TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj Damona a Rose

+2
Rose Salvatore
Admin
6 posters

Strana 19 z 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 16, 2015 12:55 am

*Se zkousnutým rtem narovná hlavu a vpije se do jeho dokonalých oči.Znovu se zapře rukou za jeho hlavou a jelikož ve vzpřímené poloze nasbírala dost kyslíku,může se svými rty věnovat těm jeho.Jemně mu vsaje spodní ret a pohladí ho po hrudníku,po kterém vzápětí vystoupá až na krk.Promne mu mezi prsty ušní lalůček a políbí ho na hranu čelisti.Taky by to mezi nimi ještě ráda prodloužila,ale nedokáže to už o moc déle.Políbí ho na krk a vrátí se k jeho rtům.Zasténá do polibku o něco hlasitěji a po nějaké chvíli cítí vrchol.Stiskne mu pevně rameno.* Bože.... *Unikne jí ze rtů při společném vyvrcholení a celá se v tom momentě zachvěje.Zhroutí se mu spokojeně do náruče a zůstane na něm chvíli ležet.Asi jí bude muset sundat on sám,protože ona nehodlá.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 1:12 am

*Pootevře rty a sleduje jí,když vpije jeho rty mezi ty své.Jakmile mu ale promne ušní lalůček,oči přivře.Když ho políbí na krku,nakloní ho trochu do strany,ale v té poloze dlouho nezůstane,díky tomu,že ho opět začne líbat na rty.Po jejím zasténání,vydechne do prázdna.Pootevře pusu,když společně vyvrcholí a Rose mu stiskne pevně rameno.Když se mu pak Rose zhroutí do náruče,položí jí své ruce na záda a na moment zavře oči.Až teď si uvědomí,že mu někdo psal.Nahmatá proto mobil a přečte si tu zprávu.Vykulí oči,když si to přečte a zjistí,kdy mu to Enzo psal.Vzdychne a okamžitě mu odepíše*
kód:
Půl hodiny?Nestíháme,jděte sami.Přijdeme tam za váma..
*Odešle to a mobil položí vedle sebe.Teď jen doufat,že na to Enzo kývne,protože ho moc dobře zná a když jednou nepoleví,budou s Rose v háji vzhledem k tomu v jakém je teď Rose stavu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 16, 2015 1:24 am

*Sjede vedle něj na bok a položí mu hlavu na hrudník.Zvedne k němu oči,když si čte zprávu a vidí jeho výraz při odepisování.* Někdo umřel? *Zvedne tázavě jedno obočí,ale spokojený úsměv z tváře jí nemizí.Jelikož už vcelku uklidnila svůj dech,nadzvedne se na lokti a zadívá se na Damona.Miluje ho.Ten rozcuch,ty oči.Sjede pohledem jeho tělo a spokojeně vydechne.Pohladí ho po hrudi a políbí ho něžně na rty.Oddálí se jen na centimetr od něj a podívá se mu do očí.* Miluju tě.... Moc. *Usmívá se stále a hladí ho konečky prstů po tváři.Má dojem,že jí z té postele budou muset dostat heverem,protože právě teď odmítá tohle jejich místečko opustit.Možná díky tomu,že byla Damonovi většinu času naprosto vydaná napospas pro ní byl tohle jeden z nejsilějších zážitků.Jen jí utvrdil v tom,že je to ten,se kterým chce zůstat navždy,ať je to jakkoliv dlouho.* Pěkný způsob,jak mě umlčet.... I když jsem mluvila vlastně pořád. *Rozšíří se jí úsměv a nakloní hlavu trošku ke straně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 1:34 am

Nope,nikdo neumřel,ale možná v nejbližší době umře...*Trochu se zašklebí,oplatí jí polibek a hned se zase usměje*Taky tě miluju*Jestli Enzo nepovolí a oni budou muset z té postele a obléknout se,tak ho vážně zabije.Vždycky si umí vybrat ty nejlepší chvilky*Chvilkama se mi to dařilo.To musíš uznat*Usměje se zeširoka*Třeba zrovna ve chvíli,kdy ses snažila dýchat nosem.To ses tak soustředila,že si na mluvení neměla čas...*Pokrčí zlehka rameny*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 16, 2015 1:41 am

*Nakrčí s úsměvem nos nad tím jeho zašklebením a slovy.* Já už to ale nebudu... *Zasměje se.* Co se děje? *Zeptá se ho s úsměvem a mezitím mu kreslí na hrudník ukazováčkem srdíčka.* Nooo... chvilkama i jako jo... *Začne mu odpovídat na jeho reakci,ale pak se neubrání smíchu spolu s pohoršeným vrtěním hlavy.* Zase si ze mě děláš srandičky....Víš jak je těžký ti odolávat? Já ti to řeknu.Je to hrozně těžký.Vlastně je to nadlidskej výkon.Takže se mi nesměj. *Usměje se zeširoka a jemně ho kousne do kůže na rameni.Hned potom mu tam vtiskne polibek,aby nemohl pindat,že ho pokousala a že ho to bolí.Pobaveně na něj zamrká a užívá si to,že spolu zase po takové době mají chvilku o samotě a ještě v takové náladě.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 1:51 am

Ne,ty to nebudeš,neboj*Usměje se na ní*To ti povím,až podle odpovědi*Vydechne se stálým úsměvem na tváři*Nedělám si z tebe srandičky,slíbil jsem ti,že už s tím přestanu,ne?*Pozvedne obočí a hned se zase usměje*Ty jsi člověk?To jsem nevěděl*Vytasí tesáky a zavrčí na ní.Hned je ale zatáhne a začne se smát*auu*řekne schválně,když ho kousne do ramene,i když jen lehce*Za co..??*Zeptá se hned.Vážně by ho zajímalo,proč ho kousla,když to byl on,kdo vytáhl tesáky s tím,že jí kousne*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 16, 2015 2:07 am

Fuuuu už jsem chtěla utíkat do koupelny,abych se zachránila. *Zasměje se a otře si imaginární pot z čela.* Mmmmhhh,no tak já si počkám,než mi odpovíš.Zatím na tebe budu zírat.Třeba povolíš dřív. *Zasměje se lehce a nespouští z něj oči.* No,ale děláš si je pořááád... *Protáhne se se smíchem a když pak vytáhne to,že není člověk,protočí se smíchem oči.* Ty víš,jak jsem to myslela,já... *Nedořekne co chtěla a udělá hrozně vyděšený výraz,když vycení tesáky a zavrčí na ní.* Páááni,ty jsi....UPÍR! *Zašeptá naoko vystrašeně a hned se rozesměje.* Nestraš mě,nebo ti to oplatím. *Vytasí svoje tesáky a olízne si špičkou jazyka jeden z nich.* A ještě tě kousnu. *Zatáhne je hned co to dořekne a zavrtí se smíchem hlavou.* Já ti dám,že au... ty víš moc dobře,za co.... *Zvedne jedno obočí a přitulí se k němu.* Chtěl jsi mě umučit... *Dodá pak se smíchem a zvedne k němu oči,zatímco má hlavu položenou na jeho rameni.* Ale líbilo se mi to... Uděláš to ještě někdy? Prosííím? *Zaškemrá sladce a zamrká na něj s úsměvem.Viděla na něm,jak ho to bavilo,zatímco ona se svíjela touhou pod jeho nadvládou.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 2:06 pm

Tvůj pohled je vážně krásný,ale já jen tak nepovolím*Usměje se.Zasměje se nad její reakcí,když vytáhl tesáky*To by sis pomohla,kdybys mě kousla*Zavrtí pobaveně hlavou*Aspoň vidíš,že vyhrožovat někomu,jako jsem já,se vůbec nevyplácí*Pokrčí zlehka rameny a pozvedne obočí,když se ho zeptá,zda to ještě někdy udělá.To ho docela dost překvapilo.*To nevím..Takový věci bohužel neslibuju*Vydechne,když mu přijde odpověď od Enza.Vezme do ruky mobil a přečte si od něho zprávu*Já ho zabiju,já ho zabiju...*Začne se opakovat a přitom se na posteli posadí.Odhodí mobil na postel a vzdychne*Máme po válení.Jestli se do deseti minut neoblíknem,je tady Enzo...A já pochybuju,že chceš,aby tě zase viděl*Koukne na ní*Takhle..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 16, 2015 3:26 pm

*Musí se zasmát nad tím,že vážně nepovolí a trhne rezignovaně rameny.* No jo, no jo.Kdo mohl tušit,že si mě takhle vychutnáš... Byla jsem tak v šoku,že jsem nemohla ani dýchat. *Pronese se smíchem a hned to,že byla bez kyslíku svede na něco jiného,než na vzrušení,které lomcovalo jejím tělem.* Ach tak neslibuješ.To nevadí...Já to miluju i naopak. *Zakření se pobaveně a zamrká na něj.Sleduje ho při čtení zprávy a překvapeně zamžiká očima,když začne opakovat něco o zabití a posadí se na posteli.Nadzvedne se na loktech,potom co jí ze sebe tak neurvale shodí a zvedne obočí.Než se stihne zeptat,co se stalo,vysvětlí jí o co jde.Pleskne sebou na záda a přikryje si tvář dlaněmi.* Proooooč? Proboha...Já.... Achjo.... *Nedostane ze sebe kloudnou větu.Jestliže je na cestě Enzo,tak stejně nemá cenu nic vymýšlet a odporovat.Zavyje do polštáře a sedne si stejně jako Damon.* Nestihneš to,protože to já ho zabiju. *Zasyčí a prohrábne si vlasy.* Co chce ten neřád? *Zeptá se Damona,zatímco slézá z postele a loví svoje oblečení.Sebere sukni z jednoho rohu,kalhotky z druhého rohu a tričko najde až u křesla.Když má všechno v náručí,hodí pobavený pohled po Damonovi.Ještě,že nemají větší pokoj.Odnese oblečení do prádla a otevře skříň,ze které vyštrachá nové spodní prádlo a až pak s povzdychem začne tahat oblečení.Navleče se do podobných šatů,co měla na cestě do San Francisca
Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 91052-style-fashion-dress-shoes-hipster-girl-cute-clothes
a otočí se na Damona.* Vyhovující? *Rozhodí s úsměvem rameny a pročeše si u zrcadla vlasy.Obuje se a s povzdechem na sebe do toho zrcadla kouká.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 4:01 pm

Myslíš,že to nestihnu??*Pozvedne obočí*Já ho zabiju hned mezi dveřma*řekne vážným tónem a smích se mu nevrací.Vážně teď Enza nenávidí*Hádej.Chce jít do klubu.Dneska se plánoval a jeho to asi ještě nepřešlo..*Pokrčí rameny a sleduje jí,jak sbírá věci ze země.Až,když Rose začne něco hledat ve skříni,se postaví a oblékne si nazpět trenky.Koukne na ní,když mu položí otázku*Sluší ti to*Pochválí jí už s úsměvem a natáhne se pro kalhoty,které si hned i obleče.Potom odejde do skříně pro čistou košili a obleče si jí.Se zapínáním knoflíčků už nijak nespěchá.Teď už mu je jedno,jestli to stihnou nebo tam Enzo vletí.Oba jsou oblečení a připravení.I když se mu do klubu zrovna moc nechce.Nejraději by se vrátil zpátky do postele a ležel tam s Rose třeba do noci bez nějaké aktivity navíc*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 16, 2015 4:14 pm

Ale no tak.... *Našpulí rty s konejšivým tónem hlasu.Je jí jasné,že ho otrávil Enzo.Povzdychne si nad tím klubem a nechá si vlasy rozpuštěné.Přejde k Damonovi,když si zapíná knoflíčky a začne odspoda z opačné strany.Zvedne k němu oči a usměje se na něj.* Nečerti se... *Políbí ho jemně a když se jejich ruce setkají po dopnutí knoflíčků,chytne ho za ně.Pohladí ho palci po hřbetech dlaní a nakloní hlavu na stranu.* Nenecháme si zkazit náladu,i když se nebudeme moct válet... *Hodí smutná očička na postel a vrátí se pohledem na Damona.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 4:27 pm

*Zadívá se jí do očí,když mu začne pomáhat s knoflíčky a po jejich slovech a opětovaném polibku,se na ní usměje*Já nemám zkaženou náladu,jen se snažím tvářit vážně,abych ho dokázal zabít,jen co..*Koukne ke dveřím,když někdo zaklepe.Vydechne a udělá krok dozadu,že otevře.Když pak uslyší co Enzo křičí za dveřma,usměje se a zůstane stát na místě*Počítej třeba do sta,když tě to baví.Možná nás to do tý doby přestane bavit a otevřeme...*Semkne po těch slovech rty,aby se tomu nezačal nahlas smát*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Enzo Mon Feb 16, 2015 4:32 pm

Fajn kámo,chceš to,máš to.... *Uchechtne se a rozrazí dveře.* Kradu..... *Čapne Rose za pas,hodí si jí na rameno,vezme Lexi za ruku a otočí se na Damona.* Jestli jí chceš zpátky,tak poval. *Zakření se na něj a vyrazí k výtahu,aby mohlli odejít.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Feb 16, 2015 4:49 pm

*Usmívá se, kdy Enzo odpočítává. Potom co rozrazí dveře tak na něj koukne s lehce pozvednutým obočím. Pak, když krade Rose tak na něj zůstane koukat.* Moment Rose jsem měla krást já... *Zavrtí hlavou s úsměvem.* Ale dobrý tak si to prohodíme... *Zasměje se.* Promiň.. *Usměje se. Vezme Damona za rámě, když je kompletně nachystaný a rozejde se s ním k výtahu, kde čeká Rose s Enzem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 16, 2015 6:19 pm

*Zvedne obočí potom,co nedopoví větu,protože ho přeruší zaklepaní.Protočí oči nad tím rambusem,co tvoří Enzo a zasměje se na Damona po jeho reakci.Nadechne se,že něco odpoví,ale Enzo v tu chvíli vtrhne dovnitř a než mu stihne říct,že mu snad říkala,že má klepat,visí mu přes rameno.* Enzo do prčic pusť mě,mám šaty.... *Zavrčí na něj a koukne bezradně na Damona.S úsměvem zamává na Lexi,když si jí všimne a zeširoka se usměje nad jejími slovy,* Já chci Lexi!!! *Mrskne sebou na Enzově rameni a sleduje Lexi s Damonem,než s ní Enzo vyjde z pokoje.Přemění si obličej,vycení tesáky a bez varování ho kousne do zad,aby jí pustil.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 6:28 pm

*Úsměv mu opadne v momentě,kdy Enzo vletí do pokoje a hodí si Rose přes rameno.Než stihne cokoliv udělat,drží ho Lexi a vede ven*Vy jste se ještě domluvily?To si děláte srandu?!*Vyjde s Lexi z pokoje a zavře za nimi dveře*Nejen,že si umí vybrat tu nejlepší chvíli,ještě se domlouvají,kdo koho bude mít*Zavrtí hlavou a vydechne*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 3:07 am

*Vejde do pokoje,potichu zavře s tím,že Rose asi spí,když na něho nezačala řvát,hned co se pohla klika.Sundá ze sebe bundu a odnese jí do křesla.Přijde k posteli a teprve v tu chvíli si všimne,že je prázdná.Odejde se podívat na balkón a do koupelny,ale Rose nikde nenachází.Vydechne a koukne se na dveře.Možná by se měl zeptat Lexi,třeba je u ní.Jsou dobrý kamarádky,určitě odešli spolu.Odejde ke dveřím a vyjde ze svého pokoje.Odejde k pokoji Lexi a Enza*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 3:59 am

*Odnese Rose do pokoje a položí jí na postel.Přikryje jí peřinou a odejde potichu zavřít ty dveře.Když je zavře,vysvleče se a odejde do koupelny,kde se vysprchuje.Po sprše vyleze,utře se a vrátí se do pokoje.Po tmě nahmatá ve skříni čisté spodní prádlo a obleče si ho.Potom bez další části oblečení,zaleze do postele k Rose.Pozoruje jí docela dlouho.Usne až někde nad ránem,ale za,to tvrdě,jelikož nespal minulou noc ani minutu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Feb 18, 2015 1:27 pm

*Ráno se probudí dřív než Damon.Vyleze potichu opatrně z postele a usměje se na spícího Damona.Vedle postele sebere svoje spodní kalhotky a usměje se nad tím,jak vždycky hážou svoje oblečení všude kolem sebe.Je nadšená z toho předvánočního času a toho,že poslední dobou jsou spolu všichni za dobře a v dobré náladě.Natáhne na svoje nahé tělo jen ty kalhotky a Damonovu košili,kterou zapne na dva knoflíky.Potišku přejde k balkónu a otevře na něj dveře.Její nadšení podpořil i fakt,že i do L.A. přišel sníh.Otevře tedy dveře na balkón a sehne se k napadanému sněhu,aby si udělala kouli a vzbudila svého spícího manžela pěkně vánočně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 2:25 pm

*Když Rose otevře dveře na balkón,jen zabručí a otočí se na druhou stranu.Je mu jedno,že už je světlo,chce ještě spát a tak taky udělá.Rozhodně hned nebude otvírat oči a fungovat tak brzo.Obejme peřinu a pokračuje ve spaní*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Feb 18, 2015 2:33 pm

*Otočí na něj hlavu od balkonových dveří,když uslyší to zabručení a udusí smích v zárodku.* Já ti dám,že budeš spát... *Zamumlá k němu,udělá větší sněhovou kouli a postaví se na nohy.* Vstávat! *Křikne a mrskne po něm tu kouli,ne nijak extra velkou silou,ale aby se trefila a zastudilo ho to.Hned udělá pro jistotu pár kroků od balkonu a snaží se nesmát tak moc nahlas.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 3:01 pm

Ááá*vykřikne,když ho Rose trefí a okamžitě se dostane do sedu.Utře si rukou část těla,kam ho Rose trefila*Milejší probuzení by nešlo?*Koukne na ní a vyleze z pod peřiny.Oblékne si trenky a vstane z postele*Sníh...bezva*Ušklíbne se,když uvidí z balkónu bílé město*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Feb 18, 2015 3:16 pm

*Zamyslí se nad tím milejším probuzením a nevinně pokrčí rameny.* Milejší?Šlo....Můžu to nějak vyžehlit? *Udělá k němu pár krůčků a zasměje se nad tím šklebem ohledně sněhu.* Přes noc ho napadlo habakuk.... *Obejme ho kolem krku.* Dobrý ráno.... *Nakloní hlavu na stranu,usměje se a něžně ho políbí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 3:36 pm

To nevím*Odpoví jí a sleduje ten sníh venku.Koukne na Rose,když k němu přijde a obejme ho kolem krku*Dobré ráno*zopakuje její slova s úsměvem a polibek jí opětuje*Člověk by řekl,že tady sníh nebude..*Vydechne a znovu koukne z balkónu*Co jít vzbudit Lexi a Enza??*Usměje se nad svým nápadem*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Feb 18, 2015 3:41 pm

Pravda,taky jsem myslela,že budeme nosit bikiny a půjdeme na pláž,ale jak vidíš,našel si nás a máme bílo. *Usměje se zeširoka a přimhouří oči nad budíčkem pro Lexi a Enza.* Mmm.... ďábelský plány miluju. Tak pojď. *Líbne ho ještě jednou a zapne si ještě několik knoflíků na košili.Pootevře dveře na balkón a udělá pár sněhových koulí.* Můžem?? *Mrkne na něj pobaveně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 19 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 19 z 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru