TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice, cesty a silnice

+24
Kol Mikaelson
Klaus Mikaelson
Sage Cohen
Enzo
Jessica Bradley
Caroline Forbes
Damon Salvatore
Erik Dixon
Bonnie Bennett
Katie Dellaney
Felix Gray
Alex Lahey
Nela Townson
Julie Cuvier
Hayley Marshall
Stefan Salvatore
Matt Donovan
Elena Gilbert
Tyler Lockwood
Vicki Donovan
Oliver Green
Lexi Branson
Mason Lockwood
Admin
28 posters

Strana 38 z 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 5:08 am

*Nic neříká,jen jí sleduje.Je vyčerpaný.Padne zádama na zem a vydechne.Koukne do nebe a pak na Katie.Je rád,že čerpá síly.On sám by to mněl dělat taky,ale dlabe na to.Rozhodl se,že zkusí za jak dlouho bude mít energii bez kouzel.Zavře oči a těžce,pomalu a potichu dýchá.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 5:38 am

*Když načerpá dost energie,otevře oči a koukne vedle sebe na Erika.Nadechne se,že ho sjede na dvě doby,že nečerpá síly a pak zavrtí hlavou.* Dixone!!!!! *Křikne a musí se zasmát tomu, jakej je to trouba.Flákne ho do ramene a znovu zavrtí hlavou.Místo dalších řečí znovu zavře oči a začne směrovat svojí načerpanou energii do něj.Mumlá si potichu kouzelnou formulku a bere si současně energii z přírody a přeposílá jí Erikovi.Odhrne si vlasy z tváře,když se kolem ní začne zvedat vítr.Koukne na Erika a založí si ruce na prsou.Nejradši by ho zflákala za to, že riskuje svoje zdraví a dokonce svůj život.* Mám takovej pocit, že bys zasloužil pořádně přes pusu. *Zamumle uraženě a pak nad něj natáhne ruce a odříkáváním další formulky mu uzdraví obličej.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 10:52 am

*Otevře oči.* Ale noták..není snad nutný řvát..*Řekne táhle.* Aaa...*Vydal takovej ten tichej zvuk bolesti.*Baví tě mně mlátit? *Trochu se tomu zasměje .* Katie,Katie,Katie...jako bych to neumněl sám..*Řekne po tom co dodělá to kouzlo s energií.Posadí se a sleduje jí.Je tak rád,že je u něj na blízku.* Myslím,že přes pusu jsem dostal ...*Tiše a krátce se zasměje.Chytí jí zaruce,aby přestala říkat další kouzla a vyčerpávala se.*To je dobré..zahojí se mi to...je to jen natrhlý ret...Ale díky...*Usměje se na ní.Udělá se mu ďolíček.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 12:09 pm

Přestaň se řehotat....Asi ti to přes tu pusu nestačilo... *Podívá se na něj káravě a mrkne na ruce, za které ji chytil.* E-ehm... *Odkašle si a zvedne obočí.* Není to jen natrhlý ret, Eriku, máš pomačkanej celej ksichtík, tak mě přestaň štvát a nech mě to kouzlo dodělat. *Usměje se zeširoka, takže se jí objeví ďolíčky a zavrtí hlavou.Vymaní svoje ruce z jeho a dá mu je před obličej.Párkrát zopakuje kouzelnou formulku a ''opraví'' mu obličej.* A teď musím najít Lexi... *Zvedne se na nohy.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 12:48 pm

Aleee...nechal jsem si namlátit kuki tobě...*Cvrnkne jí do nosu a zasměje se.* Katie je mi fajn...no tak budu mít trochu pomačkaný obličej...no a? Památka a to,že jsem se nechal za tebe zmlátit...*Zasměje se.Pak se jen usměje,když uvidí zase ty jejî ďolíčky.To mu chybělo.Moc mu to chybělo.* Jak vůbec vypadá ta tvoje Lexi o ,které furt mluvíš? *Zeptá se jí.Chce vědět,jak vypadá,aby věděl po kom se má koukat a hledat ho.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 3:38 pm

*Zasměje se a zavrtí hlavou.* Já tě klidně zrasím sama, Eriku. *Pohrozí mu prstem.* Už žádnou památku nemáš.Jenom tady.... *Poklepe mu jemně prsty na spánek a přemýšlivě svraští čelo.* Uuuhhmm... Lexi vypadá... *Poškrábe se na hlavě a přemýšlí, jak jí Erikovi popsat.* Je to krásná,sympatická blonďatá slečna,upírka, asi takhle vysoká, s vlasy dlouhými skoro jako já a takovým sladkým úsměvem. *Popíše jí nakonec a vzpomene si na video, které já přišlo při REXINĚ tequilla párty.* Koukej.... *Skloní se k němu a pustí mu to video.Stopne to ve chvíli, kdy je Lexi nejlépe vidět.* Tohle je ona. *Podívá se na něj a zadívá se mu na chviličku do očí.Rychle zamrká a narovná se.Přitom si odkašle.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 3:48 pm

Ale noo...*Zasměje se nad tim.Čeká nad tim,co z ní dál vypadne.Poslouchá jejípopis,ale nic mu to neříká.Když mu koukla do očí,tak na ní koukl taky.Ty její oči,nemůže si pomoc,fascinují ho a líbí se mu.Koukne se na video a pak si vstoupl.* Katie...ty mně roztrhneš...*Povzdychne si a promne si čelo.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 4:17 pm

*Koukne na něj nechápavě a zvedne jedno obočí.* Roztrhnu?Proč tě roztrhnu?? *Přešlápne z nohy na nohu a sáhne si na krk, kde má pořád zranění od Nely.* Aaauuu... *Zasyčí..* Proč bych tě měla roztrhnout? Mluv, Eriku a honem! *Podívá se na něj vážně a schová mobil do kapsy.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 4:23 pm

*Skoro zapmněl na kousanec na Katie krku.* Moment...*Řekne a zvedne pravou ruku ke Katie krku ke kousanci.Odříká o samé,co říkala Katie,aby zahojila jeho rány.Když je to hotový,tak od ní odstoupí a koukne se do země.Bojí se jí říct co udělal a tak začne pomalu a opatrně.* Znám tu blondýnku...*Podrbne se na týlu.Řekl t docela pomalu.Doufá,že se mu ,tam zase nerozbrečí.Nerad by znovu viděl Katiiny slzy.Raději má sklopenou hlavu a ruku na týle.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 4:26 pm

*Pousměje se vděčně, když jí zahojí ránu na krku a přejede si přes ní rukou.* Děkuju... *Mrkne na něj a pak ho sleduje, jak se snaží ze sebe něco vymáčknout.* Znáš Lexi? Jakto? Odkud? A proč se mi sakra nedíváš do očí??? *Zamračí se a stoupne si těsně před něj.Vezme ho za bradu a donutí ho zvednout hlavu.* Co je s Lexi? *Podívá se mu do očí.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 4:36 pm

*Na její otázky nereaguje.Neví,jak jí to totiž říct,když m zvedne bradu,tak je nucen se jí podívat do očí.Neumí jí lhát..On jí ani lhát nechce..* Katie...Nevěděl jsem,že je to tvoje kamarádka....byl za mnou Tyler...nejspíše Klausovo hybrid...Klaus mu nejsíše řekl,že mu pomůž,když jsem se s ním dohodl ,že mu budu pomáhat...Tyler mi řekl,že mu zabila strýce...ta Lexi...A poprosil mně,abych udělal krycí kouzlo po ,kterém jí žádný čaroděj ani čarodějka nenajde...udělal jsem to...bylo mi ho líto...*Řekne a povzdychne si.Očima koukne do stany,aby se nemusel dívat na Katie oči,nechce vědět,jak moc je na něj naštvaná.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 4:53 pm

Eriku to snad ne!!!! *Podívá se na něj šokovaně, když ze sebe konečně vysouká, co udělal.* Kde je????? *Spustí ruce podél těla a o krok ustoupí.* Já vím, žes to nemyslel zle, ale sakra....!!! *Dupne si a rozhodí rukama.* Nikdo z mých přátel nezabíjí lidi jen tak, je mi líto Tylerova strýce,ale asi si to zasloužil, teď mi řekni, kde je Lexi, protože jinak.... Jinak.... *Rozhlédne se kolem sebe a zarputile se na něj podívá.* Budu dělat vyhledávací kouzlo do vyčerpání!!!! *Udělá krok z lesní cesty směrem do lesa a otočí se na Erika.* Vyber si... Buď pomůžeš mně, nebo stojíme na opačných stranách....
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 5:13 pm

*Čekal to.Přivřel oči,když se na něj rozkřičela.*Zbláznila jsi se?*Podívá se na ní a dá jí ruce na ramena.Podívá se jí do očí.*Je zakrytá mým kouzlem...i kdyby si se sebevíc snažila tak jí nenajdeš...*Řekne jí vážně a pak ustoupí a ruce pustí podél těla.Sleduje,jak schází z lesní cesty.Jde za ní.Povzdychne si.Chytí jí za ruku a otočí si jí k sobě,tak ,aby se mu koukala do očí.*Už jednou jsem řekl,že proti tobě nikdy nebudu stát...*Pustí její ruu a pomalu se rozejde do lesa.Doufá,že pochopí,že má jít za nim.*Jestli mi Tyler nějak ublíží,tak je to tvoje vina...*Řekne a dál míří do lesa.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 5:50 pm

*Na to,že jí zakryl kouzlem nijak nereaguje a pokračuje dál.Otočí se na něj,když jí chytne za ruku a donutí jí se otočit.Přimhouří oči a podívá se do těch jeho.Nadechne se,že mu něco odpoví,když jí pustí a rozejde se do lesa.Odfrkne si a vydá se za ním.* Kam jdeme??? *Zamračí se,když ho doběhne a zařadí se mu po boku.* Tyler ti nic neudělá.....Nemůže kvůli Klausovi.A já tě ochráním.... *Podívá se na něj a založí si ruce na hrudi.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 5:58 pm

Jdeme do lesa...*Ušklíbne se.*Může mi ublížit...*Řekne a pokrčí rameny.*Ty mně ochráníš? *Uchechtne se.*Nebo budu muset zase zachraňovat já tebe?*Lehce do ní šťouchne loktem.Pokračuje dál do lesa.Dává si dohromady,kudy ho Tyler bral k té hrobce.Nakonec najde tu cestu,odkaď ho vzal a kam ho i vrátil a tak se tím směrem vydá do lesa.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 6:25 pm

Heeej!!! *Zasměje se a šťouchnutí mu oplatí ze všech sil,takže Erik uhne z cesty.* Nedělej ze mě bábovku,kamaráde! *Vztyčí ukazováček a přimhouří oči.* Tu mrchu jsem dostala já od tebe,tak nemachruj! *Zasměje se a pokračuje s ním dál do lesa.* Proč jdeme furt hloubějc do lesa?Chceš mě zabít?
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 6:42 pm

*Udělá pár kroků do strany a zasměje se.*Já jí z tebe nedělám...ty jsi bábovka...*Zasměje se.*No a dostala jsi jí ode mně jen kuli tomu ,že byla oslabená,když sem jí způsobil migrénu...*Uchechtně se.*Nooo..bacha...*Skočí před ní a vycení zuby.Ruce zvedne a srčí jen prsty,aby to vypadalo jako pařáty a udělá takovej strašidelnej zvuk.Je mu do smíchu,ale drží to v sobě a tváří se na ní tak furt.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 6:59 pm

Dostala jsem jí od tebe,protože jsem dobrá čarodějka,tak si to přiznej... *Ušklíbne se se smíchem a když před ní skočí a snaží se jí vyděsit,zvedne obočí a rozesměje se na celý les.Drží se za břicho,jak jí bolí svaly a z očí jí tečou slzy.* Magore... *Dostane ze sebe se smíchem a skočí po něm,podkosí mu nohy a v tu ránu leží na zádech.* Nemáš šanci.... *Usměje se a pokračuje hlouběji do lesa.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 7:05 pm

*Taky se začne smát,když se rozesměje.Najednou leží na zádech.Něco si pro sebe zamručí.Zůstane ležet na zemi.*Já šanci mám...ale ty beze mně nemáš šanci najít tu blondie...*Řekne zákeřně a usměje se s ďolíčkem na tváři.Podívá se na nebe.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 7:22 pm

Eriku,jestli nechceš,abych si ubližovala,tak se koukej zvednout z tý země a odveď mě za Lexi,nebo to bude ošklivý.... *Pohrozí mu a skloní se k němu,takže ho zašimrá dlouhými vlasy na nose.* Potřebuješ pomoct? *Nakloní hlavu na stranu a usměje se.Prstem píchne do toho jeho dolíčku a s úsměvem zavrtí hlavou.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 7:26 pm

Tohle je sprostý vyhrožování...*Zamručí a ak se zasměje a odstrčí její vlasy ze svojeho obličeje.*Myslíš si ,že ty mně dokážeš zvednout?*Trochu se zasměje a dívá se na ní.Nevěří tomu,že taková muší váha by ho mohla zvednout.*


Naposledy upravil Erik Dixon dne Thu Dec 25, 2014 4:49 am, celkově upraveno 1 krát
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 7:46 pm

*Zasměje se a přimhouří oči.* To není vyhrožování,ale fakt....Makej... *Ušklíbne se a chytne ho za ruku.Zapře se nohama a zabere,ale ani s ní nehne.* Zvedej seeeeeeeee! *Zasměje se.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 7:51 pm

*Zasměje se tomu,jak se ho pokouší uvednout na nohy a ani s ním nehne.Čekal,že aspoň něco udrží a tak se trochu zapřel,aby se mohl zvednout,ale místo toho na sebe Katie stáhnul.Mněl od jí jen kousek obličej,zasmál se tomu a sledoval co bude dělat.Přespokládá,že se zvedne a začne nadávat ,nebo ,že ho začne bouchat nebo tak něco.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 7:57 pm

*Když jí na sebe stáhne,vypískne a sleduje chvíli zblízka jeho obličej.Podívá se mu do očí a polkne.Ušklíbne se a zvedne se.* Tos udělal schválně! *Zasměje se a strčí si ruce do kapes a pokračuje do lesa.Najde si Lexi klidně sama.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 8:00 pm

*Ušklíbne se.*Jasně...chtěl jsem se zvednout a tak jsem tě na sebe stáhnul...*Vstane a doběhne jí.*Deš špatně...*Řekne,chytí jí za ramena zezadu a natčí jí na správnou stranu.*Tak jdeme...k hrobce...*Řekne a jde dál do lesa.Dojde ke hrobce.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 38 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 38 z 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru