TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 16 z 40 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Feb 06, 2015 8:49 pm

Pokud zemřu já,se mnou zemřou všichni,který jsem stvořil já a ti,co byli mnou stvoření.Což znamená,že se mnou můžou zemřít třeba dvě třetiny upírů.Pro někoho by to byla úleva,ale ke mě mohou patřit tvý přátelé,nebo dokonce ty...*Usměje se*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Feb 06, 2015 9:06 pm

*Dojde ke Klausovu domu a je jí krok od kroku mizerněji.Jestliže Katie vězní někdo jiný,mohla by si pěkně naběhnout.Podívá se znovu na zprávu,ale ne na fotku,protože jí vhání slzy do očí a odhodlaně se podívá na dům před sebou.Kousne se do rtu a dojde ke dveřím.Zaklepe na dveře a čeká na pana Všemocného.Nemá ani na to,aby se ošklíbala,bojí se o Katie.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Feb 06, 2015 9:14 pm

*Polkne,když Lexi řekne,že Mikael běhá po Mystic Falls*Pustila jsi ho??!*křikne.Na to,jak se dá zneškodnit jí neodpoví.Zvedne se z křesla,když uslyší klepání.Dojde ke dveřím a otevře je.Ustoupí,když uvidí,že přišla Rose.Počká,až vejde dovnitř a pak zavře*Omlouvám se,mám návštěvu,musím končit.Není slušné nechat návštěvu čekat*Řekne a sleduje přitom Rose,aby nešla někam,kam nemá*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Feb 06, 2015 9:20 pm

*Polkne,když uslyší křik zevnitř a chce utéct.Vzápětí ale Klaus otevře dveře.Při pohledu na něj se jí udělá zle a vstoupí dovnitř,když jí ustoupí ode dveří.Vrhne po něm kradmý pohled,potom co se s někým loučí a nazve jí "návštěvou" a přimhouří oči.* Nezdržím se dlouho.Chci Katie.Hned. *Řekne mu a snaží se nedat znát,jak se celá chvěje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Feb 06, 2015 9:35 pm

Správně,neměla by čekat*Usměje se*Co kdybys na to přišla sama.Není to tak těžký,když víš,jak zničit mě*Už se chystal hovor ukončit,když slyšel jak Lexi říká Roseino jméno*Chceš s ní mluvit?Naposledy slyšet její hlas??*řekne spokojeně a nepřestává Rose sledovat.Na Katie jí neodpoví*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Feb 06, 2015 9:39 pm

*Pozná Lexin výkřik a udělá krok dozadu.Když si ještě Klaus přisadí polkne ztěžka a znovu udělá další krok dozadu.Očima přelétne místnost,kam by se dalo prchnout.Zavrtí hlavou.Musí dostat Katie do bezpečí.Bezděčně točí snubním prstýnkem na prstě a sleduje Klause.Přemýšlí nad tím,jakto,že Lexi ví,jak zničit Klause a nic neřekla.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Feb 06, 2015 9:58 pm

Správně*Usměje se a sleduje Rose.Její rozhlížení se mu moc nezdá.I když ví,co je zač,teď má šanci něco udělat*Co chci?*Pozvedne obočí a rozbije nejbližší nábytek.Dřevo bodne Rose do zad pod lopatky*Pomstu,lásko.Nemysli si,že nevím o Tylerovi a Oliverovi.Jsem si na stoprocent jistý,že je to práce někoho z vás...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Feb 06, 2015 10:03 pm

*Už sebou chce mrsknout a schovat se,když rozbije nábytek,ale nestihne to.Křikne bolestí,jakmile jí vrazí dřevo pod lopatky.Podlomí se jí nohy a těžce se nadechne.Zkousne si oba rty,aby neúpěla nahlas.Takže už o těch dvou ví.* Klausi...jen pusť Katie...už jí neubližuj... *Vydechne a opře si ruku o stehno,aby se neskácela na zem.Udrží se na nohách,ale po chvilce klesne na kolena.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Feb 06, 2015 10:20 pm

Ona si zabila ty,jistě*Usměje se.Moc jí to nevěří.Když se pak do mobilu ozve i Enzo s tím,že ho zabil on,uchechtne se nad tím*Je mi jedno,kdo z vás to udělal.Rose je nejblíže a tak bude pomsta.Mě je opravdu jedno,kdo to udělal nebo neudělal*Vydechne.Zlomí další kus dřeva a bodne ho Rose do ramene*Tohle bych mohl dělat celý den...*Řekne pro sebe nahlas*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Feb 06, 2015 10:24 pm

Lexi ne.... Oli....Olivera...jsem zabila já....Ten hajzl mě napadl v Grillu... *Vydechuje ztěžka a drží se za stehna,zatímco klečí.Znovu vykřikne,když jí bodne dřevo do ramene.* Jen...chci abys pustil Katie.... *Zasténá bolestí a snaží se dýchat.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Feb 06, 2015 10:48 pm

Nabízíš se jako dobrovolník*Usměje se*Je hezké,jak jsou najednou viníci všichni*Uchechtne se,když uslyší Enza,jak se,rozhodl,že do MF jedou oba*Já jí tak snadno nepustím*Chytne jí za vršek oblečení a postaví jí na nohy.I přes bolest,kterou ona musí při pohybu cítit,jí odvede po schodech nahoru do prázdného pokoje,kam s ní hodí*Za chvíli se vrátím,zlato*řekne a odejde z místnosti.Zamkne dveře a vrátí se dolu,kdyby náhodou chtěl zase přijít někdo z jeho rodiny*Slyšela jsi?Odjíždíte*Usměje se ze široka pro sebe*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Feb 06, 2015 10:51 pm

*Sykne,ale ovládne se,když jí vytáhne na nohy za oblečení a vláčí jí do patra do pokoje.Křikne v momentě,kdy s ní hodí.* V klidu,nechvátej... *Hlesne bolestně a zůstane ležet po jeho slovech na zemi.Pokusí se ze sebe vytáhnout alespoň dřevo z ramene,ale nemá na to.Bolí jí to.Damon jí zabije,jestli to neudělá Klaus.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Finn Mikaelson Fri Feb 06, 2015 11:09 pm

*Přijde domů po nějaké době. Je tam dole docela ticho, proto tišeji projde nahoru do patra. Otevře potichu dveře od pokoje kde ležela Katie. Uvidí ji ležet v posteli. Opatrně a potichu jí vezme a zamotá do peřiny. Otevře okno a up. rychlostí zmizí i s Katie pryč z domu. Je mu jedno že se za toto třeba dostane do rakve na další pár stovek let, ale opravdu nemá rád toto ubližování.*
Finn Mikaelson
Finn Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 13. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Feb 07, 2015 7:55 pm

*Když Lexi ukončí hovor,uklidí mobil do kapsy a rozejde se nahoru do patra.Vejde nejprve do pokoje,kde drží Katie s tím,že jí řekne o Rose.Zarazí se,když jí tam nikde neuvidí.Ona sama by odsud nezmizela,ví,že by to schytal její Tom*Finne!!!!*Zařve naštvaně na celej barák a je mu jedno,že je tam Rose.Párkrát se nadechne a vydechne,aby se uklidnil a z pokoje Katie zmizí rovnou k Rose.Odemkne dveře a vejde dovnitř*Jsem tady,zlato*Usměje se a zase jí chytne za vršek oblečení.Odtáhne jí do křesla a posadí tam*Abys měla pohodlí*Chvíli jí tak sleduje a pak ho něco napadne.Odejde z pokoje,seběhne dolu a hned se vrátí.Sedne si k ní do dřepu a zadívá se jí do očí*Vezmeš si tohle*Podá jí nůž*A budeš se řezat do ruky,pořád dokola*Ovlivní jí*Dokud neřeknu stop..*Dodá ještě a pak si stoupne*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Feb 07, 2015 8:16 pm

*Po celou dobu,co je v té místnosti sama,se snaží o normální dýchání,což jí vzhledem ke kusu dřeva mezi lopatkami jde opravdu těžko.Zatají se jí dech,když uslyší Klause řvát a polkne nasucho.Tohle pro ní vůbec nevypadá dobře.Podívá se na něj v momentě,kdy vstoupí a promluví na ní.* Říkala jsem....že....nemusíš.....chvátat *Dostane ze sebe ztěŽí a zasténá,jakmile jí zase zvedne a posadí do křesla.Křikne bolestí,protože se jí kus dřeva,co jí ččouhá ze zad pohne v hrudi a zavře oči.* Velmi pozorné od Původního....hybrida... *Zasyčí bolestí,protože se jí dřevo pohne při nádechu.Podívá se na něj,když zmizí z pokoje a roznrká meZitím slzy.* Chtěla bych.... vidět...Katie...prosím...pusť jí.... *Vezme si od něj poslušně nůž a znovu se jí zaliji oči slzami.Třesou se jí ruce,ale dělá přesně to,co jí nakázal.Začne se řezat do ruky.S každým dalším zářezem zasyčí a kousne se do rtu.* Nebylo....by.. *Odmlčí se,když jí selže hlas a zvedne k němu oči,zatímco se rytmicky řeže do ruky.* jednodušší....to skončit? *Dopoví větu vysíleně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Feb 07, 2015 8:32 pm

Bylo by to jednoduší.Měla bys to všechno rychle za sebou a já bych pak jen opodál pozoroval,jak všichni oplakávají tvůj hrob*Usměje se*ale bylo by to všechno až moc jednoduchý.Byla by to pro tebe úleva a to já nemohu dovolit.Pochop,neodpustil bych si,kdybych ti nedal ještě pár hodin života.*Mluví na ní a sleduje její ruce.Všimne si prstýnku na její ruce*ale....kdo je ten nešťastník?*Přejde k ní a vezme na moment její ruku.Sundá jí z prstu ten prstýnek a prohlédne si ho*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Feb 07, 2015 9:18 pm

Klausi..... *Vydechne jeho jméno těžce a dál se řeže.* Jasně....bylo....by...to.. *Nedořekne co chtěla a zasténá bolestí.Pootevře pusu,když si všimne prstýnku.* Klausi ne....prosím....ne.... *Tentokrát slzy neudrží a na moment nezvládne žádný pohyb,když jí sunda prsten z ruky.* Vrať mi ho....prosííím.... *Vzlykne a má pocit,jako by jí vyrval srdce.Ta vzpomínka na Damona a na to,že už ho nikdy neuvidí jí bolí víc,než cokoliv jiného.Skloní hlavu a rozpláče se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Feb 07, 2015 9:36 pm

K čemu ti bude.Stejně už ho nebudeš potřebovat *Usměje se*A myslím si,že bude hezký,když na tebe budou mít památku*Strčí ten prstýnek do kapsy*Není to sice nic moc,ale počítá se to*Sleduje jí s úsměvem,jak brečí a je mu to jedno.Vlastně se nad tím baví,protože je to něco,co ho těší*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Feb 07, 2015 10:05 pm

*Nezmůže se na slovo,když jí prstýnek nevrátí a strčí si ho do kapsy.Odevzdaně se řeže do ruky a už ani nesyčí bolestí.Bolest způsobená fyzicky není nic proti tomu,co prožívá uvnitř.Zvedne k němu oči a zadrží slzy,řinoucí se z jejích očí.* Shnij v pekle,Klausi.... *Vydechne skrz zaťaté zuby a na moment do něj zabodne nenávistný pohled.Pak hlavu zase sklopí a při hlubokém nádechu se jí dřevo otře o srdce,takže ustrne v pohybu.Už by chtěla umřít.Chtěla by to mít za sebou.* (Možná,když bych se prudce opřela do opěradla.) *Ohlédne se za rameno,jestli to zvládne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Feb 07, 2015 10:26 pm

*Usměje se nad tím,co mu řekla*Myslíš,že se tam někdy dostanu?Jsem v podstatě nesmrtelný*Vydechne*Neposílej mě někam,kam se nedostanu.Raději se řezej a modli se,aby Lexi stihla přijet dřív,než bude po tobě.Však víš,jistě ráda uslyší tvůj poslední nádech a vzlyk*Usměje se zeširoka*Tak buď hodná holka a pokračuj ve své práci.Pořád máš moc síly...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Feb 07, 2015 10:31 pm

Na každého jednou dojde... *Procedí skrz zuby a už ani nemá sílu mluvit.Má stažené hrdlo bolestí,co jí spaluje uvnitř.Polkne a když začne o Lexi,zavrtí mírně hlavou.Zvedne k němu oči,nikoliv hlavu a vztyčí na ruce,do které se řeže prostředníček.* Můj názor... *Vydechne a prudce se opře do opěradla.Mine těsně,ale zakřičí,protože si dřevo zarazí víc do hrudníku.Pořád se řeže do ruky,která se jí už ani nehojí.Začíná být dost malátná.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Feb 07, 2015 10:40 pm

Ach,chceš se zabít sama a dobrovolně.Tak to jsem nečekal.Pomohl bych ti to dřevo dát víš,abys měla větší šance a já to měl bez práce,ale...*Usměje se.Na ten vztyčený prostředníček nic neříká*To by nebyla taková zábava.Sledovat tě,jak se řežeš a pokoušíš se zabít,abys nemusela,je opravdu zábavné.Dlouho jsem nebyl svědkem něčeho takového.Pořád mě jenom překvapuješ,lásko...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Feb 07, 2015 10:55 pm

*Zvedne vysíleně hlavu a podívá se na něj skrz řasy.* Jako bys nevěděl... *Zadýchá se tak,že musí udělat pauzu.* ..že pro tebe cokoliv,abych... *Pokusí se nadechnout.* ...ti ušetřila...práci. *Vydechne a vykouzlí sladký,falešný úsměv.* Radši být mrtvá hned,než muset koukat na.... *Opět pauza,když jí dojde dech.* ..tebe.... *Dořekne a odtáhne se s obličejem zkřiveným bolestí od opěradla.Musí dát větší ránu do zad.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Feb 07, 2015 11:21 pm

Tak prosím,pokoušej se dál,ale za chvíli to dřevo budeš mít spíše skrz na skrz než v srdci.Věř mi,zlato.Na to máš to dřevo moc dole*Usměje se*Jen si zbytečně ubližuješ víc a víc.Možná bys měla přemýšlet nad tím,že toho prostě necháš a vzdáš to.Podle mě ti řezání ruky stačí.S tvým úsilím akorát rychle ztratíš vědomí a budeš vysílená úplně.Měla by ses uklidnit,dělat to,co máš a nedělat nic navíc.Já chápu,že dívat se na mě tě nebaví,ale budeš si muset zvykat.Jistě tady spolu ještě nějakou dobu budeme...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Feb 07, 2015 11:27 pm

*Opře se unaveně do opěradla pomalu a dál se mechanickými pohyby řeže do ruky.Zvedne pohled ke Klausovi a zvedne jedno obočí.* Myslím.... *Vydechne a mlčí.Cítí to dřevo v rameni při každém pohybu.* že už takhle...to bolí... mohl.....bys....držet tu....svojí....psí....tlamu....? *Vyplivne ze sebe a musí si odpočinout po tom slovním projevu.Zavře oči a nadechne se.* a nevyhrožuj mi....že....bys se mnou...chtěl....trávit víc...času... *Zamumlá a podívá se na něj skrz přimhouřené oči.* ...ještě si....mě oblíbíš...a co pak? *Ušklíbne se ironicky.Její hlas slábne s každým dalším slovem.Vysiluje jí to.Měla by se na to vykašlat a nereagovat na jeho kecy.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 16 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 40 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru