TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 13 z 40 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Jan 02, 2015 10:57 pm

S dobrou náladou máš pravdu.Zdá se,že se ti zlepšila,i když jsem ani nestihl postřehnout,čím se tvá nálada zlepšila*Usměje se*To si měl,ale hlavní je,že sem tvou důvěru získal.Počkal jsem si,ale dočkal jsem se...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Fri Jan 02, 2015 11:02 pm

To ano dočkal si se a já doufám že budu nad tvými plány a úskoky jenom koukat jak jsou promyšlené a jak využíváš své lidi
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Jan 02, 2015 11:20 pm

Pokud se bojíš,že tě do toho zatáhnu,nemusíš se bát.Mé plány se tobě zcela vyhnou,to ti mohu slíbit*Usměje se*Budeš se jen dívat a obdivovat mé vymyšlené plány...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Jan 03, 2015 1:24 pm

Dobře, těším se jak tě budu z dálky sledovat a snad se přitom i trochu bavit. Tvé plány jsou vždy skvělé že se kolikrát divím jak to že tohle celé město nepatří tobě *usměje se*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Jan 03, 2015 5:10 pm

Neříkám,že bych nebyl rád,kdyby mi to město patřilo,ale mě stačí to,že ze mě mají všichni nadpřirození respekt.Stačí slyšet mé jméno a všichni jsou ode mne dál*Usměje se*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Jan 03, 2015 8:02 pm

Všichni? Všichni ne, tvá rodina není nikdy od tebe dál *usměje se*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Jan 03, 2015 10:30 pm

Tak teď si mě pobavil*usměje se*Mluvíš tady o sobě,ale ty nejsi celá rodina.Já je vlastně chápu a nebudu z toho dělat drama.Je to jejich věc.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Jan 03, 2015 10:34 pm

Tak to sem rád že sem tě pobavil *usměje se* Vím že nejsem celá tvoje rodina a i když je chápeš měli by k tobě mít o trochu lepší postoj než mají teď. *dojde ke grillu a vejde dovnitř. Rozhlédne se a posadí se do rohu místnosti. Objedná si láhev Whiskey*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 03, 2015 4:29 pm

*Přinese jí domů a odnese jí do jednoho pokoje.Položí jí na postel a vezme do ruky její batoh.Vysype ho a prozkoumá,co všechno tam má,podle čeho by mohl zjistit kdo ta dívka je.Projde pár jejích věcí a ten zápisník projede rychle,nechce se mu to číst.Když ale dojde na poslední stránku,všimne si jména který ho zarazí.Otevře tu stránku a přečte si všechny ty poznámky.Vzteky tu stránku vytrhne a zmuchlá.Zápisník hodí na postel a vyjde z pokoje.Ta holka mu má co vysvětlovat.Odejde dolu do sálu a ten papírek hodí ho krbu.Nalije si skleničku whiskey a hned jí vypije.Tak hezký měl den a takhle se mu pokazil.Už se těší až se ta dívka vzbudí,teď už rozhodně v MF nuda nebude*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 03, 2015 4:41 pm

*Po nějaké chvíli se trochu probere.Nejdřív zahýbe prsty a pak pootevře oči.Cítí se dobitá a slabá.Rozhlédne se kolem sebe.Nepoznává nic,ale leží v posteli.Nadzvedne se trošku na lokti a všimne si svého vysypaného batohu.Natáhne se pro něj a žuchne z postele na bok.* Áááh,do kelu. *Zakleje ochraptěle a obličej se jí zkřiví.Sáhne si pod nos,kde je ještě trocha krve nezaschlé a chytne se za hlavu,která jí bolí jao střep.Pokusí se sesbírat svoje věci do batohu.Hledá svůj zápisník a najde ho za sebou na posteli.Rychle po něm sahne a zjistí,že stránka o Klausovi je vytržená.Ztuhne jí krev v žilách.* (Ale ne,ale ne,ale ne....) *Pomodlí se v duchu.Doufá,,že se to nedostalo do rukou právě jemu.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 03, 2015 4:49 pm

*Jakmile zaslechne ze shora nějaké pohyby a následovně i pád,odloží skleničku na stůl a rozejde se pomalým krokem nahoru.Ví,že mu snadno neuteče.Rozhodně ne potom v jakém jí našel stavu.Otevře dveře od jejího pokoje a vejde dovnitř,hned dveře zavře a opře se o ně*Zdravím,lásko*Usměje se*Myslel jsem,že budeš spát déle,ale když už jsi vzhůru,mám pár otázek.Asi víš které mám na mysli*Hádá podle toho,že má v ruce svůj zápisník,ze kterého vytrhl list o Mikaelovi*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 03, 2015 4:56 pm

*Bez dechu se zadívá na dveře od pokoje,ve kterém je,když se otevřou a hrkne v ní,když uvidí toho,komu se hrabe v hlavě.Ztěžka polkne a otřese se.* Dobrý... Já... omlouvám se,nevím jak bych Vám mohla pomoci. *Zašeptá vystrašeně a vytáhne se na nohy,když se zapře o postel.Určitě má vtek jako prasejestli viděl její poznámky.Střelí pohledem k batohu a k oknu.Mohla by vyskočit.* (Jo a zlomit si vaz ty magorko.) *Okřikne jí její podvědomí a tak se znovu podívá na Klause.* Měla....měla bych jít domů,budou o mě mít starost. *Prohrábne si vlasy.Hledá pohledem svojí bundu a šátek,ale nikde je nevidí.Jen bílé tričko celé od krve.Proboha musí vypadat jako magor.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 03, 2015 5:09 pm

Sotva ses tu zdržela už bys chtěla odejít??*Pozvedne obočí a hned se usměje*To není možné.Jsem si jist,že se ráda zdržíš.*Vydechne s úsměvem*Já jsem si jist,že víš s čím mi můžeš pomoci.Stačí ti doufám jméno Mikael*Založí ruce na hrudi a čeká na vysvětlení.Když Katie začne zvonit mobil,u.r se k ní přemístí a popadne její mobil dřív,než to stihne ona sama.Koukne se na display a usměje se.Přijme hovor a s úsměvem sleduje Katie,aby mu neutekla.Nic Lexi neřekne,neboť čeká s čím začne ona*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 03, 2015 5:18 pm

Ráda?? *Zvedne jedno obočí a zavrtí hlavou.* Mám jiné místa,kde bych momentálně byla mnohem radši,to mi věřte,takže se nezlobte.Děkuji za pomoc,pravděpodobně bych tam umrzla. *Udělá pukrle s drzým výrazem ve tváři a zamračí se.* Pane,netuším o čem mluvíte. *Hrkne v ní při slově Mikael.Je jí jasné,že tu stránku vyškubl on.Zkousne si ret a podívá se mu pevně do očí.* Hledám jistého Mikaela Mikaelsona... Ale nejsem si jistá,že vám do toho něco je. *Našpulí drze pusu a když uslyší svojí vyzváněcí melodii,střelí pohledem po mobilu a po Klausovi.Zalape po dechu,když přijme hovor s tím úsměvem a falešně se na něj usměje taky.Přemýšlí,jak se od něj dostat.Neví,kdo jí volá a jestli má upozornit někoho,že u telefonu není ona.Nakopne se tedy do postele vší silou.* Ááááááúúúúúúúúúúú!! *Zaúpí,takže ten kdo jí volá jí uslyší zdálky a ne od telefonu.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 03, 2015 5:42 pm

*Zavrtí s úsměvem hlavou,když Lexi řekne,že si spletla číslo a zavěsí.Dá mobil od ucha,ale nechá si ho prozatím v ruce*smůla*řekne po jejím pokusu,ublížit si*Hledáš jistého Mikaela Mikaelsona,jsi ve spojení s Lexi a myslíš,že ti skočím na nějaké tvé výmluvy o tom,že nemáš tušení co po tobě chci?*Pozvedne obočí*Řekni a popravdě,že ty ho hledáš pro ní?*Nakloní hlavu mírně do strany a čeká na její odpověď*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 03, 2015 6:11 pm

*Oddychne si,když hovor mezi někým a Klausem neproběhl a tře si bolavou nohu.* Lexi je moje kamarádka,to tak většinou bývá.Nejsem tu dlouho,hledala jsem přátele... *Přimhouří na něj oči s drzým výrazem.* A Mikaela hledám protože to má být otec nejstarších upírů v dějinách.Zajímám se o to...Víte? *Vymyslí zfleku a vlastně ani nelže.Usměje se na něj sladce a vtom začne zase zvonit její mobil.* Dovolíte? *Natáhne k němu ruku.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 03, 2015 6:26 pm

To je zajímavá historka,škoda,že ti jí nevěřím*Usměje se*Mikael je někdo,koho rozhodně nechce nikdo najít,to mi můžeš věřit,lásko*Šeptne a koukne na zvonící mobil*Obzvlášť,když se přátelíš s upíry*Dodá a koukne na ní.Potom zvedne telefon a podívá se na display*Tobě pořád někdo volá,ale varuju tě.Jak řekneš něco,co nemáš,nedopadne to pro tebe dobře*Řekne varovně a přijme Tomovi hovor.Okamžitě to dá na hlasitý odposlech*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 03, 2015 6:50 pm

*Zamračí se nad jeho slovy a odfrkne si.* Drahý pane Mikaelsone.... *Vyplivne jeho příjmení pohrdavě.* Mrzí mě,že zpochybňujete moje slova.Věřte čemu chcete. *Rozhodí rukama s nevinným úsměvem.* Ráda bych se s ním viděla,opravdu.Nejsem upírka. *Zamračí se a když přijme hovor s jeho dalšími slovy,protočí oči.Koukne se,kdo volá.* Tome,děje se něco? *Ozve se hned.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 03, 2015 7:26 pm

Ty upírka nejsi,ale tvý přátelé ano.Víš,já jim potom nepůjdu na pohřeb*Usměje se.Snaží se být klidný a vyrovnaný i když uvnitř něho to všechno bublá a hoří vzteky,že našli něco,čím můžou zabít.Poslouchá,co říká Tom a protočí nad tím pobaveně oči*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 03, 2015 7:33 pm

Nebude třeba jim chodit na pohřeb....Buďte bez obav. *Usměje se zeširoka falešně a usměje se nad tím,jak jí Tom odpoví.Šlehne pohledem po Klausovi a zamračí se nad tím,jak protočil oči.Nejradši by ho kopla pod koleno.Prozatím se spokojí s tím,že sevře pěst a donutí ho si kleknout,protože mu podlomí nohy.Sladce se ušklíbne.* To nestojí za řeč, zlato... Taky mi chybíš. *Pousměje se a sleduje Klause.* Buď v práci opatrný a odpoledne se uvidíme,ano? *Rozloučí se s ním a kývne na Klause,ať ukončí hovor dřív,než se Tom začne vyptávat.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 03, 2015 7:44 pm

To si myslíš ty,zlato*Po jejím sevření si klekne na zem a trochu se nad tím zašklebí.Měl si jí víc pojistit.Ukončí jejich hovor a mobil strčí do kapsy.Potom si stoupne a zadívá se na ní s přimhouřenýma očima.Je v jeho očích vidět už ta zlost*Takže ty si chceš hrát??*Pozvedne obočí*Ty asi opravdu netušíš,co jsem zač,že ne??*Koukne na ní vážně*Ze mě si nepřítele udělat nechceš....
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 03, 2015 7:55 pm

*Jeho naštvaného výrazu v očích se nebojí.Neohroženě se na něj podívá a ignoruje bušící spánky,migrénu jako prase a bolest v celém těle.Natáhne se pro mobil.* Nechci si hrát.Chci jít domů.Musím si napsat úkoly. *Odsekne mu drze a zamračí se.* Netuším,na co se mě ptáte.Vím,že jste jeden ze sourozenců Mikaelsonů.Podle vizáže.... *Prohlédne si ho od hlavy po paty a ušklíbne se.* ...hezounek Kol nebudete.Díky způsobům ani vždy slušný Elijah nebudete a jelikož nepláčete pro maminku,ani Finn nebudete.Prosím,opravte mě,jestli se mýlím. *Sladce se usměje.* Mám čest s obávaným Klausem Mikaelsonem? *POdívá se mu přímo do očí a zvedne obočí.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 03, 2015 8:20 pm

Ano,uhodla jste to správně.Máte tu čest s Klausem Mikaelsonem.S tím s kterého si nikdo nechce udělat nepřítele,protože toho pak pekelně lituje a nejhorší je,že už to pak nemůže vrátit zpátky*Usměje se.Její úkoly a nataženou ruku ignoruje.Úkoly mu přijdou jen jako výmluva a mobil má jako pojistku,aby odtamtud jen tak neutekla.Kdyby se o to přeci pokusila,najde si toho Toma a ukáže Katie,že z něho si opravdu nikdo nechce dělat nepřítele*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 03, 2015 8:27 pm

*Nataženou ruku si i s druhou založí na hrudi a zamračí se.* No... Těší mě,pane. *Vynutí ze sebe nejzářivější úsměv a ohne se s bolestným syknutím pro batoh.* Smím už odejít,nebo...? *Zvedne obočí a sjede ho pohledem.* Slyšel jste,mám přítele...To by asi nefungovalo. *Ušklíbne se drze a pak se sladce usměje.* Řekla jsem vám,proč mě zajímal váš otec.Nebudu se dál nikým z vaší rodiny zabývat.
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 03, 2015 8:57 pm

Víš,lásko,mě je jedno jestli máš přítele nebo jsi sama*Usměje se*Nikdy jsem se o takový věci nezajímal.Řekla jsi mi o Mikaelovi málo.Nechápu proč tě tak zajímá.Je původní jako já a celá moje rodina.Zatím to tak vypadá,že už vám tady nestačíme.Věř mi,zlato...Nechceš ho najít a vzbudit ho.Pak se všichni mohli odstěhovat pryč.Teda,ti co by zmizet stihli..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 13 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 40 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru