TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

4 posters

Strana 10 z 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 22, 2015 4:08 pm

Ne... Byl hnsusnej a slizkej... Nechutnal by ti.A ani nebyl hezkej. *Zvedne k ní oči během jídla.Otře si krev z ksichtu a dál pokračuje v hodování.Dopije víno ve skleničce a hned si dolije.Vlastně je rád,že ten týpek to dotahl až tak daleko,že to na ní zkusil.Aspoň se po dlouhé době pořádně najedl.Spapka všechno maso a věnuje se svojí zelenině.Občas k Lexi zvedne oči jakože mimoděk,ale spíš se snaží si jí moc nevšímat.Opravdu ho urazilo to,jak se chovala.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 22, 2015 4:41 pm

*Pokývne hlavou na jeho slova.*Já bych za ním ani nešla...*Pokrčí rameny. I kdyby ji přiletělo tisíc mušlí do klína nebo na terasu tak by nikam nešla. Bez tak ten týpek teď prdí někde do hlíny, vlastně do písku. Určitě ho totiž nenechal jít. Dojí to co má na talíři, i když hlad v podstatě po tom všem tady nemá, ale aby ho nenaštvala i tím to tak to prostě dojedla. Napije se ze sklenky vína. Musí to nějak vyřešit. Neví jak se mu omluvit za toto, přehnala to to je pravda, ale i tak když koukne na pláž tak tam je přímo kozí farma.Koukne na něj a pak na svoje nohy.*Vím že jsem to dělat neměla, to co jsem udělala před chvílí a ani nevím proč jsem to udělala... A vím i to že mě budeš teď trestat tím že se mnou ani skoro nepromluvíš...Zasloužím si to...Ale nebyla to až tak hrozná věc... Koukni se na pláž a uvidíš tam tisíc daleko lepších kousků než jsem já a ještě navíc odhalenejch o dost víc... To je jedno, prostě mě to mrzí...*Vydechne a koukne na něj krátce.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 22, 2015 7:08 pm

*Pokrčí rameny po její první větě a pokračuje v dlabání salátu.Zvedne k ní oči,když začne znovu mluvit a přimhouří oči.Nechá jí domluvit a protočí oči.*Tys to asi nepochopila....Mně je úplně jedno,co za krávy se válí s kozama venku někde tam...ať si to s nima řeší ti jejich...A jestli jsou svobodný,tak je akorát vidět,že jsou to laciné štětky...Nezlob se na mě,Lex...Ale chodí tam chlapi s pinďourem venku,mám si hned taky sundat trenky,aby ty krávy viděli,jaký mám nádobíčko??*Zavrtí hlavou a opře se do opěradla.*Jak by ses asi cejtila?Byla bys na mě pyšná??Nebo bys byla nasraná,že po mně ty kozy slintaj?*Zvedne obočí a přeměří si jí přimhouřenýma očima.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 22, 2015 7:31 pm

*Věděla že to nedokáže podat dobře, když si to nepromyslela, ale zpátky ty slova nevezme, už je prostě řekla.* Já to tak nemyslela...*Zavrtí lehce hlavou.*Já, ale nic neukázala... Vlastně promiň ukázala, záda... A nechci se rovnat těm tam dole...Jestli chceš tak jim ho ukaž, je to tvoje rozhodnutí...*Pokrčí rameny. Zavrtí hlavou nad jeho otázkama.*Já ti říkala už že mě tyto hovada nezajímají a nezajímají mě ani jejich řečičky.... Nic jsem jim neukázala, to bych nikdy neudělala nebo si myslíš že jo? *Pozvedne obočí. toto by jí vážně zajímalo. Co si o ni myslí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 22, 2015 7:47 pm

Víš ty co,Lex?*Zamračí se.*Nechápu,proč se mi omlouváš,když pak to,co ti odpovím otočíš proti mně....Mně je úplně jedno,jestli bys to ukázala,nebo ne....svlíkla sis vršek a poukázala jsi na ty krávy ,co se tamhle vystavyjou....*Rozhodí rukama.Nechápe,co po něm chce.Odfrkne si nad tím,že jim ho má klidně ukázat a zavrtí hlavou.Teď už jí vůbec nepobírá.Nejvíce ho ale vytočí tím pozvednutým obočím.Vystřelí na nohy,posbírá nádobí a odnese ho umýt.Umytí proběhne tak,že ho rozfláká většinu o zeď. *
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 22, 2015 8:15 pm

*Nakrčí čelo potom co řekne.* Já proti tobě nic neotočila...*Zavrtí hlavou.*Myslíš to vážně to co jsi řekl?*Tímto jí fakt teď dostal.Koukne za ním, když vystřelí pryč od stolu. Jak slyší rány a následně že se něco rozbilo, tak se zvedne a seběhne dolu ze schodů z té terásky. Promne si oči dole. Nechce se s ním zase pohádat, toto stačilo.Nedokáže si udržet normální vztah, vždycky to nějak spacká. Asi není na toto stavěná. Rozejde se od toho domečku. Ví že kdyby za ním šla tak by byla hnusná hádka. Když k ni přijde nějakej týpek a začne do ni sypat nějaký slizký řeči tak se na něj zamračí a prostě mu téměř bezcitně zlomí vaz. Slyší křičet nějaký lidi hned potom, jen se po nich koukne a jde dál. To tělo tam nechá jen tak ležet. Nezajímá ji jestli na ni někoho pošlou ti utíkající lidi. Přejde tím palmovým lesem na druhou stranu pláže. Sedne si tam do písku, který občas smočí voda. Měla by se nad sebou zamyslet.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 22, 2015 8:30 pm

Jsi praštěná??Já jsem skoro nic neřekl,nechápu,co máš....Tak já budu držet hubu a hotovo....*Zamračí se.Fakt jí nechápe.Potom,co rozbije nádobí po večeři,zaslechne nějakej řev před chatkou.Koukne z okna,co se tam děje.Jen zahlédne Lexi a týpka na zemi.Protočí oči a prudce vydechne.Tohle fakt přehání.Vyběhne před chatku a ty řvoucí lidi všechny ovlivní.Pak vezme týpka a jebne ho do moře,jakože se utopil potom,co si zlomil vaz skokem.Vejde zpátky do chatky a uklidí po sobě ty střepy.Pak si sedne zase na terásku a zadívá se na moře.On opravdu nemá proč se cítit hloupé.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 22, 2015 8:57 pm

*Začne si mezi prsty pohrávat se všemi prsteny, zatím co se zadívala upřeně do moře. Nevnímá okolí. Neudělala, až tak zlou věc, záda odhaluje skoro pořád. Možná jeho slova poslední blbě pobrala, ale prostě to z toho tak vyznělo tak jak to pobrala. Podělala to jak jen mohla. Měli si to tu užívat a ne řešit tohle. Zavře oči, když ji spláchne voda. Nechá ty oči zavřené a prostě si pohrává dál s prsty. Není asi na dlouhý vztahy a ke všemu ještě na manželství. Neví jak se chovat, aby to prostě všechno vždy nepodělala.Nechápe proč o ni stojí, když je tak nemožná a skoro jak laciná... Vydechne a otevře oči. Bude tu sedět klidně celou noc, vlastně dokud něco normálního nevymyslí což bude obtížný, když je blonďatá.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 22, 2015 9:28 pm

*Jelikož se dlouho nevrací,zvedne se z té terasy a odejde si lehnout.Nebude jí nikde naháňať jako idiot,když neví,kam šla a nemá sebou mobil.Navíc nechápe její útěk.Sám skoro nic neřekl a ona z toho hned vyrobila bůh ví co.Lehne si do postele a zadívá se ke stropu.Tohle nepobere a nemá si o tom ani s kým promluvit.Podrbe se ve vlasech a povzdychne si.Vážně povedené líbánky.Tohle Rose vytmaví.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 22, 2015 10:17 pm

*Měla o jejich líbánkách vážně jinačí představy. Vážně neví proč to vždy zkazí nějakou kravinou. Musí na to pořád myslet. Promne si oči a nakonec se zvedne na nohy. Pomalu se rozejde zpátky k domečku, ale nemá nic žádnou řeč ani nic podobného. Byla by raději kdyby to neřešili a prostě její omluvu pak vzal bez jakych koliv dalších otázek a tak podobně. Nekouká se pod nohy ani kolem sebe. V tom našlápne na něco co se jí začne mlet pod nohama. S hlasitým křikem uskočí na pláž, když zjistí že to je had. K smrti ji děsí a nenávidí je. Položí si ruku na hruď a zavře oči aby se trochu uklidnila. Celá hned potom zbledla. Byla to vážně skoro její smrt. Otevře oči, kde má v koutku slzu. Přestává se ji tu líbit. Po chvíli co je schopna zase chůze tak rychlejší krokem dojde k domečku a vyběhne na tu terásku trochu ještě zděšeně. Může být nesmrtelná jakkoliv, ale toto zvíře ji bude děsit pořád. Opře se rukami o zábradlí terásky a nadechne se pořádně, aby dostala zpátky trochu barvy do obličeje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 22, 2015 10:24 pm

*Po chvilce ležení si pustí hudbu a znovu se zamyslí.Její křik tudíž nemohl slyšet.Za to ale zaslechne to,když přijde zpátky a hned jde na terasu.Povzdychne si nad tím a zavrtí hlavou.Už je vážně nasraný.Vezme do ruky mobil.*
kód:
Vážně děkuju "sladký" Rose za "super" líbánky.Jestli se chtěla pomstít,tak se jí to povedlo.Ať se mi radši vyhne.E.
*Napíše Damonovi a Rose současně,aby jim to došlo,kdyby si jeden z nich vypl mobil.Je mu jedno,že zrovna prožívají svoje líbánky.Za tohle nebude vinit nikoho,krom jí,protože to ona je sem poslala.Odhodí mobil na stolek a vypne hudbu.Otočí se v posteli na bok a civí na stěnu.Rozhodně za ní nepoleze jako pes.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 22, 2015 10:52 pm

*Slyší jak ji tluče srdce poplašeně. Slyší zevnitř hudbu, která po chvíli utichne. Ještě se pořádně nadechne a vydechne, pak se rozhodne vejít do domku. Utře si ještě raději oči ve kterých měla slzu z toho šoku. Vejde do pokoje a vidí že leží v posteli. Doufá jen že tak rychle neusnul. Zastaví se kus od postele.* Ehm, můžeme to nějak prosím vyřešit?*Řekne s docela roztřeseným hlasem. Koukne na něj.* Klidně mě seřvi nebo mi flákni zasloužilm si to, ale jen prosím nemlč..*Dodá o něco tišeji.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 22, 2015 11:02 pm

*Slyší jí vejít do pokoje,ale neotáčí se.Vzdychne nad její první větou a otočí se na záda.Aniž by se na ní podíval se přikryje.*Znám jednoho upíra,co taky vždy od všeho utíkal...Myslím,že jsi mu to taky vyčítala.....Nebudu na tebe řvát a nebudu tě mlátit...A sorry,ale když jsem se pokusil něco říct,vyšel jsem z toho jako špatnej já...Tak se mi zdálo mlčení jako nejlepší způsob.*Pokrčí rameny.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 22, 2015 11:23 pm

*Povzdychne si, když se k ní ani neotočí.* Potřebovala jsem prostě chvíli sama.. Kdybych utekla tak to vypadá jinak, ale okej...*Odmlčí se.*Nevyšel jsi z toho špatně.. To já všechno blbě poberu a taky blbě řeknu...Ale dobře pokud budeš chtít mlčet tak teda mlč...*Pokrčí rameny. Koukne ke svým nohám.* Ještě než začneš s tím mlčením... Řekni mi proč jsi mě ještě neposlal do háje nebo prostě mě neopustil? Neumím se chovat, neumím fungovat vlastně ani ve vztahu. Nejsem ani ta která by si tě zasloužila... Po těch mých vždycky podělech mě už ani nemůžeš mít rád tak jak před tím..A Neříkej že je to jen proto že jsme se vzali, to není zábrana v opuštění...*Vážně by ji měl poslat daleko od sebe, protože mu akorát tak ničí život.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 22, 2015 11:40 pm

*Podívá se na ní,když mluví a nechá jí říct úplně všechno.Svými posledními slovy mu ale vyrazí dech.Zas má ty svoje kecy.Vystřelí do sedu a chvíli na ní zírá.*Ty jsi blbá.....*Zavrtí hlavou.Tohle snad ani nemůže myslet vážně.*Možná jsem s tebou proto,že tě pořád nadevšechno miluju....ale to ty nevidíš *Vzdychne a zvedne se z postele.V tomhle tady nebude.Tyhle kecy nemá zapotřebí.*Fakt skvělý,že já se snažím ti furt dokazovat,co pro mě jsi a ty se.mě pak zeptáš na tohle.....*Protočí oči a projde kolem ní zase na terasu.Tam si lehne na záda na sedačku a zadívá ae na tmavé nebe.Potřebuje její slova strávit.A nejradši by naběhl k Damonovi a Rose a taky jim to posral.Nejlíp by Rose zlomil vaz a hodil jí do moře.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Apr 23, 2015 12:11 am

Jsem a děkuju že jsi mi to konečně řekl...*Pohodí rukama.* Dívej se co ti pořád dělám.. Ubližuju ti už i snad tím že se nadechnu... Měl by jsi mě přestat milovat... *Vydechne, koukne na něj jen krátce.* Pořád ti něčím ubližuju... Nedokazuj mi to, protože jak vidíš tak já jsem tupá a nezasloužím si to... *Koukne na něj, když kolem ní projde. Koukne jen za ním. Celý líbánky jsou v háji, kvůli takové kravině. Nejde za ním. Potřetí fakt už za ním nepůjde, když to dvakrát dopadlo takhle nahovno. Zaslouží si někoho o moc lepšího a kdo nebude tak blbej. Zalesknou se ji slzy v očích. Snažila se je co nedéle držet. Vyhodí si nějaké jedny šaty ze šatníku. Nevydrží to tady v takovém to napětí jen by to dál ničila i přesto že ho tak moc miluje. Zakloní hlavu a vydechne. Zase to ničí mezi nimi. V tom že je blbá měl pravdu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Thu Apr 23, 2015 12:18 am

Víš co???Dej mi pokoj.Přestaň s těma kecama a prostě nemel blbosti.To fakt máš zapotřebí mě ničit tím,že budeš říkat takový věci??!?!?!Proč rovnou nevezmeš kolík a nebodneš mi ho do srdce?!!?!Tohle fakt nepochopím!!!!*Zvýší na ní nakonec hlas,ačkoliv nechtěl.Sere ho s takovýma kecama.Už jednou to tu bylo a ona zase začíná.Kašle na to.Nebude na ní řvát.Leží na té terase s obličejem k nebi a vydýchává ten vztek.Klidně půjde najít Damona a Rose sám,aby si to s nimi vyřídil.Hlavně s Rose,na kterou má teď největší vztek.Na někom se vyventilovat musí a ona je prostě nejsnadnější terč.Navíc to ona jim to tady zařídila.Prudce vydechne nosem a zamračeně sleduje světélkující hvězdy.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Apr 23, 2015 12:37 am

*Steče ji pár slz po tváři. Potom co přizná že ho tím ničí. Ubližovat a ničit ho nechce, ubíjí ji to. Ten kolík nijak nekomentuje. Tato dovolená skončila a líbánky taky vypadají jinak, většinou se jich účastní dva poblázněni zamilovaní.* Já nebím že z takové malé a primitivní věci se vždy dokážeme pohádat a dopracovat to až k dalšímu rozchodu...*Ví že za to vždycky může ona. Hodí na sebe ty šaty.* Už tady nebudu ani chvíli... Měli jsme tu být jen šťastni a to nejsme...*Ozná mí mu to, že odtud mizí. Setře si ty slzy. Mluví klidně, nechce po něm ještě ke všemu tomu křičet. Po těch pár dnech co jsou svoji, ji přijde že je to mezi nimi nějaký divný než před tím.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Thu Apr 23, 2015 12:41 am

Uvědom si laskavě,že jedinej,kdo z toho dělá zle jsi ty...Nikdo jinej....A jedinej,kdo se ZASE rozchází jsi taky ty.Ne já....Protože JÁ,bych tě nikdy nedokázal opustit....Nikdy.*Odpoví jí a zalape po dechu.Tak on,který jako jediný má právo se nasrat a odejít zůstává a ona mu oznámí,že tu nezůstane.*Prima....Jdi si....Za tohle Rose zaplatí....*Procedí skrz zuby,zvedne se,obleče si tričko a vyrazí hledat chatku Damona a Rose.Když mají posranou dovolenou oni,nenechá jí,aby byla šťastná.Může za to ona.Stejně Lexi donutila ke vztahu s ním bůh ví čím.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Apr 23, 2015 1:05 am

Jo já vím že to zase dělám všechno já..  Vidíš to a já i přes toto všechno jsem tě už opustila... Jsem hnusná a ubližuju ti ke všemu tím.. Už jen proto si tě nezasloužím...*Zavrtí hlavou. Teď ho neopouští a opustit ho nechce pamatuje si tu bolest z minule. Teď protě chce vypadnout akorát z "líbánek" a nechá ho prostě rozhodnout jestli jde s ní nebo ne. Zamračí se, když zmíní Rose. Neví proč ji do toho teď sere a zatahovat chce. Dojde ho hned a zastaví ho tím že ho chytne za ruku.* Ona za nic nemůže... Máš to dát sežrat všechno mě, já za to mám zaplatit a ne si to jít vylít na ni... *Koukne na něj a zase cítí slzy. Pak jeho ruku prostě pustí.* Nedělej ji nic, budeš toho akorát pak litovat...*Pohlédne mu do očí.* Já tebe neopouštím, chci opustit prostě jen toto místo...*Dodá ještě. Otočí se po chvíli a rozejde se zpátky do domku. Je to teď jen na něm pro co se rozhodne.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Thu Apr 23, 2015 2:08 am

*Protočí oči,když znova začne mít ty debilní kecy,že si ho nezaslouží.Nejradši by jí na to odpověděl vážně sprostě.Nechce takový hovadiny poslouchat.Vyškubne jí svojí ruku a zamračí se před sebe.Na ní se ani nekoukne.Vůbec jí nepoznává.*Jen jí vysvětlím,že se prostě nemá montovat jiným do životů.To je všechno.Všechny mění....Bůh ví jak tebe přesvědčila,aby ses ke mně vrátila a vzala si mě.Evidentně ale to bylo proti tvoji vůli,protože jinak by ses takhle nechovala....Takže mě laskavě nech si s ní "promluvit".Opouštíš tohle místo.Místo,kde všechno mělo být skvělý....A bylo,ale asi jen pro mě,protože jsem idiot.... *Odfrkne si.Do jejích očí se nepodívá.Připadá si,že z něj všichni dělají vola.Zadívá se za ní,když se otočí a rozejde do chatky a mávne nad tím rukou.Sama teď tímto potvrdila,že pro ní nic neznamená.Pokračuje tedy podél pláže a občas se někoho na Damona a Rose zeptá.Po nějaké době narazí na pár týpků a má štěstí.Ochotně ho dovedou až k chatrči,kde bydlí Damon s Rose.Musí se připravit na to,že Damon jí nedá,takže plánuje rychlý vpád.Nejradši by ho odlákal jedním z těch kluků.Zadívá se na chatku.Slyší je a svítí se tam,takže tam rozhodně jsou.Jen neslyší,o čem se baví.Nakonec ovlivní kluka,ani sám neví,že je to steward Rose a Damona,aby šel a zaklepal na dveře.Když by neotvírali,ať prostě vejde dovnitř a začne po Rose slintat a snažit se k ní dostat.Taky ať jí zkusí osahávat a nepřestane,dokud nezemře.Je mu jedno,že právě zničí život nevinnýmu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Apr 23, 2015 10:49 am

*Zastaví se před domkem, když na ni mluví. Otočí se na něj. Vidí jak i přesto pokračuje si dál za Damonem a Rose. Ukázal ji tím že je mu toto přednější než aby tady zůstal s ní. Promne si oči nesmí to udělat. Nesmí jim to kazit. Zase si to podělá u obou a bude to zase špatný. Musí to s ním urovnat, jinak to dopadne blbě. Přesune se up. rychlostí k baráčku Rose a Damona. Nechce to tam řešit před tím domkem, aby náhodou ti dva nevylezli. Proto neváhá a vezme Enza sebou pryč o kus. Pustí ho pak, protože dneska na sebe nenechá sáhnout, ani pohladit nic. Koukne na něj. Jde mu zodpovědět to co řekl než odešel.*Nenechám tě s ní "promluvit". Rose mě nijak nepřesvědčovala když mě našla, jen mě zastavila před tím, abych neudělala největší chybu svého života... Nic nebylo proti mé vůli... Nikdy...Miluju tě pořád stejně nespočetně moc jako dřív.. Kdybych si tě nechtěla vzít tak si tě nevezmu... Já už nevím jak se chovat.. Od toho jak dne jak jsme se vzali tak je to mezi námi nějaký divný.. Nemluvíme spolu moc a vlastně vůbec nic, chvilkama to je jako kdyby jsme byli manželé po padesáti letech, kteří si nemají co říci....A jo bylo to tu skvělé až než začalo tohle... Než jsem se zachovala tak jak jsem se zachovala... *Sklopí pohled od něj na chvíli a pak se na něj koukne znovu.* Chtěla jsem se ti omluvit už i předtím... Promiň, vážně mě to všechno mrzí, zlato..*Kousne se zevnitř do tváře a podívá se mu do očí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Thu Apr 23, 2015 2:18 pm

*Téměř se neudrží a porve se s ní,když ho vezme od chatky Rose a Damona.Zamračí se na ní,jakmile je přesune bůh ví kam.Zbývalo tak málo a mohl se jí konečně zbavit.*Jestli si myslíš,že jsi zachránila Rose a Damonovi večer,tak se pleteš....ten týpek jde právě osahávat tu malou děvku dokud ho jeden z nich nezabije.Doufejme,že to bude ona.*Ušklíbne se pohrdavě.*aha,skvělý...takže jenom já jsem měl pocit,že je to všechno skvělý a super.Jenom já jsem se cítil šťastně,že jsme konečně spolu.*Zavrtí hlavou.*Dobrý vědět...A jako sorry,Lexi...Ale když nemluvíš,tak co mám dělat.Za každou cenu vymýšlet témata,abychom se spolu bavili?To není nic pro mě,na to sis měla vzít Rosemary.Já jsem se snažil to dneska nehrotit.Proto jsem přestal mluvit.*Promne si unaveně oči.Co se týče Rose,nevěří jí ani slovo.neví,jak jí má věřit nějakou lásku,když pak řekne,že je jejich vztah na hovno.do jejích očí se znovu nepodívá.Nechce.Místo toho sleduje toho týpka,co si to štráduje k chatce těch dvou,aby jim posral večer.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Apr 23, 2015 3:23 pm

*Přimhouří oči, potom co udělá a následně řekne. Ustoupí od něj dál.*Proč to děláš? Ona za to co je mezi námi nemůže.. Damon se na tebe akorát tak naštve, to chceš? Přijít o kámoše, tím že mu zničíš jeho štěstí?*Poměří si ho pohledem.*Ne nejen ty.. I já se tu cítila šťastně, že jsem tu jen s tebou...*Koukne stranou.* Ne to se po tobě nechce...Nechci po tobě vůbec nic... Nechtěla jsem si vzít nikoho jinýho než tebe... Ale nejde jen o to že spolu nemluvíme, já se tě ani dotknout nemůžu, aniž by jsi mě od sebe neodháněl..Jo tak by jsi byl naštvaný a mlčel by jsi, mě by si totálně ignoroval... Takhle to nemá být.. *Vdechne.* Chci, aby jsme tu byli zase šťastní...*Pokrčí rameny. Nedívá se ji ani do očí. Raději sama taky od něj odvrátí pohled někam do boku. Kdyby mohla ta vrátí čas do dnešního odpoledne, které bylo skvělé a hlavně oba byli šťastni nebo teda ona aspoň šťastná byla.* Omlouvám se ti za to co se stalo.. co jsem udělala, řekla a prostě za všechno..A jestli chceš ty dva jít rozeštvat a zničit jim to tak běž já tě držet nebudu, je to tvoje rozhodnutí.*Pokrčí rameny. Nedokáže se z toho asi dostatečně omluvit, ale doufá že z části to vezme.* Jestli chceš můžeme odtud klidně někam vypadnout... Někam kde vážně budeme sami a šťastní... *Navrhne. Neví, ale zda o to ještě stojí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Thu Apr 23, 2015 8:05 pm

*Stále sleduje spíš toho týpka,mířícího k chatce Rose a Damona.Krátce koukne na Lex,když zmíní to,že by přišel o Damona.*Jen ho vysvobodím ze spárů tý mrchy.*Ušklíbne se.*Nenechal jsem na sebe sáhnout až potom,cos mě dost nemístně provokovala.*Přimhouří na ní oči a znovu koukne na stewarda Rose a Dama.Jestli ho má zastavit,má nejvyšší čas.*Donutila tě se ke mně vrátit?Řekni Lex...Protože já to fakt chci vědět...Tohle mi přijde ubohý a nešťastný.Utíkáš,opouštíš mě,pak mě zas neopouštíš.Já třeba ať jsem jakkoliv nasranej a potřeboval bych ventilovat,tak tě nenechávám samotnou.A zasloužila by sis to občas,ne,že ne.*Znovu koukne na ní.*Počkej tu.*Polkne a vydechne.U.r. se přemístí k tomu týpkovi,co je už kousek od dveří do chatky a ovlivní ho,aby zapomněl,že mu cokoliv řekl a že ho někdy viděl.Pak ho tam nechá stát a odejde zpátky k Lexi s rukama v kapsách.*Takže....Necháme to tu,sereme na líbánky a odjíždíme někam bůh ví kam?? Fajn... Jestli to je jedinej způsob,jak tohle všechno dát znovu dohromady,asi stejně nemám na vybranou.*Pokrčí rameny a natáhne k ní ruku,jesti se ho chytne,aby mohli okamžitě na letiště a odletět.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 10 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru