TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 26 z 40 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Fri Feb 27, 2015 6:50 pm

Klausi nemůžeš přeci s tou dívkou skončit.Nosí tvé dítě.Tvoji krev.Myslím že kdyby jsi za ni přišel tak tě nepošle k čertu.Viděl jsem i její očekávání co přijde až zjistí i ona že je těhotná.Aspoň o to dítě se postarej, když už ne o tu vlčici.*Založí si ruce na hrudi a pozoruje Klause.*Neděkuj mi, je to má povinnost tě o tomto informovat.*Odmlčí se.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Feb 27, 2015 7:09 pm

Dobrá.Když za mnou přijde a poví mi to.Postarám se o ní i o to,aby dítě donosila až do konce a já měl jistotu,že je dítě v pořádku.Víc teď dělat nemohu Maddoxi*Pokrčí rameny*To je pravda...*Kývne*Je to tvá povinnost*Usměje se.Je opravdu rád,že našel někoho jako je Maddox*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Fri Feb 27, 2015 8:05 pm

Přijde ti to říci hned jak se dozví že je těhotná, tím si buď jistý.To úplně stačí co jsi nabídl, postaráš se o dítě a to je hlavní.*Kývne. Toto nebude obyčejné těhotenství, ale to Klausovi zatím říkat nebude.Na to ho připraví později.*Co by jsi řekl na to, kdybych tomu dítěti tamhle v koutě odebral moc? Myslím že s ní neumí správně naložit a tobě se snaží ubližovat. *Natočí hlavu k ležícímu Erikovi.Nechce, aby tu bylo možné ohrožení dítěte a hlavně Klause.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Feb 27, 2015 10:40 pm

Dobrá...Když to říkáš*Pokrčí rameny*Věřím ti.Nikdy jsem neměl důvod nevěřit,ale tentokrát si dovoluji trochu pochybovat*Přizná mu a koukne na Erika*On se uklidní...Já už to nějak zařídím.Netřeba ho trestat takhle.Vyhodím ho ven,než stačí ruku zvednout...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Sat Feb 28, 2015 4:03 pm

Klausi, můžeš mi věřit i teď. Tvé pochybnosti jsou zbytečné. *Pokývne klidně hlavou.*No dobře, věřím ti. I když víš že by mohl být nebezpečný jak pro tebe tak i pro tu blond vlčici a tudíž i pro tvé dítě.*Odmlčí se.*No myslím že tu moje práce skončila.Zavolej, kdyby jsi měl nějaký problémy a nebo cokoliv jiného.Kdyby jsi mě chtěl navštívit osobně tak bydlím na konci tohoto města.Zatím, Klausi.*Vydá se ke dveřím jakými sem vešel.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 01, 2015 12:18 am

Dobrá..*Kývne a vydechne*On??Věř mi,že ten dítěti nic neudělá.Mohl bych pak taky někomu ublížit a on to dobře ví*Usměje se*Jistě,kdyby cokoliv určitě se ti ozvu*Sleduje ho,jak odchází a nadechne se,že se s ním taky rozloučí,když v tom ho něco napadne*Počkej...*Zastaví ho*Co bys řekl na další výlet??*Zeptá se ho s úsměvem.Opravdu ho teď napadl skvělý plán,který určitě vyjde*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Sun Mar 01, 2015 12:24 am

*Je rád, že si je Klaus tak jistý tím že dokáže své nenarozené dítě ochránit. Zastaví se a otočí se na Klause v momentě kdy mu řekne, aby počkal.*Výlet? *Zopakuje po něm.*No vlastně proč ne. Kam by to mělo být?*Optá se. Stejně ví že nesmí říci ne, jelikož je Klausovi oddaný.*A co bych jel řešit?*Dojde mu i to že to nebude jen tak ledajaký výlet.Rozejde se zpátky ke Klausovi.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 01, 2015 12:33 am

Ano výlet*Kývne s úsměvem*Kam?To si budeš muset zjistit sám,ale chci,aby si tam jel.Chvíli tam můžeš pobýt,to nechám na tobě,máš mou důvěru..*Nadechne se*ale chci,aby jsi mi jednoho z nich přivedl.Je jich tam více,ale poznáš je.Jsem si jistý,že jsou neustále spolu.Navíc máš svou moc,můžeš si sám zjistit,co je kdo zač...Počkej tady*Vyběhne nahoru a vleze do pokoje,kde mučil Rose.Dojde na místo,kam položil nůž,kterým se řezala a zůstala na něm její krev.Vrátí se s ním dolu a podá mu nůž*Krev jedné dívky ti doufám bude stačit na to,abys jí vyhledal a našel tak i zbytek..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Sun Mar 01, 2015 12:44 am

*Poslouchá Klause jak mu říká co má pohledávat na tom výletě.Kývne na to že dole počká. Jak se vrátí tak koukne na nůž a převezme si ho od Klause.*Toto bude stoprocentně stačit.Najdu si je během chvíle.*Pousměje se.*Kolik jich je?*Optá se, aby věděl na co se má připravit.*Jednoho z nich ti dovedu, to už ti mohu slíbit hned teď.Samozřejmě ti toho dotyčného dovedu v použitelným stavu.Myslím že se s nimi tam nebudu chtít ani zdržovat.*Podívá se znovu na ten nůž.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 01, 2015 1:01 am

Skvělé*šeptne*Pokud jeli všichni bude jich 6..Máš na výběr*Usměje se*Dobrá.Čím více bude při smyslech tím lepší pomsta bude....*znovu se usměje,protože už se těší,až tam bude zase někoho mít a konečně se pomstí lépe.Tentokrát bude opravdu těžké toho někoho najít*Jsem opravdu rád,že jsi zpět..*řekne mu na rovinu.Teď už alespoň nemusí vymýšlet další plány,jak někoho z nich k sobě dostat.Na telefon už by mu asi neskočily.Cizí člověk pro ně,bude neviditelná zbraň*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Sun Mar 01, 2015 1:11 am

Šest.*Opakuje po něm a pokyvuje hlavou.*Dovezu ti toho kdo se mi bude nejmíň líbit.*Usměje se jako vrahoun nějaký.*Pokusím se ho ti nijak neponičit.*Přislíbí mu napůl tak.*To já jsem rád, že pro tebe mohu zase pracovat a že ty jsi se mnou spokojený.*Je to pro něho čest v podstatě.Nikdy nikomu nebyl tolik oddaný.Klaus byl jeho nejlepší volbou života.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 01, 2015 1:19 am

To jsem zvědav,s kým budeš nejméně spokojený*Usměje se*Každý má nějakou chybu...*Vydechne a kývne*To od tebe bude milé,když nebude poničený nebo..poničená*Koukne očkem na Erika,jestli se náhodou neprobouzí.Když zjistí,že ne,koukne zpátky na Maddoxe*Nemám důvod být s tebou nespokojený,když své úkoly plníš tak,jak máš.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Sun Mar 01, 2015 1:32 am

Já jsem sám zvědav na ty co nemáš v lásce.Ou, tak to bude podle všeho těžké rozhodování, když má každý nějakou chybu.Kdyby náhodou se mi jich nelíbilo více mohu ti je všechny dopravit?*Zeptá se, ale spíše to bere ze srandy.Určitě si nějakého jedince vybere.*Snažím se je plnit tak jak se mají.*Pokývne hlavou směrem ke Klausovi.Na Erika se už nepodívá ten kluk je pro něj ztracený případ.Nehodlá se s ním dál zabývat, pokud tedy nepůjde proti Klausovi.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 01, 2015 1:45 am

To by potom nebyla žádná zábava*Usměje se*Když jim jeden zmizí,oni se vrátí sami a dobrovolně.Takže netřeba vozit všechny...*Zavrtí hlavou*A to je správné...Potřebuji takový jako jsi ty.*("Nemusím nikoho ovlivňovat a stejně dostanu to,co chci") pomyslí si,ale nahlas to neřekne.Jsou věci,které neřekne ani před ním.Jako to,že Erik pro něho taky mohl sloužit,ale s tím už skoncoval po tom,co zaútočil proti němu*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Sun Mar 01, 2015 2:29 pm

tak dobře, jednoho ti dopravím v nejbližším době.*Pousměje se.Docela se na to těší až někoho loupne.*Dovolím si říci že takových je opravdu málo.*Založí si ruce na hrudi.*Máš už nějaké své hybridy?*Optá se ho jen tak pro zajímavost.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 01, 2015 2:38 pm

Skvělé...budu na tebe čekat*Usměje se*To ano,takových je velice málo*Kývne*Ano,jednoho mám...Tedy,jednu*Vydechne s úsměvem*Měl jsem jich více,ale už mi zbyla jen jedna*Pokrčí rameny*Pokud budu muset,najdu si další....ale myslím,že to zatím nebude nutné,když mám zpět tebe.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Sun Mar 01, 2015 2:57 pm

Čekal jsem že budeš mít teda větší armádu.Není problém, ale sehnat další vlky. *Pousměje se. Na to mu stačí jedno kouzlo a má vlků pro Klause stovky.*Se mnou můžeš počítat vždycky.*Kývne.*Tak já myslím že půjdu.Najdu si je a vydám se na výlet.*Ještě znovu si prohlédne nůž.*Takže zatím.Kdyby cokoliv během mého výletu tak stačí zavolat, všechno zařídím.*Rozejde se zase ke dveřím.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 01, 2015 7:31 pm

Jak už jsem řekl,měl jsem...a mám ve městě dva,tedy jednou,když Emmu nemohu zabít...*Vydechne*Jistě....užij si výlet*Popřeje mu a kývne na to,že se má ozvat*Určitě se ozvu,kdybych ještě něco zapomněl nebo něco změnil v plánech*Usměje se*Zatím Maddoxi*Rozloučí se s ním a doprovází ho ke dveřím pohledem*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Sun Mar 01, 2015 8:01 pm

Měl by jsi tu Emmu ohlídat.*Řekne mu varovně.*Děkuju.*Kývne na to, aby si výlet užil.*Kdykoliv. Zatím Klausi. *Pozvedne ruku v náznaku mávnutí a pak opustí dům Klause a zamíří do toho svého, aby mohl provést kouzlo.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 01, 2015 8:16 pm

Chůvu jí dělat nebudu*Zavrtí hlavou*ale věřím,že bude v pořádku*Usměje se.Počká,až Maddox odejde a koukne na Erika.Chtěl mu pomoct,aby se vzbudil,ale nakonec se rozhodne dát ještě procházku.Oblékne si bundu a rozejde se do lesa,kde bývá většinou klid*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Mar 04, 2015 7:26 pm

*Začne se pomalu probírat z tý rány.Bolí ho hlava.Pomalu zvedne ruku a dá si jí dlaní na spánek.Pootevře jedno oko a pak i to druhý.Všimne si,že tu Klaus není a ani ho neslyší.Pomalu se podepře druhou rukou a následovně si i sedne.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Mar 04, 2015 7:29 pm

*Přijde z lesa domu,zavře za sebou dveře a odejde do obýváku.Opře se o futra a zadívá se na Erika*Už vzhůru?*Oddálí se od futer a vejde do obýváku úplně.*Byl jsi v bezvědomí docela dlouho...*Usměje se*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Mar 04, 2015 7:35 pm

*Když slyší Klausův hlas,tak se na něj otočí.Pomalu vstane.Má ruku na tváři i zároveň spánku.*Kdo to byl? Co udělal?*Zeptá se Klause,myslí toho kdo mu způsobil to bezvědomí.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Mar 04, 2015 7:47 pm

*Rozpřáhne ruce s úsměvem*Snad sis nemyslel,že jsi jediný kouzelník v mé blízkosti*Dá ruce zpět k tělu*Vždy je lepší mít někoho navíc,kdyby tě někdo zradil...Jako například ty.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Mar 04, 2015 7:55 pm

*Zakroutí hlavou.*Já vim,že tu nejsem jediný...*Zasyčí.*Vědět,že jsi jí něco udělal,tak by jsi to schytal už dřív...*Řekne s úšklebkem.*Zníčim všechny tvé hybridy na který příjdu...*Vyhrožuje mu.* Nebo mi řekneš co jsi udělal a já se jich ani nedotku...*Řekne a narovná se.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 26 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 26 z 40 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru