TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj Damona a Rose

+2
Rose Salvatore
Admin
6 posters

Strana 21 z 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 9:14 pm

To si ale měla říct hned.Já ti do hlavy nevidím*Usměje se.Zadívá se z okna,když objedná kafe a tu snídani.Otočí hlavu a koukne na Rose,když vyleze z koupelny*Jop,zařízeno.Za chvíli by tady..*Ani to nedořekne a někdo začne klepat na jejich dveře se slovy "pokojová služba"*Už jsou tady*Usměje se a odejde otevřít dveře.Převezme si od chlápka jeho objednávku a zavře za ním dveře*Snídaně*Odnese ten tác ke stolu a položí ho.Vezme si do ruky hrnek kafe a ustoupí od stolu,aby tam mohla i Rose*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Feb 18, 2015 9:18 pm

Juchůůů... *Tleskne do dlaní,když uslyší klepání s jejich snídaní a zeširoka se na Damona usměje,jakmile položí tác se snídaní na stůl.Vezme si do dlaní šálek a hned se napije.Nemá hlad,takže si muffinů zatím nevšímá.Už se vidí,jak se cpe cukrovím a večeří.Mrkne na Damona a přejde k němu.Natáhne se na špičky a políbí ho.* Děkovací.... *Vysvětlí důvod polibku a znovu se napije.* Mňam.... *Pomlaskne si a mrkne na Damona.* Takžeee... co máme v plánu dál?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 9:28 pm

*Usměje se nad děkovacím polibkem a vydechne,když se zeptá co budou dělat dál*Viděl bych to tak,že zkusíme televizi,zapneme si nějaký filmy,vleze si do postele a celý den o nás nikdo nebude vědět*Uchechtne se a upije ze svého hrnku.Vánoce nebere nijak extra vážně a vůbec kvůli nim nešílí.Jsou mu ukradený.Bere ten den jako každý jiný*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Feb 18, 2015 9:32 pm

No joooo,ale nemáme peřinu.... *Udělá smutný ksichtík a koukne k jejich postýlce.* To nebude zrovna příjemný válení,když se nebudeme moct zachumlat. *Dopije kávu a odloží mobil na stolek.* To bys mě musel zachumlat sebou... *Zvedne jedno obočí a obejme ho kolem pasu.Podívá se mu do očí a rozpustile na něj zamrká se zkousnutým rtem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 9:37 pm

Vždyť nepotřebujeme peřinu,ať si jí Enzo s Lexi nechá.Hlavně,že máme postel a polštáře ne?*Pozvedne obočí a usměje se nad tím,že jí bude muset zachumlat sebou*V tom taky nevidím problém*Dopije svou kávu a odloží hrnek na stůl.Vezme odtamtud jeden muffin a přiloží ho Rose k puse.Počká,až si kousne a kousne si hned po ní*a vypneme si mobily..*dodá ještě*Ať máme klid zaručenej nebo aspoň o půl hodiny delší,než nám začnou klepat na dveře.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Feb 18, 2015 9:47 pm

*Usměje se,že v tom nevidí problém a hned zvážní,když jí k puse přiloží ten muffin.Chce něco namítnout,ale pak si poslušně kousne a s úsměvem sleduje jeho,jak si kouše taky.Dožvýká svoje sousto a přikývne.* Zbožňuju ty tvoje geniální nápady.... *Usměje se zeširoka a hned dojde ke svému mobilu na nočním stolku.Vypne ho a ukáže Damonovi tmavý displej.* Hotovo....jsi na řadě.... *Mrkne na něj a zvedne ukazováček.Přejde ke skříňce vedle dveří,kam odkládají klíče a podobně.* Ztížíme přístup.... *Zasměje se a opře se do skříňky,kterou po menší námaze dostane před dveře,aby je zakrývala přes celou šířku.* Tak.... a teď? *Mrkne na něj ode dveří rošťácky.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 10:16 pm

Dneska poslední*Usměje se*Celý den se budeme válet a budeme válet a budeme odříznutý od okolního světa.Můžou se všichni snažit,jak chtějí*Kousne si ještě do muffinu a pak přejde ke svému mobilu.Vypne ho a odloží*Mám taky hotovo*Znovu se usměje a sleduje jí,jak hýbe skříní*Teď si měla geniální nápad ty*Dojí ten muffin*Teď zapneme televizi a mizíme do postele*Odpoví jí a vezme do ruky ovladač.I s ovladačem odejde do postele na které si udělá pohodlí a zapne televizi*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Feb 18, 2015 10:25 pm

*Kývne na to,že má hotovo a ukloní se,když jí polichotí za geniální nápad.* Osvícená mistrem,můj pane. *Zasměje se a hned potom,co zapne televizi a rozvalí se na posteli dostane nápad.Vlastně ani žádnou peřinu nepotřebují.Vyndá ze skříně přehoz,který měli na posteli a dá se využít jako deka a hodí ho na postel.* Ještěěěě.... se obleču... *Zakření se a vytáhne ze skříně kalhotky a tílko.Vklouzne do pelechu za Damem a přitulí se k němu.Uvelebí se vedle něj a koukne na telku.* Mohl bys přepnout kanál na něco jinýho než rozmnožující se prasata? *Zasměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 10:35 pm

*Koukne na ten přehoz a pak hned zpátky na televizi,takže jí ani nesleduje,jak se obléká.Koukne na ní očkem,když se k němu přidá*Já za to nemůžu,hledám kde co dávají*vydechne a přepne program na něho jiného.Doufá jen,že najde něco normálního na co se dá koukat a budou mít pohodu,jakou si plánovali a ne,že se něco pokazí.Takhle si představuje předvánoční den*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Feb 18, 2015 10:40 pm

*Usměje se na něj,když přepíná programy a políbí ho na rameno.* Uka... *Vezme si od něj ovladač a položí se přes jeho břicho horní polovinou těla.* Chtělo by to něco jakoooo,něco jakoooo.... *Přimhouří na televizi oči a studuje v seznamu programů něco,co jí zaujme.* Drákula!!! *Pootočí na Damona se smíchem hlavu a vrátí pohled na obrazovku.* Interview s upírem... *Znovu otočí hlavu na Dama a když pak zase sleduje obrazovku,padne jí do oka ještě jeden film.* Anebo Maska... Tak si řekni,miláčku,co bys rád viděl. *Zůstane ještě viset přes jeho břicho,než to přepne na jeden z filmů a koukne k balkónu.Mohla by zatáhnout závěsy,aby měli i příjemné šero a vážně se jen váleli.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 10:56 pm

*Dá jí ten ovladač a vydechne.Sleduje televizi a kouká,kde co dávají*Jsem pro Drákulu*Rozhodne se nakonec a pousměje se.Aspoň něco,na co se dá koukat a člověk u toho neusne během pěti minut,což by se například u masky,určitě stalo.Dá si ruku pod hlavu,aby lépe viděl a sleduje ten film,jako by to nikdy neviděl*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Feb 18, 2015 11:02 pm

*Zapne Drákulu,když se Damon rozhodne pro něj,položí ovladač vedle něj a lehne si podél jeho těla,aby mu hlavu mohla položit na hrudník.Přetáhne přes ně přehoz a pak se pleskne do čela a ještě vyskočí z postele.Zatemní jim okno a balkón a znovu zapluje k Damonovi do stejné pozice jako předtím.* Ty brďo,víš jaký by to bylo,kdybychom se nemohli vidět v zrcadle? *Zvedne k němu oči se značným pobavením a zacukají jí koutky.Má ten film docela ráda,protože se u něj dobře baví.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 11:08 pm

*Koukne na Rose kam mizí,ksdž se náhle zvedne.Usměje se,když zatáhne závěsy*Další skvělý nápad*Pochválí jí a pohladí po vlasech,když si na něho znovu položí hlavu*To by byla tragédie.Co jenom bys dělala*Usměje se a zavrtí zlehka hlavou*Bylo by to v pohodě.Věř mi....oni to taky musí přežít
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Feb 18, 2015 11:13 pm

No jo,jsem tvoje... Tak musím mít dobrý nápady. *Zvedne k němu oči a zaširoka se usměje.Přivře spokojeně oči,když jí pohladí po vlasech a sleduje film.* No ty bláho,nevím co bych dělala... Vypadala bych jako zombice z naší ulice... *Zasměje se od srdce té představě,že by se nemohla upravit v zrcadle a hlavně tomu,jak se jí Damon hned zeptal.* No jo,ale tak taky se koukni jak vypadají.... *Nakrčí se smíchem nos.* A ještě větší sranda je svěcená voda a česnek... *Okomentuje další z bludů a pak si zahraje na zamykání pusy.* Už mlčím... *Špitne a snaží se opravdu ze všech sil být ticho.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 11:43 pm

Vypadala bys normálně*Usměje se*Kdyžtak by jste se dávali dohromady navzájem s Lexi.Lex by česala tebe a ty jí*Pokrčí trochu rameny*Vážně bych v tom takový problém neviděl*Uchechtne se*Jop,ještě,že na nás to nikdo nezkouší,jinak bych se mu asi pěkně dlouho smál.Kdo by věřil na takový blbosti*Zavrtí hlavou*Mě nevadí,že mluvíš...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Feb 18, 2015 11:53 pm

Mmm... jo... to by byla švanda... *Usměje se nad představou,že by se s Lex navzájem česaly.Zavrtí hlavou a dál sleduje ten film.* No to bych se taky smála.. Však jsem ti vyprávěla... Kdysi jsem žila u jedné rodiny.Tenkrát vypukl upíří boom a nikdo po setmění nechodil ven.Všichni byli prošpikovaný česnekem skrz naskrz.Visel jim nad dveřma a v oknech a nad postelí a jedli jen jídlo s česnekem."Aha vy máte česnekovou bábovku?Proč ne" *Rozesměje se při té vzpomínce.* Bavila jsem se... Vážně jsem se moc bavila. *Utře si uslzené oči a vydýchá se.* Já vím,ale tak neškodí občas přestat mlít pantem... Občas mluvím až moc... Měl bys mně zalepovat pusu.... *Zasměje se a zvedne k němu oči.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Feb 19, 2015 12:04 am

Taky v Mystic Falls dřív bylo fajn,když lidi napadávala šelma,protože upíři ve dne ven nemůžou*Usměje se*V noci číhali a když byl někdo viděn,zabily ho.Jenomže nikdo nevěděl,že upíři s prstenem ven můžou.V klidu se živili na lidech a vždy to byla šelma,která toho člověka napadla.Dobře,nějak to uhladit museli,ale šelma??Uprostřed ulice nebo někde ve slepý uličce?Někdo by jí musel vidět,ne?*Pozvedne obočí a dál sleduje ten film*Já nemám důvod k tomu,abych tě umlčel...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Feb 19, 2015 12:13 am

*Pobaveně poslouchá jeho vyprávění o šelmách v Mystic Falls a sleduje přitom ten film,který ale nevnímá.Mnohem víc si užívá zvuk jeho hlasu.Hladí ho jemně po hrudníku konečky prstů,zatímco vypráví a přikývne mu.* Lidi jsou šílený,ale zase to byly zlatý časy... Nešli po tobě,protože jsi v klidu vcucnul česnekovou polívku a když jsi vešel do kostela,na pohodičku s líbezným úsměvem na tváři ses pokřižoval svěcenou vodou.Já měla jedinej problém... Mohla jsem se pohybovat jen v době,kdy zapadlo sluníčko nebo od hlavy po paty zahalená.To moc důvěry nevyvolávalo... Dokonce mě brali jako nakaženou morem.Další super zážitek.Už ze mě udělali mrtvou a že prej mi ušetří trápení.No a já se sebrala a utekla. *Zasměje se tomu.* Já vím,že nemáš... Ale zasloužila bych si. *Usměje se zeširoka a přestane ho hladit.Jen si přes něj ruku spokojeně položí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Feb 19, 2015 12:25 am

Jop,to je taky pravda.Byli to zlatý časy,když si všichni kolem tebe mysleli,že jsi úplně obyčejný člověk.*Vydechne a usměje se*Ale teď už je všechno dobrý.Policie po upírech nejde,máme normální život.Když škrtnu Klause*Vzdychne po vyslovení jeho jména*Všechno je naprosto fajn.Nemýlím se?*Koukne na ní*Nezasloužila,to mi můžeš věřit..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Feb 19, 2015 12:33 am

*Znovu se s úsměvem zaposlouchá do jeho hlasu a pak se zamračí při vyslovení jméno toho potrhlýho hybrida.* Máš naprostou pravdu... Všechno je dokonalý.... *Nadzvedne se na lokti a koukne se mu do tváře.* Ty roky čekání se vyplatily.... *Usměje se zeširoka a dlouze ho políbí.* Fajn,věřím ti a už nic nenamítám... *Zasměje se krátce a opře si hlavu o svojí ruku,aby na něj mohla koukat.Je to mnohem hezčí pohled než na ty herce ve filmu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Feb 19, 2015 12:58 am

jop,čekat se většinou vyplatí*Usměje se a opětuje jí polibek*Jsem rád,že mi věříš a už nic nenamítáš.Začínali mi k tomu docházet slova,jak bych tě přesvědčil*Uchechtne se a koukne očkem na ní,když se místo televize,dívá na něho*Film už tě nebaví?Já myslel,že se při tomhle filmu bavíš*Koukne zpátky na televizi oběma očima.Je trochu nervózní z toho,že ho pořád sleduje*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Feb 19, 2015 1:02 am

Saakra,měla jsem ještě chvilku mít nějaké poznámky,abych z tebe dostala víc argumentů. *Zasměje se tomu,že mu začaly docházet slova a pobaveně se usměje tomu,jak na ní koukne očkem.* Ale jo,baví mě... Drákula je super... Ale já mám něco mnohem lepšího vedle sebe a to mě zrovna teď zajímá víc než Drákula... Sorry,Drákulo.... *Mrkne k televizi a znovu na Damona.Zacukají jí nad jeho otázkou koutky,ale sledovat ho nepřestává.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Feb 19, 2015 1:19 am

Myslím,že moc už by si toho ze mě nedostala*Usměje se*ale mě vidíš pořád,Drákulu jednou za půl roku...nebo i dýl*Pokrčí lehce rameny*ale jestli ho nechceš vidět,nutit tě nebudu*Vezme do ruky ovladač a tu televizi vypne.Ovladač zase položí vedle sebe a otočí na ní hlavu*A je po filmu*Usměje se na ní.Nebude se na ten film dívat sám,když Rose věnuje pozornost jemu.Stejně by jí pořád sledoval a z filmu neměl skoro nic*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Feb 19, 2015 1:25 am

No tak jak vidíš,tak mi to "skoro pořád" nestačí... *Usměje se zeširoka a pokrčí rameny.* A Drákulu si můžu pustit kdykoliv... *Dodá s úsměvem a převapeně zamrká,když tu televizi vypne.Kouká chvilku na zhasnutou televizi a pak se podívá na Damona,když už je na ní otočený hlavou.* Já tě ale nenutila abys to vypínal.. Mohl jsi se koukat a já bych se "tajně" koukala na tebe. *Udělá uvozovky nad slovem tajně a nevinně se usměje.* Teď to bude okatý a já se budu červenat.... *Zasměje se a jako na potvoru jí zrudnou tváře.Mnohem líp se jí Damon pozoruje,když spí a nemůže k tomu mít poznámky.* Však jsi říkal,že se budeme válet a koukat na telku a válet a koukat na telku.... *Připomene mu se smíchem jeho plán na dokonale strávený den.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Feb 19, 2015 1:32 am

Vidím*Kývne s úsměvem*Jop,to můžeš,ale už to třeba nebude v tak pohodlný posteli s nebesy*Zvedne oči k nebesám a pak zase zpátky na ní*Stejně bych z toho nic neměl,když mě pozoruješ.Všímal bych si tebe a film by prostě jel a já bych byl překvapen,až by najednou běželi titulky*Uchechtne se,když jí začnou po jejích slovech rudnout tváře*Už se červenáš*Pohladí jí palcem po té rudé tváři*Vždyť se válíme...a televize má nějakou chvíli zaslouženou pauzu*Zasměje se tomu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 21 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru