TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

4 posters

Strana 14 z 18 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Tue Apr 28, 2015 2:50 pm

Jasně,jasně...na to mi určitě skočí...Hned...*Uchechtne se pobaveně.*Ale až ho budu chtít jednou pořádně nasrat,vím co použít...Ty mu Rosie někam schováš a budeme si hrát...Už to vidím fakt že jo...*Zazubí se.*Já taky nemluvil o pohádce....*Zasměje se.*Ale byla by prdel sledovat,jak se jí Damon snaží dostat,ačkoliv má čokla....Bych umřel na smích...*Nakrčí pobaveně nos.*Já zas vždycky chtěl bejt režisér....*Zachechtá se od srdce.Kdyby je Damon vyčápl,jsou v prdeli pěkně.*Mi povídej...Jsem nejel posilovat...*Mrkne na ní se smíchem a vezme jí za ruku,Rozejde se do domku,aby mohli zavolat na tu jachtu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 28, 2015 3:14 pm

Třeba by jsi ho obměkčil svým přízvukem...*Zasměje se zeširoka.* Myslíš že v tomto pojedu s tebou? *Pozvedne obočí lehce s úsměvem. Šla by do toho s ním, protože by to byla zábava.*Já už taky vidím toho Nasranýho Damona...*Přikývne se smíchem. To že nemluvil o pohádce už nijak nekomentuje.* No to by bylo pořádný pobavení...Jak by ji dobýval jako nějakej poklad...*Zachechtá se.* Tak si konečně splníš sen...*Zasměje se pobaveně.* No já sem taky nejela posilovat, ale myslím že budu nařachaná než odjedeme...*Zasměje se zeširoka. Ruku v ruce s ním dojde do jejich domečku.* Zavoláš tam ty?*Zeptá se ho s úsměvem. Přejde si pro sluneční brýle a koukne na mobil. Pak ho zase odloží sebou ho nrát nebude, je to zbytečný.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Tue Apr 28, 2015 3:51 pm

Pochybuju...Damon sere na můj přízvuk..  *Zasměje se*Mmmm jo,myslím...Jsem si jistej,že by sis to nenechala ujít.*Uchechtne se.*No přesně....a nejvíc vtipný by byly souboje s pejskem...Bych se smál ... *Zazubí se.Nic dalšího nekomentuje.Pořád opakují ty samá slova.Ani na posilování nereaguje.Jen kývne na její otázku a hned si vezme mobil.Vytočí číslo na programu a domluví jachtu na odpoledne.*za hodinu...*oznámí Lexi.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 28, 2015 4:55 pm

*Zasměje se pobaveně nad jeho slovy.* Mmm, myslíš správně... Nenechala bych si to ujít...*Zasměje se s přikývnutím.* Jo ty souboje by byly na tom nejlepší... Smála bych se s tebou..*Rozesměje se. Počká až vyřídí hovor ohledně té jachty. Otočí se na něj, jak k ní promluví.*Super.. Takže je čas..*Usměje se. Odloží brýle na stolek za sebou. Přejde až k Enzovi a jemně ho políbí na rty. Rukami mu přejede po jeho pažích.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Tue Apr 28, 2015 6:35 pm

Je mi to naprosto jasný....Takže to musíme vymyslet do detailů,ty uneseš Rosie někam do prdele a my s Damem budeme hledat....To bude bojovka....*Uchechtne se*Bude to náhrada za to,že jsme mu jí neunesli jako nevěstu....*Usměje se zeširoka Kývne na ty souboje a mrkne na ní potom,co vyřídí tu jachtu.*Jo...ještě trochu času máme...*Usměje se,oplatí jí polibek a pohladí po zádech.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 28, 2015 7:23 pm

Plán je jednoduchý.. Ty zaměstnáš Damona, já vytáhnu Rosie a odletím s ní někam daleko a vy můžete hledat jak chcete...*Pokrčí rameny s širokým úsměvem.* To pak bude bojovka... *Zasměje se.* Tak to Damon to hledání bude mít daleko více těžší...*Usměje se pobaveně, ten únos bude skvělej.Užije si to.Jen kývne na jeho poslední slova s úsměvem. Zůstane u něj. Pohladí ho po ramenou a přejede rukami na jeho záda.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Tue Apr 28, 2015 9:13 pm

Tak to bude hračka...Vytáhnu ho na skleničku a ty vytáhneš Rosie někam "na skleničku"... Nebo na mejdlo,na nákupy,kamkoliv.Hlavně jí nezapomeň vypnout mobil a držet jí od všeho dál,aby nám to aspoň nějakou chvíli vydrželo...*Zasměje se.*Já pak půjdu jakože za tebou,že už jste se vrátili a Damon zjistí,že Rosie se nevrátila a začne to.... Už jsem natěšenej teď....*Promne si škodolibě ruce.*Musíš ale dávat bacha,aby něco ona nevěděla...Páč ona by ho nedokázala takhle tejrat...Jsou to suchaři...*Uchechtne se.*No to teda bude...Rozhodně mu to neulehčím...*Promne si bradu s úsměvem.Sleduje jí,jak u něj stojí a vnímá její ruce.Usměje se na ní a pohladí jí palcem po tváři.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 28, 2015 9:52 pm

Myslíš že se budeme nacházet ve stejném městě či státě jako vy dva... Vezmu ji trochu dál, aby to měl fakt hodně těžký...A mobil...Omylem ztratí...*Zasměje se zeširoka.*Ale vážně jen jakože, protože mě ty taky nenajdeš... Bude to zábava jak začne hledání pomalu nasranýho Damona...*Zasměje se skoro až škodolibě.* Neboj se nic... Ona nebude mít celý ten den ani jedno pomyšlení na Damona...*Zamrká s úsměvem.Přikývne na to že jsou ti dva suchaři.*No v to doufám...*Zasměje se zeširoka. Vytáhne se pak po chvíli na špičky a dlouze ho políbí. Budou fakt zlí na ty dva.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Tue Apr 28, 2015 10:06 pm

ale my dva budeme ve spojení...Aspoň nějakým...že jo?*Zvedne tázavě obočí.Nechtěl by,ay se mu Lex někam zdejchla a on na tom byl vlastně stejně jako Damon.*Jen aby nechytnul rapla a nechtěl hned vypínat,že mu zdrhla...asi bych ho zrušil na místě....*Zasměje se.*No hlavně jí zabav ten mobil...Protože věř mi...Jsou na tom stejně,jako my...Můžeme být od sebe pouhých pár minut a už tě mám plnou hlavu...*Usměje se na ní a oplatí jí polibek.Pak jí pustí a odejde do lednice pro nějaké pití.*Máš hlad??*Koukne na ní od ledničky.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 28, 2015 10:33 pm

Co myslíš?*Pozvedne obočí lehce s úsměvem širokým.*Já ti nevím, asi nebudeme.. On by z tebe dostal kde jsme určitě časem...*Pokrčí rameny s nevinným úsměvem.*Ale tak zlý to snad nebude ne?*Nakrčí čelo se stálým úsměvem.*Jo zabavím neboj se...Jestli ale bude kňučet o Damona tak za sebe neručím a fakt jí něco udělám....*Mrkne na něj s širokým úsměvem.* Rosienka konečně pozná s kým se to vlastně kamarádí...*Zasměje se. Koukne za ním kam jde.* Ani ne...*Zavrtí hlavou s úsměvem. Sedne si do jednoho křesla a zamyslí se. Musí vymyslet nějaké skvělé místo kam si Rose vezme.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Tue Apr 28, 2015 10:45 pm

Nebudeme??*Zvedne obočí a hned nato se trochu zamračí.*Aha...tak to jo.*Promne si bradu zamyšleně.*Nebude?No když myslíš....*Pokrčí rameny.Tak asi to má z nich čtyř jediná nějak jinak.*No hlavně si uvědom,že jakmile jí něco uděláš,tak toho budeš vzápětí litovat....To znám od sebe...Ublížím nějak Rose a vrátí se mi to stonásobně....Na to je moc hodná...*Pousměje se lehce.*No to zní skvěle...Ta bude koukat.*Usměje se o něco víc.Kmitne rameny na to,že si nic nedá a nalije jim chlazené víno do skleniček.Podá jí jednu a k tomu jim nakrájí meloun do mističky.Tu před ní postaví a sedne si do druhého křesla.Spokojeně se usměje,když si dá doušek chlazeného vína a přivře oči.Tohle je to,co je tady v tom vedru třeba.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 28, 2015 10:55 pm

*Zasměje se a zavrtí hlavou, když vidí jak se zamračil.* No tak dobře, já tě budu jednou za den informovat o tom jestli žijeme... Dobře?*Zeptá se ho s úsměvem a s lehce pozvednutým obočím. Nohy si vytáhne nahoru na křeslo.*Ne pozor já ji nebudu ubližovat tak jak si myslíš.... Nezkřivím ji ani vlásek...*Zasměje se. Nikdy by Rose neublížila ani kdyby byla sebevíce bez sebe.* No to si piš že bude koukat...Takovou mě zná jen a jen Stefan...*Zasměje se zeširoka. Vezme si od něj pak tu skleničku s chlazeným vínem, kterou ji podává. Děkovně na něj koukne. Trochu si cucne ze skleničky, je to úžasně osvěžující v tomto vedru.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Tue Apr 28, 2015 11:00 pm

Okej...Jak chceš...*Pousměje se a lehce škubne rameny.*No tak promiň,ale řekla jsi,že jí něco uděláš tak jsem nevěděl,že myslíš tetování...*Uchechtne se.*No taky se koukni,jak je z toho chudák zakřiknutej celej..*Zasměje se a mrkne na ní.Jen si z ní utahuje.Hodí si do pusy meloun a přimhouří oči před sebe.Vážně se na tenhle plán těší.Hlavně na to,jak Damon zareaguje na to,že nemá Rose a nic o ní neví.Jen doufá,že z toho nebude nějakej průser.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 28, 2015 11:06 pm

No jestli ty nechceš tak ti psát nemusím ať je to víc napnutý a zábavnější..*Pokrčí rameny s úsměvem. Zasměje se nad tím co pak řekne.* Vážně to bude milé ublížení..*Mrkne na něj s úsměvem.* Heeej! To není pravda... On je z vás všech zakřiknutej.. Se mnou se umí odvázat a bavit skvěle..*Zasměje se. Neví na co se těší více jestli na tento plán nebo na to až poletí okouknout spolu Rio. Každopádně si užije oboje. Pohraje si vruce se sklenkou vína.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Tue Apr 28, 2015 11:22 pm

Ne,já samozřejmě chci,abys mi psala...Nechci se doopravdy strachovat a bát,co s tebou je...Má to být pro Damona,ne pro mě.*Nakrčí čelo.*Jooo milé...Okay no...Schválně,jestli Rosie pak bude mluvit stejně.*Usměje se zeširoka.*No to víš,zrovna z nás je zakřiknutej...My už ho takovýho poznali,takže je poznamenanej z těch vašich akciček...*Uchechtne se.Zajímalo by ho,jak se má Stefan s Elenou a jak si užívají v L.A. sami.Beztak jsou pořád zalezlý na pokoji.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 28, 2015 11:50 pm

Dobře dobře, budu ti dáva vědět... Nemáš strach o Damona? Jako třeba že to sním šlehne?*Zeptá se ho. Určitě ji za toto nebude moci přijít ani na jméno.*Joo bude mluvit stejně vůbec nic se nezmění..*Zavrtí s úsměvem hlavou.*Helee náhodou naše akcičky jsou skvělé by jsi koukal jak to Stef umí rozjet....*Zasměje se.*Dávej teda, ale bacha aby jsi z mé společnosti taky nebyl nějak poznamenanej...*Zasměje se a v očích se ji krátce objeví ďáblici. Jen si pak ucucne zase trochu ze skleničky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Tue Apr 28, 2015 11:57 pm

Ok...Prima...No nebojím se,že by to s ním šlehlo...On se bude tvářit,že je všechno v cajku...I když....*Zamyslí se.*Když se tenkrát Rose neprobouzela...Byl na tom hodně zle...Tady ale bude mít furt naději,že je v cajku,jen jí bude muset hledat...Já si myslím,že to s ním nešlehne,jen bude raplit a bude nasranej.Bojím se,že se vřítí do nějakýho průseru,jako tenkrát s Whitmorem,takže ho budu muset brzdit...*Pokrčí rameny.*No to jsem zvědavej..*Zasměje se.*Je i to jasný,že bych koukal... Já tomu věřím,že to umí rozjet,když chce.Však tenkrát,když to rozbalil s Elenou na svatbě Damona a Rose,jen aby nám ukázal,že to taky umí,viděl jsem ,že mu to jde,jen musí chtít.*Usměje se.*Já už jsem poznamenanej do konce života...*Uchechtne se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 29, 2015 12:22 am

Ono když ho to nesloží tak bude vzteky bez sebe..*Usměje se. Pak už ho jen poslouchá co říká ohledně toho co bylo když Rose spala. Ještě teď si to sama živě pamatuje. Jak vypadal a tak podobně.*Měl by jsi s ním tu hru taky raději hrát jakože taky o mě nevíš.. Víš jak bude hoodně naštvanej tak aby tě pak nerozcupoval za to že to celou dobu víš a že je to jen hra...*Usměje se na něj. Doufá že to zase blbě neskončí tak jako vždycky všechno.* Jo tam vlastně taky předvedl kousek toho co umí...*Přikývne s úsměvem. Skoro na to zapomněla.* No právě musí chtít a to se mnou prostě chce vždycky...*Pokrčí rameny s milým úsměvem.* Ale určitě ne mnou...*Zavrtí hlavou s úsměvem širokým.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 29, 2015 11:56 am

To je právě to,čím si nejsem jistej...jestli s ním budu hrát,že o tobě taky nevím,je možný,že nás dostane například ten doktor ve Whitmoru a já ho pak zabiju a Rose mu slíbila ochranu.... Průser... Nebo mu řeknu,že únos manželky a hledej...*Rozhodí rukama.*Ale ještě je brzy přemýšlet nad tímhle,takže v pohodě...*Usměje se.Jen mu tím nechce ublížit.*Asi umíš přesvědčovat...*Mrkne na ní.*Ne určitě ne tebou...*Uchechtne se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 29, 2015 12:24 pm

Doktor z Whitmore stejně jednou bude mrtvej.. Je to jen otázka času...*Pokrčí rameny. Kdyby ho potkala tak ho normálně zabije. Jak by to nikdy v životě neudělala tak u něj by to udělala bez jakéhokoliv váhání.* No bude lepší, když se mu řekne že je to únos.. Doufám, ale že bude hledat když to bude jen pro zábavu...*Usměje se.* Jo je na to ještě brzy...*Přikývne s úsměvem.* Já nemusím ani přesvědčovat, prostě kouknu na Stefosa a on už ví co má dělat...*Pokrčí rameny se smíchem. Zasměje se nad jeho posledními slovy. Už je nijak nekomentuje, nemá jak ani.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 29, 2015 3:20 pm

Fajn..Když myslíš,že bude mrtvej...Tak asi bude...*Pokrčí rameny.On by ho tak nejradši zrasil za to všechno,co jim udělal a co udělali ti před ním na tom samém místě.*asi jo...Jenže on se pak nebude bát a nebude jí hledat...Protože bude vědět,že je s tebou a nic se jí nestane.To je na hovno.*Pokrčí rameny.*Fajn.... Já ti věřím...*Pokrčí znovu rameny na toho Stefana.Neví,jak na tohle má reagovat jinak.Dopije víno a donese lahev,aby si mohl dolít.Dolije si a znovu se posadí.Lahev postaví na stůl,aby si mohla dolít i Lex.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 29, 2015 3:58 pm

*Jen pokrčí rameny na jeho slova. Nijak to nekomentuje. Jednoho dne prostě toho doktůrka zabije, za to co všem udělal.* No právě..Taky si myslím že bude v klidu... Musíme něco vymyslet... Něco, kde by Rose mohla přijít k úrazu i když tam doopravdy nebude... *Zamyslí se. Nic ji zatím nenapadá. Zatáhne do toho i Stefana, aby ji kryl.* Vůbec nevím teď jak to udělat...*Zasměje se nakonec.Přikývne na to že ji věří. Jen se na něj usměje. Napije se zase trochu vína a pořád přemýšlí o tom jak to udělat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 29, 2015 4:14 pm

Ale taky nesmí vědět,že je s tebou...Protože to by pak úraz svedl jedině na tebe... To je na prd.... Každopádně to je fajn nápad...jen to promakat...Rose je drobná,může přijít k úrazu téměř kdekoliv...Ale taky je to silná upírka...takže se jen tak nepoloží...výhoda je,že nedodržuje pitnej režim co se týče krve...Od tohohle všeho by se pak mohlo všechno odvíjet...*Pokrčí rameny když přemýšlí nad tím,jak to udělat,aby jim to pěkně klaplo.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 29, 2015 9:51 pm

Mě bude krejt Stefan.. Řekneš mu že jsem se Stefanem, pak na mě to svést nebude moci...*Pokrčí rameny a pousměje se. Dál ho poslouchá jak říká ty fakta o Rose. Jen na to přikyvuje.*Nějak to vymyslíme... Prostě ji dostaneme a bude to dobrý určitě...*Usměje se na něj. Dopije to víno, zrovna v momentě kdy pro ně přijde nějaký chlápek, že je jachta nachystaná jen pro ně. Koukne na Enza z toho chlápka a pak se zvedne.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Thu Apr 30, 2015 12:04 am

To je dobrej nápad...Ty budeš se Stefem,takže já budu mít výmluvu,proč nejsem s tebou a budu ho moct doprovázet na misi při hledání Rosie...A kdyby měl nějakej blbej nápad,tak ho z něj hodně rychle dostanu....*Uchechtne se.*Fajn....takže za úkol máme dostat Rosie...Brnkačka... *Zazubí se.Koukne na toho chlápka,kývne,dopije víno a zvedne se.Usměje se na Lexi,vezme jí za ruku a rozejde se s ní na jachtu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 14 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 18 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru