TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice L.A.

+4
Enzo
Rose Salvatore
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 11 z 19 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 04, 2015 1:31 pm

Já se chtěl předvádět??*Pozvedne obočí*Já jsem ten závod nevymyslel kámo*Zavrtí hlavou*To ty ses chtěl předvádět....a pak si prohrál*Uchechtne se*Já se můžu předvádět i jinak*Usměje se*Koukej...*Dá obě nohy na třmeny,pustí otěže a postaví se na třmenech plnou vahou.Ruce roztáhne a zařve*Vítěěěz!!!*Koukne z úsměvem na Enza a přitom se nesoustředí na nohy.Nechtěně koně patou nakopne do slabin a ten se jako na povel rozeběhne,což nečekal.Spadne dozadu a sedne si mu na zadek.V tu chvíli se kůň zastaví a postaví na zadní a než se stihne chytit otěží,spadne na zem.Hlavou padne přímo na kámen a bouchne se do hlavy.Ztratí na chvíli vědomí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 04, 2015 2:12 pm

Tak jo... *Kývne spiklenecky směrem k Rose a zasměje se.*Taky si myslím. *Zasměje se. Koukne pak na to co dělá Damon a krátce se podívá na Enza, který se šourá ještě pomaleji k nim. Potom co Damon zakřičí Vítěz tak přesune pohled k němu. Najednou vidí jak padá.*Bože... *Řekne docela nahlas. Koukne krátce na Rose, která za ním určitě hned poběží. Rozhodne se zastavit proto tedy koně, aby ho vážně nemuseli nahánět všude možně.Chytne koně za otěže a pohladí ho po hlavě, aby se zklidnil.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 04, 2015 2:19 pm

*Nevšímá si kluků a věnuje se Lexi do té doby,než Damon zařve,otočí se tedy na ně přímo ve chvíli,kdy už se Damonův kůň staví na zadní.* Damone!!!! Lex... *Koukne na ní a vidí,jak chytá koně,rozeběhne se tedy k Damonovi a klekne se k němu.Potom co mu zvedne hlavu zjistí,že spadl na kámen.Krev na probrání nemá.Podívá se na Enza.Kousne se do rtu a zakousne se do zápěstí,které přiloží krvácející Damonovi ke rtům a nakloní mu ho tam.Rozhlíží se přitom,aby se nedejbože nevynořil odněkud třeba nějaký myslivec.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 04, 2015 2:27 pm

*Šklebí se na Damona celou dobu,co na něj machruje s jeho výhrou.* Přestaň kámo,něco se stane..... *Jen co to dořekne,stane se několik věcí,které ani nestíhá sledovat,vidí jen Damona na zemi.Rychle se pokouší dostat z koně,ale jde mu to dost pomalu,takže než se vymotá,klečí už u Dama Rose a dává mu svojí krev.* Rose já mu říkal ať to nedělá....On je hroznej machr.... *Zavrtí pohoršeně hlavou a podívá se po Lexi.Sleduje Rose a Damona a hltá to předávání krve,jako by to byl nejzajímavější biják,co kdy viděl.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 04, 2015 2:37 pm

*Jakmile mu do pusy padne pár kapek krve,otevře oči a koukne na Rose.Chytne její ruku a odtáhne jí od svých rtů*Ten kůň!*dostane se rychle do sedu a vydechne,když vidí,že ho Lexi chytla.Chytne se za hlavu a pak koukne na ruku*auu*zašklebí se a začne se pomalu zvedat na nohy,protože na zemi je docela zima*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 04, 2015 2:53 pm

*Střelí pohledem po Rose, když ucítí krev. Asi si před ní rádi vyměňují krev. Zavrtí jen hlavou a hladí toho koně, aby byl v pohodě. Koukne krátce na Enza a pak zase na Damona, když vykřikne co kůň. Poplácá slabě koně. Mlčí a nic neříká. Nemá co k tomu říci a když tak by narážela ze srandy na to darování krve mezi těma dvěma. Doufá že už nebude nikdy u žádného sdílení krve upíra s upírem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 04, 2015 2:56 pm

*Oddychne si,když Damon otevře oči a jakmile jí odendá ruku,stáhne si rukáv od svetru.Nic mu na ten jeho výkřik o koni neříká,protože sám vidí,že koně má Lexi.* V klidu....prosímtě. *Promluví na něj měkce,když se chytá za hlavu a začne se zvedat.Postaví se taky a pomůže mu tím,že mu podepře loket.* V pořádku? *Koukne se na něj starostlivě a svraští obočí.Poslat někam Enza a jeho je o strach.Neměla z toho koně slézat.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 04, 2015 3:09 pm

No pěknýýýýý.... *Zahučí,když Dam odtáhne Roseinu ruku od svých rtů a uchechtne se.* Už vím o co tí šlo. *Mrkne na ty dva,když se sbírají ze země.Chce už podepřít Damona,ale Rose je znovu rychlejší.Usměje se tedy na ní a rozejde se se svým koněm za Lexi.Dojde k ní a líbne jí krátce.* Tak jsem sice prohrál,ale aspoň jsem nespadl. *Zazubí se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 04, 2015 3:39 pm

O tohle rozhodně ne*Zašklebí se na Enza.Zvedne se z pomocí Rose a koukne na ní*Jop..je mi fajn*Usměje se na ní*Jen jsem spadl.Nic hroznýho*Pokrčí rameny a koukne na Enza,když přizná svou prohru,ale bere jako vítězství,že nespadl*Měl jsi jenom štěstí..*Okomentuje mu to,i když to jemu vůbec nepatřilo*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 04, 2015 4:00 pm

*Zasměje se nad slovy Damona a Enza. Koukne na Enza, když za ní přijde a usměje se. Líbne ho nazpět.* To nevadí že jsi nevyhrál... Jo, kdyby se nepředváděl tak by nespadl... *Zasměje se zeširoka.Koukne na Damona, když to taky okomentuje a jen se úsměvem zavrtí hlavou.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 04, 2015 4:08 pm

Fajn... *Pokrčí rameny na Damona a dojde společně s ostatními k Lexi.Usměje se na ní a vezme si otěže od Damonova koně.Jen se na ty dva otočí a stejně jako ona zavrtí hlavou.Střelí po Lexi všeříkajícím pohledem a povzdychne si.* Tak pojedeme zpátky,nebo co? *Koukne po ostatních.Chtěla by se ještě projíždět,ale jelikož Damon spadl z koně a Enzo se na něm sotva drží,neví jestli je to dobrý nápad.Pohladí koně po krku a usměje se.Na toho koně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 04, 2015 4:11 pm

Přesně... neměl se předvádět... Náfuka. *Uchechtne se a koukne na Damona.* Tohle není o štěstí,kámo.Štěstí jsi měl ty,že jsi vyhrál... *Zazubí se a koukne na Rose.* Vy chcete už zpátky? *Koukne na všechny a zvedne obočí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 04, 2015 4:20 pm

Víš o tom,že tě slyším?*Zeptá se,když ho nazve náfukou*Najednou jsem měl štěstí..No výborně*Zavrtí s úsměvem hlavou a koukne na Rose*Ty už chceš jet zpátky...??*Pozvedne obočí*To už se tak těšíš,až si Enzo oblékne něco dívčího..??*Uchechtne se a koukne s úsměvem na Enza.Sám se nemůže dočkat,až ho v tom uvidí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 04, 2015 5:06 pm

*Zasměje se nad tím náfukou. Koukne na Rose, když se ptá jestli už nepůjdou a pak koukne ještě na ty dva, kteří se jí udiveně hned zase ptají.Zavrtí hlavou s úsměvem.* Mě je to jedno.. *Zůstane nestranná.*Neříkej že ty se na to netěšíš? *Koukne na Damona s úsměvem. Sice ta otázka nebyla určena pro ni, ale prostě se musela optat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 04, 2015 6:40 pm

Ne já neříkám,že chci zpátky,jen se ptám.... *Pokrčí rameny a jen se pousměje.Že by se nemohla dočkat Enza v dívčím oblečení se říct nedá.Určitě to bude vtipný,ale nemusí mít všechno.* Tak asi zpátky do sedla ne? *Usměje se nakonec a otočí se především k Lexi,která jako jediná tady pravděpodobně bude mít rozum.Mrkne na ní a pak se otočí k Damonovi,jestli souhlasí a znovu se na koně posadí,ačkoliv spadl.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 04, 2015 6:45 pm

Vím,že mě slyšíš,proto to říkám.... *Zazubí se na Dama a mrkne po Lex.* Rosie se mnou jako jediná soucití,že jsem tě nechal vyhrát a ty se mi směješ....Viď Salvatorová??? *Uchechtne se k Rose a když se ptá,jestli jdou zpátky do sedel,přikývne a usměje se na Lexi.* Hop.... *Vyskočí do sedla a vytáhne si Lexi před sebe do sedla.* Řídíš... *Zasměje se a dá jí pusu na ucho.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 04, 2015 7:10 pm

*Zašklebí se na Enza a koukne na Lexi*Já neříkám,že se netěším...Těším se až bude chodit v dívčím.Vymyslel závody a sázku a prohrál*Uchechtne se a koukne na Rose*Jop,zpátky do sedla*Usměje se a odejde ke koni.Znovu tam vysadí nejprve Rose a potom nasedne sám.Chytne se otěží a beze slov se pohne v sedle,aby se jejich kůň rozešel*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 04, 2015 7:44 pm

*Koukne po Rose ve stejnou chvíli jako ona na ni. Kývne taky na to že jdou nazpět do sedel. Dostane se taky nahoru na koně.*Ty už ho řídit nechceš? *Otočí na něj trochu hlavou a usměje se. Koukne na Damona a zasměje se jeho slovům. Bylo jasný že se těší, kdo by se na to netěšil. Pohne se pak taky v sedle, aby se kůň rozešel.Napadají ji teď věci, které by nejraději udělala, ale nechce Enzímu způsobit infarkt.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 04, 2015 8:03 pm

Jsi pěknej lotr....Nezapomeň,že mám fotku,která by tě mohla vytrestat.. *Ušklíbne ae na Damona a hodí očkem po Rose.Damon určitě ví dobře,co myslí.* Ne já ti to s radostí přenechÁm....Užij si to. *Uchechtne se na Lexi a když ona pobídne koně k chůzi,chytne se jí za pas.* Možná si taky koupím koně.... Budu trénovat.. *Zazubí se.* Jinak zlato,doufám,že máš něco,co na mě nepraskne.... *Zasměje se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 04, 2015 8:10 pm

*Nechá se vysadit do sedla od Damona a uvelebí se,když si sedne i on.Podívá se na Enza,když začne o fotce a pootočí na Damona tázavě hlavu.Pak mrkne po Lexi a pokrčí rameny.* Ty si koupíš koně? *Pousměje se na Enza a zavrtí hlavou.Chtěla dodat něco jako "chudák",ale hned si to rozmyslela.Rozhodla se do ničeho moc nemichat.Chytne se sedla,kkdyž Damon rozejde jejich koně.* Lexi je drobounká,na tobě praskne všechno.... *Zareaguje na Enza.* Kam jedeme?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 04, 2015 8:26 pm

Tak jí vytáhni*Pokrčí rameny*Ukaž jí Lexi,Rose a každýmu pocestnýmu,kterého cestou potkáme..Je mi to jedno*Koukne před sebe a zavrtí hlavou,když se na něho Rose tázavě podívá.Víc z jejich konverzace nekomentuje.Už ho nebaví to,jak mu Enzo pořád vyhrožuje tou fotkou.Jakoby tam na ní dělal něco,co se nesmí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 04, 2015 9:36 pm

*Jak Enzo zmíní fotku tak koukne po Damonovi a pak koukne hned na Rose s pohledem jestli ví o co jde.Na to že ji přenechá koně jen přikývne s úsměvem. zasměje se nad tím že bude Enzí trénovat dál.*No já slyšela že se mi zvětšuje pozadí, takže možná mu nějaká ta sukýnka bude, Rosie...*Zasměje se zeširoka a na Rose mrkne.*Takže jo něco se najde co na tobě nepraskne, zlato..*Koukne na Enzího krátce s úsměvem.*Jo vlastně kam vůbec jedeme?*Optá se taky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 04, 2015 9:48 pm

Myslím,že tvoje pozadí je bezchybný a pořád stejný...Tak bůh chraň tvoje oblečení....Ale ty máš vlastně od svatby k dispozici i můj šatník,takže v klidu, *Mávne rukou a zasměje se.* Mě asi žádné fotky nezajímají,Enzo.... *Koukne na něj.* Jestli je to podobná fotka,cos mi posílal z vaší pánské jízdy v Mystic Falls,s popisem,že Damon kvůli mně přichází o pití z lidí,tak si jí dej na tapetu. *Zamračí se mírně a hned se usměje na Lexi.* Jela bych někam dál do přírody.... Aby se koníci proběhli. *Pousměje se a pohladí jejich koně po krku.Pak se otočí na Damona a sladce se na něj usměje,přičemž ho chytne za ruce,kterými drží otěže.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 04, 2015 9:53 pm

Uka??Pozadí máš dobrý... *Zazubí se a kývne na to,že se něco najde.* Ta fotka,co jsem ti poslal byl přešlap.... *Koukne na Rose a pak na Dama.Nepřiznal se Damonovi,že Rose tu fotku poslal.* Já ti chtěl ukázat fotku,abys měla proč žárlit....Dam se důvěrně bavil s jednou holkou u koní... *Uchechtne se škodolibě.* Neboj kámo....Nikomu cizímu jí neukážu... *Pokrčí rameny.* Jedeme někam k támhle tomu lesu. *Ukáže do dálky.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 04, 2015 10:01 pm

*Pozvedne obočí,když Rose začne o fotce,kdy pil z tý holky.Koukne na Enza s přimhouřenýma očima a zavrtí hlavou*Ukaž jí to..nebo jí to pošli na mobil.Aby Rose viděla,jak vypadala...Posílej,jestli nejsi srab*Pobízí ho pořád dokola.Je připraven Lexi poslat to video,kdy na Damona řval,aby zastavil tu bestii.Usměje se na Rose,když se na něho usměje a pak už se zase soustředí na cestu*Fajn..jedeme*kývne*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 11 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 19 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru