto. Možno až nudné,ale čo narobí.*Viem sa o seba postarať. Ale ďakujem za radu.*Žmurkne naňho a pozrie sa smerom ďalej do lesa. Bez slova sa už len rozbehne ďalej.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Feb 15, 2015 8:33 pm

*Usměje se a otočí na ní hlavu.Nakonec se otočí celým tělem a rozběhne se za ní.Nemůže jí nechat jen tak zmizet bez toho,aby zjistil,jak se jmenuje a zbytek podrobností*Můžete mi věřit,lidi tady jsou zlý.Vím o tom své a dívka jako Vy se jim jen těžko ubrání....*Zastaví se*Věříte na nadpřirozeno*Zeptá se jí a doufá,že se zastaví.Nechce za ní pořád běhat*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sara Evans Sun Feb 15, 2015 8:41 pm

*Hneď ako beží preč,počuje za sebou jeho kroky. Zastaví sa,keď jej začne niečo rozprávať a otočí sa naňho.*Nemali by ste ma tak podceňovať.*Stisne pery pevne k sebe a pristúpi pár krokov bližšie k nemu. Nad jeho otázkou len mierne zvraští obočie.*Videla som nejaké filmy. O upíroch,čarodejkách a podobne. Príde mi to dosť nereálne.*Milo sa naňho pousmeje a pokrčí plecami. Vie,že nemal na mysli toto,ale nevie akú odpoveď čakal.*Ani sa nepoznáme a pýtate sa ma na takéto veci? Neviem čo si mám o vás myslieť.
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Feb 15, 2015 8:47 pm

Proč Vám to přijde nereálné?Vy by jste nechtěla být třeba..upír?*Pozvedne obočí*Já jen,že jsem slyšel,že tady běhají nějací zvířata,pořád nějaká vražda.Co kdyby to nebyla puma,ale třeba vlkodlak.*Usměje se*Takže....Proto Vám radím,aby jste si dávala pozor.Ty zvířata,když se tu objeví,tak neví,kdy přestat ty lidi vraždit a dívka jako Vy...*Prohlédne si jí a větu nedopoví*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sara Evans Sun Feb 15, 2015 8:56 pm

A prečo by mi to malo pripadať reálne?*Odpovie mu na otázku otázkou.*Nie,vážne by som nechcela byť upír.*Rýchlo pokrúti hlavou. Veď len zabíjajú,pijú krv. Nechápe načo niečo také existuje. Síce ona sama je vlkodlak,ale to je niečo úplne iné. Počúva ďalej jeho slová a pritom ho sleduje.*Nechápem,čo týmto sledujete. Týmito rečami.*Radšej si od neho drží nejaký ten odstup. Len pre istotu. Predsa len ho nepozná a potom,čo jej tu teraz rozpráva.*Podceňujete takto každú ženu? Alebo zato môže môj mladistvý vzhľad?*Nadvihne jedno obočie a pritom má aj dosť naštvaný výraz. Nemá rada,keď jej niekto naznačuje alebo hovorí,že je slabá. To môže povedať len niekto,kto ju nepozná.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Feb 15, 2015 9:07 pm

Možná proto,že to reálný je.Už dlouho se jich lidé snaží zbavit,aby jim neotravovali život a nekrmily se z nich*Pokrčí rameny.Ví,že mu to stejně neuvěří,ale nebojí se jí ukázat fakt.Poznal,že ona sama není obyčejná a kdyby se náhodou něco stalo,byla by i proti sobě,jako vlkodlak*Já se vlastně moc s ženami nebavím.Většinou se hádám se svou rodinou.Pokaždé se jim něco nelíbí.Niklausi tohle,Niklausi tam..*zarazí se*Já jsem se Vám vlastně nepředstavil*řekne s úsměvem*Jsem Niklaus,ale všichni mi říkají Klaus*Podá jí ruku a čeká,že se dozví i její jméno*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sara Evans Sun Feb 15, 2015 9:15 pm

Samozrejme. Ako poviete.*Prikývne s vážnou tvárou. Keď jej tu rozpráva takéto veci,asi o tom niečo vie. Možno aj niečo o nej. No ona dobrovoľne nič nepovie,ani nenaznačí. Nechce sa prezradiť pred úplne cudzím človekom.*Vidieť,že ste taký typ.*Kývne hlavou zo strany na stranu a prehliadne si ho. No ako nejaký rodinný typ jej veľmi nepríde. Možno preto aj tie hádky.*Sara.*Povie po chvíli váhania a podá mu ruku. Rýchlo ju,ale stiahne späť k telu a prehrabne si vlasy.*Takže už mi môžte povedať,čo týmto sledujete? Tým,že mi tu rozprávate o upíroch a podobných veciach? Nech už môžem ísť.*Vlastne nemusí ani čakať na jeho vysvetlenie,ale celkom ju to aj zaujíma.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Feb 15, 2015 9:25 pm

Sara*Přikývne a také stáhne ruku k tělu*Pěkné jméno*Pochválí jí*Říkám pravdu,jen Vás varuji před upíry tady z města...Můžu Vám nabídnout svou pomoc.Mě se místní i okolní upíři bojí*Usměje se*Takže pokud by Jste měla zájem,stačí se pár lidí zeptat na Klause a on už Vás ke mě někdo zavede.Jsem tady ve městě dost známý...*Musí si jí nějak ohlídat,aby se jí nic nestalo.Přišel by tak o příležitost mít hybrida.Jedna vlkodlačí slečna už po městě běhá,ale jen tak jednoduché s nalezením to nebude*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sara Evans Sun Feb 15, 2015 9:33 pm

Ďakujem.*Povie neurčito,keďže nevie,či sa hodí ďakovať za meno. Nechá to tak a venuje sa radšej tomu čo hovorí ďalej. Takže niečo určite vie. Sú tu upíri. S tými nemá absolútne žiadne skúsenosti. Nikdy žiadneho upíra nestretla. Teda aspoň čo ona vie.*Nepotrebujem vašu pomoc. Vystačím si sama.*Prikývne. Pomoc od nejakého cudzinca? Veď vie sotva jeho meno,ktoré jej ale utkvelo v pamäti. Niklaus. Na také meno sa asi ani nedá zabudnúť.*A taktiež namyslený.*Dodá nahlas k tomu,čo povedal. Vyzerá to,že má vysoké sebavedomie. Ešte si o sebe povie aj že je známy.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Feb 15, 2015 9:43 pm

No dobrá,je to Vaše volba*Pokrčí rameny*ale až Vás napadne nějaký upír,bude už pozdě myslet na to,že Jste mohla mít někoho,kdo by Vás ochránil...*Usměje se a zavrtí hlavou nad tím,že je namyšlený,i když na tom možná něco bude*Nevěříte mi...*Vydechne*Já Vás nutit nebudu,nenabízím se dvakrát...Vlastně,kdyby jste mě znala více,věděla by jste,že i má první nabídka byla velké gesto.Málo kdy nabízím někomu ochranu.*Hodí rukama do stran a zase je hned vrátí k tělu*Vaše chyba...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sara Evans Sun Feb 15, 2015 9:50 pm

A ako presne by ste ma ochránili? Keby ma niekto napadol,povedala by som "Klaus" a on by sa zľakol a utiekol? Pribehli by ste mi na pomoc? Alebo by som dostala od vás bodyguarada?*Zatvári sa veľmi nadšene a rozžiaria sa jej oči. Je veľmi pravdepodobné,že by sa stalo niečo z vecí,ktoré vymenovala.*Nájdite si niekoho iného,koho budete ochraňovať.*Dá mu dobrú radu a milo sa usmeje.*Jasné.*Iba krátko odpovie nato čo povedal a nato,že je to jej chyba.*Už sme skončili? Radšej sa vrátim k tomu behu.*Doširoka sa naňho usmeje a chystá sa k odchodu.*Rada som vás spoznala.*Povie mierne ironicky,otočí sa a beží preč. Radšej čo najďalej od neho.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Feb 15, 2015 10:03 pm

*Namyšlená,jen tak na něco neskočí a nenechá se zlákat něčím,co jí může opravdu pomoct.To se mu hodí,něco takového přesně potřebuje.Pokrčí s úsměvem rameny,když mu řekne,aby si našel na ochranu někoho jiného*Ano,skončily jsme*Kývne*Já Vás taky.Snad jsme se neviděli naposledy*Usměje se mile.Chvíli jí sleduje,jak mizí pryč a když se mu vytratí z očí,rozejde se hlouběji do lesa.Potřebuje přemýšlet,tu holku musí dostat.*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 18 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 22 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru