TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 14 z 40 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 03, 2015 9:04 pm

*Vykulí na něj oči,když jí sejme jak malou holku a zalape po dechu.* Zajisté je Vám jasné,že jakmile byste si něco zkusil,budete mít bebí. *Zacvrliká na něj sladce,když sebere dech a snaží se nedat znát,že jí vyvedl z rovnováhy.* Ach... *Prohrábne si vlasy a sedne si na postel.Je vysílená.* Já už vážně nevím,co bych vám měla říct.Sháněla jsem si o něm informace,protože o ostatních z Původní rodiny už vím,jen on byl stále záhadný.Chtěla jsem vědět,kde bych ho nalezla.Ale budu Vám věřit a prostě to nechám být,protože podle Vašich slov je opravdu nebezpečný.Okay?Už můžu jít domů?Jsem opravdu unavená,mám špinavý tričko a budou se po mně shánět. *Povzdychne si a podívá se na tričko od krve.Chce se jí z toho bolestně zavýt,když ho vidí.* Hele... To Vy jste mě přinesl z lesa? *Zvedne jedno obočí přidrzle.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 03, 2015 9:19 pm

Stejně tak by podle tvých znalostí o mé rodině,ti mohlo být jasné,že pokud mi nějak ublížíš,já ublížím tvému příteli.Stačí jeden telefonát a je po něm do pěti minut*Usměje se sladce*Rád bych řekl,že můžeš,ale nevím jestli ti mohu věřit.Neznám tě.Řekla si mi sice dost,ale kdoví zda ještě něco netajíš.*Prohlédne si jí*Pokud jsem dobře slyšel,přítel je v práci,ten se shánět nebude a co se trička týče,to přežiješ.Za život zažiješ i horší věci,než zakrvácené tričko*Pokrčí rameny a na její poslední otázku kývne*Ano,to já jsem tě přinesl z toho lesa...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 03, 2015 9:27 pm

*Ztěžka polkne a zatváří se značně naštvaně.* Byla bych Vám vděčná,pane..kdybyste z toho mého přítele vynechal.Není nadpřirozený,takže by to byla dost srabárna,vybíjet si to na něm. *Ušklíbne se znechuceně a protočí oči.* Fakt nemám co bych Vám tajila.Řekla jsem Vám všechno a teď jsem vážně unavená.Potřebovala bych alespoň někam do přírody,abych načerpala energii. *Promne si kořen nosu,aby se zbavila té šílené migrény a koukne znonu na Klause.* Je mi jasný,že někomu,jako jste VY,zakrvácené tričko nevadí,ale mně přijde opravdu nechutný tady v něm chodit a ještě před mým "hostitelem"... *Znovu se znechuceně ušklíbne,když ho tak nazve a sladce se usměje.* Nemám sako a šátek.
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 03, 2015 9:53 pm

Dobrá,rak na to půjdeme jinak.Je obyčejný člověk,tak z něho můžu toho upíra udělat.Zní to už fér?*Pozvedne obočí s úsměvem*Já si myslím,že postel,polštář a peřina ti budou stačit.Nikdo po tobě žádná kouzla nechce,tak sílu nepotřebuješ.Stačí,když si odpočineš jako obyčejný člověk*Vydechne a nepřestává se usmívat*Já vím a v tomhle tričku jít po ulici.Co by si o tobě lidé kolem pomysleli.Víš co?Já ti to řeknu...že jsi vrah*Usměje se tentokrát spokojeně*Podle mě můžeš být ráda,že jsi tady a ne venku....
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 03, 2015 10:01 pm

*Otevře pusu,že mu něco nepěkného řekne,ale ovládne se.Musí ochránit Toma.Vztek v ní ale zabublá a cítí,jak se v ní rozhoří plamínek její moci.Snaží se uklidnit,jak jí to říkal Erik a ovládat se.* Erik říkal nádech a výdech,nádech a výdech. *Zamumlá sama pro sebe,nedojde jí,že Klaus jí může slyšet.Nadechne se,vydechne a ten plamínek zhasne.Rozhlédne se po posteli a ušklíbne se.* No jasně... Po vašem klidně fér. *Odsekne napruženě a projede si vlasy prsty.* Fajn,tak bys mohl odkráčet po svým,abych si mohla odpočinout.Nebo mě chceš sledovat?? *Přimhouří na něj oči provokativně a sundá si džíny.Hodí je vedle postele a zaleze pod peřinu.Nějaký Původní jí může být ukradený,dokud nejde po jejích blízcích.* Jsem ti nesmírně vděčná,že jsi mě zachránil před tím,abych si zničila pověst... Teď chci odpočívat. *Zaksichtí se na něj a pleskne sebou na záda do polštáře.Pootočí na něj hlavu se zvědavým pohledem,jestli vysmahne,nebo jí bude pozorovat.Ani si neuvědomila,že ze slušného vykání přešla na tykání.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 03, 2015 10:10 pm

*Jakmile zaslechne jméno Erik,usměje se ze široka.Zvedne ruce v obraném gestu,když mu řekne,aby si šel,po svým,že si chce tedy odpočinout*Rád jsem pomohl*řekne jen a otočí se.Odejde z pokoje ve kterém je a raději jí pro jistotu zamkne.Nechce riskovat,že by mu zdrhla.Musí nejdřív mít jistotu,že o Mikaelovi neví i někdo další,nebo,že ho opravdu nepůjde probudot.Koneckonců ,jí by Mikael nic neudělal.Vydechne a sejde dolů do sálu,kde si nalije další skleničku whiskey a vypije jí na ex*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 03, 2015 10:26 pm

*Nadzvedne se na loktech,když vyjde z pokoje a když uslyší,že zamkl,odfrkne si.* Když budu potřebovat čurat,tak mám z okna?!? *Zakřičí na něj a položí se na záda.Pije jí krev a to se do ní ani nezakousl.Potřebuje se nějak ozvat Tomovi,ale na telepatickou zprávu nemá sílu.Vyleze z postele a přejde k oknu.Stačilo by jí aby měla nějaký provaz.Koukne se na svoje džíny.Zkousne si ret.Vytáhne z nich gumičku a vyčeše si vysoký culík.Ohlédne se přes rameno ke dveřím a vykloní se z okna.* (Do prčic je to docela vysoko.) *Zanadává si v duchu a vklouzne zase dovnitř.Zadívá se zase na džíny a pak na peřinu.Musela by být extrémně rychlá.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Feb 04, 2015 5:13 pm

Pusť to třeba do kalhot,když bude nutnost*Zařve na ní ze shoda a nalije si další skleničku,přitom přemýšlí co s ní udělá.Nemůže jí jen tak pustit s těma informacema co má,to by nebylo dobrý,ale co když není jediná,kdo o Mikaelovi ví.Co když to opravdu ví více lidí kolem a někdo už ho hledá.To by pro něho nebyla vůbec dobrá zpráva.Po chvíli ho napadne zkusit zavolat Lexi.Vytáhne z kapsy mobil Katie,aby měl jistotu,že možná dostane víc informací nebo taky ne,ale ůto nevadí.Najde v seznamu Lexino číslo a vytočí jí*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Wed Feb 04, 2015 5:35 pm

To je magor... *Protočí oči nad jeho odpovědí a sundá povlečení z peřiny i polštáře.Je jí jedno,že nemá mobil.Sváže k sobě povlak z polštáře a peřiny a na ten konec přiváže nohavici od kalhot.Vyzkouší délku a zdá se jí to dostatečný.Vyzkouší pevnost "provazu" a uváže konec provazu pod parapet.Vyhodí batoh z okna a zaposlouchá se,jestli ten hluk Klause nezaujal.Sedne si na parapet.Bude muset dost zvysoka seskočit.Ztěžka polkne a pomodlí se,než začne lézt dolů.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Feb 04, 2015 5:51 pm

Zdravím tě Lexi*Usměje se a pootočí hlavu,když ze shora zaslechne nějaké neobvyklé zvuky*Jen mi přišlo fér oznámit ti,že ta holka se kterou se kamarádíš,chce všechny zabít*Odloží skleničku na stůl a rozejde se pomalu nahoru.Nevypadala,že by měla extra sílu na to,aby jen tak lehce utekla pryč*Měla by ses rozmyslet s kým se přátelíš.Má informace o jisté osobě,která jestli se objeví,jsou všichni mrtvý.Takže mám pro tebe nabídku.Zbavíš se jí ty nebo mám já...??
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Feb 04, 2015 6:17 pm

Mám její mobil z jednoho jednoduchého důvodu.Je tady u mě doma*Vystoupá po schodech nahoru*A ano,pochopila jsi to správně.Zbavit se Katie*Usměje se*Trochu zapomínáš na to,kdo komu může rozkazovat.To není dobrý znamení*Odemkne pokoj,kde je Katie a vejde dovnitř.Jakmile jí uvidí u okna,u.r se k ní přemístí a chytne jí za vlasy.Za vlasy jí odtáhne k posteli a je mu jedno,jak moc nadává*Tak,jak se domluvíme,lásko?Ty....nebo já??*Vytáhne z okna ten provaz,co si Katie udělala a okno zavře.Bude jí muset víc zabezpečit*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Wed Feb 04, 2015 6:26 pm

*Než stačí zareagovat na Klause,který zrovna vešel,je u ní.Zaječí,když jí chytne za vlasy.* Au!!!!!!!!!Jsi magor????!??!??!!?!?!?Pusť mě ty.... *Zaprská,když s ní hodí k posteli a vyškrábe se na nohy.Založí si ruce na prsou,když vidí,že volá z jejího mobilu.Po jeho slovech jí dojde,že pravděpodobně s dívkou.* (Třeba je teplej a říká "lásko" Tomovi....) *Ušklíbne se té představě a sedne si na postel.Mne si vlasy a nasraně si ho měří.Doutná v ní takový vztek,že zničehonic proletí tlaková vlna okolo ní a vysklí okno.Překvapeně zamžiká,když to s Klausem trochu zamává a přikryje si pusu rukama.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Feb 04, 2015 6:48 pm

Takže přeci jenom víš o které osobě jsem mluvil*řekne normálním tónem.Není dobrý,že i Lexi ví o Mikaelovi.Mohl tušit,že to Katie nehledala jenom tak*To ano,ty za to zaplatíš pokud ho najdeš a probudíš.Zabiješ tak..*Chtěl říct všechny upíry,ale v tom se vysklí sklo jeho to na místě nenechá*Možná bys příště měla tu svojí kamarádku poučit.Já jsem byl doteď milej,ale začínám uvažovat nad tím,že jí ukážu mé pravé já.Ty ses stejně pořád nevyjádřila a já nemám celý den na tvé přemlouvání
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Wed Feb 04, 2015 6:55 pm

*Vystrašeně se na Klause dívá,když ho slyší.Teď už ví,že mluví s Lexi nebo Rose.Rychle se pokouší uklidnit,ale čím větší má strach,tím hůře se jí snaží ovládnout sama sebe.* J-j-já nechtěla... Ono... Neovládám to. *Pípne vyděšeně sama ze sebe,občas její síla vyděsí i jí samotnou.Vzpomene si,jak bouchla v ulicích a odhodila Stefana s Erikem.Kousne se do rtu a chytí si vlasy u kořínků oběma rukama.Třeští jí hlava a uvnitř ní tiká časovaná bomba.Polkne.Cítí jí a bojí se,co se stane.* Musíš mě pustit nebo odejít z pokoje,já se neovládnu *Zvýší na konci věty hlas a pustí si vlasy.Zapře se rukama do matrace,jako by se držela zuby nehty něčeho pevného,co jí zabrání vybuchnout.Začne se kolem ní tvořit větrný vír a poletují jí vlasy.Do vzduchu se pomalu zvedají předměty co jsou blízko u ní.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Feb 04, 2015 7:15 pm

Zabiješ tak všechny své přátelé.Nebo aspoň polovinu z nich určitě*odpovídá Lexi a upřeně sleduje Katie,jako by jí mohl nějak zastavit.Když začne o tom,že se neovládá a Lexi mu do telefonu radí,aby udělal co říká,neodpoví jí a zavěsí.Uklidí mobil do kapsy a s tím provazem,co si Katie udělala na útěk,jí pevně sváže ruce k tělu i přes ten vítr kolem*Pojistka.Uvidíme se brzy*Usměje se a pak už odejde z pokoje a znovu zamkne.Sejde zpět do salónku a posadí se do křesla.Zadívá se na oheň v krbu a zamyslí se,co s Katie udělá dál*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Wed Feb 04, 2015 7:21 pm

*Nad jeho dalšími slovy se zamračí.Potřebovala by tomu někomu říct,že jen vyhrožuje.Kousne se do rtu a cukne sebou,když jí zavazuje ruce.* Zdemoluju ti barák,jsi normální??! *Vyštěkne,než odejde z pokoje.Zaslechne cvaknout zámek.Je zoufalá,protože se nedokáže uklidnit.Do vzduchu v tu chvíli vyletí stole vedle postele a rotříští se o strop.* (Do kelu,Katie klid...nádech,výdech,nádech a výdech... Jako říkal Erik...) *Dýchá zhluboka,ale po klidu ani památky.Zkusí sebou zamlít,jestli nepovolí provaz kolem svého těla a protočí oči.* (To je normální blázen...) *Pomyslí si a v tom se vedle ní posune skříň.* (Nenenenenene...Klid Katie,zabiješ sama sebe.) *Mluví k sobě a přitom se snaží utišit.Když se pod ní ale posune i postel,zpanikaří a znovu se utvoří tlaková vlna směrem od ní,takže vylítnou zbytky skla z okenic a prasknou dveře.* Oops.... *Kousne se do rtu.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Feb 04, 2015 7:39 pm

*Přemýšlí nad plány a její slova ignoruje.Když však nahoře začne být až moc velký hluk,zvedne se z křesla a než dojde nahoru,aby jí odemkl a varoval jí,prasknou i dveře.Vejde do toho pokoje a rozhlédne se kolem dokola,jak to tam vypadá katastrofálně*Víš,lásko...Vážně by ses měla uklidnit a s tím vším přestat.Myslel jsem vážně to,že stačí jeden telefonát a je všechno tak,jak chci já.Zjistím si toho o tvém příteli dost a to během chvíle.Pak už bude snadný ho najít a dostat,takže....*Varuje jí a zase ustoupí pryč z pokoje,aby popřípadě neschytal další její výbuch*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Wed Feb 04, 2015 7:47 pm

*Podívá se na něj skrz přimhouřené oči a protočí panenky.* Snažím se!! *Procedí skrz zuby a když jí znovu vyhrožuje,zamele sebou.* Kdybys mi nevyhrožoval,možná by mi to pomohlo víc! *Zaprská a jelikož jí znovu vytočí tím,že si nechá zjistit všechno o Tomovi,znovu se s ní zamele celá postel.Vypískne,když se společně s ní vznese do vzduchu a semkne rty i víčka.Párkrát se zhluboka nadechne a vydechne.Myslí na Toma.Snaží se soustředit na to,že ho musí ochránit.Je tak slabá.Chce se jí plakat.Utiší se vítr,věci přestanou poletovat po pokoji a ona upadne do sladkého bezvědomí.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Feb 04, 2015 8:06 pm

Kdybys mi nedemolovala dům,možná bych pak ani neměl důvod*Odpoví jí a čeká,kdy se uklidní.Když se po chvíli všechno uklidní,vejde do toho pokoje a uvidí Katie zase v bezvědomí.Usměje se nad tím a odejde z toho pokoje pryč.Teď s ní rozhodně nic neudělá,když je znovu v bezvědomí.Vrátí se tedy zase dolu a pokračuje v přemýšlení o svém plánu*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Finn Mikaelson Wed Feb 04, 2015 11:06 pm

Tak to jsem rád že se ti má nabídka zamlouvá.. *Zasměje se i v očích má smích.*A neboj bude to velmi brzká návštěva.. *Mrkne na ni.*No půjdeme nebo snad chceš sedět na schodech ? V té zimě ještě navíc.. *Koukne na ni poočku s pozvednutým obočím.*Vážně ? Tak já ti tak budu říkat pořád, Emmalyn krásko moje největší... *Usměje se. Její jméno řekne hezky sametově. Poté co dojdou k domu tak otevře vchodové dveře.* Vítej v mém domě... *Usměje se vesele.* Tedy pardon v domě mé celé rodiny.. *Opraví se ihned a mile se usměje.*
Finn Mikaelson
Finn Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 13. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Wed Feb 04, 2015 11:09 pm

Je to příjemná nabídka.*zasměje se taky,když ho vidí a zavrtí hlavou.*ráda se na chvilku zahřeju...jestli to nebude nikomu u vás vadit.*pokrčí rameny a usměje se.*aawwww,to zní tak hezky,že se mi to zdá spíš jako nějaký sen.*zasměje se a vejde s ním do jeho domu.*páni..*vydechne a usměje se na něj.rozhlédne se.*máte obrovský dům...*vydechne uznale.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Feb 04, 2015 11:16 pm

*Usměje se pro sebe,když uslyší hlasy jeho nejoblíbenějšího bratra a nějaké dívky.Zvedne se z křesla a odejde se podívat,koho si to jeho bratr přivedl*Zdravím bratře*Pozdraví Finna s úsměvem a koukne na Emmalyn*Koukám,že sis přivedl společnost.Měl si něco říct dříve.Teď nemáme nic,čím bychom tvou společnost pohostily*Zarazí se během chvíle*Och,omlouvám se.Mluvím a ani jsem se nepředstavil*Usměje se*Jmenuji se Klaus...*Představí se jí*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Wed Feb 04, 2015 11:31 pm

*Po nějaké době se znovu probere.Je jí pořád mizerně a ještě ke všemu se jí teď chce doopravdy čurat.Rozhlédne se kolem sebe a zvedne se těžce na posteli.* Klausi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *Zařve ze všech sil.* Potřebuju pít!!Mám hroznou žízeň a taky se mi chce čurat a taky mě to bolí!!!!!!!!!!! *Zaječí na něj a zamele sebou.Protočí oči nad tím,jak pevně jí zavázal.Je jí úplně jedno,že má na sobě jen kalhotky a tričko.Pokusí se znovu uvolnit ten "provaz" kolem sebe.* Klausi prosím!!! Pane Mikaelsone!! *Poslední slova už zapláče.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Finn Mikaelson Wed Feb 04, 2015 11:57 pm

No neboj se nebude to vadit nikomu. *Mrkne na ni a usměje se. Zavře za ní dveře potom co jsou oba vevnitř.*Ale Emmalyn.. *Dá zase na to ten svůj sametový důraz.*Jo to máme, divil jsem se že jsem se tu ještě neztratil... *Zasměje se na ni. Potom co uvidí Klause, který ho i zdraví, tak vezme Emmu za ruku a schová si jí za zády ochranářsky.*Zdravím Klausi. *Odpoví mu.* Jak velkorysý... *Podotkne a zavrtí hlavou. Střelí na něj pohledem, když uslyší seshora křik, prosení a nakonec i pláč.* Už zase si hraješ Niku ? *pozvedne obočí. Vůbec se mu toto nelíbí. Určitě to děvče zajde pustit hned jak Emmu nějak zabaví či odejde.*
Finn Mikaelson
Finn Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 13. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Thu Feb 05, 2015 12:03 am

*rozněžněle se na Finna usměje,když znovu zopakuje její jméno a když uvidí Klause,který je zdraví a Finn si jí schovává hned za zády,přitiskne se mu za zády.nesměle se na Klause usměje,když mluví o tom,že nemají pohoštění.*nezdržím se dlouho.*hlesne a kývne na jeho představení se.*jsem Emmalyn....*vystoupí trochu zpoza Finnových zad a podá Klausovi ruku.koukne po očku na Finna a když zaslechne nějaký křik z horního patra,střelí očima ke stropu.Otočí se k Finnovi po jeho slovech a nervózně se otřese při dalším pohledu na Klause.Chytne se křečovitě Finna.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 14 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 40 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru