TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nákupní centrum

+17
Rose Salvatore
Hayley Marshall
Stefan Salvatore
Enzo
Lexi Branson
Vicki Donovan
Caroline Forbes
Tyler Lockwood
Alex Lahey
Nela Townson
Mason Lockwood
Tatia Petrova
Bonnie Bennett
Oliver Green
Elena Gilbert
Matt Donovan
Admin
21 posters

Strana 2 z 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 6:17 pm

*Podívá se na nej a prohlídne si ho.* Vážne? No dobre, dneska jsi mily. *První nasadí ironicky tón, ale pri poslední informaci, pochvalu rekne hodne uprímne a dokonce se na nej i pousmeje.* Kéž by jsi mel pravdu. Jsem nervózní, jak tyden pred porodem. *Rekne se smíchem.* Ale dekuji. *Dodá. Když k ní Oliver nastaví zápesti, tak si nežne privoní.* Mužu si vzít tvou ruku domu? *Z vune se ji až zamotá hlava. Ale tak hezky. Je videt, že je to jasná volba.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 6:33 pm

*Předpisově se ukloní.* Já jsem milý skoro vždycky, ale občas to prostě někdo přehlíží. *Rozhodí rukama a zasměje se, na její obavy jen mávne rukou.* Ale jdi. Nemůže to být tak hrozné. Kdo by si nechal ujít příležitost zaměstnávat takovou krásnou a chytrou ženskou, *Zalichotí jí a když natahuje vůni z jeho zápěstí, nežně se pousměje.* Takže vyhrává hned první zásah. *Usměje se a vezme si balení z regálu.* A co pro mou sladkou poradkyni? *Mrkne na ní.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 6:48 pm

*Zasmeje se.* No jo, tak ono je lepší te asi poznat, než soudit hned na začátku. *Uzná vlastne i svou chybu.* A já jsem taky občas docela milá. Ale ne na každého. Takže si mužeš pogratulovat, že si zvládl rozbít chladné ledy nedostupné zrzky. Teda ne úplne, ale ze začátku docela dobré. *Prizná, že si ho vlastne docela oblíbila. Prijde jí vtipny a zajímavy. Krátce nervózne se pousmeje.* No, tak po minulé zkušenosti mám porád trochu obavy. *Pokrčí neurčite rameny.* Ale snad to dopadne dobre. *Dodá nakonec nebojácne.* Jo, vyhrává. Chytíš na to každou holku. Se mnou jsou nákupy rychlé. *Zasmeje se. Pak se rozhlídne.* Že bych si udelala další radost? *Očima zalétne k dámskym parfémum.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 7:07 pm

*Usměje se její upřímnosti a lehounce jí žďuchne do ramene.* Jsem rád, že jsi na to přišla a nemusel jsem tě mlátit kyjem do hlavy, jako v pravěku. *Uchechtne se a poplácá se po rameni.* Budu si hrdě gratulovat před zrcadlem. *Zasměje se.* Máš nějaké špatné zkušenosti? Nic si z toho nedělej. Každý je máme. *Mrkne na ní.Pak se rozejde k dámským parfémům a prohlíží si flakónky.* Tak který má éterická krásko?
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 7:19 pm

*Zasmeje se a žduchnutí jemne oplatí.* Jo a pak by sis me zatáhl nekde do jeskyne. No úplná romantika. *Protočí nad tou predstavou oči, ale porád jí to prijde vtipné.* No, aby ses neprechválil. *Zaculí se a začne si vybírat. Pak se na nej ale obrátí.* Dlouhy príbeh. Nekdy ti to možná reknu, jestli ti neprestanu lézt na nervy a pri první príležitosti me neodstrelíš. *Usmeje se.* Nevím. Ted vybíráš ty. *Rekne a je zvedavá, jestli jí Oliver vybere neco.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 7:26 pm

*Vyděšeně se na ní podívá.* Do jeskyně? Důvěřuj trochu mé romantické duši. Našel bych nějakou útulnou noru. *Zachechtá se.* No v tom případě se těším na vyprávění u krbu s šálkem horké čokolády. Protože tebe se rozhodně nebudu chtít zbavit. *Usměje se a sáhne po flakónku s růžovou tekutinou, který se mu svým broušením a zdobením líbil nejvíc.* Zkus si tenhle. *Pobídne jí a něžně jí vezme za ruku a vzápětí jí na zápěstí stříkne trošku té vůně.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 7:40 pm

*Koukne na nej strašne vážne, ale chce se jí smát.* Tak to jsi me uklidnil. To by bylo romantické ješte víc. *Nakonec se zasmeje.* Dobre, tak nekdy se domluvíme a mužeme podniknout nostalgicky večer. *Sice to ríká pobavene, ale myslí to vážne.* Takže máš rád nebezpečí? Hezké. *Naráží na to, že se ji Oliver nechce jen tak zbavit. Spokojene se usmeje. Sleduje opatrne, jak bere její ruku a zkouší na ní parfém. Privoní si.* Wow, máš stejny vkus jako já. *Rekne a podá mu svou ruku, aby si taky privonel.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 8:28 pm

*Pousměje se a přimhouří oči.* Miluju nebezpečí. *Zamyslí se, jak by asi reagovala, kdyby zjistila, že je vlkodlak. Myšlenku ale zažene a zářivě se na Ammu usměje.* Voní? Tak uka. *Chytí jí jemně za ruku a nasaje do sebe vůni.* woooow. Budu od tebe muset odhánět ostatní chlapy. Možná budu štěkat a kousat. *Zasměje se a vezme nové balení toho parfému.* Tak ho bereme. Ještě něco si přeješ?
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 8:37 pm

*Obdivne se na nej koukne a venuje mu jeden ze svych úsmevu.* To já taky. Bez nebezpečí to není ono. *Mrkne na nej.* Myslíš? Tak když si me budeš dobre hlídat, tak to bude v pohode. *Zasmeje se nad jeho odstrašováním.* Nevím, asi mám všechno. Doufám. *Zasmeje pri pohledu na všechny svoje tašky. Zamírí automaticky k pultu, kde se platí a vytáhne kreditku.* Mám hlad. Doma mám lasagne a už se na ne teším. *Zasní se s úsmevem.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 8:40 pm

*Usměje se na ní a zamíří s ní k pokladně, když vytahuje kreditku,tak jí zastaví.* Zapomeň, krásko. Na účet otravného obdivovatele. *Usměje se a zaplatí za ba parfémy. S úsměvem poděkuje prodavačce a podá dámský parfém Ammě.* Mmmmm tak lasagne. *Uvedomí si kručení v žaludku a uchechtne se.* No výborně.Tak já si budu muset taky zajít někam na gáblík. *Zazubí se a vyjde z obchodu s parfémy.* Jsi tu autem, nebo chceš odvézt?
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 8:54 pm

*Když nakonec oba parfémy Oliver zaplatí, prijde ji to docela milé. Dlouho jí nikdo nic nekoupil, krome otce.* Dekuji. Tohle ti budu ale dlužit. *Podekuje a vezme si od nej svuj parfém. Pak zapremyšlí.* A nemužu te pozvat ke me na jídlo? Ale mám doma desny bordel, nestihla jsem uklidit. *Zaculí se. Vlastne ani neví, jak jí napadlo ho pozvat.* Ber to jako podekování. *Vyjde z obchodu a zamírí s ním pomalu ven z obchodáku.* Mám tu auto. Ale dekuji. *Když vyjdou ven, vyhrabe z kabelky klíče a odemkne si svuj červeny Mercedes. Tašky, které má v ruce, hodí na zadní sedadlo a vezme si i ostatní od Olivera a dá je do auta taky.* Tak co, necháš se pozvat? *Zeptá se opatrne. Neví, jestli to není moc brzo.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 9:12 pm

*Mlsně se olízne a horlivě přikývne.* Lasagne od takové kočky bych snesl i na smetišti. *Usměje se a pomůže jí nandat tašky do auta. Obdivně si prohlídne její auto.* Super kára, jako pro princeznu. *Usměje se a zlehka jí dá pramen vlasů za ucho.* Moc rád k tobě půjdu na jídlo, když jsi mě pozvala a já mám hlad jako vlk. (Zase ta narážka, ty pitomče.) *Proletí mu hlavou. Otočí se k autu.* Tak já tě budu následovat svým autem. Jestli teda můžu. *Podívá se na ní a nakloní hlavu zlehka na stranu.* Budu moc rád.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 9:31 pm

*Musí se smát.* Tak snad nebudeš zklamany. Ale jsem polichocena. *Dá mu za pravdu.* Jo? Díky, mám slabost pro tuhle značku. *Koukne na své auto a "poplácá" auto po kapote. Mírne jí zamrazí, když se Oliver dotkne jejich vlasu. Ale je to takové to hezké mrazení. Chvíli na nej kouká a pak uhne pohledem.* To jsem ráda. A verím, taky mám hrozny hlad. *Sice si všimla, že Oliver porád prirovnává, ale nejak to zatím nebere jako neco divného.* Ok, tak tentokrát ti dovolím, aby jsi me sledoval. *Zasmeje se a otevre si prední dvere.* Uvidíme se za chvíli. *Jako by se s ním rozloučí, nastoupí do auta, zavre dvere a pripásá se. Počká, než Oliver udelá to samé se svym autem. Pak nastartuje, pustí rádio a vyjede. Celou dobu kontroluje ve zpetném zrcátku, jestli jede Oliver za ní.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 9:38 pm

*Musí se zasmát jejímu sebevědomí, které není takové, jak by si zasloužila.* Neblázni. Zklamaný nikdy. *Mrkne na ní a sleduje jí jak nastupuje do auta.* Sleduju tě, krásko. S radostí. Tak za chvíli. *Usměje se a nasedne do svého Jeepu. Následuje červený vůz před sebou a stále se usmívá jako měsíček na hnoji. Sáhne po parfému a zlehka se navoní, aby jí voněl až s ní bude obědvat.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Bonnie Bennett Wed Aug 20, 2014 9:29 pm

*Příjde do obchodního centra, protože si chce koupit něco nového. Zamíří do nějakého obchodu na který narazí jako první a snaží se najít něco co by se jí mohlo líbit.*
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Bonnie Bennett Thu Aug 21, 2014 4:38 pm

*Nakonec si v jednom obchodě vybralá náhrdelník, který zaplatila a ihned si ho dala na sobě. Poté se rozhodla, že už půjde domů, protože je docela pozdě.*
Náhrdelník: Nákupní centrum - Stránka 2 Am116
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 23, 2014 6:49 pm

*Po nějaké chvíli došla do nákupáku a hned so obchodu s drobnými zvířaty. Nasadila si zástěru a začala vykonávat svou práci.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Tatia Petrova Sun Aug 24, 2014 9:19 pm

*Jen tak se procházela obchoďákem, když jsi ve zverimexu všimla zajímavé prodavačky a napadlo ji, že by se konečně mohla s někým seznámit. Vstoupila do zverimexu a nenápadně se tam rozhlížela.*
Tatia Petrova
Tatia Petrova

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 24, 2014 9:25 pm

*Přerovnávala granule, takže byla vidět ve výloze. Když přišla žena, usmála se a podívala se jejím směrem.* Brýtro. Kdybyste potřebovala pomoci, houkněte. *Usmála se a přerovnávala dál.*


Naposledy upravil Gillian Gray dne Mon Aug 25, 2014 6:43 am, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Tatia Petrova Sun Aug 24, 2014 9:30 pm

*Široce se na ni usmála.* Děkuju moc. *Pak jí napadlo, že se jí rovnou představí. Přišla k ní a natáhla k ní ruku.* Jsem Tatia. Jsem tu nová a nikoho tu neznám. Takže, nemohli by jsme se seznámit? *Nevině se usmála.*
Tatia Petrova
Tatia Petrova

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 24, 2014 9:39 pm

*Otřela si ruku do pracovní zástěry, kterou měla trochu od pilin.* Grayová. *Zarazila se, ale po chvilce dodala skoro se studem.* Gillian. Jsem tu také jenom pár dní. *Usmála se, ale pak z ní vycítila upíra. Ruku jí pustila, ale zamaskovala to tím, že vzala do dlaně balíček s pilinami.* Jistě, můžeme. *Řekla s kameným vyrazem, ale pak se hraně usmála*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Tatia Petrova Sun Aug 24, 2014 9:42 pm

*Její reakce ji překvapila. Zamračila se.* Jsi v pořádku?
Tatia Petrova
Tatia Petrova

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 24, 2014 9:47 pm

*Pokývala. Rozhodla se, že na sobě již nedá nic znát a bude se k ní chovat, jako k normální zákaznici.* Jistě. *Usmála se a položila piliny do poličky.* Jenom jsem si vzpomněla, že mám nakrmit myši. *Zamaskovala svou pohybnost. Znovu se falešně usmála.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Tatia Petrova Sun Aug 24, 2014 9:52 pm

*Nevěřila jí to. Bylo na ní něco zvláštního, ale nevěděla co.* Jak dlouho tu pracuješ? *Zeptala se a nahodila falešný úsměv.*
Tatia Petrova
Tatia Petrova

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 24, 2014 10:00 pm

*Pousmála se.* Pár dnů. *Druhý upír, který se jí nesnaží zabít. Vyborně. Otočila se k ní na chvilku zady, takže vykouklo její tetování s fázemi měsíce, které měla na zádech. Kdyby neměla tílko, moderně právě na zádech rozpárané, nebylo by tetování vidět. Poté vzala jednu myš z akvárka.* Ale do těch miloušů jsem už teď blázen.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru