TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 15 z 40 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Feb 05, 2015 12:16 am

Jen dívka,která je pro mne nebezpečná.Ví až moc informací,však víš*Pokrčí rameny*Těší mě Emmalyn*Chytne její ruku a políbí jí na hřebu.Snaží se chovat zdvořile a mile*Omluvte mě*Otočí se a odejde za Katie do pokoje*A co čekáš?Že ti naservíruju jídlo,pit a že ti povolím sevření,aby sis došla a pak utekla?í*Pozvedne obočí*Pití ti klidně obstarám,ale co se potřeby týče,asi to opravdu budeš muset pustit.Už jsi zkoušela jednou utéct,nemám jistotu,že to neuděláš znovu*Usměje se na ní mile.Je mu jedno,že ho Finn dole může slyšet.Doufá,že bude rozumný a jeho plány mu nepřekazí*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Thu Feb 05, 2015 12:28 am

*Koukne na něj,když se tam objeví a překvapeně zamrká.Snaží se zahnat slzy a roztřese se jí brada.Jestli jí nedovolí si dojít na záchod tak to vážně pustí.Neví,jak to mají upíři,vlkodlaci a hybridi s potřebami,ale ona prostě potřebuje čurat.Sklopí oči a sedne si na zem.Přitáhne si kolena tělu a opře o ně čelo.* Já neuteču...Prosím.... *Vzlykne zničeně.* Neuteču,protože nechci vystavit Toma nebezpečí.Navíc nemůžu utéct bez kalhot a bez věcí. *Zvedne k němu oči a steče jí pár slz.* Při všech svatých,přísahám,že neuteču,jen mě nech se dojít vyčurat.Nebo mě někam odtáhni svázanou,mně je to jedno,ale....Nenuť mě to pouštět...Prosím... *Opře si znovu čelo o kolena a rozpláče se.Vůbec nechápe,jak může být někdo tak bezcitný.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Finn Mikaelson Thu Feb 05, 2015 1:15 am

*Cítí jak se ho Emma chytla úplně křečovitě, proto jí trochu máčkne ruku, aby prostě věděla že tam je a obrání ji. Kývne na bratrovu omluvu. Potom seshora uslyší všechny slova a její prosení. Vezme Emmu za ruku do takového salonku usadí ji tam.* Chvíli tu na mě počkej.. Neboj se nikdo ti tu neublíží a já se hned vrátím... *Usměje se na ni a dá ji letmou pusu na rty.Vyběhne nahoru po schodech a zamíři do pokoje kde je Klaus a nějaká holka. Otevře dveře, přejde k té holce postaví ji na nohy a povolí její sevření téměř úplně.* Toaleta je na chodbě... *Řekne jen a počká si než Katie na ten záchod odejde. Nezajímá ho jak ten pokoj je rozbordelenej, prostě se pak sebere a sejde dolu za Emmou.*Už jsem jen a jen tvůj... *Usměje se na ni.*
Finn Mikaelson
Finn Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 13. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Thu Feb 05, 2015 1:24 am

*poslouchá Klause,co říká o té dívce,co má nahoře.podívá se na Finna a poté,co jí Klaus políbí na hřbet ruky tak zdvořile,zčervená a přimhouří oči.kývne automaticky na jeho omluvu a zatímco odchází,natiskne se k Finnovi.neslyší rozhovor nahoře,ale nechá se Finnem odvést do salónku.sedne si a stiskne Finnovi ruku,jako by ho nechtěla pustit.trošku ustrašeně se na něj podívá.José by jí za to zabil.nakonec přikývne a pousměje se,když jí líbne na rty.nervózně si kouše ret,když na něj čeká a točí si pramínek vlasů na prst.rozbuší se jí srdce,když slyší kroky mířící k ní a když se zase objeví Finn,ulehčeně vydechne.*všechno v pořádku?*zeptá se potichounku a pousměje se na ně.nepřestává si okusovat ret a mnout pramen vlasů mezi prsty.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Finn Mikaelson Thu Feb 05, 2015 3:46 pm

Jo všechno v pořádku, neměj strach.*Pousměje se. Ještě jí dá letmý polibek než si sedne do druhého křesla.* Můj bratr je trochu zvrácený, ale v klidu té holce nic není jen potřebovala na toaletu. *Mrkne na ni.*Jen co bude příležitost tak tu holku pustím ven. *Nelíbí se mu jak Klaus všem ubližuje obzvlášť dívkám. Klaus vždycky byl trochu magor dokonce už v dřívějších dobách, ale nechápe proč dělá toto všechno.*
Finn Mikaelson
Finn Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 13. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Thu Feb 05, 2015 3:51 pm

*opětuje mu s úsměvem letmý polibek a podívá se na něj s hlavou nakloněnou k rameni.*odtušila jsem správně,že je to tvůj bratr hybrid?*ztiší trošku hlas a střelí očima ke dveřím do salonku.*ahh tak...a ona nemohla?proč ne?*položí mu hned několik zmatených otázek.přijde jí té holky líto.neklidně poposedne a přikývne na jeho poslední větu.*tvůj bratr on...proč si jí tam drží?je to jeho přítelkyně?*zvedne zvědavě jedno obočí.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Feb 05, 2015 6:06 pm

*Poslouchá slova Katie a přemýšlí,zda jejímu prosení vyhovět nebo jí nechat,však ono by jí nakonec nic jiného nezbylo.Nadechne se,že jí něco řekne,když v tom dovnitř vejde Finn a jednoduše jí pustí.Podívá se na něho s přimhouřenýma očima a když Katie i on odejde,rozhlédne se po tom pokoji a pak vyjde ven.Takhle se aspoň ujistí,jak moc Katie mluvila pravdu.Sejde dolu a podle hlasů odejde za nimi do salónku*Pleteš se do něčeho,do čeho nemáš bratře...*Začne mluvit normálně*a doufám,že ti nemusím připomínat,jak snadno se tě mohu zbavit.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Finn Mikaelson Thu Feb 05, 2015 6:10 pm

Jo to jsi odtušila správně... *Přikývne trochu hlavou.*Ne nemohla, jak říkám můj bratr je zvrácený a trochu si jí svázal. *Trhne rameny.*No já nevím co to je jeho, možná jen holka na jeho hrátky, vážně netuším... *koukne na Emmu.* Ale nemusíš se bát nic se nestane tobě ani jí. Já si tě ohlídám, Emmalyn.. *Mrkne na ni.Koukne na Nika, když tam přijde a začne na něj hned mluvit.*Neměl jsi jí svazovat a normálně jí pustit, když potřebovala.. *Pokrčí rameny.*Ale no tak Niku, zase mě chceš na 900let poslat do rakve? *Pozvedne obočí.* Jsi strašnej, když se ti sourozenci nehodí tak nás uspíš a pak když se cítíš sám tak nás zase probudíš... *Zavrtí hlavou a s opovrženě se zašklebí.*
Finn Mikaelson
Finn Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 13. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Thu Feb 05, 2015 6:33 pm

*Podívá se na Finna a střelí očima po Klausovi.Vděčně odběhne na záchod a snaží se tam uklidnit.Pak se poslušně vrátí do "svého" pokoje,který už je prázdný a sedne si na postel.Otře si oči a po chvilce se stočí do klubka a zůstane tak.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Thu Feb 05, 2015 6:37 pm

*nakrčí čelo,když Finn mluví o Klausovi a až se jí z toho tají dech.přikývne mu na všechno a nakonec se i usměje nad tím,že jí ochrání.v tom je vyruší Klaus.otočí na něj hlavu a znovu neklidně poposedne,když ho slyší mluvit na Finna.koukne tedy na Finna a když slyší o tom,že by ho na 900 let zavřel do rakve,pootevře údivem pusu.znovu se podívá na Klause a přimhouří oči.*proč jsi ta zlý??*zamračí se na něj a zvedne se na nohy.zase její drzá nátura.*nic špatného přece neudělal.*našpulí drze pusu a napřímí se.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Feb 05, 2015 6:49 pm

Proč bych to dělal.Nevíš o tom nic a stejně se do toho pleteš.Mamánek ochraňuje každou dívku,já to chápu,ale dávej si pozor*Ukáže na něho prstem *aby to tentokrát nebylo déle.Nezapomínej co jsem zač,Už vás nepotřebuju*Usměje se a koukne na Emmalyn*Sedni si,lásko.Nerad bych ublížil i tobě*Řekne jí celkem mile a znovu se podívá na Finna*Nevěř si tolik bratře.Mohl bych tě tam nechat dlouho a věř mi,že bych si na tebe ani nevzpomněl....
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Finn Mikaelson Thu Feb 05, 2015 6:59 pm

Tak mě seznam s tím proč to děláš ? *Kouká na něj. Stoupne si z křesla. Koukne po Emmě, když promluví a lehce zavrtí hlavou. Pohledem jí říká "Nemluv s ním."*Nemůžu za to že ty ses nevyvedl, Niklausi... Vyhrožuješ mi teď snad ? *Pozvedne obočí. není tím vůbec překvapen, takový prostě Klaus je.*Ne ty se jí už ani nedotkneš... *Zamračí se.*Vážně ? Vidím že ses vážně nezměnil za tu dobu a ani potom co se z tebe stal kříženec.. Ty teď máš vlastně náhradní rodinu, těch tvých poskoků.. Kde vůbec jsou? Proč za tebe nedělají špinavou práci? *Přimhouří oči lehce a nespouští pohled z Klause.*
Finn Mikaelson
Finn Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 13. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Thu Feb 05, 2015 7:11 pm

*koukne na Finna a jeho nesouhlasný pohled,jen nad ním protočí oči a zavrtí hlavou.otočí se zpátky ke Klausovi.*taky bys mě svázal a držel,dokud bych nebrečela,abys mě pustil na záchod?*sykne.nelíbí se jí,jak vyhrožuje Finnovi a je paf z toho,že je Finn tak klidný.sedne si a střílí očima z jednoho na druhého.namotává si pramen vlasů na prst a kouše se do rtu.*poskoků?*zaujme jí jedno slovo z jejich rozhovoru a podívá se na Finna s pootevřenou pusou.sjede pohledem na Klause a znovu si stoupne.*možná bych měla jít zpátky do hotelu,Finne...
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Feb 05, 2015 7:21 pm

Pokud chceš,můžeš to jako výhružku brát*Usměje se a koukne na Emmalyn*S tebou by to nebyla potřeba,jsi jednoduší oběť,než je ona*Zvedne oči nahoru a zase na ně.Usměje se nad Finnovo dalšími slovy a u.r se přemístí za Emmalyn.Chytne jí jednou rukou lehce pod krkem a koukne na Finna*Donuť mě*Má na mysli to,že se jí ani nedotkne*Vadí ti,že tady nikdo není?Stačí říct*Usměje se*Tvoje společnost*Nakloní se k jejímu krku a nadechne se spokojeně*smrdí na dálku....*Koukne znovu na Finna s úsměvem*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Finn Mikaelson Thu Feb 05, 2015 7:37 pm

*koukne na Emmu, když dál mluví.* jo asi by jsi měla jít, já za tebou pak přijdu, Emmalyn.. *Koukne na Klause. potom co chytne Emmu pod krkem tak se naštvaně zamračí a up. rychlostí se přemístí ke Klausovi a vší silou ho od Emmy odhodí pryč.* Nebudeš na ni sahat.. nebo se postarám o to jak tě zneškodnit, bratře... *Zavrčí na něj trochu.* Víš že to nebude těžké s určitou pomocí... *Prskne po něm.* Sklapni Klausi! *Řekne naštvaně. Vezme Emmu za ruku a opustí s ní jeho dům. Potom co jsou kousek od domu tak na ni koukne.* Promiň mi to, takhle to nemělo skončit... *Omluví se ji.*
Finn Mikaelson
Finn Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 13. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Thu Feb 05, 2015 7:54 pm

*zašklebí se na Klause,když na ní promluví a už chce odejít,když se za ní přemístí a chytí jí pod krkem.zamele sebou a koukne na Finna.nakloní hlavu,když k ní Klaus "přičichne" a znovu sebou zamele se zavrčením.Pohledem poprosí Finna,který je v momentě u nich a odahazuje Klause od ní.Chytne se jeho ruky a zmateně ho následuje ven z domu.když na ní venku promluví,zmateně se na něj podívá.*nerozuměla jsem,co tím myslel?o jakých poskocích jste to mluvili?*svraští obočí a zmateně se na něj zadívá.takhle si tedy první den a večer v novém městě nepředstavovala.trochu se zatřese.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Feb 05, 2015 8:08 pm

Další....no výborně*Usměje se.Zavrtí se smíchem hlavou,když pak hned oba opustí dům.Pobavil se Finnovou ochranou,ale tu dívku rozhodně chce.Další hybrid by se mu hodil.Čím více jich bude mít,tím lepší to pro něho bude.Bude mít časem armádu a nikdo si proti němu jenom tak netroufne.Bude král města.Všichni z něho budou mít respekt.Usměje se nad tou myšlenkou a zvedne oči nahoru.Přijde mu nahoře moc podezřelé ticho a tak se tam vydá*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Thu Feb 05, 2015 8:54 pm

*Zatímco ležela v klubíčku,načerpala trochu síly.Není tak rozrušená.Je jí jasné,že Klaus volal s Lexi,protože s Rose by takhle nevyjednával.Sebere ze země papír a tužku,které jí vypadly z batohu.Naškrábe na papír vzkaz.*
kód:
LEXI JSEM V POŘÁDKU.ZŮSTAŇTE KDE JSTE A NEMĚJTE OBAVY O MĚ.POSTAREJTE SE O MIKAELA.BUDU HODNÁ,SLIBUJU.DRŽTE SE.KATIE
*Zmuchlá papír do kuličky a koukne ke dveřím.Slyší zezdola nějakou hádku,takže ví,že má čas.Rychle začne odříkávat šeptem zaklínadlo a představovat si Lexi.Spustí se jí sice krev z nosu,ale je to tím,že je vyčerpaná.Za pár chvilek jí papír zasyčí v ruce a zmizí.Úlevou odpadne na záda na postel a vydechne.Tohle zvládla.Teď ještě jak zmizet od Klause.Utře si čerstvou krev pod nosem a zadívá se do stropu.Lehne si pod nepovlečenou deku a dělá hodnou holku.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Feb 06, 2015 9:01 am

*Vejde za Katie nahoru aby se ujistil,zda tam pořád je.Usměje se,když jí tam uvidí ležet.Jen mu přijde divné,že se zatím Lexi nepokusila o její záchranu.Možná jejich přátelství trochu podcenil.Měl by dát vědět někomu jinému o její přítomnosti v jeho domě.Vytáhne její mobil a vyfotí jí,jak leží*Je na tebe opravdu krásný pohled*Projede její seznam v mobilu a narazí na číslo Rose.Usměje se zeširoka a nakliká tam zprávu,kam vloží tu fotku*Co myslíš.Když nepřišla Lexi,zkusíme Rose...a pokud tě tady nechá i ona,měla bys přemýšlet o nových přátelích.Co je fo za přátelé,kteří tě tady nechají*Koukne krátce na ní a potom zase do mobilu.Nacvaká tam rychle zprávu*
kód:
Zdravím tě,Rose.Chtěl jsem ti poslat něco hezčího,ale neumí se tvářit.Prý by chtěla pryč,uděláš s tím něco??
*Pošle zprávu a uklidí mobil do kapsy*Odpočiň si*Otočí se a vyjde z jejího pokoje.Sejde dolů a spokojeně se uvelebí do křesla v salónku*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Fri Feb 06, 2015 9:51 am

*Podívá se na Klause,když tam přijde s jejím mobilem a fotí si jí.Protočí oči a zůstane ležet.Zvedne se na loktech po jeho slovech a zamračí se.* Rose?Mohl bys mi laskavě vysvětlit,proč je nenecháš na pokoji?Nijak ti neškodí,jsou pryč.... *Zaprská na něj.Jestli vážně Rose napíše,nemá jak jí poslat zprávu,že je v pořádku.Pootevře pusu,když ho vidí datlovat a sedne si.* Ani nevíš jaké to je...mít přátele...Ozvu se Rose,že jsem v pořádku i kdybych u toho měla vypustit duši.... *Zavrčí na něj nenávistně.Po jeho posledních slovech se položí na záda.Uslyší pípnutí SMSky.Rose si pospíšila.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Feb 06, 2015 6:38 pm

Už dlouho tady byl klid,chce to zase trochu akci.Navíc jí možná bude zajímat,co její kamarádka dělá a koho hledá.*Usměje se nad tím,že Rose pošle zprávu i kdyby měla vypustit duši.Nalije si dole,skleničku Whiskey a přečte si zprávu od Rose.Spokojeně se usměje,že na něho reaguje.Zvedne se z křesla a pustí si zatím rádio,aby slyšel kde je co nového a mohl se tomu ze srdce smát.Odejde si sednout zpět do křesla a zaposlouchá se do rádia.Usmívá se nad zprávy,o tom jak je bouračka tady a tam.Usměv mu zmrzne ve chvíli,kdy zaslechne zprávu o Tylerovi a Oliverovi.O tom,jak byli zabiti a stále nikdo neví,kdo je pachatel.Zvedne se okamžitě z křesla a rádio vypne.Tak teď už má opravdu důvod,nalákat je zpátky do MF,tohle schytají*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Katie Dellaney Fri Feb 06, 2015 7:00 pm

*Znechuceně si odfrkne nad jeho slovy a zůstane ležet v posteli tak jak je.Nechce ohrozit Toma,ale musí ochránit Rose.Přemýšlí co by mohla udělat.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Feb 06, 2015 7:31 pm

*Sotva se uklidnil po té zprávě,co se dozvěděl z rádia,už zvoní mobil.Vytáhne z kapsy mobil Katie a koukne,kdo jí volá.Vydechne,když si všimne,že volá zase Lexi.Posadí se do křesla a přijme hovor*Čím vděčím za tvé volání.Nemyslela sis doufám,že už jsem jí pustil..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Feb 06, 2015 8:03 pm

To je smůla*Usměje se pro sebe*Ona bude nejspíše asi spát,ale jak chceš,vzbudit jí mohu*Zvedne se z křesla a udělá krok,když se Lexi přizná,že chce mluvit i s ním*A co chceš po mě?
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Feb 06, 2015 8:25 pm

Přesně jak jsem to řekl*Otočí se a vrátí se zpátky do křesla*Nikdy jsi neslyšela o pokrevní linii??
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 15 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 40 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru