TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice L.A.

+4
Enzo
Rose Salvatore
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 10 z 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 02, 2015 8:08 pm

*Ani nesleduje přírodu okolo.Je rád,že se nepodělal a nespadl z koně.Koukne na Lexi a nepřítomně se usměje.* Jsem rád,že to zvládly moje trenky.... *Uchechtne se.Pohne se opatrně v sedle,aby došli Damona s Rose.* Vypadáte jak z obalu knížky nějakého románu pro obtloustlý,nešťastný baby. *Houkne na ně.Ví,že to nezvládl jako Damon,ale neposral se a to je pro něj důležitý.A nespadl.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 02, 2015 8:40 pm

Ať si tam pro mě za mě nosí celej svět,ale tohle dělal před pár hodinama..*Zavrtí hlavou.Usměje se,když řekne,že má u ní panáka a pusu*Kdybych to nezastavil já,tak bys to zastavila ty.Není důvod k odměně*Pokrčí rameny*Bojí se koní*uchechtne se a rozhlédne se kolem po krajině*jop,je to fajn*Kývne a koukne na Enza.Zašklebí se nad jeho poznámkou*Neříkej...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 02, 2015 9:27 pm

*Zavrtí hlavou nad Enzovou poznámkou. Potom co dojdou s koněm až k Damonovi a Rose tak na ně koukne s úsměvem. Zasměje se u narážku na ty dva co měl opět Enzo. Všechny beze slov sleduje a pak se zadívá na tu krásu kolem nich všech. Je to tam dokonale krásný.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 02, 2015 9:39 pm

Říkám.... *Odpoví Damonovi a opětuje mu úškleb.Hned se zazubí.* Kdybych si vás mohl vyfotit a poslat do soutěže,určitě by mě první místo a věcná cena neminula....Můžu?? *Uchechtne se.* Akorát ses mohla Rose líp obléct a ty sis měl vzít kámo ten klobouk n *Zakření se na oba a pootočí se na Lexi.Promne si strniště na bradě a mrkne na Dama.* Hele....když už víme,jak na to....Dáme závod?Na konec aleje. *Kývne k místu,kde končí stromořadí a rozprostírá se louka.* Kdo prohraje,musí celý zbytek dne nosit nějaký hadry,co patří našim drahým polovičkám.... *Mrkne po Rose a Lexi a vyzývavě koukne na Dama.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 02, 2015 9:47 pm

Je to prostě Enzo...Co bys chtěl.... *Zasměje se směrem k Damonovi a přitaká mu.* Zasloužíš si odměnu za ten únos.... *Otočí se na něj s úsměvem a pošimrá ho nosem na hraně čelisti.Pak koukne na Enza a protočí nad jeho poznámkou oči.* Ty víš,jak někoho zprudit.... *Usměje se a zavrtí hlavou.Koukne na Lexi,jak se kochá okolím.* Sorry,že jsem si neoblékla svatební nebo plesové šaty. *Ušklíbne se.Pak trochu znervózní po tom,co hecuje Damona.* Uuuhhhmm....Nevím,jestli je to nejlepší nápad,kluci. *Otočí hlavu na Damona a zadívá se na něj tázavě,jestli si věří na závod.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 02, 2015 10:02 pm

Aby si aspoň něco pamatoval*Pousměje se*Za únos je odměna??*Pozvedne obočí*Měl bych vymáhat výkupné*Zasměje se*Komu zavoláme??*Zeptá se a pořád se směje.Smích ho přejde,po Enzovo slovech*Nope,nebudu nikde vyset...*Zavrtí hlavou*Sorry,že mi to přišlo zbytečný...Navíc bych ho mohl ztratit*Pokrčí rameny.Začne přemýšlet nad jeho výzvou a slova Rose moc neposlouchá*Fajn..zblázníš se hned,co ten kůň zrychlí krok..*Usměje se škodolibě*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 02, 2015 10:17 pm

*Když pak prudí Enzo ohledně oblečení těch dvou tak zavrtí hlavou s úsměvem. Zasměje se nad následnou reakcí Rose.*Jo dejte si závod...*Přikývne souhlasně s úsměvem.Zasměje se nad posledními slovy Damona.*Tak šup šup...*Popožene je. Závodu se fakt účastnit nebude, proto sesedne z koně. Je zvědavá, kterej z těch dvou spadne jako první.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 02, 2015 10:39 pm

*Na výkupné nijak nereaguje,ale když se opravdu chystají ti dva závodit a Lexi seskočí z koně,zatřese hlavou.* Fajn u toho být nemusím. *Přehodí nohu přes koně a řachne sebou na zem.* Ahhh,pecka. *Začne se sbírat ze země a oklepe si kolena od sněhu.Teď to vypadá,že z něj slézala poprvé.Koukne na Lex a pousměje se.* Měli jsme si vzít holky....natrhli bychom jim zadky.... *Zasměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 02, 2015 10:46 pm

Aby ses nedivil,kámo.... *Oplatí mu škodolibý úsměv a mrkne na Lexi,když seskočí.* Drž mi palce,zlato.... *Zazubí se a hned se rozchechtá,když Rose slézá tak rychle,že padne na zem.* Zdrhá ti žena.... odstartuju to.... *Koukne na Dama a postaví se na úroveň jeho koně.* Tři.....Dva......Jedna..... *Polkne a mrkne na holky.* Běh!!!!! *Zavelí a nakopne koně do slabin možná až moc silně,protože ten se nejdřív začne házet sebou a teprve po chvíli se splašeně rozběhne.Díky bohu správným směrem a ukrutnou rychlostí.Teď je zvědav,jak to monstrum na konci aleje zastaví.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 03, 2015 12:43 am

V pohodě?*Zeptá se pohotově,když Rose spadne.Když se hned zvedne,jako odpověď mu to stačí a koukne na Enza*Tvoje snoubenka na tom koni taky nezůstala*Zadívá se před sebe,když Enzo řekne,že to odstartuje.Chytne pevně otěže a čeká na povolení běžet.Jakmile to Enzo vykřikne,pobídne koně,podle pokynů,Rose a dostane ho do době.Když je Enzo moc blízko nebo moc před ním,donutí koně,aby běžel rychleji.Tohle nehodlá prohrát.Ne s Enzem a ne teď.Snaží se být soustředěný a přitom rychlí s koněm*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Mar 03, 2015 11:05 am

*Když Rose spadne z koně tak k ní hned přiskočí a chce ji pomoci na nohy, ale Rose se stihne zvednout.*Jsi v pořádku?*Optá se ji ještě.*Pravda.. Příště si je bereme a ukážeme jim... *Usměje se zeširoka na Rose. Strčí si ruce do kapse u kalhot a sleduje ty dva jak letí na těch koních.*Jsem zvědavá, kterého budeme sbírat ze země nebo kterého koně budeme nahánět. *Koukne po očku na Rose a usměje se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 03, 2015 3:40 pm

*Jelikož se o Rose zajímají ti dva,co se o ní dělí,neptá se jí,jestli je v pohodě a radši se soustředí na to,aby vyhrál závod s Damonem.Když už běží,čumí sveřepě před sebe a nevědomky stiskne jeho koni boky,takže mu nejen zpomalí,ale dokonce i zatočí.Rychle se snaží vrátit ho do správného směru,aby neprohrál,protože to by byl trapas,když to byl jeho nápad.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 03, 2015 3:51 pm

Jsem v pohodě.. *Odpoví oběma a mrkne na Lexi.* Moc rychlá.... *Podívá se po Damonovi,když se vedle sebe s Enzem řadí a zavrtí hlavou.Usměje se na Lexi,když s ní souhlasí co se týče jejich koní a jakmile Enzo odstartuje a oba se rozběhnou,zakryje si oči.* Já se bojím,že Enzo se pustí a začne zmatkovat.Damon to zvládne už proto,že se na něj díváme....Ale kde potom chytneme chudáka koně netuším.... *Zavrtí pobaveně hlavou.V duchu samozřejmě fandí Damonovi,aby nad Enzem vyhrál.Když pak Enzův kůň uhne a zpomalí,vypískne radostí a okamžitě si zakryje pusu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 03, 2015 5:02 pm

*Když Rose vypískne radostí,otočí hlavu a koukne na Enza.Uchechtne se nad tím,že jede úplně mimo a ještě pomalu.Hned hlavu vrátí a koukne zase před sebe.Teď má dost velkou šanci vyhrát a taky to vyhraje.Už jen proto,že vážně chce vidět Enza v dívčím oblečení*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Mar 03, 2015 7:00 pm

*Kývne na to že je moc rychlá Rose.*No čekám kdy začne zmatkova.. Jasně Damonova hrdost nesmí se ztrapnit před námi, chápu... Já si toho koně klidně na starost vezmu... *Zasměje se zeširoka. Koukne před sebe a vidí že Enzův kůň začíná zpomalovat a ještě navíc jde jinam. Musí se tomu smát. Koukne pak na Rose když vypískne.* Klidně se raduj, nemusíš to potlačovat... Je jasné že fandíš svému muži a možná i já jemu začnu fandit... *Řekne tišeji poslední větu a rozesměje se. Pak si přiloží ukazováček na pusu jakože ticho.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 03, 2015 10:15 pm

Já nechtěla být škodolibá a nechtěla jsem,aby se Damonovi ten kůň splašil,když budu pískat. *Zasměje se a spiklenecky na ní zamrká,když si přiloží ukazováček na pusu.Naznačí zamykání pusy na zámek a imaginární klíč hodí za rameno.* Ani muk. *Usměje se na ní zeširoka.* Běž zlato!!!!Už jen kousek a máš to!!!! *Zavolá na Damona.Jestli se teď nestane zázrak a Enzův kůň se neteleportuje,tak to má Damon v kapse a alespoň bude mít dobrou náladu.Znovu se usměje na Lexi.* To jsem zvědavá,co si na sebe Enzo natáhne.... *Zakření se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 03, 2015 10:20 pm

*Nevraživě mrskne po Rose pohledem,když vypískne radostí a pak Damona povzbuzuje.Než donutí koně znovu běžet a především správným směrem,je Damon téměř u cíle.Doběhne ho tedy v momentě,kdy už je Damon v cíli a zastaví koně na výbornou.Tohle by mu šlo.Opře se otráveně o sedlo loktem a koukne na Damona.* Víš,že to není fér?? *Zvedne obočí.Tak hrozně nerad prohrává.Navíc,když tenhle závod vymyslel.Chtěl ho dostat a ten kůň dostal jeho.To má určitě za to,že mu říkal bestie.Koukne k holkám a zavrtí zoufale hlavou.* Budou se mi hrozně smát.... *Zafňuká a narovná se v sedle.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 03, 2015 10:35 pm

*Znovu se usměje,když ho Rose začne podporovat.Tohle má v kapse.V cíli koně zastaví a koukne na Enza,když ho doběhne*Někdy je lepší,mě nevyzývat*Pokrčí rameny s úsměvem*Měl si ho ovládat a méně kopat*zasměje se*Už se těším,až tě uvidím v dívčím oblečení...Bude ti to slušet,kámo*mrkne na něho a otočí svého koně,aby se mohli vrátit za holkama*Příště ti to možná vyjde..*Uchechtne se*Nováček s Amatérem..to není fér hra,ale na to si měl myslet dřív,než si tohle vymyslel...*Pohne se v sedle a rozjede svého koně,aby jel zpátky za holkama*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Mar 03, 2015 10:55 pm

To klidně buď škodolibá....*Zasměje se a mávne nad tím rukou. Koukne zase na ty dva. Vidí že Enzo nemá už žádnou šanci na výhru. Raději mlčí, aby se nějak on blbě nepomlel a kůň se mu pod zadkem nesplašil.* Něco růžového mu seženeme..*Zasměje se zeširoka. Přestane se hned smát, když Enzí vážně prohraje.* Vsadíme se že bude určitě ten můj fňukat?*Koukne na Rose s lehce pozvednutým obočím a úsměvem na tváři.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 03, 2015 11:01 pm

Nemachruj... Vezmu si něco,na čem nikdo nepozná,že je to Lexino.... Jestli něco takovýho má.... *Dodá tišeji a otočí koně stejně jako Damon.Rozejde se s ním pomalu zpátky a povzdychne si.* Nejsem amatér.... Ale měl jsi fanynku.Dost hlasitou. *Ušklíbne se.Koukne po Lexi a Rose.Vážně se mu chce poslouchat,že prohrál.Promne si bradu a jde se svým koněm opravdu pomalu.* Nechal jsem tě vyhrát schválně.... *Zakření se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 03, 2015 11:05 pm

Jůůůů růžová bude super... S tím souhlasím... *Zasměje se a když Damon vářně vyhraje,vyskočí radostně.* YES!!!!Mám ale šikovnýho chlapa. *Usměje se zeširoka.Damon vypadá,jako by na tom koni jezdil od malička.* Enzo a fňukat? *Zvedne pobaveně obočí a koukne na kluky.* Mmmmm stoprocentně bude. *Zasměje se a mrkne na Lexi.* Musíme si ho pak nafotit.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 03, 2015 11:15 pm

Já stejně budu vědět,že jí to patří..Navíc to všichni poznají už jen díky tomu střihu a tak.Bude ti to malý přes hruď*Zasměje se*Fanynka,nefanynka...Možná mi donesla trochu štěstí,ale větší vliv na to má ten kůň a já*Uchechtne seJop..a teď čekáš,že ti to uvěřím a budu ti vděčný za to,že si schválně prohrál?*Pozvedne obočí*Nesnaž se mě o tom přesvědčit a smiř se s tím,že jsi prohrál...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Mar 03, 2015 11:23 pm

Taky si myslím že bude super..*Přikývne souhlasně s úsměvem. Koukne na ty dva jak se pomalu vracejí za nimi, ale Enzo se táhne jak šnek. Pak koukne na Rose která křikne zase.* Nemůžu na něj být tak zlá a fotit si ho, ale ty klidně foť*Mrkne na ni.* Určitě bude i kňourat jak malej klučík...*Zasměje se zeširoka. Je jí jedno že Damon vyhrál, brala tento celý závod prostě ze srandy.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 04, 2015 1:09 am

Fajn....já si ho vyfotím a fotky ti pošlu...na tajňáka... *Mrkne na Lexi a stejně jako ona sleduje přibližující se kluky.Na Enzovi je vyloženě vidět,jak se táhne.Zasměje se a přikývne.* Určitě už kňourááá.... *Zazpívá tichounce,aby to kluci neslyšeli.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 04, 2015 1:12 am

Kámo,to ty se smiř s tím,že jsi vyhrál díky tomu,že jsem tě nechal...schválně jsem koně natočil,abys měl náskok:Já vím,že se musíš předvádět před holkama.... *Zašklebí se a koukne ke zmiňovaným.Určitě už ho drbou ty dvě.*To zas budu poslouchat..... *Zakňourá a vleče se ještě pomaleji.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 10 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru