TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 28 z 40 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Thu Mar 05, 2015 5:24 pm

Jak myslíte,kdyby jste potřeboval,stačí zavolat....Mohu zajistit signalizaci,kterou použijete v případě,kdy nebudete u telefonu. *Přikývne zdvořile.Po jeho otázce ohledně nějaké dívky zavrtí hlavou.* Bohužel,nic takového mi nestihl říct.Byl to rychlý hovor,pravděpodobně předpokládal,že mi o ní řeknete.O co se jedná? *Cukne s jedním obočím a s úsměvem přijme skleničku.* Na spolupráci,pane. *Kývne a napije se.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Mar 05, 2015 5:41 pm

Jistě,když bude potřeba určitě se Vám ozvu..*Usměje se a vydechne,když řekne,že o Emmě nic neví*Jedná se o dívku,která bude čeká mé dítě.Ona sama to prozatím neví.Jde však o to,že to dítě mi podle Maddoxe,může pomoci k návratu mé rodiny,která ode mne utekla....A proto,že Maddoxovi důvěřuji,ta dívka musí být ochráněna.Nesmí se jí nic stát..Zítra by se ke mě měla nastěhovat,ale vzhledem k tomu,že mě neustále navštěvuje,teď už můj nepřítel....Budete muset být na telefonu pořád,kdyby cokoliv.Občas jsou situace,kdy nedokážu ochránit sebe a jí...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Thu Mar 05, 2015 6:03 pm

*Poslouchá pozorně jeho slova,když mluví o Emmalyn a přikyvuje mu na znamení,že ho poslouchá a rozumí.Zamračí se při zmínce o tom nepříteli.Sklenku drží v ruce,kterou si podepírá v lokti druhou rukou.* Rozumím.Budu na telefonu neustále.A tady.... *Přejde ke stěně,zamumlá zaklínadlo a vykouzlí tam maličký,světélkující čtverec .* ...pro případ,že nebudete moct použít mobil.Ukážu vám,jak to funguje.... *Přiloží prst do čtverce a v kapse se jí rozezní melodie na mobilu.* Tuhle fintu zná málokdo,takže můžete být bez starostí.Navíc nelze zničit amatérským kouzlem. *Narazí se zlým úsměvem na Erika.* Chcete,abych zajistila její bezpečný přesun do vašeho domu,pane?Nebo si jí chcete přivést sám?A o těhotenství ji mám informovat nebo čekáte s Maddoxem až na to přijde sama?
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Mar 05, 2015 6:17 pm

*Sleduje jí,co dělá.Nadechne se a usměje,když mu předvede ten čtverec*Úžasné..*Prohlédne si ten čtverec.Nikdy nic podobného neviděl*O její přesun se postarám.Jsme tady během pár chvil...A s tím těhotenstvím,čekáme až na to přijde sama.Netřeba jí to hned říkat.Abychom jí zbytečně nevystrašily nebo tak.I já čekám,až mi to oznámí sama,takže to zatím budeme všichni držet v tajnosti.Čím méně lidí o tom ví,tím lépe pro ní a to malé...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Thu Mar 05, 2015 6:28 pm

*Potěšeně se usměje,když žasne nad jejím čtvercem.* Měla jsem ty nejlepší učitele. *Objasní mu zdvořile a odloží skleničku s alkoholem.Musí si zachovat jasnou mysl,když teď bude strážit nejen Klause,ale i jeho přítelkyni s dítětem,které čeká.* Chápu,takže mým úkolem bude pouze dát pozor na to,aby byla v bezpečí ona i to malé. *Přikývne na srozuměnou a usměje se.* Smím vědět,co je ta dívka zač? *Zvedne obočí zvědavě.Musí vědět,jestli bude chránit nevinného,kdo nemá o nadpřirozenu poneti,nebo někoho,kdo ví o co se jedná.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Mar 05, 2015 6:56 pm

Je to vidět*Usměje se a napije se ze skleničky*Správně*Kývne*To je Váš jediný úkol*Potvrdí jí a dopije obsah skleničky.Skleničku odloží vedle té její*Je vlkodlak....Občas pěkně paličatá*Usměje se znovu.Ani netuší,proč se zrovna po tomhle usmál*Kdyby byla obyčejný člověk,to dítě by nepřežilo...*řekne jí na rovinu*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Thu Mar 05, 2015 7:47 pm

*Znovu zdvořile kývne a usměje se na něj.Poté,co řekne,že je vlkodlak,trochu se jí uleví.Nebude alespoň muset dávat takový pozor.Rozšíří se jí úsměv po té zmínce o paličatosti.Především proto,že se po té poznámce usmál i Klaus.* Jako každá správná žena a vlkodlak.Inu nějak si s tím poradíme. *Pokýve s úsměvem hlavou.* Upřímně si myslím,pakliže jste o tom s Maddoxem nemluvili,že přesto,že je vlkodlak,nebude to snadné těhotenství.Bude vás potřebovat. *Nakrčí starostlivě čelo.Potřebovala by vidět jí,aby odhadla správně věci,které jí budou provázet a měla by si promluvit s Maddoxem.* Ale buďte bez obav,pane.Budu připravena kdykoliv pomoct.Žena se ženou se většinou domluví lépe.Především,pokud je opravdu paličatá. *Zopakuje jeho slova a znovu se při nich zeširoka usměje.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Mar 05, 2015 8:31 pm

O průběhu jejího těhotenství jsme s Maddoxem nemluvily*Zavrtí hlavou*Skvěle,jsem rád,že se domluvíme...A jsem s jistý,že vy dvě si budete rozumět*Usměje se*Měl bych Maddoxovi později poděkovat,že mi,tedy Emmě,poskytl ochranu.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Thu Mar 05, 2015 8:49 pm

Jsem si jistá,že vás Maddox informuje hned jak bude příležitost.Sama bych si s ním potřebovala promluvit,abychom se domluvili na péči o ní a především o dítě.Pakliže totiž bude těhotenství probíhat tak,jak se obávám,mohla by slečna.....mít problémy. *Odkašle si mírně,aby nevyplivla slovo "zemřít" a podívá se na Klause.* Známe ale mnoho ochranných kouzel,takže nebude těžké zajistit hladký průběh.Hodně záleží na její spolupráci. *Kývne a pousměje se koutkem.* Toho,že bychom si nerozuměli se nebojím.Dokážu být přesvědčivá a umím být taky paličatá.Ostatně Maddox o tom ví své. *Zasměje se zlehka a hned se zase vrátí ke zdvořilému poloúsměvu.* Takže Emma.Hezké jméno.Budu se těšit,až ji poznám.Netřeba děkovat,pane.Je to maličkost.Alespoň pro mě.
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Mar 05, 2015 9:54 pm

Co přesně chcete říci těmi problémy??Nač vše nechávat na Maddoxovi.Pokud o tom něco víte,tak mi to povězte sama*Pozvedne mírně jeden koutek a sleduje jí*To je skvělé*Kývne na to,že znají mnoho ochranných kouzel,ale do klidu ho to moc nedostalo*Poslední dobou je každá žena,kterou potkám,paličatá...*Zavrtí lehce hlavou*Stavte se zítra odpoledne.Čím dříve Vás pozná,tím lepší a jednodušší to pro všechny bude...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Thu Mar 05, 2015 10:34 pm

Uhm....dobře.Podle všeho nejste vlkodlak.Cítím z vás i upíra.To znamená,že jste hybrid.Maddox mi jaksi zapomněl říct,koho přesně budu ochraňovat. *Pousměje se jemně.* Abych viděla alespoň částečně průběh těhotenství,musela bych mít k dispozivi vaši přítelkyni...Emmu. *Podívá se na něj krátce a ostře se nadechne.* Dítě jí v průběhu těhotenství může ublížit.Upíří část dítěte ji může připravovat o krev a pěkně jí zavařit.Těmi problémy jsem měla na mysli úmrtí matky,což by pravděpodobně nebylo to,co by kdokoliv z nás chtěl. *Odmlčí se,aby to Klaus mohl vstřebat a ona mohla pokračovat.* Souhlasím s vámi,že nejlepší bude co nejdřív se setkat s ní,abychom ji mohli sledovat během celého procesu těhotenství.Zítra odpoledne mě tedy čekejte.Stačí mi pár minut s ní v místnosti,abych viděla co se stane.Moje vize nejsou tak obsáhlé jako Maddoxovy,ale jak říkám.Učila jsem se od těch nejlepších.Takže můžete být..... *Znovu se odmlčí,protože mu nemůže zajistit stoprocentní bezpečí pro Emmu.* ...vesměs klidný,co se týče dítěte. *Dokončí větu a na moment sklopí zrak ke špičkám bot.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Mar 05, 2015 10:56 pm

*Poslouchá každé její slovo a ke konci silně polkne.Kdyby mu tohle Maddox řekl hned ze začátku,klidně by jí zabil.Teď už je na to ale pozdě,bude to muset zvládnout*Abych Vás nejprve opravil,není to má přítelkyně*Nadechne se*A za druhé..Jak chcete zařídit,aby to dítě matku nezabilo,když jí bude připravovat o krev.To mi vysvětlete....Zdá se totiž zcela nemožné,tomuto zabránit.*Usadí se do křesla a pokyne jí rukou,aby se posadila taky*Dobře,budu s Vámi počítat*Kývne a pozvedne obočí,když řekne,že může být jen vesměs klidný*Tím chcete říct,že je možné,že to Emma nepřežije...?
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Thu Mar 05, 2015 11:10 pm

*Zčervená hned poté,co jí opraví.Promne si pramen vlasů mezi prsty a zapíchne pohled do stěny.* Omlouvám se,moje chyba. *Podívá se na něj omluvně a odkašle si.Než mu odpoví na otázku,usadí se do křesla naproti němu a přehodí nohu přes nohu,Ruce si složí do klína a chvilku přemítá nad slovy.* Totiž je snazší chránit plod a dítě,než samotnou matku.Na to dítě se sešle několik ochranných kouzel,které zamezí komplikacím.Těžší to bude s matkou.Bude slabá.I tak ale existuje mnoho lektvarů a zaklínadel,kterými budeme schopní ji držet při životě.Snad. *Dodá a poslední slovo z ní vyjde se zřetelným zachvěním hlasu.* Ano,ta možnost tam je...Je třeba s ní počítat.Dítě budeme schopni i tak přivést na svět v pořádku,o to se postaráme.
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Mar 05, 2015 11:30 pm

Nemohla Jste to vědět,ale propříště*Vydechne a sleduje jí,jak si sedá.Poté znovu poslouchá každé její slovo.Pokud se má o Emmu postarat,chce být připraven na vše*Dítě ochráníte a narodí se,ale s matkou to tak dobře dopadnout nemusí.Takže chcete říct,že kdybych jí zabil udělal bych líp*Kývne a vydechne.Není si jistej,jestli chce být tohoto součástí.Už jen z vyprávění,co se může stát,se bojí,že to nezvládne*Já vám věřím,tak doufám,že mou důvěru nezklamete a uděláte proto maximum.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Thu Mar 05, 2015 11:46 pm

Ano,pane.Příště budu vědět. *Kývne a ošije se.* Správně....co se týče dítěte,nemusíte mít žádné starosti.Osobně mám větší obavy o matku,ale také záleží na ní.Jak už jsem řekla.Jestli ji znáte,víte,jestli jak je silná.Čím silnější osobnost matky bude,tím lépe pro nás.Taky je důležité,aby nám důvěřovala.Když se bude bránit a nebude spolupracovať,znovu je tu riziko toho,že ji ztratíme a co se týče jejího zabití.....Pane omlouvám se za tu troufalost,ale zabít jí je asi příliš agresivní řešení.Ona by vám za to určitě vděčná nebyla. *Cukne jí koutek pobaveně,ale nenechá se strhnout.* Eh...Jak jsem řekla.Dítě bude v pořádku.Uděláme maximum i pro bezpečí matky.Máte mé slovo. *Kývne a postaví se.* Jestli mě teď nepotřebujete,šla bych domů,připravit se na.zítřejší setkání s Emmou.Určitě máte také dost na práci,jestliže se k Vám zítra stěhuje.Kontakt na mě máte,budu na příjmu.Smím odejít,nebo máte ještě nějaké otázky? *Nakloní hlavu na stranu a pousměje se.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Mar 06, 2015 12:09 am

Nejsem si jistý,jestli tohle všechno zvládne.Až takhle do hloubky jí neznám,takže si ani netroufám odpovědět*Vydechne*Měl jsem šanci z ní udělat to,co jsem já.Ani by netušila,že jsem zabil dítě,co se jí mohlo narodit a byla by tu jistota,že to přežije....Alespoň na půl*Polkne.Kývne na to,že udělají pro Emmu i dítě maximum*Jistě....Jděte se připravit*Pousměje se*Otázky zatím žádné nemám.Možná se na ně optám zítra,pokud mě něco napadne*Zvedne se z křesla,aby jí mohl doprovodit*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Fri Mar 06, 2015 12:24 am

*Smutně pokrčí rameny na jeho slova.* Je mi to líto.Jsem si ale jistá,že Maddox zajistí bezpečí jak pro dítě,tak pro Emmu.Po seznámení s ní a rozhovoru s Maddoxem budeme moudřejší.Zatím je zbytečné dělat si hlavu. *Usměje se na něj koutkem a vydá se pomalu ke dveřím.* Záleží na tom,o koho vám jde víc,pane.Jestli o dítě nebo o tu vlčici. *Upře na něj zkoumavý pohled,jako by mu slídila v hlavě.* Tak tedy zítra.Budu se těšit na shledání.Zatím,pane. *Kývne zdvořile a usměje se.Vyjde ze dveří a opustí jeho práh.Přede dveřmi zamumlá ochranné kouzlo,které zabrání útokům na tento dům dalšími kouzly,takže kolem něj je na moment vidět ochranná bublina.Pootočí se na Klause.* Jen pro jistotu. *Pousměje se a ukloní se mírně.* Pane Mikaelsone. *Rozloučí se s ním naposledy a vydá se ke svému domu.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Fri Mar 06, 2015 9:51 pm

*Dojde ke Klausovo domu a stoupne si ke dveřím.Vydechne a zaklepe na dveře.Doufá,že je doma.Zaposluchá se jestli uslyší jakýkoliv zvuk.Pohled má upřený na kliku dveří.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Mar 06, 2015 10:01 pm

To nikomu nepomůže*vydechne*Zítra Vás budu čekat*Kývne a vyprovází jí ke dveřím*Zítra*Usměje se na ní a pak zavře dveře.Odejde do obýváku a nalije si ještě skleničku.Musí trochu spláchnout to,co mu Anastasie řekla.Jakmile mu někdo zaklepe na dveře.Odloží skleničku a odejde otevřít.Koukne na Hayley a prohlédne si jí od shora dolu*Nejsi mrtvá..??*Pozvedne obočí a polkne*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Fri Mar 06, 2015 10:05 pm

*Slyší kroky,pak i vidí,jak se klika stlačí dolů.Pomalu dvedne pohled až ke Klausovu obličeji.*Mněla bych být?*Zeptá se ho.*Já nevim co se stalo...a ani o co šlo...*Řekne,v obličeji má zmatek.*Byl by jsi tak hodný a vysvětlil mi to? *Zeptá se ho.Nevyzní to naštvaně,ani nijak špatně,prostě je z toho mimo.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Mar 06, 2015 10:15 pm

*Zavře pevně oči a vydechne.Hned potom oči otevře a polkne*Toho bude litovat*Řekne pro sebe nahlas*Nemám co ti vysvětlovat.Jediné co ti mohu říct je to,aby ses tomu klukovi už vyhýbala a víckrát se s ním nebavila.Pokud nechceš končit mrtvá..**Koukne na ní vážně*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Fri Mar 06, 2015 10:23 pm

*Tak teď to nechápe už vůbec.*Co? Kdo co čeho bude litovat?*Ptá se ho,chce o tom vědět víc.*Skončit mrtvá? Co?*Sype na něj otázky.*Myslím si,že bych mohla vědět o co jde,když na mně zaútočil...*Povzdychne si,stále v hlasde nemá ani náznak naštvanosti nebo něčeho jiného než zmatenosti.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Mar 06, 2015 10:30 pm

Ano,mohla bys skončit mrtvá,tak se od něho drž dál*Na první otázku jí neodpoví*Mohla?K čemu ti to bude.Nestačí ti vědět,,že se od něho máš držet dál nebo tě zabije??Podívej,nemám zrovna den,kdybych byl schopný odpovědět ti na jakoukoliv otázku....Takže je mi líto,ale neřeknu ti nic.To je mezi mnou a tím klukem.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Fri Mar 06, 2015 10:41 pm

*Povzdychne si.V hlavě ji přelétne ten jeho výraz i to jak křičel ať uteče,nezdá se moc nadšený,že žije.* Dobře...*Kývne hlavou.Má nutkání ho poslechnot,takže se rozhodla se držet dál.*Proč jsi tolik naštvaný?*Zeptá se ho.*Je něco co by jsi chtěl,abych udělala než odejdu? *Zeptá se a pak si vzpomene,že na sebe nemají kontakty.*A kdyby jsi chtěl mé telefoní číslo,aby jsi se dovolal,kdyby jsi něco potřeboval...*Řekne a lehce pokrčí rameny.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Mar 06, 2015 10:51 pm

Jak už jsem řekl,nemám svůj den*Pokusí se o úsměvem a zamyslí se nad její další otázkou*Budeš strážit město..A když najdeš vlkodlaka nebo vlkodlačici,co se sem náhodou přestěhuje..Zjistíš mi o ní více a pak mi doneseš informace.To by si mohla zvládnout*Vydechne a kývne na to číslo*To by bylo dobré,ale můj mobil je momentálně mimo provoz,takže mi dáš číslo příště,až se stavíš....
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 28 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 28 z 40 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru